Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:55 02.07.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема когато един мъж изчаква - дайте ми съветнови  
Авторпитaщa (Нерегистриран)
Публикувано06.10.06 10:27



Значи - имам приятел колега- познаваме се от 3 години ,но сме много близки - по- скоро духовно,защото се виждаме много рядко- или аз отсъствам и съм в друг град или той е извън страната - сега и двамата имаме възможност да се срещнем ,но според мене той се страхува !понеже аз съм ддиректна и много пъти съм го наричала страхливец - той ми пише- споко не съм се скрил - просто съм много зает - ок - аз приех позицията на изчакване и му отговорих че като е зает и аз съм заета и като се поосвободи да ми се обади- той ми отговори да не си мисля че го е страх - ами сега не му работел телефона - и все пак да съм кажела кога и къде и ще се видим- написах му два варианта да си избере единия но той миличкия вече два дни не ми е отговорил - става ми смешно наистина - от една страна се изкушавам да му тегля еднннннннннаааааааааа ама отдруга ми е по- забавно да го оставя да се мъчи да видим какво ще направи - изобщо не мога да схавана какво става в тия крехки мъжки души!хем ти казва обичам те искам да те видя - хем после се отдръпва и чака аз да го моля за среща - е да ама тоя път хич не е познал - искам той да поеме инициативата той едва ли не чака да го моля еееееееееееееееее аре стига !отзи път няма да го моля!Да ви кажа честно аз също се страхувам да се срещна с него щото много го харесвам и ми се струва че той изпитва същия страх !направо като съм с него ставам толкова неопитна и не мога дума да обеля само се хиля като идиот !УФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФ дайте ми съвети приятелчета моля ви !



Тема Re: когато един мъж изчаква - дайте ми съветнови [re: питaщa]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано06.10.06 10:58



И какъв по-точно съвет очакваш да ти се даде? Нешо което не знаеш, нещо непомисляно?
съветите са си в теб, просто се чуй.



Тема Re: когато един мъж изчаква - дайте ми съветнови [re: питaщa]  
Автор silver_horse (buona)
Публикувано06.10.06 14:05



май не е точно "...крехки мъжки души" а повече ще подхожда думата крехки да се замени с тежки.имат много страхове, но не си ги признават!
така или иначе все някога ще се видите, кое те притеснява, че не те търси, о няма страшно, това е нещо обичайно



..

Тема Re: когато един мъж изчаква - дайте ми съветнови [re: питaщa]  
Автор Tpyпaщия_пeчaл (търсещ)
Публикувано06.10.06 14:24



Не бързай да му теглиш една.... От това което си писъла, най вероятно, той да не е наясно със себе си. Попитай го, какво иска той от вашата връзка. Като ти отговори... Го попитай: -А какво правиш за да го постигнеш? Ако ти отговори и на двата въпроса, недвусмислено. Значи греша, той знае какво иска и заслужава уважение.


Иначе не слагай всички мъже под един знаменател. Не искам да давам пример със себе си, но знаеш ли на какво е способен един мъж, когато иска истински нещо.... Така, че изяснете се кой какво иска, и мъглата ще се вдигне....


Истината е някъде по средата!

Тема мъка, мъка.......нови [re: питaщa]  
Автор desi69 (Ky-Ky)
Публикувано06.10.06 14:58



абе ти си по-наивна и от надрусана тинейджърка! Що си мислиш, че като постоянно казваш на накой, че е страхлив, той ще се втурне през глава да ти доказва колко е смел?! А това, че си го оставила "миличкия" да се "мъчи" цели два дни какво да ти отговори, ме кара да си мисля колко безпомощна се чувстваш.........мъка, мъка



Интелигентността е способността да правим тънки разлики

Тема Re: мъка, мъка.......нови [re: desi69]  
Авторпитaщa (Нерегистриран)
Публикувано06.10.06 15:19



коя жена не е безпомощна пред мъжкото мълчание???Дай съвет скъпа моя ти как се справяш в такива случаи???Да ти кажа честно на мене не ми пука да го поканя аз- ама искам да не му улеснявам живота по този начин - ще ми се той да се престраши веднъж !уффффффффффффффффф баси тва пасивните мъже се ужасни понякога -наистина не ги разбирам честно ти казвам - хем ми предлага да се видим да непиша дата и час хем не му стиска! е тва кво е ???



Тема Re: мъка, мъка.......нови [re: питaщa]  
Автор desi69 (Ky-Ky)
Публикувано06.10.06 15:24



не , че не му стиска, просто не иска! Повярвай ми, има много разлика между тези двете неща. Ти по-скоро виж какво в поведението!!! ти го отблъсква, а недей да упрекваш човека в нерешителност:-)Нали я знаеш онази приказка "който има желание, намира начин". Ха, познай сама що е пасивен:-)

Интелигентността е способността да правим тънки разлики


Тема Re: мъка, мъка.......нови [re: desi69]  
Авторпитaщa (Нерегистриран)
Публикувано06.10.06 15:47



много съм мислила за това и мисля че е страх



Тема Re: мъка, мъка.......нови [re: питaщa]  
Автор desi69 (Ky-Ky)
Публикувано06.10.06 16:01



......ми стига си го ПЛАШИЛА!!!!!!!!

Интелигентността е способността да правим тънки разлики


Тема Re: мъка, мъка.......нови [re: desi69]  
Авторпитaщa (Нерегистриран)
Публикувано06.10.06 18:32



ето какво ми е отогворил:хахахаха страх :)))))))) хахахаха искам да те видя незабавно !!!!!!не съм се скрил нямам телефон.....................а така ако знаеш колко ми е гот без телефон!!!Ето че ти пиша ,какаво искаш, тук съм Не съм се скрил:)) пиши кога и къде ще се разберем аре:))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.