Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:00 30.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Хех, нещо, като морална дилеманови  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано28.02.07 20:41



Темата е провокирана от онзи дето проверил кореспонденцията на гаджето си.
Мдааааа, вярно гадно и некоректно, равносилно на лъжа е да провериш кореспонденцията на гаджето си, с изключение на случаите, когато тя/той нямат нищо против това и знаят за тази ви практика. Та добре ясно, че не е правилно, без нейно/негово знание и съгласие да се бърка в чуждите телефони, пощи и т.н. но какво става, когато някой все пак престъпи тази граница, дали поради любопитство или съмнения някакви и открие, че гаджето му го лъже. Кой прав, кой крив тая ситуация и тогава оправдано ли е намесата в личният живот?

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)


Тема Re: Хех, нещо, като морална дилеманови [re: Myth]  
Автор The Fallen Angel (The Game)
Публикувано28.02.07 21:09



Има един закон в Щатите - Когато полицай се съмнява, че в даден дом се случва нещо нередно има правото да нахлуе в него в опит да предотврати това престъпление... Ако е познал - нахлуването му се брои все едно е имал заповед от съдия преди това! Ако обаче няма престъпление - яка му дупарата, че ще го обърнат с хастара на вън


Във връзката би трябвало да е на същия начин! Не може да флиртуваш с чужди хора и да се сваляш и уреждаш срещи и да имаш право да се сърдиш, че половинката ти е надушила нещо и е решила да провери.

П.П. При мен положението е друго - и двамата сме програмисти и често се налага да ползваме ресурси или от нейните пощи или от моите



Тема Re: Хех, нещо, като морална дилеманови [re: The Fallen Angel]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано28.02.07 21:17



"Не може да флиртуваш с чужди хора и да се сваляш и уреждаш срещи и да имаш право да се сърдиш, че половинката ти е надушила нещо и е решила да провери."

Мдаааа, има нещо вярно и аз така мисля, но нека видим другите какво ще кажат.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)


Тема лекувам си тикватъ ...нови [re: Myth]  
Автор chacarron (...)
Публикувано28.02.07 21:21



.. с Канйдиън Олд Уиски амъ нещО не мъ хваща пОловин бутилкъ

... баси алкахоликъ детъ съм станал

... иначе зъ путаните с кОго съ ебе или ф стар стил казанО с кОго ти изневерява дъ не тъ ебе ... важнотО е да вземаш тва дето ти иСкаш ... тя не е твОя стОка или некъф предмет за дъ е притежаваш ... нО пък е средство за да се забавляваш ... тОва чи други е изпОлзвали си им е техн парблам ... не мОй

... как съ лекува главоболиииееее бряяяя ...............................



Тема Re: лекувам си тикватъ ...нови [re: chacarron]  
Автор Zaibne (princesa Leq)
Публикувано28.02.07 21:24



Главоболие се лекува с веремето





Тема Re: лекувам си тикватъ ...нови [re: chacarron]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано28.02.07 21:25



Хм, аз тоя проблем с махмурлука отдавна го нямам, нещо се повредих и почти не пия вече почти две години, преди това, като смок. Абе мое да си прав ама, туй е само един хубав принцип дето във риъла......., няма такъв филм да не тъ ебе, поне аз не познавам човек да не го ебе, с кого и къде се лашка мадамата му. Слава богу за сега нямам такъв проблем де, темата ми, както казах беше провокирана от друга във форума.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)


Тема е па ... [re: Myth]  
Автор chacarron (...)
Публикувано28.02.07 21:32



... зависи кОлко мадами си имаш


... и квО си прайкаш с тях ... ъ мене тикватъ мъ боли ут нискО кръвнО ... но не ми се пие седал или анал джин ... амъ май шъ съ налОжи

... ////////////////



Тема Re: Хех, нещо, като морална дилема [re: Myth]  
Автор Zaibne (princesa Leq)
Публикувано28.02.07 21:36



Не знам, какъв параноик трябва да си, за да тръгнеш да ровиш из чужди пощи и телефони.Това е ужасно неприятно, аз бих се изнервила много.Никога не съм си позволява, да бръкна някъде, където не трябва, колкото и много да съм искала да го направя...От друга страна и ти имаш право, доста е гадничко да те правят на глупак под носа ти.Не знам.Ако си сигурен, че има нещо гнило тогава може би е оправдано до неква степен..както каза и ангелче


Абе то ако има нещо..рано или късно се разбира..даже и да не ровиш..все ще се светнеш за схемата.. било то по най- нелепия и случаен начин...Въпрос на принципи е..аз не бих се унижила да се ровя в пощата на некой.

Редактирано от Zaibne на 28.02.07 21:37.



Тема Re: Хех, нещо, като морална дилема [re: Myth]  
Автор turseshtaO1 (намираща)
Публикувано28.02.07 21:40



Мен ми чудно и ужасно непонятно как изобщо на някой ще му хрумне да се ровичка в нещата на другия!!! И още повече да го направи!!! Не им ли е унизително? После не им ли е срамно от себе си?
Сигурно аз не съм наред!


Не вчера. Не утре. Днес!

Тема Re: Хех, нещо, като морална дилема [re: Myth]  
Автор Black_velvet* ()
Публикувано01.03.07 01:51



Да се ровичкаш в чуждите неща е меко казано недостойно и доказателство за това, колко дребнав човек си. Ако го правиш от любопитство си е направо чиста простотия. Ако ли пък го правиш от съмнение или подозрение е хазартно усещане, което може и да не е печелившо. Най-добре е да се преосмислят, според мен, отношенията между единия и другия. Това ще даде резултат, за който няма да са нужни доказателства, още по-малко унизителни начини за търсене на потвърждение. Доверието е в основата. Или го има, или го няма.

П.П. Една моя позната, в резултат на постоянното си съмнение и преследване на любимия си, си счупи крак.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.