Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:49 29.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Feniks е болнанови  
Автор te3is (ДРАЗНИТЕЛ)
Публикувано26.10.06 06:45



И се притеснявам.Днеска като задача номер 1 съм си поставил да и измера кръвното с апаратчето.Смятам да принеса днеска някой дребнопишковец в жертва.
Повече няма да бия Жоро хубавеца-решил съм да го права командос.
Прави ми впечателие , че останалите от клуба не спортувате,запуснали сте се и трябва да ви стегна малко аз.За целта ще ви права баскетболен отбор.Назначавам следните играчи:
1.Асуан-център
2.Атинянката Тайсън-нападение
3.Ученика на мъдреца-либеро
4.емотикона-крило(капитан на отбора)
5.Одисей-защита
Утре това време да сте будни,почваме чисти тежки тренировки.
Назначавам следните длъжности в отбора:
1.Тор-старши треньор на отбора-задачата му е да вкара отбора в трета дивизия.Да се погрижи нивото на играчите както и тяхната дисциплина.Женската част на отбора да научи да прават най-добрия вакуум,с цел понякога да вакумират противниковия отбор.
2.Фаил099-помощник треньор-да помага в дейността на тор,да налага глоби и маказания.
3.Себе си назначавам за лекар на отбора-макар че хич не е добра идея аз или тор да сме лекари на отбора-много ще пипаме упойката за лични нужди


Отбора ще се казва "Големите гангстери на любовта".талисмана ми ще предтавлява кучето на емотикона,само че с 23,5 сантиметрова опашка и нашмъркано.Набирам мажоретки(може и момчета),за целта да изпратят снимки и мотивационно писмно на адрес star_visadjia.abv.bg,както и да научат следния текст:
Давай,давай висаджии
давай макар и на 6 ракии
ако тор не може тетрис може
шмъркаме яко на тор отбора
после шмъркаме на тетрис на мотора
шмъркаме на много места с много различни хора
пиеме в Домби,добре че е на тор пласьора

(не съм сигурен,че ще ни допуснат в професионалния бакетбол с тоя текст)

Айде,че имам среща със Сашо Диков,да му обява новината.А вие ставайте след малко да гледате тор по Здравей , България.



Тема Re: Feniks е болна-поне ще кисне в нета и пишенови [re: te3is]  
Автортъжнa (Нерегистриран)
Публикувано26.10.06 08:09



Що ме събуди толкова рано еееееее!

Можеше поне след 7 да го напишеш - аз си спя и изведнъж: А вие ставайте след малко да гледате тор по Здравей , България. право в главата ми и пак и пак.... докато не станах!

Кандидатирам се за мажорйетка на отбоа само че нямам снимки - казват, че хартията се самоунищожавала в мига, в който образът ми застанел на нея аз обаче знам, че тъпият фотографът се опасява, че щом от Атинянката Тайсън го е държало 2 седмици без секс, то хогледне ли ме мене за цял живот ще му изсъхне... опашката на кучето Но мога да дам ориентир - питай Файла за Чебурашка - нещо такова съм само че и доста по-дебела, а слидувателно се надявам да съм подходяща за отбора и също така да има за мажоретките също специални глоби и наказания в натура



Тема Re: Feniks е болнанови [re: te3is]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано26.10.06 09:18



Нападението, не е ли твърде, трудноподвижно и тромаво?

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)


Тема Re: Задължително съм на 1-вият реднови [re: te3is]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано26.10.06 09:20



естествено с бронежилетка и каска с цел предпазване от рикошетите-селебрити дет мач пасти да яде- незнам дали противниковият отбор ще бъде вакумиран, но едно знам със сигурност- живи няма да излезнат-ако Асуан не успее да ги хипнотизира /предвид специалността й/, а ученика на мъдреца не ги умори от теории
/ за траекторията на топката примерно/, или Атинянката не ги скъса от секс, а Одисей не ги стресира окончателно, то със сигурност Файла ще ги разстреля публично под коша поред на номерата . Като се замисля най-ми е жал за мажоретките-те ще си го отнасят най-редовно - ще трябва да заработват премийте на отбора. ......след всеки мач с нашмърканите вече посетители- представям си гледката в залата- смърт, дрога, секс на фона на дълга и поучителна реч от Файла на тема морал и паранормални явления.





Тема Re: Задължително съм на 1-вият реднови [re: FENlKS]  
Автор te3is (ДРАЗНИТЕЛ)
Публикувано26.10.06 10:40



Много точно си си преставила картината.


Няма н икакви проблеми не се притеснявай-както се изясних по горе Жоро Хубавеца ще го права командос-нежен приятен командос.Вероятно е в процес на тренировката да забрВИ МОМЧЕ ЛИ Е МОМИЧЕ ЛИ Е,но това подчертава великодушното ми рационално мислене,защото поне според мен е някак обидно да няма жени командоси-еи я първата.Реда по мач1овете ще поверя на него.
По нататък като се издигнеме във федерацията ще запознат и трансфери и продажба на играчи.Планирам да се изиграе благотворителен мач,средствата от които ще бъдат предоставени за да спасим Янко Лудия Ваташки от затвора и той да направи продължение на филма "Цезар в централния софийски затвор"



Тема Re: Feniks да пишенови [re: тъжнa]  
АвторAтинянkaтa Taйcън (Нерегистриран)
Публикувано26.10.06 13:59



Ма, заблуждава се. Видял там некаква пухкава сладурана и си мисли, че съм аз.
Ако ме мернеше само с крайчеца на окото си, FENIKS щеше да си остане девствена.





Тема Re: Feniks е болнанови [re: Myth]  
АвторAтинянkaтa Taйcън (Нерегистриран)
Публикувано26.10.06 14:01



Ще се подпирам на страничната греда и ще чакам да ми подадат топка.
Нали трябва да хвърля и патерицата...



Тема Re: Feniks е болнанови [re: te3is]  
Авторo!yжac (Нерегистриран)
Публикувано26.10.06 14:11



како праи тая Доби, или Бини ли беше, бе, дай и да го смуче и ще се оправи!





Тема Re: Feniks е болнанови [re: o!yжac]  
Автор te3is (ДРАЗНИТЕЛ)
Публикувано26.10.06 14:17



тебе тактично не те права за две стотинки щото има някъв чар в тебе,ама почваш вече да ми се набиваш на очи и съм принуден,без това разбира се да носи някакъв ангажимент върху теб да наеба майка ти.



Тема Re: Feniks е болнанови [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
Автор te3is (ДРАЗНИТЕЛ)
Публикувано26.10.06 14:22



гедай сега-ако се чувстваш негодна за отбора,ще те изгона като въпреки това ще ти намеря пост-значи трябва ми опитен заек(в твоя случай опитен оранжев глиган)

да експериментирам лекарствените средств преднаначени за отбора.То виж, че и без това по-зле няма на къде да вървиш,жертвай се в името на науката(ударението пада на "У")




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.