Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:50 29.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Помогнете...нови  
АвторCaмoтeн (Нерегистриран)
Публикувано30.12.06 11:44



Помогнете да разчупя най-после оковите на самотата! Искам и аз да се докосна до любовта! Кажете ми, защо не мога да бъда щастлив?

Ще кажете - "излез навън с приятели", но аз нямам истински приятели. Имам само разни skype buddies, icq friends, и разни квартални познати които не понасям, понеже са използвачи, интриганти, и най-важното - нямам им никакво доверие.

Може да си помислите - "имаш нужда от жена", и това е самата истина. И аз съм го осъзнал отдавна, но или нещо не правя като хората, или просто съм много отблъскващ, или все се мятам на неподходящи жени... Не знам, винаги съм смятал, че подходящото момиче е такова, което поне малко харесваш. А напоследък все се получава така, че харесвам и то безумно, но отсреща няма нищо.

Как става така, че някои хора не остават без приятелка за повече от 2-3 месеца, а аз в продължение на години...? И защо, след като съм направил някакъв неуспешен опит, никое от момичетата не ми дава и най-малка представа за причините да не ме харесва? Предпочитам да ми кажат "ми щото си дърво, скучен си... и т.н.", отколкото просто да не ми отговарят, или да ми кажат "ще си намериш друга" (толкова е гадно да не ти отговорят, просто да те пренебрегнат; нима съм толкова незначителен и не заслужавам обратна връзка!??!?!?!)...

Мамка му, скапан живот...



Тема Re: Помогнете...нови [re: Caмoтeн]  
Авторaмe (Нерегистриран)
Публикувано30.12.06 12:00



защо не потърсиш причините в себе си ?Защо си мислиш ,че си дар божи за жените ама те не те оценяват .......... може да ти мирише устата, да ти миришат краката ,да си демоде ,да си наистина скучен ,да не можеш да водиш разговор- ако мълчиш като пън мислиш ли че някоя ще иска да е с тебе ,ако си намусен също , ако си прекалено сдържан може и да ги отблъскваш ....изобщо хиляяяяяяяяяяяди причини може да има ~Заставаш пред огледалото и почваш да се опознаваш - помага



Тема Re: Помогнете...нови [re: Caмoтeн]  
Автор Tpyпaщия_пeчaл (търсещ)
Публикувано30.12.06 12:25



Няма дим, без огън.


За да е така има причина. Тя е в теб. И най вероятно да е очевидна. Поогледай се, анализирай се.....Не е случайно.


Истината е някъде посредата!

Тема Re: Помогнете...нови [re: Caмoтeн]  
АвторMolly (Нерегистриран)
Публикувано30.12.06 13:23



по-добре сам открий причината; а и защо искаш те да ти я казват, няма смисъл; ако някое момиче ти я каже, може и да започенеш да се правиш на такъв, какъвто не си, няма смисъл



Тема Re: Помогнете...нови [re: Caмoтeн]  
Авторзopa (Нерегистриран)
Публикувано30.12.06 13:35



Ти си си Ок - по това, което пишеш за кварталните си другарчета разбирам, че просто имаш по-романтични критерии за нечие приятелство, любов, за истинската връзка между хората. Просто търсиш нещо истинско, а в нашето общество истинското е специално, необикновено.
Защо не ти се обясняват момичетата - сигурно защото и те нямат причина защо мислят, че няма да се получи или пък защото чакат да бъдеш по-настоятелен, с повече "приятели" и да не говориш за много смислени неща...

Ако търсиш нещо истинско, това е цената, която трябва да платиш обаче все пак слей се и с тълпата, положи усилия за малко безкритичност, малко живот за мига, малко простотия - може някой/я да те изненада приятно и да се окаже също като теб, слял се с тълпата "особняк"(казано в хубавия смисъл на думата)





Тема Re: Помогнете...нови [re: Caмoтeн]  
Автор Fry (член)
Публикувано30.12.06 13:41



malko grubi4ki sa bili, ama pravi donqkyde.
a tova 4e kvartalnite sa izpolzva4i izobshto da ne te pritesnqva, obiknoveno izpolzva4ite sa po-nis6a kategoriq hora, 1o zashtoto imat maksimum sreden intelekt i 2ro zashtoto faktyt che li4at kato takiwa avtomatichno zna4i 4e sa izpolzva4i ot nisyk klas. a za momi4etata, zamisli se ot kakvo imat nujda. Kato si vlyuben, nakaraj se da ti stane interesno i da pomislish ot kakvo se nujdaqt. Pove4eto ne znaqt i tam e klyuchyt!

Редактирано от Fry на 30.12.06 13:43.



Тема Re: Причините...нови [re: Caмoтeн]  
Автор lullaby (blackeyed)
Публикувано30.12.06 13:48



ако отговориш на няколко прости въпроса, ще ти ги кажа. но най-главното като че ли при теб е, че се впечатляваш от всеки неуспех и сякаш в теб той провокира реакция от типа "Знаех си... Така е така и ще бъде вовек

...", а пораженческата философия никога не действа - едно е да не храниш напразен ентусиазъм и да бъдеш разочарован, а съвсем друго е да вярваш в себе си. може да има хиляди причини едно момиче да не иска/може да излезе с теб и те да са извън тебе! разбира се, ти трябва да потърсиш и своите собствени грешки като например лпса на настоятелност, пробваш - нестава - тръгваш си.... баси тъпото! бъди малко по-уверен и много по-ясен в намеренията си спрямо особа от ж.р. хайде сега - какво толкова ако й покажеш колко си готин преди да я питаш "Гаджета?" оплети я бавно и славно и когато е вече слаба в ръцете ти викаш Купидон да си свърши и той своята част от работата - а и винаги поне приятел ще спечелиш, нищо толкова не коства на някой да ти бъде приятел, просто трябва да свикне с теб - бъди честен и себе си + доза благородство и вяра в отсрещната страна и = приятелство, а защо не и още нещо ...



Тема Re: Помогнете...нови [re: aмe]  
АвторCaмoтeн (Нерегистриран)
Публикувано30.12.06 14:02



Не си мисля, "че съм дар божи за жените"!!! Нямам мания за величие!!!

Аз търся причините в себе си. Не ми мирише устата, или поне не е някакво зловоние - ходя на зъболекар редовно и нямам кариеси. Краката ми миришат, но не много - къпя се всеки ден и си мия ходилата със сапун. Не съм демоде, въпреки, че не съм и много моден. Скучен? Хм... В определени ситуации - да, но като цяло, имам си хобита, харесвам активния начин на живот, и в никакъв случай не мога да се нарека много скучен. Вярно, в разговора не ме бива много, но не мълча като пън (не съм от бъбривците, но като цяло не съм мълчаливко). Пред огледалото не виждам нещо кой знае колко отблъскващо, даже много момичета са ми казвали, че имам хубава усмивка.

Нещо в поведението ми е... Има нещо, което не ме прави особено привлекателен в женските очи. Със сигурност не е външно, понеже си изглеждам добре, даже физически съм над средното ниво. В началото винаги всичко върви що-годе добре, има привличане от женската страна, но после, когато ме опознае мааалко по-отблизо, и се отдръпват.

Характерът? Не съм от най-стабилните, понякога избухвам, и като цяло съм човек на крайностите. Но това толкова ли е отблъскващо?

Миналото? Миналото ми е доста смущаващо и 100% е отблъскващ фактор (ще спомена само думата наркотици). Но пък не съм затъвал до гушата в лайна и сега градя животът си по много по-добър и ефективен начин.

Психически се чувствам леко депресиран, тоест просто се чувствам малко потиснат. Иначе, не съм отчаян, не съм черноглед, не съм пасивен, нямам апатия, и прочее там признаци на клинична депресия.

Е, какъв ми е проблемът?



Тема Re: Помогнете...нови [re: Tpyпaщия_пeчaл]  
АвторCaмoтeн (Нерегистриран)
Публикувано30.12.06 14:03



Помогни ми да се самоанализирам, за да открия тези причини...



Тема Re: Помогнете...нови [re: Caмoтeн]  
Авторaмe (Нерегистриран)
Публикувано30.12.06 14:06



хубав анализ - продължавай и ще има резултат- наблегни не а положителните си страни - разбрахме че се халесваш ,сега анализирай какво не си харесваш- може да го проектираш по някакъм начин върху партньора си- само ти можеш да си помогнеш ....... продължавай разчовъркай се - не е приятно ама е полезно




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.