Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:28 26.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: БРАВО...нови [re: supremacy]  
Автор Джak (Самурай)
Публикувано09.12.06 11:59



ето виждаш ли-имаш явен проблем с възпитанието:)имаш проблем и с безсмъртието моя малка анонимна мишчице:)нещо зад клавишите си велик:)ама така или иначе ми е все тая-аз ако се връзвах на такива като тебе -хехехех-аиде аста ла виста



"...най същественото е невидимо за очите"

Тема Re: БРАВО...нови [re: Джak]  
Автор supremacy (phantom)
Публикувано09.12.06 12:04



ela dnes v 15:00 pm v "sveta nedelq" da vidish kolko sum anonimen

shte me poznaesh po ochilata - cherni "Rayban"

Редактирано от supremacy на 09.12.06 12:05.



Тема Re: БРАВО...нови [re: supremacy]  
Автор Джak (Самурай)
Публикувано09.12.06 12:08



Ох и ти ли.....недоказало се мъжкарче-ще ми се дуеш в некво клубче-ми добре -ш доида:)

"...най същественото е невидимо за очите"


Тема Re: БРАВО...нови [re: Джak]  
Автор supremacy (phantom)
Публикувано09.12.06 12:10



ti koi shte si tam gejche?



Тема Re: БРАВО...нови [re: supremacy]  
Автор Джak (Самурай)
Публикувано09.12.06 12:12



смешко-не пълни клуба с още спам-я ми пиши на лична:)

"...най същественото е невидимо за очите"


Тема Re: БРАВО...нови [re: Джak]  
Автор supremacy (phantom)
Публикувано09.12.06 12:15



ebal sym ti kluba, ne mi kazvaj kvo da praviq
obqsni sega ti koj shte si v cyrkvata v 15:00 i kakvo iskash ot men? da te biq, eba ili ?

p.s. cheta ti ploskiq mozyk kure, ne se srahuvaj, nema ke te utepam, nqmam zloba kym nikoi osven kym edin pedal, koito obidi jena mi

Редактирано от supremacy на 09.12.06 12:17.



Тема Re: БРАВО...нови [re: supremacy]  
Автор Джak (Самурай)
Публикувано09.12.06 12:19



нищо не искам лично от теб-исках тук да се случи нещо по хубаво и да пише някои с повечко акъл от тебе-тва че не ти пука за клуба-е видно-като не ти пука кво правиш тука бе ?що пишеш-да се дуеш ли кво ли-да избиваш агресийка ли нещо-свърши ти диазепамчето ли -или си мислиш че като ми цитираш некви именца ще се стресне някои-еи затова ти казвам ,че си смешник и нищо не искам от тебе-е вярно че ако ти счупя малко самочувствието сигурно ще направя добро на света ама и това не си заслужил мишленце:)

"...най същественото е невидимо за очите"


Тема Re: БРАВО...нови [re: Джak]  
Автор supremacy (phantom)
Публикувано09.12.06 12:22



moeto ime e qsno na celiq svqt pomiqr, prostno ste lajna vie deto jiveete v toq klub i s alteza trqbva da se ligavim s nqkoi - idealna mishena ste
sega kaji koi shte si v cyrkvata, nqma da te iznesat s djipa, spokoino



Тема Re: БРАВО...нови [re: supremacy]  
Авторo!yжac (Нерегистриран)
Публикувано09.12.06 12:26



и как се казваш? напиши си името



Тема Re: БРАВО...нови [re: supremacy]  
Автор Джak (Самурай)
Публикувано09.12.06 12:28



хахахахаах-явно и ти си едно болно мозъче-самия факт че си търсиш да се заяждаш с някои тук говори много -и то никак хубаво -и тоя изтъркан номер с "мен не ми пука за вас "и прочее не минава -самия факт че ми отговарящ означава че ти пука...че е важно да го играеш мъж....ти сериозно ли смяташ че някои те взима насериозно?:)аз като те чета ми мязаш на един 19 годишен пикльо дето изчезна наскоро оттука-ся си сменил дрешките само маи-така ли е мистър адвертайзинг?;)

но така или иначе се очертава скучна събота-ходенето ми до Пловдив отпадна-имам време за теб мишле:)кажи ся къде точно да доида-кво има в тая църква и прочее-и не се притесняваи кои ще съм аз-ти ми кажи кои ще си ти:)аз ще си те намеря:)

"...най същественото е невидимо за очите"


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.