Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:19 21.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема любовници&лицемери?нови  
Авторcлyчaeн (Нерегистриран)
Публикувано24.11.06 17:29



случката е следната:
бяхме любовници. и двамата бяхме ангажирани. тя сгодена, аз женен. разделихме се, по една или друга причина. половинките бяха в неведение за аферата ни. наскоро научих, че въпросната дама коментирала как било възможно така безочливо да съм лъжел жена си, как съм можел да я гледам в очите, как можело така да я злепоставям и други подобни. просто не повярвах на ушите си. що за наглост. нима не бяхме двама в това? нима при нея ситуацията не беше абсолютно реципрочна? нима не лъжеше годеника си също толкова успешно? да не говорим, че успя веднъж уж "случайно" почти да ме запознае с него! какво лицемерие! а мислех, че я познавам!
какво мислите за това? бъркам ли нещо? може би съм твърде субективен и наранен все още, та не разсъждавам трезво? кажете ми





Тема Re: любовници&лицемери?нови [re: cлyчaeн]  
Авторslu4aina (Нерегистриран)
Публикувано24.11.06 17:38



Защо ли си мисля, че ни спистяваш някакви истини?!





Тема Re: защото така ти отърванови [re: slu4aina]  
Авторcлyчaeн (Нерегистриран)
Публикувано24.11.06 17:40



питай - какво мислиш за спестено?
нещо не бях достатъчно ясен ли?

или май просто предпочиташ да мислиш, че винаги виновен е другия, а? жената винаги е невинната жертва според теб, така ли е?



Тема Re: любовници&лицемери?нови [re: cлyчaeн]  
АвторBaня (Нерегистриран)
Публикувано24.11.06 17:44



Шарен свят. За какво ти е да съдиш, недей...



Тема Re: защото така ти отърванови [re: cлyчaeн]  
Авторslu4aina (Нерегистриран)
Публикувано24.11.06 17:45



Естествено, че не винаги жената е невинната жертва!
Но ти не поясняваш дали си имал връзка с наречената от теб "любовница" преди твоя брак?!



Тема Re: о, не, не съдянови [re: Baня]  
Авторcлyчaeн (Нерегистриран)
Публикувано24.11.06 17:46



никого не бих съдил, просто се дивя, възможно ли е такова лицемерие и безочие. а също и възможно ли е да не я познавал от тази страна ...



Тема Re: любовници&лицемери?нови [re: cлyчaeн]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано24.11.06 17:47



Всеки му според заслуженото, има си някой горе, който да ги отсъжда тия неща. Крайно време е Господ да си прибере вересиите. Първите 100 години са най-трудни, както гласи една китайска мъдрост.

La donna e mobile


Тема Re: защото така ти отърванови [re: slu4aina]  
Авторcлyчaeн (Нерегистриран)
Публикувано24.11.06 17:49



цитирам себе си: "бяхме любовници. и двамата бяхме ангажирани. тя сгодена, аз женен." - какво не ти е ясно още?
иначе с думата "любовница" (понеже казваш така наречената от мен) нямам предвид нищо лошо или негативно. тази дума е общоприета и лично за мен има съвсем нормален и приемлив смисъл. а как се наричат (ако не любовници) двама, които правят любов, докато същевременно имат други връзки, м?



Тема Re: това не го разбрахнови [re: fidgety]  
Авторcлyчaeн (Нерегистриран)
Публикувано24.11.06 17:50



но няма значение, благодаря ти за отговора.
явно прелива от житейска мъдрост и философия, до която обаче не съм дораснал, уви. ще съм ти благодарен все пак, ако ми разясниш. усещам че намекваш, че съм си получил заслуженото, нали? а ти си жена и сигурно имаш нещо подобно зад гърба си, че така си наясно, нали?



Тема Re: о, не, не съдянови [re: cлyчaeн]  
Авторslu4aina (Нерегистриран)
Публикувано24.11.06 17:50



То пък ти точно да тръгнеш да съдиш... би било срам!!!


Освен това за какво нейно лицемерие говориш, а в същото време наистина забравяш за своето??? Как наистина си гледал твойта "съпруга" в очите и си се преструвал на щастливо женен???




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.