Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:40 26.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема защо  
Авторнинa (Нерегистриран)
Публикувано06.11.06 21:33



се полручава така, че с най-близките ни хора се държим най-хладно, а с напълно непознати веднага им влизаме в положението и т.н.?



Тема Re: защонови [re: нинa]  
Автор te3is (ДРАЗНИТЕЛ)
Публикувано06.11.06 21:45



Ми щото сте мръсни българи.Това ни е в характера.Е тая част в българите ме отвръщава,да ви еба в тъпаците български



Тема Re: защонови [re: te3is]  
Автор Джak (Самурай)
Публикувано06.11.06 22:21



Ами тогава ти какъв си-чист мангал ли(ром,циганин)от утре ще трябва да ти говорим на ваши величества

"...най същественото е невидимо за очите"


Тема Re: защонови [re: Джak]  
Автор----------- (Нерегистриран)
Публикувано06.11.06 22:24



Той е на лайното горната коричка





Тема Re: защонови [re: Джak]  
Автор te3is (ДРАЗНИТЕЛ)
Публикувано06.11.06 22:35



ако искаш може да ме видиш на живо и да ми кажеш че съм мангал или подобно,ама и ти като всички мъжки путки тука ще си останеш само със смелите приказки пред компа.Путка скапана





Тема Re: защонови [re: te3is]  
Авторджak 2 (Нерегистриран)
Публикувано06.11.06 22:43



И какво като те види наживо,най- много да отенесеш боя

Бе що не се разкараш , че системно усираш пейзажа.Писна ни от слабоумници в надрусано състояние.Ходи се дупчи някаде и ще се усетиш като голяма синя пеперуда.Може и като каубой.И тогава се бии наволя.



Тема Re: защонови [re: джak 2]  
Автор te3is (ДРАЗНИТЕЛ)
Публикувано06.11.06 22:45



айде да го отнеса да вида как ще стане бе комплексари.В реалния живот чукам жените ви,обирам родителите ви и живея на ваш гръб, а вие ми се кефите.Е не сте ли пумяри.Айде докажи ми как ще отнеса боя.



Тема Re: защонови [re: te3is]  
Авторджak 3 (Нерегистриран)
Публикувано06.11.06 22:54



Комплексар си ти що се нуждаеш да си измисляш небивалици,за да си предадеш важност поне пред самия теб.Виж че никой те не бръсне за нищо бе плазмодии.Това да ти не е затвора.Там ли си правихте тия скечове от скука?Коя жена ще легне с теб бе.Най много 1 процента на 100 и то ако си и работодател.
Пак внимавай те и бабичките са въоражени вече.Да те не настигне някой среднощен коршум от място ,от което най малко очакваш.Ще има разкази с неочакван край

Кога ми докажеш как живееш на мой гръб, тогава ще ти повярвам.Айде даваи примери?



Тема Re: защонови [re: джak 3]  
Автор te3is (ДРАЗНИТЕЛ)
Публикувано06.11.06 23:04



къде говориме за доказване?Говора ти аз и ти да се пробваме като мъже.Всичките говорите много смело,а на живо сте пълни мишки.
Питай тези който ме познават-карам само скъпи коли,живея в къща за 400 000 евро-все неща за който ти мечтаеш.При това съм на 25.В затвора не съм влизал,поради причината , че НЕ МОГА ДА БЪДА ХВАНАТ,което към днешна дата ме прави недосегаем.Ето ти доказателство че живея на твой гръб.

.
Относно жените - това няма го коментирам-запознай ме с гаджето ти и до вечерта ще я напълна.
Ето още едно доказателство:Една клубарка заклах с нож,имаше и бити с чук-е не съм ли недосегаем.Ама има и по от мене спор няма,може ти да си тоа.Аз за това ти казвам дай да се види кой какъв е и после ще го опишеме тука.Нали си тарикат дай да видиме какъв тарикат си.



Тема Re:абенови [re: te3is]  
Автор a|iaS (наричана още)
Публикувано06.11.06 23:08



Джакитата 2,3,8 etc ги пише ЖЕНА, която впрочем явно не си .... по някакви си твои съображения.

Don't forget to be the way you are!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.