Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:18 02.07.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Питане към дамите  
Автор тoвa e (непознат)
Публикувано15.11.06 22:49



Случи се следната история. В едно за заведение хванах без да искам сервитьорката да ме гледа скришом по точно от онези скришните погледи когато ,като ги хванеш ама много рязко да отклонява очи ,защото те те издават. Това не остана незабелязано от мене понеже имам известен опит та си казах ,я гледай още се случват вълнуващи неща в живота. След месец два пак съм там и този път съм по-подготвен ,ще я следя с периферието на зрението ,та отивам и си поръчвам супа. Забелязвам ,че тя обхожда с очи лицето ми все едно се пита ,това той ли е. Уточнявам ,че това не е второто ми посещение. По следващия път пак вимание ,но този път тя се извърна и се усмихна.Следващите пъти нищо. Та как да постъпя ,какво да направя ,дали не си въобразявам? Отиваш поръчваш си ,сядаш на масата и тя ти донася. Но вие като жени на нейно място ,как бихте очаквали аз да постъпя, какво да направя?



Тема Re: Питане към дамитенови [re: тoвa e]  
Автор Бyлrapи (c17h21no4)
Публикувано15.11.06 23:16



След 2 месеца - нищо.



Тема Re: Питане към дамитенови [re: тoвa e]  
Автор whiskey (in a jar)
Публикувано15.11.06 23:20



може би вече е време да я запознаеш с родителите си





Тема Re: Питане към дамитенови [re: тoвa e]  
Автор69 (Нерегистриран)
Публикувано15.11.06 23:29



Е нали си в час с тия работи, защо искаш съвети :)
Ако питаш мен , ходи яж супа на друго място, защото човек ниикога не е късно да стане за резил :)



Тема Re: Питане към дамитенови [re: тoвa e]  
Автор)))) (Нерегистриран)
Публикувано15.11.06 23:30



Е тоя рязко отлонения поглед като го видя и направо ме присвива корема


Мисля че дамата те чака да направиш нещо ама и ти сещаш ли се?



Тема Re: Питане към дамитенови [re: whiskey]  
Авторkikiriki (Нерегистриран)
Публикувано15.11.06 23:53



bravo na teb



Тема Re: Питане към дамитенови [re: kikiriki]  
Автор))))) (Нерегистриран)
Публикувано15.11.06 23:56



За какво браво ,че не знае как да я подхване?



Тема Re: Питане към дамитенови [re: тoвa e]  
АвторУceщaнe (Нерегистриран)
Публикувано15.11.06 23:59



Опитай! Заговори я небрежно, веднага ще се разбере дали сте на една " вълна". Все пак това е някакво заведение, нищо не губиш ако опиташ. По- глупаво е, след като вече имаш муха в главата, да не правиш нищо.

Ако заговориш жената и тя те отреже ( в най-лошият случай), няма да загубиш нищо, но помисли си, какво може да спечелиш, ако предположението ти е правилно.



Тема Re: Питане към дамитенови [re: тoвa e]  
Автор pastel (драскулка)
Публикувано16.11.06 00:08



Виж сега...сервитьорите са инструктирани всеки да следи с поглед своите маси. Тази е отклонила рязко поглед, защото се е усетила, че не зяпаш защото искаш допълнително. Дискретна е, дето се вика

и това го има в обучението им:))



Тема търся си мъж помонгетенови [re: kikiriki]  
Авторkиkиpиkи (Нерегистриран)
Публикувано16.11.06 00:09



Здравейте помогнете ми да си намерия половинката



Тема Re: Питане към дамитенови [re: тoвa e]  
АвторXъм-м-м (Нерегистриран)
Публикувано16.11.06 19:24



Ха! Колко сервитьорки са ме гледали така! Една даже, докато зяпаше компанията ни от осем загорели фазана, се спъна и се пльосна върху таблата си, а друга беше толкова щастлива да ме види, че цяла вечер ми се усмихваше, въпреки момичето, което седеше до мен. А трета, като ме видеше с друга жена, ме стрелкаше смразяващо с очи! Може да е било влюбено, горкото. Четвърта пък ми казваше: "Не пипай чинията, докато ти я поднасям, че ще ти я излея отгоре!" - тая пък беше щангистка и учеше във вечерна гимназия. А пък аз що сервитьорки съм... огледал! Най-приятно ми е, когато си усетим взаимно топлината и започнат да ни се изправят косъмчетата... и някои други работи. Но само дотам!



Тема Питане към всичкинови [re: тoвa e]  
АвторTaдж Maxaл (Нерегистриран)
Публикувано16.11.06 19:58



Следващия път смени тактиката-поръчай си таратор. Ще я хванеш неподготвена и гледай реакцията й!
Алоу, "експертитье" по невербална комуникация, нещо не дадохте отговор на въпрост, какво изразява подобно поведение на една жена? Хайде, ще поставим нещата в по-различно измерение. Действието няма да се развива в заведение за задоволяване на насъщните нужди, а в офис. Такаа, ето я картинката:
Изведнъж засичате погледа на колежка, която Ви наблюдава и при кръстосване на погледите Ви, моментало извръща своя. Това е сравинително често повтаряща се ситауция.
Давайте, напишете своите интерпретаци по въпроса. Най-добрия отговор ще бъде премиран по достойнство,





Тема Re: Питане към всичкинови [re: Taдж Maxaл]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано16.11.06 20:53



Изведнъж засичате погледа на колежка, която Ви наблюдава и при кръстосване на погледите Ви, моментало извръща своя. Това е сравинително често повтаряща се ситауция.- изучава те, но не желае да изглежда заинтересована. Все още на етап "разглеждане" държи да запази достойнство и непукистко отношение. Принципно на този етап се заражда идеята за.....нещо повече или обратно - за тотална дискфалификация.





Тема Re: Е в случаят- ти си на ход,нови [re: тoвa e]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано16.11.06 21:02



недей да си ядеш супата с поглед забит в чинията, явно заинтересован единствено от съдържанието й. Покажи й че е привлякла вниманието ти , но не прекалено настоятелно, леко и ненгажиращо се опитай да излезнете от рамките на диалога "взимане на поръчка и плащане на сметката", пусни шегичка, направи и някакъв лек комплимент, заговори я на обща тема или се направи на заинтересован по някаква тема, въобще на първо време - разчупи леда, но не с чук, а леко и методично. Едно е сигурно-заинтригувал си я- от тук нататък импровизирай.
Все пак като ти обхождат с поглед лицето - първо се увери дали случайно нямаш супа по брадчиката или полепнала сълфетка по устата, след това действай. Успех и ще чакам продължението





Тема Re: п.с.нови [re: FENlKS]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано16.11.06 21:05



Не се отчайвай бързо, ако не ти изглежда много заинтересована-при сервитьорките специално /предвид работата им/ има изградена защитна система срещу нахалници, така че нищо чудно да те помисли за поредният такъв и да те тества- не вчепетлявай и действай по план.





Тема Re: Питане към всичкинови [re: FENlKS]  
АвторTaдж Maxaл (Нерегистриран)
Публикувано16.11.06 21:38



FENI, да не би зачезването ти напоследък да се дължи на това, че си започнала да наблягаш повече на дебелите кинги?


Айде да доразвием сценария... Значи, ситуациятна се повтаря ежедневно, но когато има и други хора наоколо демонстративно си обраща погледа в обратна посока. Когато липсват странични наблюдатели се държи доста по-свободно.
Тълщкувай.



Тема Re: Питане към всичкинови [re: Taдж Maxaл]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано18.11.06 10:12



1. Не желае да се разбере от околните, че те харесва-пази имидж момичето





Тема Re: Питане към всичкинови [re: Taдж Maxaл]  
АвторИвa (Нерегистриран)
Публикувано18.11.06 10:15



Когато някой се опитва да набута някого в сценарий, стига пак там откъдето е тръгнал.





Тема Re: Питане към всичкинови [re: Ивa]  
Автор whiskey (in a jar)
Публикувано18.11.06 10:23



ха - сигурно за това в последно време се чувствам на баба си в гъза





Тема Re: Питане към всичкинови [re: whiskey]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано18.11.06 10:29







Тема Re: Питане към всичкинови [re: whiskey]  
АвторИвa (Нерегистриран)
Публикувано18.11.06 10:29



Хм, да не си се опитал да вкараш в сценарий някой добър импровизатор?!



Ето ти един календар за ноември в унисон с настроението ти:



Така ми звучиш... познах ли?



Тема Re: чий го дириш там бренови [re: whiskey]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано18.11.06 10:30



я излизай бързо, че живот те чака





Тема Re: Питане към всичкинови [re: FENlKS]  
Автор whiskey (in a jar)
Публикувано18.11.06 10:50



стига си се хильотила - обещала си ми свирка





Тема Re: Питане към всичкинови [re: Ивa]  
Автор whiskey (in a jar)
Публикувано18.11.06 10:54



не съм сигурен как точно се тълкува тая мацка от календара - да не би да й тежат "крилата"? ако ме питаш мен, и аз мисла, че само пречат





Тема Re: Питане към всичкинови [re: whiskey]  
АвторИвa (Нерегистриран)
Публикувано18.11.06 10:58



Ех, настроението е унило, гробовно, безнадеждно... студено, ледено.
То кво остава ако и отрежеш крилата?!

Току-виж, че и главата и си решил да отрежеш



Тема Re: Питане към всичкинови [re: Ивa]  
Автор whiskey (in a jar)
Публикувано18.11.06 11:08



ми, ако й клъцнем крилцата, ще видим дали й е тънка талията и ше ползваме леда от мизансцена за "маргарити"





Тема Re: Питане към всичкинови [re: whiskey]  
АвторИвa (Нерегистриран)
Публикувано18.11.06 11:13



"...О, вий, що пристъпяте тоз праг,
надежда всяка тука оставете!"


"Ад" Данте Алигиери





Тема Re: Питане към всичкинови [re: Ивa]  
Автор whiskey (in a jar)
Публикувано18.11.06 11:21



мисла, че още не си си изяла филията с течен шокола и че тая сутрин вместо портокалов сок може да шибнеш един коняк





Тема Re: Питане към всичкинови [re: whiskey]  
АвторИвa (Нерегистриран)
Публикувано18.11.06 11:25



Мисля, че в главата ти танцуват стадо развилняли се бръмбари.



Тема Re: Питане към всичкинови [re: Ивa]  
Автор whiskey (in a jar)
Публикувано18.11.06 11:28



има нещо такова. мъча се да им опра'а хореографията





Тема Re: Нещо склерозата те е хванала...нови [re: whiskey]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано18.11.06 11:37



обещах да те напляскам, ако си заслужиш





Тема Re: Нещо склерозата те е хванала...нови [re: FENlKS]  
Автор whiskey (in a jar)
Публикувано18.11.06 11:46



ма, аз го заслужавам!





Тема Re: Кой каза...нови [re: whiskey]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано18.11.06 12:14



щом го мислиш-докажи го





Тема Re: Питане към всичкинови [re: Ивa]  
АвторTaдж Maxaл (Нерегистриран)
Публикувано18.11.06 13:58



За теб, всеки сценарий може да бъде отъждествен с един,единствен знак "Кръгово движение", м?


Ако думата "сценарий" не подхожда за случката, може да бъде заменена с "хапки от реалноста" или "кратък разказ с отворен финал". Ерго, второто да има вариативност от "разказ с неочакван край" до "пипса на епилог".



Тема Re: Кой каза...нови [re: FENlKS]  
Автор whiskey (in a jar)
Публикувано18.11.06 14:17



ма, къде остана доверието?



ше ни затлачиш връзката така!



Тема Re: Ама ние връзка ли имаме..нови [re: whiskey]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано18.11.06 14:27



и за доверието незнаех

Ти вярваш ли ми?



Тема Re: Екзооооо,нови [re: Taдж Maxaл]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано18.11.06 14:28



сваляй дегизировката- разкрит си





Тема Re: Ама ние връзка ли имаме..нови [re: FENlKS]  
Автор whiskey (in a jar)
Публикувано18.11.06 14:33



ми, че вярвам, разбира се - аз вече мислех да те представя на баба ми





Тема Re: Питане към дамитенови [re: тoвa e]  
Автор TRlNlTY (блейка)
Публикувано18.11.06 16:58



Може да те харесва,
а може и да й напомняш на някого
или просто да си й интересен - не е необходимо да е влюбена.
Но няма как да разбереш това, ако никога не я заговориш, нали?
А дори да те харесва тя може би няма да си позволи да те заприказва, защото е на работното си място. Поне аз на нейно място не бих имала смелостта.






Тема Питане към мъжетенови [re: TRlNlTY]  
Автор TRlNlTY (блейка)
Публикувано18.11.06 17:06



Може ли да си го позволя?
Понеже е по същата тема но в обратен вариант.
Т.е., жена която посещавате сравнително често по работа ви харесва. Така де - тя харесва Вас. По всичко изглежда, че и Вие я харесвате, тъй като винаги се държите много мило с нея, а не като останалите клиенти. Единствения проблем е да не се изтълкува погрешно милото Ви държане като харесване от Ваша страна. Тъй като, разбира се, вие може да сте щастливо женен мъж с деца, семейство и въобще... И така, тя няма как да разбере това, но всеки път се радва когато идвате и се натъжава, когато си тръгвате... Защото не знае дали ще Ви види отново.
В главата й се блъскат хиляди въпроси - това какво е, тя влюбена ли е или какво, защо се чувства така, а може би е просто симпатия, може би той просто й напомня някого... Добре, но какво може тя да направи, или пък той?
Може ли тя просто да му каже: "Чакай, стой, виждаш ли...много си ми симпатичен и искам да излезем някой ден на кафе, ей така, без да те свалям, просто ми напомняш някого, някого, когото обичах...и искам по някакъв начин да съм близо до него, т.е., до теб... поне замалко... Ще дойдеш ли отново?





Тема Re: Питане към дамитенови [re: тoвa e]  
Автордeзи (Нерегистриран)
Публикувано18.11.06 21:55



може да и кажеш нещо забавно..опитай да проведеж някакъв разговор с нея..тия котешките погледи са интресени, но до време:)






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.