Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:34 09.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: амъ Зиги ...нови [re: dirnick]  
Автор sigii (новак)
Публикувано18.01.07 23:21



От два дни умирах от мъка.бре миличък
...не мъ тревожи тъи...и да мъ хвърляш в умисъл



Тема Re: имънови [re: rъз]  
Автор fantomche (непознат )
Публикувано18.01.07 23:23



Виж, според общите критерии. Наистина имам доста такива приятелки, които имат отлична визия и добра кариера.Т.е.-за да я постигнат,са учили здраво. Едната знае 5 езика, другите по 2-3. Истината е, че в много разговори те са казвали, че не откриват мъжа, който да не се бои от тях-без да е комплексар или пък егоцентрик.Това е.



Тема е чи ...нови [re: Zaibne]  
Автор dirnick (vagabond)
Публикувано18.01.07 23:25



... не им давай снимкъ

... акО иСкаш пО дългО да си чатят с тебе



Тема е па Зиги ...нови [re: sigii]  
Автор dirnick (vagabond)
Публикувано18.01.07 23:26



... нидей тъй

... ни мъ мисли



Тема кОето азъ описвах ...нови [re: fantomche]  
Автор dirnick (vagabond)
Публикувано18.01.07 23:31



... едни работохОлясали дърва





Тема Re: е чи ...нови [re: dirnick]  
Автор Zaibne (princesa Leq)
Публикувано18.01.07 23:37



...

...снимка давам и изисквам още на 15-та минута...с тебе вече обменяме мнения повече от 15мин..амм не съм ти искала щото ти си имаш

иначе..ней проблема в мойта снимка..бол мои снимки е виждал..то иначе как се поддържа интерес повече от 4-ри месеца..вечи няма интерес..щом проблема ней във външния вид значи е другаде..можи да ме мисли за тъпа..ама и това не би трябвало да е проблем..нали мъжете си падали по тъпи..къде е проблема

Super sum zaIbne!

Тема Re: имънови [re: fantomche]  
Автор rъз (реален)
Публикувано19.01.07 00:22



ОК, тове е вече нещо по-конкретно. Има доста голяма доза истина в поста на дирника, но има и още нещо.
Аз също имам няколко приятелки(как звучи от устата на мъж само

), които се вписват в тази характеристики. Всъщност са ми доста близки хора и имам дълбок поглед върху техния емоционален живот.мъжете изобщо не се страхуват от тях. Напротив. Те самите притежават дългогодишни връзки. Е, разбира се, не чак толкова стабилни, но това са рисковете на професията.
Проблема при този тип жени е от друго естество. Те си изграждат някаква, малко изкривена представа за това, какво трябва да представлява един мъж, вследствие висотата на своето положение. Получават се резки контрасти между представата и сблъска с действителноста. Вследствие на това, тази разлика те я обличат с думите "боязън" и "страх" към техните персони. Отделните нюанси на характеристиките съдържаща различни епитети "комплексар " и др., не е важна.
Разбира се, съществуват и мъже отговарящи не техните представи, но са по-редки и от дъжд в Сахара.

MEMENTO MORI!

Тема Re: Защо мъжете се страхуват?нови [re: fantomche]  
Автор uchenika_na_mudreca (старо куче)
Публикувано19.01.07 00:41



от умни не се плаша ... хубави е много относително ... ако са тип блондинки ... ония дето са като от калъп ... ми не ме кефят ... много са безлични ... тип барби ... уф ... ужас ... но красотат в жените , онази специфичната ... тя е мног видове , ... от тях не се боя а направо ...

... като и да е

т.е. аз лично не се плаша ... А ЕЛАТЕ И МЕ ИЗПЛАШЕТЕ БЕ

Мъдростта е баланс между знанията, интелекта и човечността.

Тема Re: Защо мъжете се страхуват?нови [re: uchenika_na_mudreca]  
Автор БapбapeлaМодератор (frozen)
Публикувано19.01.07 01:02



ако знаеш само колко такива като теб съм срещала ...дето не се плащат от умни и хубави жени ...навиват се, наемат се и....накрая се издънват ... а издънките са им все глупави .

мога книга да напиша вече от подобни истории .... от 10-на години събирам все такива истории .



а темата съм я коментирала вече няколко пъти - кое, как и защо се получава .... основните причини са че мъже нямат достатъчно воля, постоянство и издържливост да издържат около такава жена- която има и привлекателен външен вид и акъл.



Тема Re: Защо мъжете се страхуват?нови [re: fantomche]  
Автор Fry ()
Публикувано19.01.07 01:13



Хмм дали си реалист?
По какъв начин са толкова хубави и умни тия жени?... Аз например харесвам жени с качества.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.