Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:50 27.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема ИЗБОРИ - ELECTION !!!нови  
Автор Kлyб *ЛЮБOB* (elections)
Публикувано20.10.06 16:09



Чудото се случи!! Вдъхнових се от тема на нерегнатия Прякор* о!ужас (хихихи) и реших да ви пусна тази анкета, драги клубарчета, клубарковци, клубарки, клубарища и клубаринчета

Аз също си запазвам правото да гласувам и то под my real nickname, но засега съм безпристрастен агитатор в полза на смисъла от индивидуалния вот на всеки един дишащ и мислещ субект. За за не бъда голословна ето ви и въпроса на настоящата анкетка /извлечен право от постинг-тема на о!ужасното човече/ :

кой е най-четеният клубар, кой печели най-много почитания и се радва най-много на вниманието ви и чак тръпнете като отваряте негово мнение ....

Та... това е условието - УТОЧНЯВАМ!!!! НЕ кой мен най-много ме кефи, А кой не бих пропуснал/а да прочета, чие *творчество* следя като верен читател /дори да го/я псувам наум/, т.е. КОЙ е най-ИНТЕРЕСНИЯТ, ПРОВОКИРАЩ, ВПЕЧАТЛЯВАЩ, ИНТРИГУВАЩ и сие клубар/ка !!! Звездите често биват въвлечени в интриги, оплювани, снизявани, но и различни, индивидуални, притеглящи внимание и симпатии :)) За тях неутрално мнение няма - или любов или омраза.....:)) Кой е най-голямата звезда тук, м?:)

Разчитам на честни отговори Като се извинявам, ако пропусна точно твоя любимец ще се постарая да включа достатъчно различаващи се и провокиращи клубари.... А! и ще включа все пак о!ужас заради добрата идея :)) макар че нерегнати не могат да гласуват... Надявам се също така на вашата коректност и еднократно гласуване само от един никнейм
Номерата в интегралната бюлетина са напълно произволни :)




НАЙ-ЧЕТЕН/ОТГОВАРЯН ОТ ВАС КЛУБАР - ЗВЕЗДАТА на клуб *Любов*

о!ужас
FENIKS
File099
te3is
tor
Прякoр*/dirnick/Evil Brother абе Кънчо, бе :)
Джак
uchenika_na_mudreca
Myth
Sarfa :)))
emoticona
ЖороХу_авеца
Шефката
Забравил_си_паролата
Янева нерег.





Гласуването предлагам да бъде до началото на идната седмица, т.е. в 24:00 часа в Понеделник или 00:00 часа във Вторник приключва и следва обработване на резултатите (ако модераторчо направи гласуването след определения срок невъзможно ще съм му very thankful:))

Ee ВИЕ СТЕ НА ХОД

И не забравяйте да пуснете бюлетинката и в Неделя



Тема Само да добавя :)нови [re: Kлyб *ЛЮБOB*]  
Автор Kлyб *ЛЮБOB* (elections)
Публикувано20.10.06 16:15



Бих се радвала, ако откликнете на анкетата, а още повече ако отдолу обосновете вота си :)





Тема Re: Само да добавя :)нови [re: Kлyб *ЛЮБOB*]  
Автор Униkaтeн ( уникатен)
Публикувано20.10.06 16:21



защото мила любов искам да те люба



Mvlti svnt vocati, pavci vero electi

Тема Re: Само да добавя :)нови [re: Kлyб *ЛЮБOB*]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано20.10.06 18:19



Аз гласъвах за Къната, нужно ли е да се обосновавам.



каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)

Тема Re: ИЗБОРИ - ELECTION !!!нови [re: Kлyб *ЛЮБOB*]  
Автор Tpyпaщия_пeчaл (търсещ)
Публикувано20.10.06 18:56



"Клуб Любов"..... къде беше досега, че не сме те виждали?

Иначе, добре. Определено липсва субект-статистик, в клуба.(в добрия смисъл на думата)


Истината е някъде посредата!

Тема Re: ИЗБОРИ - ELECTION !!!нови [re: Tpyпaщия_пeчaл]  
Автор a|iaS (наричана още)
Публикувано20.10.06 19:07



Тук съм си... къде да съм



Don't forget to be

Тема Re: ИЗБОРИ - ELECTION !!!нови [re: Kлyб *ЛЮБOB*]  
Авторo!yжac (Нерегистриран)
Публикувано20.10.06 19:59



значинаправи анкетата само за регистрирани, за да не може партията на нерегистрираните да ме подкрепи?

обаче настоявам след тази анкета да пуснеш и един отрицателен вот. за най-мразен клубар. и да може да гласува всеки.



Тема Re: ИЗБОРИ - ELECTION !!!нови [re: o!yжac]  
Автор Kлyб*ЛЮБOB* (elections)
Публикувано20.10.06 22:17



За това трябва да се разбереш с клуб *Любов към Омразата*



А за обвързаността на гласуването с регистрация не мога да си припиша заслугите - такава е политиката на дира при анкети, така че ако искаш избирателно право при следващи анкети, то тичкай и се регни И без това достатъчно често влизаш в клуба все пак....

P.S. Качвам темата



Тема Re: ИЗБОРИ - ELECTION !!! [re: Kлyб*ЛЮБOB*]  
Авторo!yжac (Нерегистриран)
Публикувано20.10.06 22:43



сезирам ЦИК, че вотът е опорочен, някои хора гласуват за себе си по няколко пъти, а пълчищата нерегистрирани, които ме обожават, аплодират ме и ми подражават не могат даже едно тънко гласче да пуснат.





Тема Re: ИЗБОРИ - ELECTION !!! [re: o!yжac]  
Автор a|iaS (наричана още)
Публикувано20.10.06 22:57



Молбата беше разгледана, докато се чакаше вечерята да изстине. Няма доказателства за наплив на никнейми от идентични ай пита.
При наличие на доказателста моля уведомете. Фалшив сигнал също се брои за опорочаване на приятелското протичане на изборите за звезда на клуб *Любов*!



Don't forget to be


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.