Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:32 02.07.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Какво да правя с тази дългогодишна връзка?нови  
АвторПитaщa (Нерегистриран)
Публикувано14.11.06 13:59



От 5 години сме заедно с любимия и от 1 година вече живеем на семейни начала. Той започна хубава работа, развива се интелектуално. Една и съща зодия сме, някой път се караме, но иначе винаги между нас има много любов и разбирателство. Обичам го, но се страхувам да не ми изневери. Една негова колежка го кани вкъщи на гости, той й отказа и ми го каза. Страх ме е да не се размекне и иде при нея. Той работи само с колежки, няма колеги. Искам любовта ни е да е чиста, без никой да ни пречи. Знам, че ме обича, но някой път това не ми стига. Той беше скромен, но като почнаха да му правят комплименти, вече се промени, не знам какво да правя. Всяка вечер след като се прибере от работа, го чакам и вътрешно се притеснявам, какво ще ми каже. Искам да мисля позитивно, но някой път не мога, защото се страхувам. Как да го преодолея този страх? Помогнете ми.



Тема Re: Какво да правя с тази дългогодишна връзка?нови [re: Питaщa]  
Авторcтeф (Нерегистриран)
Публикувано14.11.06 14:03



каква зодия сте???Ако не е тайна де



Тема Re: Какво да правя с тази дългогодишна връзка?нови [re: cтeф]  
АвторПитaщa (Нерегистриран)
Публикувано14.11.06 14:09



И двамата сме Овен



Тема Re: Какво да правя с тази дългогодишна връзка?нови [re: Питaщa]  
Авторcтeф (Нерегистриран)
Публикувано14.11.06 14:13



ами значи обичате да сте център на внимание и двамата !А особено мъжа овен ,но пък овните са верни така че не се притеснявай -докато те обича няма да ти изневери ,даже да го съблазнява най- ефектната красавица!Да не е музикант ?Че се занимава само с колежки ?



Тема Re: Какво да правя с тази дългогодишна връзка?нови [re: Питaщa]  
АвторOтroвapящa (Нерегистриран)
Публикувано14.11.06 14:15



гледаш да се пявяваш ot vreme navreme v slujbata mi. izmisliai si povodi
predloji mu da otidetet niakade ( naprimer, da iadetet pizza, kino ) vednaga sled rabota i che shte minesh da go vzemesh
ako imat slujebni sabirania hodi i ti
kato vidiat che ne e sam shte im se ohladi meraka



Тема Re: Какво да правя с тази дългогодишна връзка?нови [re: Oтroвapящa]  
АвторПитaщa (Нерегистриран)
Публикувано14.11.06 14:20



Благодаря ви за идеите, така и ще направя. Успокоихте ме малко.



Тема Re: Какво да правя с тази дългогодишна връзка?нови [re: Oтroвapящa]  
АвторПитaщa (Нерегистриран)
Публикувано14.11.06 14:22



Благодаря ви за идеите! Това ще го направя, ще го изненадам в службата му





Тема Re: Дишаай..........нови [re: Питaщa]  
Автор a|iaS (наричана още)
Публикувано14.11.06 14:24



А такаааа

Хайде сега се сети, че става въпрос за личност, а не за собственост. А такааааа А сега се запитай каква стойност би имала верността, ако е по презумпция?? Ти в момента, мислейки и пишейки това му изневери и то много страшно - всеки има право на грешка - любовта ви не е чиста и неопетнена, защото такива неща няма, но си е ваша и това е важното.
Хаде сега пак дишааай!!!.............. Не, не така Ето такааааа Търсиш ли идеал, винаги ще загубиш и ще се разочароваш...... Дишай, казах! ............. Запиши се на кикбокс.... Не, не за да елиминираш конкуренцията!!! За отпускане на напрежението и самочувствие Имаш много свободно време явно... лошо, мнооого лошо тц-тц-тц Дишай казах, ето такаааааа ДИШАЙ!

Don't forget to be the way you are!

Тема Re: Дишаай..........нови [re: a|iaS]  
Автор Джak (Самурай)
Публикувано14.11.06 14:45



Брях,,,,бравос:)наис-почнах и аз да дишам;)



"...най същественото е невидимо за очите"

Тема Re: Какво да правя с тази дългогодишна връзка?нови [re: Питaщa]  
Автор silver_horse (buona)
Публикувано14.11.06 15:09



страха се преодолява или с вяра и доверие или с друг страх


ако има любов, защо мислиш за изневяра?
дори да отиде на гости на някоя колежка - нали все пак е с теб
чрез тези мисли създаваш едно изкуствено напрежение, което ако се насъбере след време може да се отрази много зле на връзката ви
вярвай в него и в себе си и си запълни свободното време с нещо което ти харесва, а да престанеш да си мислиш за какво би могло да стане, защото знаеш ли какво се получава в такива ситуации понякога? - ти се страхуваш да не ти изневери но след време ти се подаваш на такова изкушение, никой не е застрахован и няма стопроцентово сигурни неща, вярвай и обичай ако има нещо да се случва то ще се случи пък ти ако искаш и се скъсвай всеки дан от притеснение
обичай истински

...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.