Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:20 03.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Romantika i otkrovennost-pomogneteнови  
АвторPobeditel (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 04:38



Imam usehstaneto, che dneshnia sviat ne ochakva romantichni, otkrovenni, I direktni hora I kogato az sym se dyrzhal taka, nikoga ne sym postigal traen uspeh. Zashto li? Ne znam, ala v lichen plan az edva li ne se opitvam da podtiskam tezi svoi cherti, shtoto inak zhenite bukvalno se plashat ot takova povedenie. Mozhe bi samite te ne viarvat, che podobni myzhe syshtestvuvat.
Shte vi dam edin primer, I shte pomolia niakoja ot zhenite, deto se kylne, che obicha romatikata, da mi otgovori kak bi se chustvala:
Tazi godina na moreto. V kvartirata, haziakajta ima razkoshna dyshteria. Az sym bil tam I minalata godina, i togava sme se zapoznavali, ala edva tazi godina uspiah da ia pokania da izlezem. Srehstata mina chudesno, imashe nastroenie, majtap I vzaimni simpatii. I ponezhe taka ili inache biahme v sysedni stai I predlozhih vecherta da ja pozdravia s edna pesen (shtoto sviria na kitara), tuj de, neshto kato serenada. (myzh na 32 godini da pravi serenadi?- ami I tia sigurno tova si e pomislila). Kakto I da e, prie predplzohenieto, ala vecherta prosto ne se poiavi.
Vidiah a na sutrinta, pyk tia tykno si sybirashe bgazha da zaminava za Sofia. Beshe usmihnata I privetliva, pokani me v staiata si,I dokatao si lafihme spodelih, che ponezhe snoshti ne sym uspial da ia pozdravia , a sym I obehstal, shte go naprvai dnes, ala napravo pred avtobusa, s koito zaminava, che da ne sybudia horata v kyshata).
Taka I narpavih. Dokato ia pozdraviavh s moiata lubioma pesen”Nadezhda ot nadezhda” tia me slushashe s lubopitvo, ala ne promylvi duma. Tova se sluchvashe na avtogarata, pred dosta drugi hora , vklcuhitelno I majka I, I predpolagam, che se e pritesnila. Vposledsvtie, kogato ia potyrsih v Sofia, napravo me otriaza, edin vid…ne dyrzhi da se vizhdame.
No kakvo ot tova? Az smiatam, che postypih pravilno I pod romantika razbiram tova. Na tezi, deto obozhavat romantikata, bi li dopadnalo tkaova povedenie?



Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: Pobeditel]  
Автор Bluebell (красавица)
Публикувано14.09.06 05:02



Ne, ne bi mi dopadnalo. Veroyatnostta da te misli za idiot e mnogo golyama. Tryabvashe da i podarish cherveni rozi naprimer, taka mozheshe da te prieme i po- na seriozno.



Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: Bluebell]  
АвторPobeditel (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 05:05



Aha, iasno.
Ami blagodaria ti, znachi sym opleskam rabotata (:-



Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: Pobeditel]  
Автори вce пak (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 05:39



ако си е падала по теб, то тогава нещо, което от друг би й се сторило като унижение, би била очарована. всичко е според



друг е въпросът, че май песента, която си й изпял не е много фешън и ако е имало нейни приятели и това може да е проблем, но едно и също действие или думи от устата на любимия или на обикновен познат могат да бъдат възприети по коренно различен начин. имало ли е химия, то повярвай ми, нищо от този род не може да оплеска нещата! а жестът може да няма нищо общо и просто да не се интересува от връзки в този период;))



Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: и вce пak]  
Автори вce пak (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 05:47



Eee, blagodaria ti и вce пak, ti vyrna nadezhdata u men:-)))



Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: Pobeditel]  
Авторcпopeд мeн (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 08:15



Ами виж, аз не бих приела с ентусиазъм подобен жест, защото не е ориентиран само към мен. Например, ако не съм сигурна в чувствата си или не те познавам добре и, съответно, все още не бих искала да те представям на близките си, такъв жест би ме поставил в шах - ще трябва да обяснявам на целия свят кой си и т.н., преди аз самата да съм сигурна какво искам да знае света. И това няма нищо общо с романтиката...
Но ... ако го направиш пред приятелки/канкурентки/непознати и др. морало-неопределящи същества, най-вероятно ще се разтопя от кеф, ще ми вдигнеш самочувствието, ще си помисля, че съм много важна за теб и кой знае...


Искам изрично да заявя, че това е само мое мнение, може би базирано на комплекси и неправилно възпитание - мосля, че си бил малко нетактичен и за това момичето е реагирало така.
Успех!



Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: Pobeditel]  
Авторcepeнaдa (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 08:57



хубу си обяснил кво ти разбираш под романтика, но като претендираш че си сензитив би трябвало да се усетиш бе брато къде какво фърви


капиш?

щото иначе не си романтик а направо биг егоцентик



Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: cepeнaдa]  
Авторcepeнaдa (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 08:59



изтървах си едната буква
чети егоцентрик





Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: cepeнaдa]  
АвторPobeditel (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 08:59



be maj si prav.
Malko sym kratun- kato si naumia neshto i....



Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: Pobeditel]  
Автор silver_horse (buona)
Публикувано14.09.06 09:00



Трябвало е да я поздравиш в стаята и
Някак си романтиката си е отишла в нейните очи, поради простия факт, че автогарата не е най-романтичното място, особено, когато човек е с познати, роднини и т.н
Освен това има хора които преди пътуване доста се притесняват и са неспокойни и твоя жест, най вероятно я е притеснил още повече
Можеш да бъдеш сигурен обаче в едно, че не би те отрязала само заради подобен жест


Едва ли това „myzh na 32 godini da pravi serenadi?” я е стреснало, възрастта няма значение

..


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.