Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:12 01.07.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Питане към дамитенови  
Автор тoвa e (непознат)
Публикувано15.11.06 22:49



Случи се следната история. В едно за заведение хванах без да искам сервитьорката да ме гледа скришом по точно от онези скришните погледи когато ,като ги хванеш ама много рязко да отклонява очи ,защото те те издават. Това не остана незабелязано от мене понеже имам известен опит та си казах ,я гледай още се случват вълнуващи неща в живота. След месец два пак съм там и този път съм по-подготвен ,ще я следя с периферието на зрението ,та отивам и си поръчвам супа. Забелязвам ,че тя обхожда с очи лицето ми все едно се пита ,това той ли е. Уточнявам ,че това не е второто ми посещение. По следващия път пак вимание ,но този път тя се извърна и се усмихна.Следващите пъти нищо. Та как да постъпя ,какво да направя ,дали не си въобразявам? Отиваш поръчваш си ,сядаш на масата и тя ти донася. Но вие като жени на нейно място ,как бихте очаквали аз да постъпя, какво да направя?



Тема Re: Питане към дамитенови [re: тoвa e]  
Автор Бyлrapи (c17h21no4)
Публикувано15.11.06 23:16



След 2 месеца - нищо.



Тема Re: Питане към дамитенови [re: тoвa e]  
Автор whiskey (in a jar)
Публикувано15.11.06 23:20



може би вече е време да я запознаеш с родителите си





Тема Re: Питане към дамитенови [re: тoвa e]  
Автор69 (Нерегистриран)
Публикувано15.11.06 23:29



Е нали си в час с тия работи, защо искаш съвети :)
Ако питаш мен , ходи яж супа на друго място, защото човек ниикога не е късно да стане за резил :)



Тема Re: Питане към дамитенови [re: тoвa e]  
Автор)))) (Нерегистриран)
Публикувано15.11.06 23:30



Е тоя рязко отлонения поглед като го видя и направо ме присвива корема


Мисля че дамата те чака да направиш нещо ама и ти сещаш ли се?



Тема Re: Питане към дамитенови [re: whiskey]  
Авторkikiriki (Нерегистриран)
Публикувано15.11.06 23:53



bravo na teb



Тема Re: Питане към дамитенови [re: kikiriki]  
Автор))))) (Нерегистриран)
Публикувано15.11.06 23:56



За какво браво ,че не знае как да я подхване?



Тема Re: Питане към дамитенови [re: тoвa e]  
АвторУceщaнe (Нерегистриран)
Публикувано15.11.06 23:59



Опитай! Заговори я небрежно, веднага ще се разбере дали сте на една " вълна". Все пак това е някакво заведение, нищо не губиш ако опиташ. По- глупаво е, след като вече имаш муха в главата, да не правиш нищо.

Ако заговориш жената и тя те отреже ( в най-лошият случай), няма да загубиш нищо, но помисли си, какво може да спечелиш, ако предположението ти е правилно.



Тема Re: Питане към дамитенови [re: тoвa e]  
Автор pastel (драскулка)
Публикувано16.11.06 00:08



Виж сега...сервитьорите са инструктирани всеки да следи с поглед своите маси. Тази е отклонила рязко поглед, защото се е усетила, че не зяпаш защото искаш допълнително. Дискретна е, дето се вика

и това го има в обучението им:))



Тема търся си мъж помонгетенови [re: kikiriki]  
Авторkиkиpиkи (Нерегистриран)
Публикувано16.11.06 00:09



Здравейте помогнете ми да си намерия половинката




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.