Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:33 29.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Romantika i otkrovennost-pomognete  
АвторPobeditel (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 04:38



Imam usehstaneto, che dneshnia sviat ne ochakva romantichni, otkrovenni, I direktni hora I kogato az sym se dyrzhal taka, nikoga ne sym postigal traen uspeh. Zashto li? Ne znam, ala v lichen plan az edva li ne se opitvam da podtiskam tezi svoi cherti, shtoto inak zhenite bukvalno se plashat ot takova povedenie. Mozhe bi samite te ne viarvat, che podobni myzhe syshtestvuvat.
Shte vi dam edin primer, I shte pomolia niakoja ot zhenite, deto se kylne, che obicha romatikata, da mi otgovori kak bi se chustvala:
Tazi godina na moreto. V kvartirata, haziakajta ima razkoshna dyshteria. Az sym bil tam I minalata godina, i togava sme se zapoznavali, ala edva tazi godina uspiah da ia pokania da izlezem. Srehstata mina chudesno, imashe nastroenie, majtap I vzaimni simpatii. I ponezhe taka ili inache biahme v sysedni stai I predlozhih vecherta da ja pozdravia s edna pesen (shtoto sviria na kitara), tuj de, neshto kato serenada. (myzh na 32 godini da pravi serenadi?- ami I tia sigurno tova si e pomislila). Kakto I da e, prie predplzohenieto, ala vecherta prosto ne se poiavi.
Vidiah a na sutrinta, pyk tia tykno si sybirashe bgazha da zaminava za Sofia. Beshe usmihnata I privetliva, pokani me v staiata si,I dokatao si lafihme spodelih, che ponezhe snoshti ne sym uspial da ia pozdravia , a sym I obehstal, shte go naprvai dnes, ala napravo pred avtobusa, s koito zaminava, che da ne sybudia horata v kyshata).
Taka I narpavih. Dokato ia pozdraviavh s moiata lubioma pesen”Nadezhda ot nadezhda” tia me slushashe s lubopitvo, ala ne promylvi duma. Tova se sluchvashe na avtogarata, pred dosta drugi hora , vklcuhitelno I majka I, I predpolagam, che se e pritesnila. Vposledsvtie, kogato ia potyrsih v Sofia, napravo me otriaza, edin vid…ne dyrzhi da se vizhdame.
No kakvo ot tova? Az smiatam, che postypih pravilno I pod romantika razbiram tova. Na tezi, deto obozhavat romantikata, bi li dopadnalo tkaova povedenie?



Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: Pobeditel]  
Автор Bluebell (красавица)
Публикувано14.09.06 05:02



Ne, ne bi mi dopadnalo. Veroyatnostta da te misli za idiot e mnogo golyama. Tryabvashe da i podarish cherveni rozi naprimer, taka mozheshe da te prieme i po- na seriozno.



Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: Bluebell]  
АвторPobeditel (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 05:05



Aha, iasno.
Ami blagodaria ti, znachi sym opleskam rabotata (:-



Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: Pobeditel]  
Автори вce пak (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 05:39



ако си е падала по теб, то тогава нещо, което от друг би й се сторило като унижение, би била очарована. всичко е според



друг е въпросът, че май песента, която си й изпял не е много фешън и ако е имало нейни приятели и това може да е проблем, но едно и също действие или думи от устата на любимия или на обикновен познат могат да бъдат възприети по коренно различен начин. имало ли е химия, то повярвай ми, нищо от този род не може да оплеска нещата! а жестът може да няма нищо общо и просто да не се интересува от връзки в този период;))



Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: и вce пak]  
Автори вce пak (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 05:47



Eee, blagodaria ti и вce пak, ti vyrna nadezhdata u men:-)))



Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: Pobeditel]  
Авторcпopeд мeн (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 08:15



Ами виж, аз не бих приела с ентусиазъм подобен жест, защото не е ориентиран само към мен. Например, ако не съм сигурна в чувствата си или не те познавам добре и, съответно, все още не бих искала да те представям на близките си, такъв жест би ме поставил в шах - ще трябва да обяснявам на целия свят кой си и т.н., преди аз самата да съм сигурна какво искам да знае света. И това няма нищо общо с романтиката...
Но ... ако го направиш пред приятелки/канкурентки/непознати и др. морало-неопределящи същества, най-вероятно ще се разтопя от кеф, ще ми вдигнеш самочувствието, ще си помисля, че съм много важна за теб и кой знае...


Искам изрично да заявя, че това е само мое мнение, може би базирано на комплекси и неправилно възпитание - мосля, че си бил малко нетактичен и за това момичето е реагирало така.
Успех!



Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: Pobeditel]  
Авторcepeнaдa (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 08:57



хубу си обяснил кво ти разбираш под романтика, но като претендираш че си сензитив би трябвало да се усетиш бе брато къде какво фърви


капиш?

щото иначе не си романтик а направо биг егоцентик



Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: cepeнaдa]  
Авторcepeнaдa (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 08:59



изтървах си едната буква
чети егоцентрик





Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: cepeнaдa]  
АвторPobeditel (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 08:59



be maj si prav.
Malko sym kratun- kato si naumia neshto i....



Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: Pobeditel]  
Автор silver_horse (buona)
Публикувано14.09.06 09:00



Трябвало е да я поздравиш в стаята и
Някак си романтиката си е отишла в нейните очи, поради простия факт, че автогарата не е най-романтичното място, особено, когато човек е с познати, роднини и т.н
Освен това има хора които преди пътуване доста се притесняват и са неспокойни и твоя жест, най вероятно я е притеснил още повече
Можеш да бъдеш сигурен обаче в едно, че не би те отрязала само заради подобен жест


Едва ли това „myzh na 32 godini da pravi serenadi?” я е стреснало, възрастта няма значение

..

Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: cepeнaдa]  
АвторPobeditel (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 09:01



Iavno sym proavil netaktichnost. Nima s tova triabva da priklucha s devoicheto?
Ili to s men?



Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: silver_horse]  
АвторPobeditel (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 09:03



Kato che li tovieto mnenie hem mi se struva naj-obektivno, hem mi dopada naj-mnogo.
ami tia prinicpno niama za kakvo drugo da me rezhe.
Oficialnoto i opravdanie be, che e mnogo pritesnena zaradi predisoishtia dryzhaven izpit,
Tova sys sigurnost e viarno.
Obache e i viarno, che ako iska da se vidim, vse niakak shte nameri nachin.



Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: Pobeditel]  
Автор silver_horse (buona)
Публикувано14.09.06 09:15



Прав си, но въпросът е дали само ти не си мислиш че сте заедно, а тя да не знае


Някой за да те отреже, все пак би трябвало да има сериозни взаимоотношения, а ти споменаваш само една среща, не си ли малко в повече настоятелен, имай в на предвид, че може и да я притесниш в по – голяма доза, ако между вас, не е имало нищо а ти се държиш толкова „нападателно”

..

Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: silver_horse]  
АвторPobeditel (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 09:25



Aми права си, осъзнах това и се поотдръпнах-т.е. вече две седмици не съм я търсил. И тя така- не ми се е обаждала.
Та ще поизчакам още малко и сигурно ще и се обадя. Но как пък да го сторя по-неангажиращо?



Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: Pobeditel]  
Автор silver_horse (buona)
Публикувано14.09.06 09:39





Ако искаш да започнеш с жест, от сорта, не си ме разбрала правилно и ако искаш първо приятелство, тогава ще ти е по-трудно да се върнеш назад, предполагам, че една покана за кафе е достатъчно приятелско предложение

А ако искаш нещо повече и искаш да разбереш дали и тя е готова, тогава, направо и измисляш нещо по-малко романтично, но насочващо, за да не я стреснеш, а да и покажеш чувствата си, може би една картичка би свършила работа
Ти знаеш най – добре, ти си по романтиката


..

Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: silver_horse]  
АвторПoбeдитeл (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 09:45



Благодаря ти, ще измисля нещичко:-)))



Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: Пoбeдитeл]  
Автор silver_horse (buona)
Публикувано14.09.06 10:00





Пожелавам ти
След време да споделиш, едно красиво продължение


..

Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: Pobeditel]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано14.09.06 10:20



Или си хлътнал здраво, или си на път. Ех, ако можеше срещата да е съвсем случайна, ъМ



каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)

Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: Pobeditel]  
Авторhubavka (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 10:38



Men lichno, podobna proiava vaobshte ne bi me trognala.Po - skoro bih se pochuvstval zadaljena da demonstriram uvajenie poradi proiavenoto otnoshenie kam men i tova bi me natovarilo. Prosto romantikata ne se izraziava v tezi klishirani jestove ot roda na serenadi, cvetia, sveshti i t.n....
Kogato niakoi te "useshta" - izjiviava stradaniata i radostite ti , samo zastoto sa tvoi , mislia, ce tova e proiava na romantika...



Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: hubavka]  
Автор4+ (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 12:57



Искам да кажа че аз мислех същото за себе си преди време. Не съм мислела че от романтични жестове ще се впечатля. Но от две години един мъж ми подарява по една роза на всяка среща която успява да осъществи ( на публично място разбира се). Тези рози ги пазя и до днес и не давам прах да падне върху им. Може дая съм смешна в очите на колегите си, но моята стая е пълна с изсъхнали рози и ме карат да се чувствам обичана макар и по този начин. Вярно е и това , че между нас се получи химия но все пак жеста който прави към мен би трябвало да ме притесни от колегите ми но всъщност не ми пука от това и ме прави щастлива. Затова мисля че може би между вас още не се е получила химия. Тя се е стъписала но не е късно. Аз също се стъписвах и притеснявах в началото , но това не променя нещата. На мен също са ми правили серенади но пред прозореца нощно време. Пак са разбирали родителите ми. В твоя случай би трябвало тя да се понадуе малко освен да се стъписа. Което явно се е получило.



Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: 4+]  
АвторPobeditel (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 13:11



Strahotno napisano!



Тема Това, което си направил...нови [re: Pobeditel]  
Автор desi69 (Ky-Ky)
Публикувано14.09.06 13:35



........не е никак романтично, то е брутално навлизане в личното пространство на другия! Тя ти е показала деликатно, че не иска да й правиш серенада-дали, защото не те херсва достатъчно или защото се притеснява е друга тема, но това, че ти не си я разбрал говори за сериозни проблеми в способността ти да се съобразяваш с желанията на другите и да преценяваш ситуацията. Никога не е късно, човек да стане за резил, но 32 години все пак са си сериозна възраст



Интелигентността е способността да правим тънки разлики

Тема Re: Това, което си направил...нови [re: desi69]  
АвторПoбeдитeл (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 13:48



Как по точно ми е показала?



Тема Re: Това, което си направил...нови [re: desi69]  
АвторПoбeдитeл (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 13:49



Никак не очаквах, че ще се появи с мама.
А аз, като съм обещал , и аз ли да се покрия от срам?



Тема Re: Това, което си направил...нови [re: desi69]  
Автор silver_horse (buona)
Публикувано14.09.06 13:51





доста силно го хапеш, не мислиш ли?
Все пак ако приемем че си права, би трябвало, момичето да има уста и да си каже, например „не моля те не ме изпращай” или за да избегне неловката ситуация е могла да го изслуша и в стаята си, не е толкова непоносимо да избегнеш по елегантен начин нещо което не би ти било приятно!
Ние женските същества, все очакваме да ни разбират и без да говорим ако може по телепатичен път
Но повечето мъжки създания, са доста импулсивни и не винаги успяват да видят през нашите очи

..

Тема Da si priznaja, che....нови [re: silver_horse]  
АвторPobeditel (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 14:00



Da si priznaja, che tia, predi da si zanime za Sofia, (i predi da i naprvia serenadata) ME POKANI DA SPIA V NEINATA STAIA celi dve nohsti, shtoto v moiata mi beshe shumno.
Sigurno sym se poolial s taia seranada; Iavno sym bil dostatychno omaian ot predlozhenieto i.
Da ne vi obiasniavam i kolko mi beshe got ve neinata staia (i leglo) i .. kakvi synishta sunyvah



Тема Re: Da si priznaja, che....нови [re: Pobeditel]  
Автор silver_horse (buona)
Публикувано14.09.06 14:04



е, това не променя нещата нали


ма вие в едно легло ли успяхте да спите

..

Тема Re: Da si priznaja, che....нови [re: silver_horse]  
АвторPobeditel (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 14:15



Ami ne promenia moeto povedenie, i ne go opravdava;
Da, v edno leglo spahme. Ala ne po edno i syshto vreme:-)) Pyrvo tia- posle az:-)))



Тема Re: Това, което си направил...нови [re: Пoбeдитeл]  
Автор desi69 (Ky-Ky)
Публикувано14.09.06 14:36



"Kakto I da e, prie predplzohenieto, ala vecherta prosto ne se poiavi. "- тя те е отрязала съвсем деликатно, а ти даже не си разбрал. Какво повече да ти показва от това?! Защо, по дяволите, има хора,с които трябва да се държиш супер грубо, за да има шанс да те разберат.?!

Интелигентността е способността да правим тънки разлики


Тема Re: Това, което си направил...нови [re: silver_horse]  
Автор desi69 (Ky-Ky)
Публикувано14.09.06 14:49



много готина картинка-вълците са любимите ми животни! Това е единсвеното създания, при които интелект +красота не e константа:-)Anyways,

Аз не мога да коментирам нейното поведение, защото нямаме нейната гледна точка. Факта, обаче ,че не се е появила вечерта означава, че не е искала да се появи! Освен това хич не е длъжна да слуша каквото и да е в стаята си.



Интелигентността е способността да правим тънки разлики

Тема Re: Това, което си направил...нови [re: desi69]  
АвторPobeditel (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 15:11



За това, че не е длъжна да слуша нищо в стяата си, си права.
Обаче не мога да приема, че е натрапване в личното пространтво на някого, да го изпроводиш с песен (на неутрален терен- т.е. на автогарата), при положение че тя вече те е поканила да спиш в стята й, по-точно - в леглто й.

Какво показва това според теб? Ако ти поканиш някого да спи в легото ти в твое остъствие, това означава че.... (хайде да видим как ще вложиш тук интелект и интуиция)



Тема Re: Това, което си направил...нови [re: desi69]  
Автор silver_horse (buona)
Публикувано14.09.06 15:11



да, но все пак са спали в едно легло, кой допуска непознати симпатични хора толкова близо до личното си пространство



никой не може да каже осъдителна присъда на романтичната или не романтична постъпка, понеже автора на темата, не ни разкрива всички свои мисли и обстоятелства

..

Тема Re: Това, което си направил...нови [re: desi69]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано14.09.06 15:14



Понякога "бруталното навлизане" в личното пространство на другия може да е от голяма полза, е явно в случая не е.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)


Тема Re: Това, което си направил...нови [re: silver_horse]  
АвторПoбeдитeл (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 15:48



Опитах се да се съредоточа вътху онази част от поведението си, която явно е проблемна.
Естествено, че има и известна предистория, и мимоленти срещи и раговори, когато сме се засичали в тях, но не ги разказвам, за да се концетрирам върху най-важното.



Тема Re: Това, което си направил...нови [re: Пoбeдитeл]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано14.09.06 15:52



Детайлите са важни момко, в тях се позагледай.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)


Тема Re: Това, което си направил...нови [re: Pobeditel]  
Автор desi69 (Ky-Ky)
Публикувано14.09.06 16:34



Абе, човече, обясняваш се като ученичка в 8-ми клас;-) Аз като си писах мнението, откъде да знам, че си бил спал в нейната стая, отгоре на всичкото може пък да си е променила мнението за тебе:-) Спала е при тебе, ама не е спала с теб;-)

Интелигентността е способността да правим тънки разлики


Тема Re: Това, което си направил...нови [re: desi69]  
Автор silver_horse (buona)
Публикувано14.09.06 17:08




това ми звучи като намек "Спала е при тебе, ама не е спала с теб;-)"


..

Тема Re: Това, което си направил...нови [re: silver_horse]  
Автор desi69 (Ky-Ky)
Публикувано14.09.06 17:11



намек за какво?:-) Ти явно наистина много разчиташ на телапатията в процеса на комуникация:-)

Интелигентността е способността да правим тънки разлики


Тема Pobeditel,нови [re: Pobeditel]  
Автор Fry (член)
Публикувано14.09.06 17:28



Шапка ти свалям. Не са много хората, които проявяват нетрадиционност и романтика.

А пък на 32 да си още способен да си различен си е направо невероятно! Особено ако свириш и пееш добре е било супер! Нищо че е на автогарата. Следващия път може да си вземеш и басист/пианист и т.н, като си с приятел ще те приемат за по-малко странен.

Не се знае каква е ситуацията и дали ще те възприемат. Казваш че била разкошна ама дали има необходимия минимум багаж?
Не си казал какви хора са тя и майка и. Защото хора всякакви.... Примерно има такива момичета дето те уважават като ги плеснеш по гъза... Колкото до това че те избягва - може би иска да мисли само за изпита. Ти пита ли я дали иска да се видите СЛЕД изпита?



Тема Интелект и телепатиянови [re: desi69]  
АвторПoбeдитeл (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 17:28



виждам, че като че ли най-вече се заяждаш; В предните съобщения ти самата говориш за досетливост (щом не е дошла, значи не е искала?!- не искала какво, да спи с мен ли?) - не е дошла, щото е била с техните до към един през нощта, нали за другия ден заминава задълго за София и иска да ги види за последно.
А после е отишла на купон- ето ти я досетливосста. Разбора се, това с телепатия не може да се установи.

А сега ще те светна, щото ти , говорейки за интелект, очевидно най-малко го притежаваш - поканата да спя в стаята й е жест към мен:
1.) Който е направен най-вече за мое удосбтво, понеже стаята е по-тиха
2.) Който показва, че ми има доверие
3.) Който показва, че поне малко съм и симпатичен

Нищо не налагаше да ме кани там. И от това не следва нищо почеве, от любезно гостпориметсво към човек, който ти е приятен и му имаш доверие.

А ти какво си помисли, интелткуалке такава?



Тема Re: Интелект и телепатиянови [re: Пoбeдитeл]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано14.09.06 17:33



Вместо на купон е можела да дойде при теб например, но в случая това няма значение, тъй като незнаем подробности. Ако си я караш както обикновенно, шъ изгориш, ако не си изгорял вече, не мъ питай откъде знам.

Я да допълня, че може би не съм, достатъчно ясен к'во значи да "изгориш" шъ ти бъде казано: "Много кефиш, ти си много готин, мъ само кът' приятел"

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)

Редактирано от Myth на 14.09.06 17:36.



Тема Re: Pobeditel,нови [re: Fry]  
АвторПoбeдитeл (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 17:46



Ами трябваше да кажа че майка й е разкошен човек. Усмихнат, жизнерадостен, мил, отзивчив, спокоен. Баща и, доколто го познавам, спокоен и любезен. Много обича дъщерите си, говори за тях (особено за онази , дето ме интересвуа с охота. Даже без да го разпитвам.:-)))

Допадам им със сигурност, най-малкото като редовен клиент, и интелигенто момче. Тази година изкарах 20-дни у тях . Последния път плащах около два пъти по-малко на нощувка, отколкото първия.

Имахме план с дамата да идем на музей. Тя предложи всъщност, много иска да разгледа НИМ (нека интелктуалката тука да се досети какво е това).
Но последния път, тя беше притеснена, не искаше почти нищо да сподела по телфона и на мен ми прозвуча, че някяк това не се дължи само не изпита.



Тема Re: Това, което си направил...нови [re: desi69]  
Автор silver_horse (buona)
Публикувано14.09.06 17:55





телепатията е важен градивен процес

..

Тема Re: Интелект и телепатиянови [re: Пoбeдитeл]  
Автор desi69 (Ky-Ky)
Публикувано14.09.06 17:59



комуникацията ти с тази девойка ми напомня една крилата фраза на един познат"монахиня и проститутка си говорят за секс"



Интелигентността е способността да правим тънки разлики

Редактирано от desi69 на 14.09.06 18:02.



Тема Re: Интелект и телепатиянови [re: desi69]  
АвторПoбeдитeл (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 18:10



Ти май нямаш способност нещо да водиш смислен разговор от начало до край.
Първо, не ми отоговори на въпроса кой би поканила ти в леглто си, което показва елементарна лиспа на умение да водиш разговор, от който човек да си направи някакъв извод.
Не забравяй-това, че се увличаш в риторика не ознаава, че си интелигентен; Това, че променяш насоката на разговора, не е признак на интелект;
И не на последно място, това, че събощенията ти си противоречат взаимно ("ти с телепатия ли общуваш" напълно изключва предишното ти твърдение "опитай се да я усетиш")

Да не говорим за абсурда- "нарашуваш брутално личното й пространство" при положение, че тя тъй или иначе вече ме е ПОКАНИЛА в него.
Противоречието на твърдението ти с фактите и най-вече липсата на неговото осъзнаване у теб ме убеждава, че няма смисъл да ти отговарям повече.



Тема Re: Интелект и телепатиянови [re: Пoбeдитeл]  
Автор desi69 (Ky-Ky)
Публикувано14.09.06 20:28



ти знаеш ли какво е това ирония?не се тормози с отговор-това е риторичен въпрос:-)

Сега ще ти обясня нещо много простичко-това, че девойката те е поканила да спиш в нейната стая НИЩО не значи:-)То е равносилно на това да си мислиш, че всяка жена, която спи с теб , иска да забременее



Интелигентността е способността да правим тънки разлики

Тема Re: Баси бозата....нови [re: Pobeditel]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано14.09.06 21:35



ми аз щях да пукна от срам и хич ама хич не би ми се издигнал в очите-смях голям. И аз не бих те потърсила, нито бих ти вдигнала телефона-що ли -щото си имам други представи за романтиката-предполагам тя също-бе къде растете такива шматки- ще ми дрънка серенадка на улицата като някое хипи и то пред пред майка й-


Като искаш да й пееш го направи като сте двамката или някъде компания-да го беше направил на плажа вечер/с луната, звездите и морето/ -е това е романтика, а не на спирката през деня като първият хахо-това си е жива излагация.



Тема Re: Баси бозата....нови [re: FENlKS]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано14.09.06 23:13



Права си мъ това е съвсем, друга бира, не го обвинявай за това.



каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)

Тема Re: Ми да беше помислил....нови [re: Myth]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано15.09.06 00:38



тя как се е чувствала докато го е слушала, вместо да я обвинява в липса на романтизъм





Тема Re: Това, което си направил...нови [re: desi69]  
Автордpън дpън (Нерегистриран)
Публикувано15.09.06 08:21



Звучиш много разумно сега само дето ти самата се изповядваше тук, че преследваш някакъв нещастник години наред, въпреки, че той не отвръща на мераците ти....



Тема Za finalнови [re: Pobeditel]  
АвторPobeditel (Нерегистриран)
Публикувано15.09.06 17:11



Blagodaria na vishki, koito si kazaha mnenieto tuk.
Nadiavam se da uspeia v krajna smetka.
Ako niakoj ot vas bi reshil da mi dade syvet v tozi smisyl, posledno utochnenie:
Predi v krajna smetka devokiata da me otrezhe po telefona, az si biah govoril dva pyti po telfona s neia. Pyrvia pyt -tia se dyrzha milo, cuhitvo, s izvestno lubopitvsvo, predpazlivost, Siakash ochklavashe da razbre za kakvo tochno ia tyrsia;
Vtoria pyt- sled okolo 5 dni- devociheto se dryzha izkluchitelno zhizneno, emocionalno; Syglasi se da izlezem na kino (trizmerno na drugia den, ideiata i haresa) i dori se ugovorihme.
Obache na drugia den 1 chas predi sreshta, se obadi, dosta pritesneno da se izvini, che niama da mozhe da doide, popitah ia ima li problem niakakytv, tia kaza "ne, niama, ne moga da govori sega, shte se chuem"

I tova beshe poslednia razgovor predi da me otrezhe.Ako niakoj ot vas dade syvety kak da prozylha, neka ima pred vid tozi final



Тема Re: Pobeditel,нови [re: Пoбeдитeл]  
Автор Fry (член)
Публикувано16.09.06 19:21



Не добивам ясна преценка за нещата, но от цялата и разнопосочна комуникация ми се струва че супата има нужда от разбъркване:)
така де, ако те отбягва няма да я гониш. Но ако си комуникира така разнопосочно и тя самата не знае какво иска... трябва да го научиш може би:) 1. Може родителите да я натискат и да разправят че си "много готин и перспективен" а тя да не те харесва
2. Може би е обратното
3. Може тя да играе игрички/да си има друг приятел (горе-долу равносилни неща)
4. Може би никой освен теб не знае какво иска, в който случай ти трябва да си шефчето
И т.н.
Изобщо има толкова много неща които могат да се научат в случая...



Тема Re: Za finalнови [re: Pobeditel]  
Автор silver_horse (buona)
Публикувано16.09.06 21:57



Щом си усетил, че има някакъв проблем, не е трябвало да и задаваш директно този въпрос
Явно си има своите причини да се отдръпне и определено причината да те отреже не е серенадата


Освен това ти е казала „.....ще се чуем” като за финал, значи все пак положението не е толкова безнадеждно
И все пак причината може да е определено нито в теб, нито в нея, а да има и трети фактор, който да налага някаква друга ситуация в нейния живот, но определено явно причината не е учението
От тази гледна точка когато я потърсиш след време, нещата ще ти се изяснят

..

Тема Fryнови [re: Fry]  
АвторPobeditel (Нерегистриран)
Публикувано17.09.06 10:04



Fry,
Ti zvuchish dosta logichno. Spored men si myzh.
Vsichko deto kazvash e vyzmozhno.
Az vchera se chuh s devociheto, to zvucheshe dosta po-dobre ot poslednia pyt; Obisniava mi nadylgo i nashiroko kakvo se e sluchilo na pyrvia izpit, kak se e bila panirala, kak za zhalost e izkarala 5 , a ne 6; Che v moemnta pytuva na edi-kyde-si, shtoto bila obehstala edi-kakvo -si, izboshto malko takyv podroben otchet kakvo i kak e pravila; Tuj mi e malko stranno, shtoto iavno ne se prikriava, a tykmo obratnoto;

Az kato se zamislih stignah do slednia izvod:

1.) Devociheto ima posleden izpit na 25-ti;
2.) Izobshto ne znae kyde shte go naznachat sled tova- Sofia, Burgas, Ihitman, Stara Zagora
3.) Za neia e kritichno vazhno da izkara maximalna ocenka i na dvata izpita, shtoto:
3.a) Ot tova zavisi bydehsteto i (kyde shte ia naznachat)
3.b) Kym tova ia podtikva lichnata ambicia

Kato imam pred vid 1-3 smiatam, che edva li niakakva serenada, deto se e sluchila predi 1 mesec izobhto ima niakakvo znachmie za otnoshenieto i kym men. Maximalnoto, koeto tazi sluhcka predstvaliava, e samo niakakyv shtrih, detail, kym obshtoto i otnoshenie spiramo men.

Na posledno miasto: Devociheto e ot takova semesitvo, v koeto se ceniat priatelksite vryzki. Usetih vchera , a predi, che tia po-skoro me dopuska v kryga na priatelite si, za drugoto-rano e da se kazhe. Tova dalech ne e zle, shtoto az se raboiram chudesno s horata, koito ceniat priatelite si.



Тема Silver Horseнови [re: silver_horse]  
АвторPobeditel (Нерегистриран)
Публикувано17.09.06 10:11



Ti opredelno beshe prava ot samoto nachalo. Vchera se chuh s neia, tia nadylgo i nashoroko mi obiasni za minalia i izpit, za tova, kak za, syhzalenie e izkarala samo 5, kyde e v momenta, na kyde putuva, shtoto bila obehstala edi-kakvo si, izobshto bez da nastoivam mi dade pochti pylen otcvhet kyde e i kakvo e.
Smiatam, che tia vse oshte ne e formirala otnoshenieto si kym men, i serenadata e niakakyv dreben detail v tazia rabota. Opredelno e sklonna na me vyzprieme kato priatel, inak ne bi bila tolkova osbhitelna.

Sega az smiatam da ia potyrsia na RD , koito e idnata sybota. Problema e, che na neia vtoria i izpit e dva-dni po-kysno, i ne znam dali shte se navie da se viidm, makar za malko.

Strategiata mi obache e da se obadia, da i go chetsitia, i da se opitam da ia navia pone za malko da se viidm. Ako se zadyrpa neshto, shte kazha, che sym i priogtvil skormen podaryk, kojto obahce triabva da i vrycha imenno dnes, inache si gubi smisiyla.
Ajde sega kazhi, kakyv mozhe da e toia podaryk:-)))



Тема Re: Интелект и телепатиянови [re: Myth]  
АвторMyth (Нерегистриран)
Публикувано17.09.06 10:19



Interesna hipoteza.
"kakto obiknovenno" kakvo li oznachava tova? Ot vsichki mnenia tuk usetih, che tuj deto pravia, e naj-malkoto obiknovenno.

Otnoso tova da doide pri men, vmesto na kupona... spored men malko pribyrzvash. Naivno e da ochkavash takava reakcia ot niakogo, s kogoto ste izlizali samo vednyzh... niakolko chasa po-rano.



Тема Re: Silver Horseнови [re: Pobeditel]  
Автор silver_horse (buona)
Публикувано17.09.06 11:29



Ох, горкия, тези дето изкарват 5 ци и се оплакват са тежка категория, моето момче
С тях можеш да се разбереш само и единствено с директни, точни изказвания и действия


Искам да кажа че обикновено такива мацки поставят себе си пред всичко останало, а най вече учението пред личния живот!
Малко е плашещо, но ти го казвам, за да не замрънкаш след известно време
Е, решението ти е подходящо в тази ситуация, а ако питаш за подаръка, може би най подходящия ще е една романтична вечеря, пък дори и да е на покрива на кварталния, блок, в смисъл, че мястото няма значение, в случая важен ще е жеста
Понеже този типаж обикновено притежават един такъв комплекс, много интересен, който ги тласка да се доказват със знания, повече отколкото с лични емоции и качества, така че ако и подариш предметен подарък, просто няма да и направиш, никакво особено впечатление, те и без това се възприемат, като вещи, а ти само ще я подсетиш за комплекса и
Така че според мен,. Това ще е най подходящото, определено ще се трогне от жеста, понеже изразява лично отношение към нея
Но също така където и да е не прекалявай много с романтичната обстановка, търси нещо средно, все пак, все още не сте на вълна сериозни взаимоотношения
За останалото ти сам ще се досетиш
И няма да е подходящо за серенади, още от сега да те предупредя


..

Тема Re: Silver Horseнови [re: silver_horse]  
АвторPobeditel (Нерегистриран)
Публикувано17.09.06 11:49



Syglasen sym s teb za "tezi 5 -chkite". No tuk ide rech za syvsem drugo neshto: Chist pragmatizym:
Bydeshtata i rabota e svyrzana s naznachenie, a ne sys izbor ot neina strana.
Po-visok uspeh=po-goliam shans da popadne na chitavo miasto (t.e. Sofia)
Po-nisyk uspeh=po-goliam shans da ia pratiat, primerno vyv Shabla.

I ponezhe tia iska Sofia, polaga vishki uslia da uspee. Kakvoto napravi sega, tova e; Popravka na dyrzhaven izpit ne se dopuska.

Inak v kryvta mi e da izvbaigvam ambizioznite, nahysani i naj-veche samovlubeni zheni.

Otnosno romantichnata vecheria: Ideiata e strahotna, no mi se struva malko tvyrde angazhirashta kato za vtora sreshta; Vizh obache, romantichna sladkarnica sledobeda e po-primelivo))



Тема Re: Романтична сладкарница?!?!нови [re: Pobeditel]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано17.09.06 12:19



Откъде ти се пръкна този лаф в главата-що не я заведеш на София ленд на блъскащите колички и да й купиш близалка и захарен памук-много ще е романтично-за капак може да си погукате във Вила Вилекула в детският кът-ще я шашнеш отвсегде


Мисля си в страхотна възприятийна грешка относно личността й.



Тема Re: Интелект и телепатиянови [re: Myth]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано17.09.06 12:31



Бих те помолил ако имаш възможност да пишеш на кирилица. Хм, много се чудя дали да ти разяснява, какво имам пред вид, както обикновенно. Освен това за купона ми не, не е прибързано, не знаеш к'во правят жените ако някой събуди интереса им. Сега за нея, или те възприема точно като приятел с може би някви зачатъци на нещо повече или просто не се осъзнла и незнае какво иска. Ти определено звучиш, като доста влюбен, вманиачено обмисляш всеки детай от действията и кое какво значи, какво може да означава и.....предплагам дори обръщаш внимание и на интонацията с която ти казва нещо и.....типично за влюбените хора, това е грешка опитай се да не мислиш толкова щото може да те отведе на грешен път. Бъди малко повече непукист, опитай се да се държиш предизвикателно с нея, да я провокираш, тя да те потърси а не всеки път ти да и звъниш. И засега не прекалявай с романтиката.
Какво съм имал пред вид за държанието ти, както "обикновено" може би ще ти пиша по-късно, мъ мисля, че ще ме разбереш. И не гледай мненията тук, "както обикновено" се отнася до това, че се държиш по типичен за теб начин и за теб това не е необичайно. Иначе погледнато отстрани да необикновенно е да и свириш на ........но не и за теб, обзалагам се, че подобни романтични действия а си нормални за теб. Предполагам донякъде отпада нуждата да описвам в подробности, какво точно съм имал предвид.
Иначе ти желая успех.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)


Тема Re: Романтична сладкарница?!?!нови [re: FENlKS]  
АвторRomance (Нерегистриран)
Публикувано17.09.06 12:38



Ponikoga bukvalizma me kara da se chustvam vezsilen.
Sladkarnica "Romance" vyv Simeonovo. Sega po-iasen li sym?

Momichetata obichat sladko, ako ne znaesh



Тема Re: А каква Ви е възрастовата разлика?!?!нови [re: Romance]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано17.09.06 12:44



ако не е тайна, защото наличието на такава крещи от постингите ти?
Наистина ли? Незнаех, че момичетата обичали сладко-ти със сладко ли ще я впечатляваш и сваляш? Добра стратегия- аз пък мислех, че момичетата обичат да са влюбени, а до сладкото прибягват, когато са в депресия





Тема Re: Интелект и телепатиянови [re: Myth]  
АвторПoбeдитeл (Нерегистриран)
Публикувано17.09.06 12:49



Виж, това за вниметлното обмисляне на детайлите е вярно. Сигурно си прав, че съм влюбен. И без това рядко ми се случва.
За купона обаче не си прав, .т.е. не си прав че би дошла при мен в стаятя ми (имам пред вид да остане при мен, а не просто да мине за малко) по много простата причина:
1.) Това е нейната къща
2. ) Сестра й спи в съседната стая.
3.) ...... ако ще идва в стаятя ми, по-скоро да излезем навън из града.

Инак в анализа си за мен си общо-взето прав. Непукизъм тук означава, според мен, да не я търся. Няма как да го изразя по друг начин.
Предизвикателно мога да се държа с нея едва след като и мине изпита.
Дотогава, всякакаъв по-особен, специален или силен жест/предизвикатлество, етц. е много рисковано, щото най-малкото тя търси вълнение в момента. Искам да кажа, достъатъчно е заета със себе си, че да я разлънува или впечтли нещо извън нея.
Не носледно място: Защо да се вълнува със /от мен, ако след 10 дни може да се окаже, че работи в Дуранкулак? Не мислиш ли, че това, от нейна гледна точка, е чист мазохизъм?



Тема Re: А каква Ви е възрастовата разлика?!?!нови [re: FENlKS]  
АвторФeниkc (Нерегистриран)
Публикувано17.09.06 12:55



Усещам, че имаш отговор на въпорса си "Наличието на такава крещи от постингите ти"
Хайде, моля те, не искам тук със никого да се заяждам. От толкова много мнения досега, мога само да заключа: "Колкото хора, толкова и идеали"
Интересно ми е, наистина обаче, как някои хора тук ми направиха (от воле:-)) невероятно точна характеристика:-)))
Чудна работа, значи, ако прибягна до нуждите на психолог, направо ще дойда тук:-)))



Тема Re: Грешканови [re: Pobeditel]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано17.09.06 13:03



Strategiata mi obache e da se obadia, da i go chetsitia, i da se opitam da ia navia pone za malko da se viidm. Ako se zadyrpa neshto, shte kazha, che sym i priogtvil skormen podaryk, kojto obahce triabva da i vrycha imenno dnes, inache si gubi smisiyla.
-с подаръчета ли ще я "прилъгваш"-ще я обидиш и няма да дойде.
Подаръците се поднасят без предисловие по телефона





Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: Pobeditel]  
АвторMolly (Нерегистриран)
Публикувано17.09.06 13:17



Това ми звуяи като в някой романтичен филм, но не всичко става като по филмите...аз лично много бих се притеснила и сигурно щях после доста да обмислям нещата. Може момичето още да се колебае!



Тема Re: Аз също не се заяждамнови [re: Фeниkc]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано17.09.06 13:17



само питам- а ти избягна отговора


Съвсем добронамерено ти показвам грешките ти според мен
Звучиш като отчаян пес - видял късче прясно "разкошно" месо.
Какви са тези такатики от 69-та? Сладкарници, серенади, подаръци и прочие-неразбираш ли, че колко комплексарско е всичко това в женските очи-колко задължаващо и обвързващо освен това и то за момиче, което тепърва се радва на свободата си
Покани я просто на вечеря , на дискотека или клуб, с компания-там си комуникирайте на питие без да я притискаш прекалено, покажи й че се интересуваш от нейните интереси, че имате общ език, разсмивай я, после пак я изведи и т.н. Покажи й че я харесваш без да я притискаш с подаръци и други такива/най-много цветя/, остави я да избере-всички други жестове ги прави вече когато сте заедно-а не преди това



Тема Re: Интелект и телепатиянови [re: Пoбeдитeл]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано17.09.06 13:27



Ами не сигурно съм прав, а съм прав, щом аз тук ти го казвам във форума въз основа на това което си писал, то това значи, че тя го усеща от 1000км. И вече си загубил. За купона, ами в 3 точка си засегнал именно какво съм имал пред вид могла е да ти се обади, да излезете или може би дори да те покани .....много други, в случая нека не се хващаме за един детайл, просто няма толкова значение. Непукизъм не означава, единствено и само това да не и се обаждаш, можеш да го демострираш в държанието си, разговорите си с нея и т.н. Начини много. Под предизвикателство изобщо съм нямал предвид специални романтични жестове и подобни, казах ти да не прекаляваш, не я обсипвай с толкова специално внимание, ще се отдръпне, то ангажира. Тя е поласкана от вниманието което и обръщаш, но не прекалявай. И за Рожденият и ден не прави никакви изцепки да я каниш някъде да и подаряваш подаръци и ........ Ако тя реши да те покани добре. Ако не достатъчно е едно обаждане или ако толкова държиш и изпрати една розичка с картичка, незавита не в букет просто............А текста на картичката, там можеш да напишеш наред с пожеланията, нещо което би я подразнило или предизвикало. И да не вземеш да и се обадиш да и честитиш още сутринта, направи го по-късно вечерта, дори можеш да намекнеш по някакъв начин, че едва ли не си забравил за Рожденият и ден. Ако пък например решиш да и изпратиш роза изобщо не е нужно да и се обаждаш, тя би трябвало да те потърси. Разбира се това са само примери не се връзвай буквално но.
Ти си от типа хора, които като се влюбват, обсипват обекта на своите желания с прекалено много внимание и жестове, готов си на всико само и само тя да се чувства добре, нейните желания стват едва ли не закон за теб. Предполагам ако излезете някъде, следиш всяка нейна реакция и се опитваш постоянно да предугадиш, какво иска, желанията и и........Един вид хукваш сле жените като......Губеща стратегия приятелю. Ако можеш дръж си се съвсем нормално, все едно (не точно де) тя е някое момиче към която не изпитваш чувства. Та такива работи.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)


Тема Re: Аз също не се заяждамнови [re: FENlKS]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано17.09.06 13:29



Хех, баси право в 10-та

И аз така съм се опитал да му кажа.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)

Тема Re: Току що ти прочетохнови [re: Myth]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано17.09.06 13:31



сходното мнение





Тема Re: Аз също не се заяждамнови [re: FENlKS]  
АвторFenix (Нерегистриран)
Публикувано17.09.06 13:31



"Покани я просто на вечеря , на дискотека или клуб, с компания-там си комуникирайте на питие без да я притискаш прекалено, покажи й че се интересуваш от нейните интереси, че имате общ език, разсмивай я, после пак я изведи и т.н. Покажи й че я харесваш без да я притискаш с подаръци и други такива"
- absolutno pravilna taktika, syglasen sym s teb.

Ama v sluchaja nie niamame nito:
1.) Obshta kompania
2.) Nito obshti mesta za izlizane
3.) Nito obshto sovobno vreme

Imam editnveno i samo nejnia telfon na rapozlozhenie; Naj-iakoto shteshe da byde, ako se bashe zapoznala sys kompaniata ot moreto, che da ima huhbavi spomeni podhodiashti za kupon. Ala ne bi.
Tova za podarycite- pravi si syshto taka. Prosto spored men RD e dostatychno vazhen povod, che da ia potyrsia, razbirash li, i e normalno tyj da postavia neshtata, che da i e neduobno da otkazhe da se srehsntem (shtoto izpita i e sled 2 dni.)
Az, vrpochem sym poslednia chovek, deto dryzhi na specilni iznendai, cvetia, i podaryci; S izkluchenie na sluchajte, kogato neshto obektivno ili sybektivno me vyzpora da imam normalno obshutvane s neja. Togava fantaziata mi (mozhe bi poradi kompleksi, naistina) mi gi plodi edni takiva...:-)))
Inak predi da i e minal izpita ti prosto ne iska da se otpuska i da hodi nasam-natam.



Тема Re: Аз също не се заяждамнови [re: Fenix]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано17.09.06 13:36



"che da i e neduobno da otkazhe da se srehsntem (shtoto izpita i e sled 2 dni.)"
ТЪПО, много ТЪПО.
Тя трябва да се срещне с теб защото го иска, а не защото и е неудобно. Това да го поиска зависи от теб. Различните ви компании не са бариера а оправдание.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)

Редактирано от Myth на 17.09.06 13:37.



Тема Re: Интелект и телепатиянови [re: Myth]  
АвторMyth (Нерегистриран)
Публикувано17.09.06 13:45



Opisanoto ot teb e pravilno i go spodeliam.
Vsyshtost samia az ne snam koga i kak tochno se vyrzah po neia.
Do denia v kojto ne ilziahme zaedno edisvneata mi takitka beche "ako se zasechem iz kyshata, shte ia pobyzikam, i pokania nikyde, ako ne-zdrave da e"

Mozhe bi s tova, che tia izbohsto se navi da izlezem (i to ne nablizo niakyde, ami chak do Djunite), da doide s men s kolata, i po pytia, da otkriem tolkova osbhti neshta, sled otva da me kani v staita si i t.n.- e, tuka az sysvem ne ochkaval tkoava razviotie;

Gore-dolu kakto ti znachi primerno, si haresash niakoja sergitiorche ksyopolo, byzikash go, maitapish se s nego, to ti s eusmihva, abe na tebe ti e isano, che edva li shte izleze s teb, ta ia byzkiash oshte povcehe, izvednyzh, kogato ama hepten ne ochkavash, tia se naviva da izlezete, ti pyk otrkivash, che ne smo krakata i cicite u neia ti harsvat, ej taka na...:-)))
Ala si prav. V izpynlenie na tvoiata strategia vprochem, 15 dni vyboishte i ne ia biah tyrsil po telefona. Mozhe i hich da ne ia potrysia pak.
krajna smetka i tia pyk ne e malka, ima ryce, vdiga tefona i mi se obazhda.

I vse pak ne mislia, che sym poprekalili s vnimanieto; Spriah tykmo vavreme; Naj-dobre bi bilo ako mozheshe da ia vidia sluchajno niakuyde sled dve-tri sedmici;

Ne moga da i pratia cvetia, ne i znam adresa; Ne znam i izboshto v koj grad shte raboti ot drugata sedmica.

Imam samo edin telefon. Tova e:-))))



Тема Re: Аз също не се заяждамнови [re: Myth]  
АвторPich (Нерегистриран)
Публикувано17.09.06 13:52



I ti ideliaziriash neshtata malko, ne mislish li?
Sygasen sym s tova- "ako iska da vidi s teb, shte se vidi". Tova e 100% viarno.

Ala kak da znae dali iska ili ne iska, sled kato e izlizala s men samo vednyzh predi mesec sigurno? Nali tirbava da ima niakakyv stimul, motiv, povod, pokana?

Inache, tia mozhe da se seti za men i sled mesec, primerno, ili sled dva.
Da mi se obadi ot niakoe selo Novoselc, primerno:-))) I da me pita kak sym, kakvo pravia? Odi posle izlizaj uzh nepridnudeno s neia v selo Novosleci.
Ami ne stava:-)))



Тема Re: Интелект и телепатиянови [re: Myth]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано17.09.06 13:55



Щом и нямаш адреса, тогава просто се обади да и честитиш, мъ се обади вечерта по-късно не още през деня или сутринта. Щот' кът та гледам ще се събудиш с тая мисъл и няма да имаш търпение да и се обадиш.



каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)

Тема Re: Аз също не се заяждамнови [re: Pich]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано17.09.06 13:57



Няма как да познавам ситуацията с подробности, не съм разбрал, че само веднъж сте излизали. Иначе си прав, мъ зависи каква ще е поканата а и доколото разбрах вече няколко пъти си и звънил за да излизате.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)


Тема Re: Това, което си направил...нови [re: desi69]  
АвторPanzerunfall (Нерегистриран)
Публикувано17.09.06 14:17



Tova, che ne se e poiavila prednata vecher, narichash delikatno - az go naricham selsko sozopolsko povedenie - tipichno za 95% ot horata v bg



Тема Mythнови [re: Myth]  
АвторPobeditel (Нерегистриран)
Публикувано17.09.06 14:35



Твоите мнения, от към страна на мъжете, са най-точни.
Очаквам всеки истински мъж да ме посъветва именно по тоя начин.
Благодаря ти, тъкмо поради малко порязващата, ала трезва оценка на нещата.
Ако си от София, можем да пием по бира някой ден.
Като че ли най-ме впечатли факта, че комай ти едиснтвен успя да вникнеш в природата ми.
Удивително наистина, като имаш пред вид, че повечето мъже са дървари, и рядко имат склонност да вникват в положението на другия. Май имам само един приятел от мъжки пол, дето би ми посевътвал както ти.:-))) И като го знам, че има 85% успеваемост сред жените, явно е прав. А твоята колко е?;-)))

От жените тук, най ми допадна Silver_Horse.

Ааа, инетересно е, между другото, как хората, тълкувайки чуджите преживявание и разкриват умението им да анализират, да водят спор, и дали се стремят да се обективни или тенденциозни.



Тема Re: Ти сигурен ли си, ченови [re: Pobeditel]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано17.09.06 14:46



изобщо имаш проблем, какъвто описваш-че имаш някакъв е ясно, но не и това, което представяш като такъв





Тема Re: Mythнови [re: Pobeditel]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано17.09.06 14:50



От Пловдив съм. Имам над 85% успеваемост сред жените, но почти 0% в любовта.


О и пропуснах да кажа, дори нямаше нужда да вниквам в природата ти, като отвеорена книга си.
каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)

Редактирано от Myth на 17.09.06 14:54.



Тема Re: Mythнови [re: Myth]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано17.09.06 14:56



Имам над 85% успеваемост сред жените, но почти 0% в любовта-същото за мен съответно с мъжете естествено, по простата причина, че напоследък не съм влюбена


А какво разбирате под успеваемост:
1.Да си легнете;
2.Да предизвикате нечии чувства;
3. Да предизвикате нечие желание;
4. Да имате връзка;





Тема Re: Mythнови [re: Pobeditel]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано17.09.06 15:06



И още нещо, повечето мъже не са дървари, просто са различни. Можеш да бъдеш сигурен, че в случая мъжете биха те разбрали много по-добре от жените.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)


Тема Re: Mythнови [re: FENlKS]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано17.09.06 15:09



Ами първите три точки имам пред вид, и трите ми се случват, понякога заради втората ми е криво, щото не го искам мъ.......По четвърта точка, трябва да имам чувства за да имам връзка.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)


Тема Re: ОУКЕЙнови [re: Myth]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано17.09.06 15:12



но не ставаше въпрос за теб а за жените-а знаеш, че не винаги чувствата са задължителна част от пейзажа/въпреки убедеността ми в обратното/.
Посочи едно от всичките изброени.



Тема Re: ОУКЕЙнови [re: FENlKS]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано17.09.06 15:13



Разбира се, че за жените, ти не ме рабра правилно, не аз. Единствено по 4-та точка съм писал за себе си.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)


Тема Re: Mythнови [re: Myth]  
АвторПoбeдитeл (Нерегистриран)
Публикувано17.09.06 15:37



Абе, различни:-))) Направо са си дървари:-)))
Ами радвам се за твоите успехи. Хладнокръвие и разум=успех

В този смисъл, ако рагледаш отгороа ми до Феликс "Абе ти сигурен ли си..." ще видиш, защо аз говоря за нулева успеваемост.

Хладнокръвие и разум=успех . Ами ако не искам да съм такъв? Идва сухия сезон, това е:-)))



Тема Re: Ми именно занови [re: Myth]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано17.09.06 15:40



4-та точка ти отговорих





Тема Re: ОтгоФарямнови [re: Pobeditel]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано17.09.06 15:42



i.. lipsa na lubov.
Представяш ли си дори само точка (4) колко проблеми ми създава?

И още: Имам нужда от купон, от лудории и пр.
-съчетанието на двете





Тема Re: Ми именно занови [re: FENlKS]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано17.09.06 15:43



Хех, ми тогава сети се що имменно за нея ти отговарям за себе си. Или нещо тотално се разминаваме и не моем се разберем



каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)

Тема Re: Silver Horseнови [re: Pobeditel]  
Автор silver_horse (buona)
Публикувано17.09.06 15:53



просто предупреждавам


сладкарница със сладолед е супер, но нали ти казах, че мястото няма значение, под романтична разбирай не свещи и оркестър, а просто нещо по сериозно и улегнало като отношение
дори и в дискотека пак може да е романтично, важно е отношението, проявеното внимание и отношение, не мястото
аз знам, че ще разбереш и подбереш най добре от всички
и ако подаряваш цветя, нека е само една бройка иначе ако я изненадаш с голям букет, може и да я стреснеш

..

Тема Re: Напротивнови [re: Myth]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано17.09.06 19:06



що се връзваш





Тема Re: Това, което си направил...нови [re: дpън дpън]  
Автор desi69 (Ky-Ky)
Публикувано17.09.06 20:58



я ме цитирай къде точно съм казала, че преследвам някой години наред:-)))

Виж, аз ,ако взема да те цитирам може да ти стане лошо, щото "дрън дрън" не ти осигурява особена анонимност

Big brother is watching you!

Интелигентността е способността да правим тънки разлики

Редактирано от desi69 на 17.09.06 21:03.



Тема Re: Silver Horseнови [re: silver_horse]  
АвторПoбeдитeл (Нерегистриран)
Публикувано18.09.06 08:09



След като прочетох казаното дотук и премислих една нощ, прецених че ще направя следното:
Обаждам и се някъде следобеда в деня на РД; Със весело-разсеян глас споделям, че доколкото си спомням днес има РД, честитя и го, пожелвам и .тн. и това е; Без намеци /и или специални покани за срещи;
Евентуално и най-много да я питам дали ще го празнува. Пък тя да си преценява дали да ме кани. Момичето не е малоумно, ако иска да се видим, все ще намекне някак.



Тема Re: Silver Horseнови [re: Пoбeдитeл]  
Автор silver_horse (buona)
Публикувано18.09.06 09:26



по добре не прави тази грешка да я питаш дали ще си празнува рождения ден, понеже определено ще изглежда все едно се само поканваш! Просто така звучи


а иначе това е вярно, че тя ако реши ще те покани, но ако не си го празнува, тогава ще си останеш само с телефонния разговор

..

Тема Re: Silver Horseнови [re: silver_horse]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано18.09.06 09:27



Взе ми го от устата за изпросената покана.



каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)

Тема Re: Silver Horseнови [re: Пoбeдитeл]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано18.09.06 09:32



Пич, ако я питаш дали ще празнува, а тя е решила да не те покани, ще я накараш да се почувства неловко. Направо си е изпросена покана. Тя ти има телефона, ако реши ще те покани, обади и се вечерта, ако има някво по-специално отношение към теб, това ще е пообърка малко, че не се обаждаш цял ден. И прекалено ги мислиш нещата. Ти докато дойде време да и честитиш ще се побъркаш бе, баси що ли имам чувстваото, че само това чакаш и с нетърпение да видиш как ще реагира, как........ Възлагаш големи надежди на едно телефонно обаждане, какво очакваш да ти се хвърли на врата ли? Успокой топката.



каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)

Тема Re: Silver Horseнови [re: Myth]  
Автор silver_horse (buona)
Публикувано18.09.06 09:35



много интересно би се получило особено щом нямат и общи познати


до сега честно казано не ми се е случвало, някой да ме пита дали ще си празнувам рождения ден, понеже всеки знае отговора (да)
но си представям да ме попита някой който не искам да виждам точно в момента, почти вероятно е че ще се позачудя как точно да му кажа че ще си го празнувам но той не е поканен
просто би се получила още по конфузна ситуация и от серенадата, ако девойката е притеснителна

..

Тема Re: Silver Horseнови [re: Myth]  
Автор silver_horse (buona)
Публикувано18.09.06 09:39



не му разваляй ентусиазма


нека си мисли, макар че в повечето случаи след толкова сериозно обмисляне и планиране на нещата предварително се получава не така както сме искали, когато дойде момента, а с това ще дойде и разочарованието, че се е разминал с толкова кратък телефонен разговор (например)

..

Тема Re: Silver Horseнови [re: silver_horse]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано18.09.06 09:40



Ами ще му отговоря, "Още не съм решил" или "Ами да, ще се съберем с приятели", какво друго може да се отговори.



каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)

Тема Re: Silver Horseнови [re: Myth]  
АвторPobeditel (Нерегистриран)
Публикувано18.09.06 09:51



Az otogovra otsega go znam-niama da go praznuva.
Dazhe znam tochno kakvo shte mi otovori: "Ami niama da go praznuvam, tuj kato vdrugiden sym na izpit i mi e dosta natovareno"

Togava az shte otogovoria neshto ot roda na tova, che sled takova natovarnne zadyzlhitelno triabva niakyde da raztovari; I che i stiskam palci za izpita i kato mine mi se obadi da kazhe kak se spravila; A syshto taka, i da pochepri po sluchaj dvata svezhi povoda- RD+ vzet izpit



Тема Mythнови [re: Myth]  
АвторPobeditel (Нерегистриран)
Публикувано18.09.06 09:53



Az otogovra otsega go znam-niama da go praznuva.
Dazhe znam tochno kakvo shte mi otovori: "Ami niama da go praznuvam, tuj kato vdrugiden sym na izpit i mi e dosta natovareno"

Togava az shte otogovoria neshto ot roda na tova, che sled takova natovarnne zadyzlhitelno triabva niakyde da raztovari; I che i stiskam palci za izpita i kato mine mi se obadi da kazhe kak se spravila; A syshto taka, i da pochepri po sluchaj dvata svezhi povoda- RD+ vzet izpit



Тема Re: Fryнови [re: Pobeditel]  
Автор Fry (член)
Публикувано18.09.06 15:20



Мерси, така е-мъж съм:)
И аз се разбирам чудесно с хора, които държат на приятелствата си.
Мисля, самичък си разбрал че тя просто е на друга вълна в момента. Сигурно е много яко момиче. Но не и звъни постоянно и не бъди прекалено загрижен.
Това че ти е дала отчет е хубаво. Може би е отговорна, иска да поддържа добри отношения с теб, може би си дава сметка че може би има мъничко ревност у теб.
Това че те приема като приятел също не е лошо. Само че не се втурвай да я утешаваш ако нещо се издъни, остави това за хората без сериозни намерения...



Тема Re: Fryнови [re: Fry]  
АвторFry (Нерегистриран)
Публикувано18.09.06 16:34



"Само че не се втурвай да я утешаваш ако нещо се издъни, остави това за хората без сериозни намерения..."

ako se izdyni naistina, ne bih ia utehsval, no bih predstavil "izdynkata" kato vyzmozhnost za realizacia po-natatyk. bih se optal da ia ubedia, che v krajna smetka nishto ne gubi, osobeno v dylgosrochen plan. Ala niama da i go natrapvam po niakakyv nachin. ako stane na vypros izobshto.



Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: Pobeditel]  
Авторcalculator4e (Нерегистриран)
Публикувано19.09.06 10:49



Gde jivish ti na svetu, kem vodish razgovor?
Ti prosti shto nestretil, ne te naydox do sishpor!

biliqna



Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: calculator4e]  
АвторCalculator4e (Нерегистриран)
Публикувано19.09.06 13:07



Ne sym siguren, che te razbrah:-)))



Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: Calculator4e]  
Авторcalculator4e (Нерегистриран)
Публикувано19.09.06 14:48



ne sym tq, oba4e razvruzka trebe da ima :)



Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: calculator4e]  
Авторcalculator4e (Нерегистриран)
Публикувано19.09.06 15:13



I triabva da e ot naj-hubavite (razvryzki):-)))



Тема Re: А каква Ви е възрастовата разлика?!?!нови [re: Фeниkc]  
Авторedin psiholog (Нерегистриран)
Публикувано19.09.06 15:36



Neeedei mooolia te -shte te opropastiat ot vsikade - tvarde golemi razbirachi sa





Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: calculator4e]  
Авторcalculator4e (Нерегистриран)
Публикувано25.09.06 09:25



Ot nay-dulbokoto na soul-a, spirit-a i sunny-to ti go pojelavam, zdrav budi :) postulat na trite S

/klipsidra/





Тема RESULTS?- NOнови [re: Pobeditel]  
АвторPobeditel (Нерегистриран)
Публикувано27.09.06 13:29



Otnovo blagodaria na vishki, koito pisaha tuk za mneniata, pozhelaniata i preporykite.

V krajna smetka se obadih na madamata za RD, tia, razbira se , mnogo se zaradva; Obiansih i che sym i vzel podaryk- skromen no ot syrce, i bih iskal da ia vidia, za da i go podaria. Tia obache- ne, ne beshe nuzhno, mi dnes, utre i vdrugiden ne stava, dryn, dryn...
Vikam, glej sega, az niakolko pyti se opitam da se srehstna s teb, vse ne stava; Ajde, vikam, topkata sega e u teb- kato si vzemesh izpita, ako imash zhelanie-obadi se.
Hubaoo, obache izpita i mina, pyk tia nikakva ne zvyni.

Niama, znachi da stane rabotata.
Sorry, pichove i pichki i thanks za vnimanieto



Тема Re: RESULTS?- NOнови [re: Pobeditel]  
Автор silver_horse (buona)
Публикувано27.09.06 14:27



горкичкия
понякога и така се получава
все пак след един изпит идва друг
осен това може и телефона да ти е изгубила
а и просто не винаги се получава

..

Тема Re: RESULTS?- NOнови [re: silver_horse]  
АвторPobeditel (Нерегистриран)
Публикувано27.09.06 15:55



"все пак след един изпит идва друг ";-)))
Dali shte me dopusne do popravitelen? Sled niakoj i drug mesec? Leleee, tova e edisntvenia izpit, deto sym gotovo da se iaviavam do dupka...:-))) Dokato go vzema!



Тема Re: RESULTS?- NOнови [re: Pobeditel]  
Авторлea (Нерегистриран)
Публикувано27.09.06 17:41



Ама така ме хваща яд като ви чета някои - искате нещо и не правите нужното, за да го получите - ще направя семинар по отношения

Жените сме толкова елементарни в някои неща - въпрос на стратегия.Да го измислиш и следващия път да прочета - RESULTS - OK!Айде да е скоро това ок



Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: Pobeditel]  
Автор mad_moon ()
Публикувано27.09.06 17:47



Баба ми казваше,че красотата е за стената!Не пропускай и факта,че красивите жени са най-капризни в избора си на мъже,защото имат мнооого богат избор!Дето се казва от пиле мляко!Затова и много често остават сами или се примиряват на определена възраст,с приемлив партниор!Една серенада би я притеснила,но не би изиграла роля,толкова важна в евентуални бъдещи отношения.Може би не е мислила че може да се получи между вас!
Не търси вината в себе си,не бъди толкова суров.Романтичните мъже са на изчезване,съхрани се такъв и щастието и любовта сами ще те намерят,е,и ти може да помогнеш малко

!

Лудата луна се разбесня,
свалете звездите,
на земята е тя!

Тема Leaнови [re: лea]  
АвторPobeditel (Нерегистриран)
Публикувано27.09.06 17:47



Otnoshenieto kym choveka (zhenata) sa mnogo vazhni, i sa edinstvenoto, koeto izcialo zavisi ot nas (myzhete)

Tova, deto niakak ne mozhem da promenim e:
1.) dali tia si ima niakoj drug
2.) kakvi sa i otnosheniata s nego
3.) izobshto, kakvi sa i planovete za v bydehste.


Znachi, 1-3 ne mogat da se promeniat po telfona s otnozhenie.
Ako ne si syglasna s men, mozhesh li da me ubedish?



Тема Re: Това, което си направил...нови [re: desi69]  
Автор mad_moon ()
Публикувано27.09.06 18:04



ANYWAY(S)-това е идиом като"Time fly" не се променя като време или число!

Много си сурова и безпардонна!Ей за това няма романтични мъже вече!

Удоволствие ли е да нараняваш или само хоби?



Никой не твърди че трябва да скриеш истината,а само да я смекчиш!

Лудата луна се разбесня,
свалете звездите,
на земята е тя!

Тема Мъничък съветнови [re: Pobeditel]  
Автор mad_moon ()
Публикувано27.09.06 18:15



Мнениети ми е:
1)спри да я мислиш момата
2)взе си поука да не правиш серенади на 2ра среща
3)заключи кутията с спомените
4)пренасочи енергията си към друг обект

П.С.Като си хванеш приятелка,ако знаеш къде ходи,срещни я "случайно" и тогава ще си говорим!
Според мен ще се лепне на теб ама на теб няма да ти пука за нея вече!


Някой против?


Лудата луна се разбесня,
свалете звездите,
на земята е тя!

Тема Re: Мъничък съветнови [re: mad_moon]  
Автор silver_horse (buona)
Публикувано27.09.06 19:25



по добър съвет и експерт не би дал


браво
дано да те послуша
дори да не е чак толкова грубо

..

Тема Re: Мъничък съветнови [re: silver_horse]  
Автор mad_moon ()
Публикувано27.09.06 19:32



Благодаря!


Направо се шокирам понякога от мили отговори в този клуб!

Smiles for the silver wise horse!

Лудата луна се разбесня,
свалете звездите,
на земята е тя!

Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: Pobeditel]  
Автор TRlNlTY (Just a Girl)
Публикувано27.09.06 19:48



Според мен не е до романтиката и поведението.
Просто не те е харесала. Не и като за гадже.
Приеми го и не й се сърди. Пък и недей да си вадиш оттук извод за всички жени. Много биха се зарадвали на подобна серенада. Но ще я оцени само тази, която също е влюбена в теб.



I Wanna Hold You High
And Steal Your Pain


Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: TRlNlTY]  
АвторTRlNlTY (Нерегистриран)
Публикувано27.09.06 22:04



Vyzmozhno e i da si prava,
Obache sled kato 4 pyti i se obazhdah sled tova, smiatam che problema izobshot ne u men ili u serenadata.
Prosto tia si ima svoi planove za bydehteto (profesionalno i lichno) i az vyosbhte ne sym vkluchen v tiah, dazhe i ne se e setila za men, kato si e pravila planovete.
Ne i se syrdja naj-malkoto, i princpipno bih se radval, ako e ok vsihko pri neia.

Samo deto malko syzhaliavam, che moite planove... ne se presichat s nejnite:-))

Ajde, da si zhiva i zdrava i spolaj ti!



Тема Re: Мъничък съветнови [re: mad_moon]  
Авторmad_moon (Нерегистриран)
Публикувано28.09.06 08:35



Emi taka i shte napravia.
A dogodina- pak u tiah na pochivka, zaedno s novoto hubavoto gadzhe. Specialno shte ia izbera mnogo hubava i lychezarna, da sbira pogledite.
I da cykat s ezik ot revost tezi, deto se ityrvali momenta:-)))



Тема Re: Мъничък съветнови [re: mad_moon]  
Автор desi69 (Ky-Ky)
Публикувано28.09.06 11:25



1. Първо обясни, моля те, как така решаваш, че от днес спираш да мислиш за някого? Щракваш с пръсти или си имаш някакви тайни методи:-))))))))

2.Да си хващаш нов приятел/приятелка само за да забравиш някого е супер тъпо, според мен. Първо лъжеш някой, който грам не подозира, че е използван, второ залъгваш себе си, че всяко грозде, което не може да бъде докоснато е кисело;-)

3. След като младежа вече си има приятелка защо му е да кара първата да ревнува?! Чудя се що ли за комплексирана личност може да дава такива извратени съвети?!

освен това стигне ли се до момента да караме някой да ни ревнува , очевидно, хич не сме го прежалили. Think about it:-)

Интелигентността е способността да правим тънки разлики

Тема Dessy69нови [re: desi69]  
АвторPobeditel (Нерегистриран)
Публикувано28.09.06 11:54



beh se zarekyl da ne ti otogvariam, shtoto e ochevidno, che se zaizhdash.
No ponezhe si i na grehsna vylbna, da te svetna:

1. Първо обясни, моля те, как така решаваш, че от днес спираш да мислиш за някого? Щракваш с пръсти или си имаш някакви тайни методи:-))))))))

- emi po syshtia nachin, po kojto rehsvash che ot dnes SHTE mislish za niakogo.
Ako 69 e nabora ti, bi triabvalo da gi vladeesh teia neshta.

2.Да си хващаш нов приятел/приятелка само за да забравиш някого е супер тъпо, според мен. Първо лъжеш някой, който грам не подозира, че е използван, второ залъгваш себе си, че всяко грозде, което не може да бъде докоснато е кисело;-)

- grehsno: Nova priatelka shte si hvana ZARADI samia men, ne zaradi niakogo.

3. След като младежа вече си има приятелка защо му е да кара първата да ревнува?!

- za da se zabavliava, primerno, ili za da vnese malko raznoobrazie v zhivota;
Sled kato si imam DVD v kyshti, zashto mi e da hodia na kino? - gore- dolu po syshtata prichina



Тема Re: Dessy69нови [re: Pobeditel]  
Автор desi69 (Ky-Ky)
Публикувано28.09.06 12:08



3. След като младежа вече си има приятелка защо му е да кара първата да ревнува?!

- za da se zabavliava, primerno, ili za da vnese malko raznoobrazie v zhivota;

Ти явно си много беден човек, Победителю, щом имаш толкова евтини забавления!



Интелигентността е способността да правим тънки разлики

Тема Re Глупостинови [re: desi69]  
Авторmad_moon (Нерегистриран)
Публикувано28.09.06 12:48



1)Не решаваш а си го налагаш да спреш да мислиш за някого!
2)Да си хванеш нова приятелка????Такова нещо не съм казала!Казах да пренасочи вниманието си!Това ще рече,че света не свършва с една жена която го е отхвърлила и се обзалагам,че има някоя която е точно до него,но не я забелязва!
Гърците имат поговорка за това:"Младите хора летят в облаците и там търсят своята половинка,но накрая се оказва че тази половинка е пред вратата им"
Да поясня за теб:Огледай се около себе си защото може би точно там е твоето щастие.
3)Младежа на 32 години си НЯМА приятелка,но иска да има такава!
Освен това,казах да се срещне случайно не за да я накара да ревнува а да се убеди,че нищо не е загубил,което,дори да не го планува ще се случи,но на него тогава ще му е все едно(съвет да се постарае да продължи)!

СТАРА ПОГОВОРКА ГЛАСИ:"КЛИН КЛИН ИЗБИВА" дали си по-мъдра и знаеща от повечето поколения преди нас незнам.....!

Как реши,че съм комплексирана и това незнам,но не се страхувам да си призная?!

П.С.I have nothing to think about,please read between the lines!



Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: Pobeditel]  
АвторMilenka (Нерегистриран)
Публикувано28.09.06 12:53



И аз искамсеренадка





Тема Re: Leaнови [re: Pobeditel]  
АвторЛea (Нерегистриран)
Публикувано28.09.06 12:54



1 и 2 - няма значение, но виж с 3 ме хвана натясно - и то само в случай, че разсъждаваме рационално, а не емоционално за бъдещето

А с жените и рациото никак не е сигурноСъгласен или не ?



Тема Re: Dessy69нови [re: Pobeditel]  
Авторmad_moon (Нерегистриран)
Публикувано28.09.06 12:57



Победител,ако се огледаш 100% ще видиш жена близо до теб която би те оценила,която би ти дала любов,грижа и нежност.
Ако съумееш да се съхраниш такъв какъвто си,знам,че за стойностна жена ще бъдеш едно мечтано съкровище,което тя,ще пази дълбоко в сърцето си!

Не се ли дразниш като те наричат младеж?
Мен лично ме подразни!
Ти си МЪЖ на 32 а не някакъв хлапак!





Тема Re: Pobeditelнови [re: desi69]  
АвторЛea (Нерегистриран)
Публикувано28.09.06 13:04



Ама и някои как са те захапали за "евтините забавления" все едно техните са висша форма[namigam.Сигурно и забавления им липсват ама чуждите са им трън





Тема Re: Re Глупостинови [re: mad_moon]  
Автор desi69 (Ky-Ky)
Публикувано28.09.06 13:09



'Как реши,че съм комплексирана и това незнам,но не се страхувам да си призная?! "

Абе, моме, ти толкова много работи не знаеш, че дори не знаеш, че "не знам" са две думи!!!

Не знам какво казват гърците, но виж какво казват малко в учебниците по правопис



Интелигентността е способността да правим тънки разлики

Тема Re: Re Глупостинови [re: desi69]  
Авторmad_moon (Нерегистриран)
Публикувано28.09.06 13:16



С правописа имам проблем!Позабравила съм признавам,но за сметка на това,правописа ми на други 3 езика е на ниво

!

Приятен ден!Не ми се занимава с теб повече!
Нямам намерение да се зареждам с твоя негативизъм!

Be positive and smile!The life is to enjoy it!



Тема Re: Re Глупостинови [re: mad_moon]  
Автор desi69 (Ky-Ky)
Публикувано28.09.06 13:26



"С правописа имам проблем!Позабравила съм признавам,[но за сметка на това,правописа ми на други 3 езика е на ниво!"

Колко си забавна, когато се шегуваш!



Интелигентността е способността да правим тънки разлики

Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: Milenka]  
АвторPobeditel (Нерегистриран)
Публикувано28.09.06 13:34



Mi prati mi pyrvo snimka, ako iskash:-)))
Da ti dam li mail-che?



Тема Re: Leaнови [re: Лea]  
АвторPobeditel (Нерегистриран)
Публикувано28.09.06 13:40



1 i 2 niamat znachenie samo v kratkia moment , dokato si govoria s neia. Stane li vyrpos za sreshta, izlizane, kafence - imat, naj-malkoto shtoto onia neinia e vinagi s prioritet; za ostnalite - ako ostane vreme

3.) - syglasen sym steb;-)))

Ala triabva da si nameria seriozno i hubavo gadzhe; Nekakvi idei po vyrposa?



Тема Re: mad_moonнови [re: mad_moon]  
АвторPobeditel (Нерегистриран)
Публикувано28.09.06 13:47



mad_moon, zvuchish mi kato iasnovidka.
Ami ogelzhdam se okolo sebe si, i vizhdam....:

1.) Hubavi i stoinostni, no zaeti zheni
2.) Svobodni i hubavi, no nestoinostni zheni
3.) Pylno e s hubavi zheni pо ulicite, s koito bih se zapoznal

А сега: Накъде по-точно да гледам:-?!

Нека ме наричат "младеж", аз и без това така си се чувствам:-)))



Тема Re: Pobeditelнови [re: Pobeditel]  
АвторЛea (Нерегистриран)
Публикувано28.09.06 13:49



Да имам идея [namigam- ама ми трябва характеристика - какъв тип поне като визия харесваш и само не знам как ще я докарам да чатите





Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: Pobeditel]  
Авторmad_moon (Нерегистриран)
Публикувано28.09.06 13:59



Ей за това говорех!
Да се огледаш,но и да видиш!
Я раздай е-майл може да ти излезе късмета!





Тема Re: Pobeditelнови [re: Лea]  
Авторcalculatu4e (Нерегистриран)
Публикувано28.09.06 14:01



vibrirat mi prustite ot 4ate/ne, nebceto vze da mi se shva6ta ot naprejenie, krakata mi omekvat

i go pitam:


1. Gramoten
2. Neosugdan
3. i Ergen, /jenen li e tvoj saybiya/ demek
???

Iskat me mamo tri momi/bulki koya ot trite da vzema



Тема Re: mad_moon [Dessy 69]нови [re: Pobeditel]  
Автор desi69 (Ky-Ky)
Публикувано28.09.06 14:08



Че то оргазма е нищо за мен- него го получавам само при мисълта, че има толкова 'романтични' мъже като теб, обсебени от великите вселенски истини за любовта



Интелигентността е способността да правим тънки разлики

Тема Re: calculatu4eнови [re: calculatu4e]  
АвторЛea (Нерегистриран)
Публикувано28.09.06 14:13



saybiya? - е ако ми кажеш това какво е ? Човекът попита дали имам идея бе - и аз да помогна - щото много обичам, пък и ми се отдава





Тема Re: Dessy69нови [re: Pobeditel]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано28.09.06 20:04



69 е позата, не набора

и е права и по 3-те точки, тия неща не се решават......

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)

Редактирано от Myth на 28.09.06 20:20.



Тема Re: Dessy69нови [re: mad_moon]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано28.09.06 20:08



Да може би около него има, много свястни жени, мъ ако се държи по начина по който се е държал с тази, със всички е обречен на провал. Освен в случаите когато няма чувства, и го прави да се забавлява.



каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)

Тема Re: mad_moon [Dessy 69]нови [re: Pobeditel]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано28.09.06 20:18



Хм абееее, не, че Деси69 има нужда някой да се застъпва за нея, мъ тя ще те се защити по начин, който определено няма да разбереш, дори още повече ще си помишлиш, че злобна, комплекс.......няма значение. Всъщност искам да кажа, че е точно обратното, злобата е много далече от нея, коплексирана, хм всеки си има своите комплекси, аз не познавам човек без такива. Когато я четеш Деси, не прави грешката да реагираш първосигнално, за това, че постовете и са малко по-остри. Помисли к'во ти казва или какво иска да ти каже, щото почти винаги е права.



каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)

Тема Re: Mythнови [re: Myth]  
АвторPobeditel (Нерегистриран)
Публикувано28.09.06 21:16



Pich, ne sym tuk da se zaiazhdam ili da kritukuvam kojto i da e.
Sled kato ia tolkova zashittavash, sigurno si imash prichini.
Hajde, pozvoli mi i az da si imam svoite (vizh po-nagore koresponenciata mi s neia ot tam minalata ili po-minala sedmica)



Тема Mythнови [re: Myth]  
АвторPobeditel (Нерегистриран)
Публикувано28.09.06 21:27



"Освен в случаите когато няма чувства, и го прави да се забавлява. "
Zashto pyk da moga da se zabavlivam samo kogato niamam chustva?
Pich, ti si neshto osakaten. Taia uspevaemost 85%, za koiato predi si govorehme, ne e PORADI tvoite niakvi specilni lichni zalsugi, a PORADI tvoeto priemane na neshtata, takiva, kakvito sa, poradi spazvaneto na "establishment-a"
Ne ti ia shta taia 85% uspevaemost- dryzh si ia neia, daj si mi zabavlenieto.

Moga da si pozvolia da se dyrzha takyv kakyvto sym, shtoto zad tova ima sytovtentoto pokritie.
Ako choveka otsehsta e dostatychno shiroko skroen, che da go prieme- evala, toj stava.
Ako li pyk ne e- emi zashto mi e togava da se zanimavam s nego?
Ne razbiorash li, Myth, che moeto stradanie e zaradi lipsa na shirko skroeni hora v tova osbhtestvo? Che potencilanite mi zheni okolo men im lispva vyobrzhneie i misyl v perspektiva?
Ne moga da priema, che povryhsnotinite hora sa moiata sreda.

P.S. kyrvite vyrvait po 20 leva na chas- niamam nikakvi zardyzhki da gi pozlvam.
Izliza mi i po-evtino, a i kogato si poiskam



Тема Leaнови [re: Лea]  
АвторPobeditel (Нерегистриран)
Публикувано28.09.06 21:32



Iааа, da chuem... kakva ti e ideiata?;-)))



Тема FORUM i SYLZIнови [re: Pobeditel]  
АвторPobeditel (Нерегистриран)
Публикувано28.09.06 21:47



Niakyde biah chel mnogo mila istoira, znachi niakakyv fen tuk ot forum-a beznadehzndo se vlubil vyv niakakva friziorka, deto samo vednyzh ia bil sreshtal.
Negovata istoria i chist, mil naivitet, tolkova vpechaltili forum-istite tuk, che te vkupom reshili da izidiriat vyrposnoto moiche i... da im urediat shreshta.

Neveroiatno, naisitna, i torgatleno zvuchi tova, a i svetyt se okazal malyk, horata vrpeganli sili, poznati, tova-onova... nakraja izidrili devociheto, neshto tam go ugovorili (prilygali?), no.... uspeli da gi srehstnat:-)))

Ta, srehstata za picha bila neshto vyrhovno, za madamata.. goliama iznenada.
Okazalo, se razbira s,e che tia bila zaeta, no uspiala da mu gop kazhe i pokazhe.

Pukata e, che kogato niakoj iska neshto mnogo silno, nakraj amozhe i da go polcuhi, ala.. ne tuj, kakto si go e predtsvial.


Eeee, niakoj navit da pomaga?;-)))))



Тема Re: Mythнови [re: Pobeditel]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано28.09.06 23:55



Видях я е и? Вече ти писах да не реагираш първосигнално, сигурно има защо да ти го кажа

. Много добре знам защо си тук. Нищо не мога да ти позволявам, нито пък забранявам. Просто, помисли преди да реагираш. Не го казвам с някакво лошо чувство, нито пък е лично.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)

Тема Re: Mythнови [re: Pobeditel]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано29.09.06 00:29



Цитирам те значи: ""Освен в случаите когато няма чувства, и го прави да се забавлява. "
Zashto pyk da moga da se zabavlivam samo kogato niamam chustva?
Pich, ti si neshto osakaten. Taia uspevaemost 85%, za koiato predi si govorehme, ne e PORADI tvoite niakvi specilni lichni zalsugi, a PORADI tvoeto priemane na neshtata, takiva, kakvito sa, poradi spazvaneto na "establishment-a"
Ne ti ia shta taia 85% uspevaemost- dryzh si ia neia, daj si mi zabavlenieto."

Аз пък ти казвам, че изобщо не си разбрал какво ти пиша и биеш в грешна посока, вече ти казах да мислиш малко, преди да реагираш първосигнално. Правиш го за не за първи път вече, не приемай нещата, като заяждане, ако беше такова изобщо нямаше да си правя труда да ти пиша.
Сега виж какво, никой не казва, че си нямаш покритие, нито нещо, че нещо си сбъркан, просто си малко различен, прекалено чувствителен, романтичен, откровен и прям. Откриваш се напълно пред жените (и по принцип пред хората) мислиш, че ще те приемат такъв какъвто си, ще заобичат добрата ти душичка (сугурен съм, че си такъв) да ама не докато продължаваш по тоя начин, жените които ТИ искаш и търчиш след тях ще те приемат ЕДИНСТВЕНО като сртахотен човек и добър приятел. Вероятно има и такава която ще те оцени ТОЧНО такъв какъвто си, НО.......какъв е шанса ъМ?
Не се самозаблуждавай, че причината е в другите (не били широко скроени) Я си помисли колко такива според твоите представи си срещнал досега ъМ? Аз ще ти кажа, вероятно нито една, ако я беше срещнал сега нямаше да пишеш тук а сигурно щеше да си с нея. Хайде помисли за 32 години нито една, бах маааа му, бе как останалите си намират пък такива като теб не си намират ъМ? Да бъдеш себе си е нещо наистина похвално и достойно за уважение, но често се превръща в твоя голяма слабост. Казваш повърхностните хора, грешиш, около теб има много стойностни хора предполагам. Но докато не разбереш, че нещата не стават така, няма да си намериш тази която да те оцени. Не ги слушай някои съфорумки тук, дето казват "и аз искам серенада и аз искам такъв мил мъж и романтичен" и още много и-та. Жените не искат такива дето им търчат след гъзовете и са им, като отворена книга, такива могат да са им приятели. Ахмако (ядосах ти се) казах ли ти да не и купуваш подарък и най-вече да не я "изнудваш" да се видите ТОЧНО поради тази причина. Зарадвала се била, ми шъ са зарадва как няма, то оставало и да не се зарадва, амъ е и показала колко и пука, че си и купил подарък. Ай следващата, като я срещнеш, пак бъди така миличък и откровен, пак се прави на палячо, пак следи всеки нейн жест само и само да угодиш на всяко нейно желание, дори то още да не се е появило в главичката и, можеш и килимчите от рози да и постилаш докато тя пристъпва (и това е романтично) можеш сам да продължиш да изброяваш. Не искам да те засегна и знам колко остро звучи поста ми, може да е малко преувеличен и краен, а в действителност да не е така, както го описвам, но разбери не е с целта да те нараня или да се заяждам. Ти просто си от типа мъже, които имат много специално отношение към жените, поставят ги на пиедистал и едва ли не ги боготворят (особено тези които сметнат, че си струват) мъ разбери такива типове имат успех само по филмите. Остани си такъв, но вкарай малко театро в цялата история.

П.П. И АКО ОБИЧАШ ПОНЕ В ПОСТОВЕТЕ СИ ДО МЕН ПИШИ НА КИРИЛИЦА, ИЗТЕКОХА МИ ОЧИТЕ. Ти си първият от доста години насам, дето си правя труда да му прочета постовете написани на ЛАТИНИЦА.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)

Редактирано от Myth на 29.09.06 00:34.



Тема Re: Mythнови [re: Myth]  
АвторПoбeдитeл (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 09:00



Са, първо за жените дето си струват според мен....
Имал съм няколко приятелки (не инитмни), дето напълно са ме удовлетворявали интелектуално, и емоционално. единствената причина да не се е получило нещо е, щот не са ме привличали,... сексуално и щото, по повода, аз нищо не съм направил. Ако бях мъничко по-приличащ на останалите си приятали, тези със сигурност биха влезли в онея 85%- процента.

Иначе, за онези- жените на пиедестал- мисля, че всеки мъж е имал поне по една такава, и тъкмо в тея моменти се разминават разума и сърцето.
Правилно е това, дето казваш и за театрото, и за разкриването и т.н. и пр.- ала замисли се - нима не ти се е случвало пък тъкмо на теб да се държиш малко... глупаво, изкуствено, притеснено, открито... когато си бил влюбен?

Еми не съм съгласен, поне не напълно, че подхода ми за подаръка е грешен.
Обаждам се предния ден първо, уж съм се обеъркал че тоагава е върпосния РД, изненадвам се, нали, така, че съм я състарил с 1 ден; Слушкам внимателно настроенията и и най-вече плановете и за утре; А и я подготвям, че, нали , утре ще и се обадя хем на дата да го честитя;
Са значи спокойно можех и никакъв подарък да не и купя, и хич да не я изнудвам да се видим- ако щеш, действах по-рисковано.
Но, съгласи се, все някой път трябва да съм по-нахално-напорист, щото очевидно само с прости уговгорки не стана да се видим.
Явно мадамата си има приятел; най-вероятно, те нещо да са се били сдърпали (скарали), и известно време тя е била в несигурност. Тъкмо този момент съм уцелилил, когато се видяхме у тях; После, в София, когато се нави уж да се видим, и дори среща и час си насрочихме, ненадайно на другия ден 1 час преди уговорката, притеснено и набързо се обади и обясни, че "няма да стане"
Еми няма как друго яче да се обясни промяната в настроенията; И няма как друго яче да обясним упорития й отказ да се срешнем на РД дори за 1/2 час- да и подаря подаръка, щото "друг ден би си изгубил ефекта"
Най- накрая, казах и, че не ми е удобно вече да я търся, и не желяа да я притсенявам, та ако иска и намреи време да ме тръси тя.
И тук пак личи ориентацията и към друг обект ("не желяа да я притсенявам" - "аз ще ти кажа, ако го правиш. или ще ти затворя") - еми това си е признание, че такава възможност е съвсем реална, и моето отношение тук (към нея) няма особено значение.

Значи, исках да кажа, че принципно ако си прав, то явно случая нещата просто не зависят тъй строго от моето поведение;

А инак.... да ти кажа накрая... сигурно и аз самия имам потребност от разни серанадки, сценки , абе... това трябва да го преосмисля в името на успеваемостта, ала пък трябва да си остaвя отдушник някъде да го правя, разбираш ли.. аз самия имам нужда да съм себе си, тъкмо когато тръпката се появи... уф.. ако пък няма тръпка, няма и емоции и таквизи неща хич не ми се правят..
Имал съм успехи, деиствайки като себе си- мдам- сексуални и (частично) любовни- т.е. аз си бях влюбен, тя- не токлова, ала въпреки тъкмо отровенното ми поведение , стихчета, песни, и едва ли не ходене на ръце, успях да я прилъжа... 3-4- пъти дори; В крайна сметка заминах за чужбина, тя си хвана друг; А мадамата тогава наистина беше на пиедестал, и донякъде още е.



Тема Re: Myth-чакай, че се разпалихнови [re: Myth]  
АвторПoбeдитeл (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 09:29



Та, значи, да довърша за "читавите" жени около мен (тук малко ги давам със сменени имена):

1. Аби
2. Именина
3. Марионина
4. Силбина
5. Капетина
6. Зормина

Със всички (1)-(6) съм бил доста близък прияател, и до днес поддържам добри приятелски отношения; всичките са достатъчно читави, че принцпино бих имал връзка с тях.
Като изключим (2) за съвсем малко (24 часа през 1998 година) към никоя обаче не съм имал сексуално привличане или силна емоционална тръпка.
всикчки от (1)-(6) по тая причина не влизат в списъка на потенциални, и дори за (1) ме е яд, щот наистина си го бива момичето. Не мога да се насиля, какво да правя;

От тазгодишните запознанства имаме:
1. Читава, мила, подходяща- ангажирана, не става, пробвах;
2. Една свободна, красива, глуповата- вече се чукахме (не я ща повече)
3. Една - стара сексулана тръпка- забременяла, но не от мен- в момента е извън строя за секс и връзка
4. Една малко мой-тип- фанатзириазна генка на несмкия- не е лоша, имам и координатите, можем да се чукнем, принципно е с гадже обаче
5. Уфффф.. толкова ли няма какво да сложа тук? А да, - страхотно пиче, красива, умна, малко луда, постоянно нахилена- голяма сексулана и емоцилонаона тръпка- покри се някъде, и ми е дала грешен телфон; та - няма я все едно
6. Мила, дето се запознахме в Хепи- мило, усмихнато пиче-мръсцница, ала откакто се запознахме в Хепи и ми даде телфона си (пролетта) така и не сме се видждали, няколко пъти я търисх, уж на морето щяхме да се видим- тц, не дойде на срещата
7. друго мило девойе от Бургас, дето мъ рпавих серенадки- е, тука ,май, за нея важи това, дето казваш, че така ме връзпиема като мил и добър приател- но не забравяй, разликата ни е 14 години близо и това е по-скоро нормално;
8. Не се сещам в момента- някакви идеи?



Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: Pobeditel]  
АвторMilenka (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 11:07



Много съм готина, ама снимки на непознати не пращам



Как ти е мейлчето?



Тема Re: Миленканови [re: Milenka]  
АвторПoбeдитeл (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 11:31



Еми, да се запознаем тогава, приятно ми е, казвам се Александър (победител).
това ми е майл-а:

alexander_minchev@yahoo.de

a eto tum malko info za men:

http://141.78.96.4/ecomm/ws0304/alexanderdm/homepage/



Тема Re: на теб пък защо?нови [re: Pobeditel]  
Автор silver_horse (buona)
Публикувано29.09.06 13:31



какво все още те тормози и за какво ти е помощ
ти си достатъчно инатлив, че да се справиш



освен това си я познаваш, защо да ти оговаряме среща, намери си някоя която не я познаваме и ще си помислим

..

Тема Re: Миленканови [re: Пoбeдитeл]  
АвторMilenka (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 13:33



Признавам, че съм впечатлена


Довечера ще ти пиша повече на мейла!

П.С. Мацката със синята рокля в МЕИ ли учи? Мисля, че я познавам



Тема Re: Миленканови [re: Milenka]  
АвторПoбeдитeл (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 13:55



Радвам се, че си впечатлена, ха дано и ти ме впечатлиш:-)))
Не, мацките от снимките не са от МЕИ , а от СУ.



Тема Re: silver_horse- Номер 5?нови [re: silver_horse]  
АвторПoбeдитeл (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 13:59



еми, щом като предлагаш да помогнеш, не отказвам:-))

И така:

От тазгодишните запознанства имаме:
1. Читава, мила, подходяща- ангажирана, не става, пробвах;
2. Една свободна, красива, глуповата- вече се чукахме (не я ща повече)
3. Една - стара сексулана тръпка- забременяла, но не от мен- в момента е извън строя за секс и връзка
4. Една малко мой-тип- фанатзириазна генка на несмкия- не е лоша, имам и координатите, можем да се чукнем, принципно е с гадже обаче
5. Уфффф.. толкова ли няма какво да сложа тук? А да, - страхотно пиче, красива, умна, малко луда, постоянно нахилена- голяма сексулана и емоцилонаона тръпка- покри се някъде, и ми е дала грешен телфон; та - няма я все едно
6. Мила, дето се запознахме в Хепи- мило, усмихнато пиче-мръсцница, ала откакто се запознахме в Хепи и ми даде телфона си (пролетта) така и не сме се видждали, няколко пъти я търисх, уж на морето щяхме да се видим- тц, не дойде на срещата
7. друго мило девойе от Бургас, дето мъ рпавих серенадки- е, тука ,май, за нея важи това, дето казваш, че така ме връзпиема като мил и добър приател- но не забравяй, разликата ни е 14 години близо и това е по-скоро нормално;
8. Не се сещам в момента- някакви идеи?


Какво ще кажеш да помогне(те) за номер 5 в списъка? Учи във УНСС, мисля, 3-ти курс трабва да е, специалност Икономика на.... нещо си там, казва се Диана, работеше до началото на лятото във видеотеката на баща си, обаче сега есента нещо я нама там; Руса, синеока, вечно засмяна, страхотно пиче.
Ще помагаш ли?;-))))



Тема Re: Миленканови [re: Пoбeдитeл]  
АвторMilenka (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 14:16



Обикновено впечатлявам


Ще видим какво ще кажеш.

По отношение на момичето със синята рокля, на 98% съм сигурна, че го познавам
.



Тема Re: ???нови [re: Пoбeдитeл]  
Автор silver_horse (buona)
Публикувано29.09.06 14:20



щом се е покрила имаш ли шансове, особено пък и грешен телефон?
иначе ето ти едно предложение, знаеш къде учи, отиди я намери


щом е толкова голяма сладурана
или и нарисувай красив портрет и разлепи обяви из целия университет, все някой ще я познава
но дали има смисъл, щом те е "отрязала" ??

нали ти казах, спри да търсиш и ще намериш

..

Тема Re: ??? silver_horseнови [re: silver_horse]  
АвторПoбeдитeл (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 15:04



Гледай сега, ако не се беше покрила и имах телефон, нямаше да търся помощ от публиката:-)))
Инак при нея случая е различен, в смисъл покриването й няма нищо общо с мен;
А пък телефона и е грешен, щот явно това и е начина да ти "откаже" от първи път.
За съжаление намям време че да я търся в училище. Можеше в работата й, след като приключа аз работа, но откак не работи там.. няма:-)))

Но нищо де, аз просто предложих нея, щото ти предложи помощ. Не че ми е в момента притрябвала:-)))



Тема Re: може пъкнови [re: Пoбeдитeл]  
Автор silver_horse (buona)
Публикувано29.09.06 15:19



в момента ти да не знаеш какво искаш


тогава си напиши една обява в нова тема и ще запълниш бройката на желанията си
пък някоя клубарка може и да открие романтиката в теб
Успех

..

Тема Re: може пък silver_horseнови [re: silver_horse]  
АвторПoбeдитeл (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 16:30



Душичка!:-)))



Тема Re: Pobeditelнови [re: Pobeditel]  
АвторЛea (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 18:19



Ами каква - има една прекрасна жена около мен и така да ви свържа някак

- последните се ожениха дето пак така ги нахендрих



Тема Re: Mythнови [re: Пoбeдитeл]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано29.09.06 20:23



"- мисля, че всеки мъж е имал поне по една такава, и тъкмо в тея моменти се разминават разума и сърцето. "
Да всеки е имал, но не всеки го показва точно по твоя начин, а той отива на там да се подложиш и тя да стъпва по теб (може да не се изразявам съвсем ясно и да звучи крайно, но горе долу...).

"ала замисли се - нима не ти се е случвало пък тъкмо на теб да се държиш малко... глупаво, изкуствено, притеснено, открито... когато си бил влюбен? "
Случвало ми се е и то много пъти и продължава да ми се случва, за това и ти го казвам, щото знам какви са последствията и резултатите. А имам чувството, че ти е малко трудно да се погледнеш отсрани. А след като ми каза цялата история за подаръка, съм на мнение, че направо изцяло си оплескал нещата. Обадил си се предният ден (ми грешка голяма) предупредил си я, че на следващият ден пак ще се обадиш да и честитиш (разваляш цялата изненада) и на следващият ден подаракът изобщо не е трябвало да присъства в причините ви за среща, можеше да не и казваш, че си и купил подарък, а да я изненадаш ако случайно се беше съгласила да се видите. За останалото и дали сиима приятел, може и да си прав а може и да не си. Анализираш всеки детайл, всяка подробност от поведението и, ми престани не се замисляй много за тези неща, с две думи бъди малко повече непукист.
А принципно нещата, ако в началото е имало някаква симпатия към теб от нейна страна, си зависят ИЗЦЯЛО от твоето поведение, просто някъде си си проиграл шанса.

"трябва да го преосмисля в името на успеваемостта, ала пък трябва да си остaвя отдушник някъде да го правя, разбираш ли.. аз самия имам нужда да съм себе си, тъкмо когато тръпката се появи... уф.. ако пък няма тръпка, няма и емоции и таквизи неща хич не ми се правят.."
Много си прав трябва да преосмислиш някои неща, а колкото до тръпката и.....много добре те РАЗБИРАМ.
А и един съвет ориентирай се към малко по-висока възрастова граница, ако търсиш сериозна връзка, не, че малките нестават, мъ шанса връзката да продължи повече от година две е малък.

Иначе за секс са идеални, всеки търси и иска свежо.
Ай успех, от тия дето си ги написал в 7-8 точки забрави ги, намери си нещо ново.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)

Тема Re: Mythнови [re: Myth]  
АвторПoбeдитeл (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 22:33



Ооо, преди всичко, да си кажа, че определено има разлика междъ теб и десси 69- не знам точно що я възхваляваш, но като човек чете товите постинги, осъзнвава, че ти осмислящ нещата, преди да си кажеш мнението, и дори когато се изразяваш крайно, то е продукт на някаква нишка, логика, принципи.

Ся за девоичето: Това за анализирането-тук има много елементарна причина, мисля, че със склонносста си да обобщаваш я пропускаш. Хайде, да видим каква е тя според теб, пък аз ще си кажа после.

За предупреждението: Не си прав. Ти на колко си годинки впрочем? Аз ти давам около 25-26. Сега" Предупреждението е с цел тя психически да се подготви, но и аз да разузная нещата. За какво й е на нея да се подготвя психически? Еми тя ще очаква да й се обадя, от тук крачката към евентуална среща се скъсява, или, в другата крайност- съвсем отива надалеч.
Изключително важно, от моя гледна точка беше, да не я хвана неподготвена.
Защо? ( Отговор и на предния въпрос: Ако е неподготвена, може да реагира рязко, а по телфона, лиспвайки ми всяквка информация за нея, може да го изгтълвкъвам погрешно. Инфомрацията е много е важна, и аз понеже нямам друг изотчник да я получа, остава само тя. Тона, начина, звученето ако щеш, са много важни, когато ти трябва да усетиш накъде се е ориентирала тя.
Тези неща нямат значение само и едиснтвено ако имам поводи да получа повечнко обратна връзка от нея, а аз нямям.)
И последно: Нека я поставя малко неловко с подаръка. Тя от предния ден знае, че е и се обадя- вече има няквка предвариелна нагласа и очакване.
Това дали аз съм го оплескал, ти няма как да знаеш, освен ако не успея да ти предада разговора съвсем точно, което ми е малко трудно.
Оплескването е дотолкова, доколкото аз съм се взел насериозно и задълбочено, лигаво-угоднически дупедавно, ако щеш, ала дори и да съм искал така да звучи, тя едва ли ми е повярвала. Женките са недоверчиви, нали знаеш.
Най-сетне ако я поствя малко неловко така с подаръка, е важно за квкао ще се хване:
1. Жеста, че съм се сетил
2. Любопитсвото, като какво може да е това
3. Настояването, че въпреки уж светлия повод, подаръка е всъщност само поредната причината да искам да я видя
4. Нормалното човешко хммм. отношение в този случай, като към някой, дето прави малко излишен жест към теб, ала .... достойснтовото ти (възпитанието ти) или самата ти натура изискват да го приемеш, или да го отклониш, но как?
5. А ако откажеш - какво точно ни изммислил като причина?
6. да не излежда, според нея, че аз приемам нещата твърде лично и инитмно, до степен, която тя не е готова да ми отвърне, и поради товас ме отвхръля.
7. Неудобвтото, че не можеш да отоговрип на човека сртещу теб адекватно, понеже.. не си на неговта вълна) т.е. имаш си други приоритети)

За да иготвиш стратегия спрямо някого, трябва да имаш информация за него, ако щеш - личен профил.

Освен това, ти да кажем си имаш своите доводи против работата с подаръка, и общо взето аз ги приемам. Но каква би била алтенративата? Да и се обадя след... ЬЬЬ дни с прелдожение .. да пием кафе? Или, там уж ,медбду другото нещо си, спонтанно... какво? Аз нямам повод да и се обадя след това. Специален или милолетен. Каквото съм могъл да "изопча" е било на РД.
След това= преди това (както преди това, а видяхме, че тогава не успяхме)

Ай сега.
Аз имам и друга идея, но вече ми е недубно да я търся.
А и тя едва ли би я възприела по-различно, освен от начин пак да.... и поискам среща (близост)

Затова, засгеа поне, идеята ми да кръстя новия си патент на нея отпада.:-)))
Да видим ще се сетя ли за друга:-)))



Тема Re:Leaнови [re: Лea]  
АвторПoбeдитeл (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 22:45



"Ами каква - има една прекрасна жена около мен и така да ви свържа някак"- че свържи ни, щом е прекрасна:-)))
Аз все пак, не дойдох тук с идея да ме свързват, ала щом е прекрасна..:-)))

Кой не би се съгласил?



Тема Re: Myth.. границатанови [re: Myth]  
АвторПoбeдитeл (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 22:54



За възрастовата граница и чукането... 23 -24 е идеалната възраст за сериозна връзка, според мен поне.
За едното чукане бих слязъл и до 19....
Ала, Myth, не разбираш ли нима? 23 е тъкно онази най-хубава границя, в която момичето става (житейски) жена.
ентусиазъм, младежка наивност, гордост, увереност, желание да се докажеш, да покажеш, че си независим, успяващ; Това е възрастта, впрочем, в която цената на жената е нак-вискока.
Тъкмо излязла от младежмкия наивет, и току=що завършила, тя си прави първите дълхосрочни планове в живота - кариера, партнър, семейство.
В тази тъкмо възраст предтсвите и са най-младежко- житесйски възвишени, идеални, перфектни. Още непорена от несправедливостите в живота, от факта, че доверие може да има само на себе си, тя влиза в живота с пълна енергия, еснтусиазъм, наивност, които естевнео се пренасят с нея от младежките й години.

Пич, завиждам и, рабзбираш ли?


Тъкмо на нейните години, в неиното положение ми се случи голямо пропадене в живота... как не бих искал да се беше случвало и затова съм и емоционално някак обвързан ... ни ща повече да говоря.

Разбра ме, що я искам тая възраст



Тема Re: Pobeditelнови [re: Лea]  
Авторeднoporчe (Нерегистриран)
Публикувано30.09.06 01:53



А ти дето ги хендриш...наред ли ти е всичко





Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: Pobeditel]  
АвторJesica (Нерегистриран)
Публикувано30.09.06 04:26



Az sam nepopravima romanti4ka:)
Struva mi se oba4e, 4e na pove4eto jeni, serenadata bi im dopadnala i
bi gi o4arovala/vklju4itelno i men/ no malko po-kasno v poznanstvoto.
Cvetq, knigi, tanci, razhodki..tova sa neshta, koito sa predi serenadata.
Vsashtnost, za da bade serenadata s jelaniq efekt, trqbva pone mani4ko da
si opoznal devoikata- kakvo haresva, kak go haresva, po koe vreme i t.n.
Nali si 4uval za podhod...kam vseki 4ovek trqbva toi da e razli4en i individualen,
kam vsqka jena..a za da imash podhod, trqbva 1-vo da slushash i useshtash
Tq kakvo ti govori i Tq kakvo haresva, za da moje da Q trognesh s iznenada,
koqto Tq bi priela kato romantika..za6toto romantikata za vseki e razli4no neshto...





Тема Re: Mythнови [re: Пoбeдитeл]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано30.09.06 12:01



Причината да я анализираш толкова подробно е само ЕДНА, мисля вече очевадна за всички. Годините са ми малко повечеко от твоите.
Казаваш обадил си се за да я подготвиш психически, за какво, за нещо неприятно? Ако тя има нещо към теб няма нужда да се подготвя, винаги ще и е приятно да се обадиш. Ако те харесва, а ти не и се обаждаш я държиш в напрежение и очакване. Ако те харесва, едва ли би реагирала рязко. Схващаш ли какво ти обяснявам. Не съм ти казал да не и се обаждаш за РД, а да и се обадиш, колкото можеш по-късно през деня или надвечер.
Ако стигнеш до там да разчиташ на възпитанието или неловкото положение в което постваиш някой човек, за да не ти откаже да се видите, спукана ти е работата. За дребните детайли като тон звучене и т.н. да важни са, но трябва да си обективен, а ти не си безразличен към нея, тоест възможноста да им придадеш друго значение от това което в действителност имат е голяма. Колкото до деси69 ми не я възхвалявам, просто казах, че грешиш. Но явно просто не мислиш когато я четеш, то не че има много за мислене. Тя си казва достатъчно ясно нещата в повечето случаи.



каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)

Тема Re: Mythнови [re: Myth]  
АвторPobeditel (Нерегистриран)
Публикувано30.09.06 12:44



"ако тя има нещо към теб няма нужда да се подготвя, винаги ще и е приятно да се обадиш. Ако те харесва, а ти не и се обаждаш я държиш в напрежение и очакване"

Нищо специално не може да има момата към мен, при положение, че сме излизали само веднъж. Аз поне не съм до сега имал или виждал жена, дето след първото кафе и.... да има нещо към мен. Нищо не може да има, освен симпатии. Откъде ще дойде това напрежение, дето ще я държи? Тя явно си има приятел, а и много сериозни изпити. Защо и е да се напряга заради мен?
Принцпино може, но трябва да сме се виждали повечко (по-честичко или по-скоричко)

И нали така, съзнваш, че ако направо и се обадя на РД в неподходящия момент... абе може да не е много приятна изненадата, най-много да не вдигне.
И каква обратна връзка ми носи това, как да разбера нейната мотивация да се видим, изобщо тя как ме възприема.

Не забравяй - аз съм добър познат на техните и редовен клиент, тя може да се държи така с мен и от чиста учтивост.



Тема Re: Jessicaнови [re: Jesica]  
АвторPObeditel (Нерегистриран)
Публикувано30.09.06 12:45



Bravo na teb, Jessy:-)))



Тема Re: Mythнови [re: Pobeditel]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано30.09.06 19:12



Като не ти вдигне и теглиш майните, ще се учудиш, колко добре и как могат да лъжат жените, когато поискат. Никой не ти говори, че трябва да е влюбена и.....говорим просто да си и симпатичен и да те харесва, освен това нали не искаш да кажеш, че толкова тъпа и не осъзнава, какво искаш от нея? Ми тя явно няма мотивация да се видите или поне така изглежда, след толкова обаждания и така нататък. Освен това ти има телефона ако искаше щеше да намери време. След като няма мотивация, значи трябва да събудиш такава в нея а то не става, като ....бе няма значение разбираш ме мисля добре.



каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)

Тема Re: Jessicaнови [re: PObeditel]  
АвторJesica (Нерегистриран)
Публикувано01.10.06 05:42



Radvam se, 4e uspqh da kaja ne6to, koeto da te razveseli:)
Blagodarq Ti i az:)





Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: Pobeditel]  
Авторcepeнaдa (Нерегистриран)
Публикувано01.10.06 08:05



Победителю ти ще си винаги губещ не се ли вслушаш сериозно в думите на Myth !



И вземи като начало да казваш "но" вместо "ала"

За да разбереш правилно посланията на една жена не трябва да изхождаш предимно и само от собствените си представи и оценка, а с усет да вникнеш и научиш верно да тълкуваш действията и думите и.

Докато мъчиш младите девойки да се влюбят по твойте системи в теб ще побеждаваш единствено неуспехите си от поредния опит да излезеш победител.

Помисли къде се разминаваш с представите за себе си и вероятно някъде там ще откриеш и защо се разминаваш с желаните от теб обекти.



Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: cepeнaдa]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано01.10.06 10:55



Мдааааа, но нека не казваме прекалено силни думи "винаги", може би не винаги, може би ще се намери жена, която да го оцени такъв какъвто е, и вместо в неговото държание да види "мухльото" търчащ след нея, ще види човека и.....Не че е мухльо, но според държанието му, жените точно това виждат в него. Та шанса да срешене таква жена вероятно е едно на хиляди, прекалено малък, освен това дори и да се намери такава жена, пак ще му е трудно, ще му трябва много търпение, усилия, постоянство....абе.........и накрая пак ще разбере, че ще трябва да поиграе, да я провокира, да я дразни и.....Направо си си права винаги ще е губещ. Ако все пак човека реши да си бъде такъв, какъвто е ще го посъветвам да се зареди, с мноооооого търпение, ама много, възможно е все пак нещата някога и да се получат, нали знаеш все пак няма невъзможни неща.



каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)

Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: Myth]  
Авторcepeнaдa (Нерегистриран)
Публикувано01.10.06 11:19



Прав си както хм..

..в повечето случаи.

Нали иска помощ, идеите ,съветите, посоките които получава са за това .

Подържам и подкрепям индивидуалистите, в това да си такъв има и се иска сила, но за да бъдеш разбран и приет, за да не влезеш в категорията особняк е изключително важно да се научиш да бъдеш и гъвкав , чуващ, виждащ , разбиращ , съобразяващ се....това е сила!...така ще преминеш през всяка преграда, като водата.



Тема Re: Mythнови [re: Pobeditel]  
Авторcepeнaдa (Нерегистриран)
Публикувано01.10.06 11:33



..и още нещо, търси по малко причините в ситуациите и обстоятелствата , а по често в теб .
Както анализираш и гледаш под лупата поведението в детайл на девойките , опитай с теб самия


Така ще се научиш разпознаваш кога залагаш на бита карта



Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: cepeнaдa]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано01.10.06 11:40



Ами, малко ще се повторя, като спомена за водата, струва ми се си се "среащала" със Сун Дзъ

. Но понякога дори гъвкавоста не помага при водата, и когато срещне непреодолимо препятствие, което не може да се заобиколи и т.н.
то тя дълбае, блъска години наред докато пробие. Е струва ми се неговото "такъв какъвто е" е точно такова препятствие. Ако толкова държи, да е по неговият начин, трябва да се подготви точно за блъскане с години. Ако държи нещата с някоя жена да се получат по неговият начин, както вече казах, трябва да се зареди с много търпение, упоритост, постоянство и да се подготви да бъде "тъпкан", "унижаван" и въпреки всичко да си остане такъв, миличък и.....накрая това пусто добро в него може и да победи и въпросната ухажвана да види не "мухльото" и "добрият приятел" в него а мъжът, мъ за това се иска и много сила, пък и ми е струва случаят просто не е такъв. А и ......бе не знам. Всичко в това мнение е малко теоретично, но преполагам възможно. Виж нещата са къде, къде по-лесни ако малко порасъждава и се опита да промени малко това което излага на показ.

П.П. Този пост е насочен повече към него отколкото към теб, в случай, че "ахмака" му с "ахмак" не отбира от това което съм му писал до сега. За да не се отчайва все пак, щото когато наистина обичаш и желаеш нещо с цялото си сърце и си твърдо решен, вярваш (малко наивно, но все пак вярвам в това) и т.н. няма начин най-накрая да не постигнеш това което желаеш. Мъ шъ е на огромна цена.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)

Редактирано от Myth на 01.10.06 11:44.



Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: Myth]  
Авторcepeнaдa (Нерегистриран)
Публикувано01.10.06 12:11



О, да и смисъла който вложих беше не в постоянство до затъпяване , а за силата на гъвкавоста.

Иначе от опит знам ,че когато наистина с цялото си сърце следваш една идея, получаваш желаното.... ако е любов , почти никога тази заради която си стартирал полета ..... но за сметка на това пък често се приземяваш при правилния..





Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: cepeнaдa]  
Авторcepeнaдa (Нерегистриран)
Публикувано01.10.06 12:18



П.С.
Гъвкавост се изисква не само към външният ,но и към вътрешния свят





Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: cepeнaдa]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано01.10.06 12:26



Напълно те разбрах, какъв смисъл си вложила, затова и ми се строи излишно да продължаваме да го коментираме и засегнах случая в който той не прояви, подобна гъвкавост и реши да просто да си е такъв. И съответно се опитах да му обясня, че дори тогава това не означава, че нещата не са невъзможни а просто мноооого трудни и на мястото на нежеланата гъвкавост, трябва да прояви търпение, и постоянство едва ли не до припадък. Той си избира по кой път да поеме.



каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)

Тема е, важното енови [re: TRlNlTY]  
АвторTRlN (Нерегистриран)
Публикувано01.10.06 20:25



да намериш човека, с който се пресичат.





Тема Re: Mythнови [re: Myth]  
АвторPobeditel (Нерегистриран)
Публикувано01.10.06 20:28



Тука си принцпно прав. Аз, впрочем, смятам, че като цялао си прав, но (ала) прекалено едностранно и крайно предстваяш нещата;
Сега- тея глупости за мухлюто, примерно, дето ги пише другия събеседник, хич не са верни; Мухлюто, лазейки, и пълзейки не би се престрашил на никаква индвидуалистична и рискована постъпка, тъй като все още не се е "допитал" до възлюбената си, дали подобно поведение би било "санкционирано" (одобрено) от нея;
Тука повече важат думите на друг събеседник от форума, който смята, че това е по-скоро проява на жив егоизъм от моя страна както и на несъобразителност, ако щеш натрапвчивост.

Помислих, че си по-млад, щото това, дето говориш, лично съм го изпитал като потърпевш .... на 21 годинки, а обекта на любвта ми беше на 20 тогава.
Нещата бяха точно и буквално по начина дето ги опсиваш (аз за това си се въхтитих първия път)

Но когато две подобни ситуации се появиха когато бях на 24 (а мадамите на 22-23), нито "дупедавното" ми поведение, нито прекалено очевидната ми показност (а з в единия случай напрао и диркатно и казах, че съм влюбен в нея, и да прстане да ме гледа така по коридорите, когато се разминаваме, и тя верно спря:-)) нито, ако щеш прекалената натрапчивост, оффф. нищо от това, за което пишеш не се оказа пречка да се виждаме; Ако нещата тогава не се развиха, то беше заради следните причини:
1.) Случай едно - мадамата си имаше гадже и доста специфична среда (професилна), с коятто нямах допирни точки, да не говорим, че аз изобщо си нямах професия- аз съм й се натрапвал в работата (тя беше певица в рестрант) по доста... хмм.. нетактичен начин, побъркавл съм и телфона от звънене, то не бяха циркове, каних я на всички възможни езици дето знаех, няколко пъти ми врзъвала тенекиии, но и няклко пъти сме се виждали; Натискахме се в парка пред тях, и тогава, едиствено поради факта, че бях влюбен, не си поисках свирка...:-)))
2.) Случай две- тука аз прекратих телефонната блокада, дето бях заформил цели три месеца- Значи, врънкане по телфона, дори буквализъм във... хм.. дупедаването, едва ли не, аз крайно явно съм показвал чувства, емоции и кво ли не, тя ме вътреше на пръста си (чат-пат) но и чат-пат излиахме- тука идеята беше, че тя активно си търсеше партнъор; На нея съм и подарявал невероятни, напсиани специлано за нея песни, тогава ги извирих с един професионален музикант (между другото по това време обекта от точка (1) ги чу, и тя, като също професионален музикант искрено се възхити)
Та да довърша - причината за неуспеха по точка (2) беше че аз сам се отказах да я търся, прсото спрях в един момент, щото настъпиха доста неприятен обрат в моя живот.

Мога да обобщя, пред вид (1) и (2), че в краткосрочен план поведението ми няма да донесе бързо изчукване, ала не е и повод за отхвърляне; дори напротив, въпреки него са ме приемали излизали с мен, и показвлаи интерес.
Нищо подобно на "най-добър приятел" не се получи, и в крайна сметка не поведението ми се оказа причината за провал

Едиснтвено в случая, дето бях на 21 можем да гооврим за модела на поведение, дето ти описваш. Тогава "провала" настъпи именно по начина, по който говориш -"да, като добър приател" (ме въриоемала)

Такива работи.

Инак ти благодаря много за усилията, и искреното желание да ми помгнеш.
Ще се опитам да си взема поука, и .. се надявам да стана по-умерен в крайна сметка:-)))



Тема Re: Серенаданови [re: cepeнaдa]  
АвторПoбeдитeл (Нерегистриран)
Публикувано01.10.06 20:34



Съжалявам, но не си прав. Виж, отгоовора ми до Мит малко-по горе и там ще видиш анализирани причините за провалалите ми в подобни случаи преди.
Лично за мен, единтсвените сериозни рискове от подобно поведение са да не се натрапя или изплаша девойката.
Нейната мотивация да се вижда с мен, в дълосрочен план, е ирелевнатна относно някаква серенада. И като цяло от някакви игирчки.
Подохождането с чувсто за хумор, майтап и приателкси (непукитстки) е винаги от полза, но не гарантира нищо.


Ай наздраве!:-)))
.



Тема За една целостна картинанови [re: Myth]  
АвторPobeditel (Нерегистриран)
Публикувано01.10.06 21:20



Другари, айде малко да се организираме :-))) ( Знаете ли го тоа виц?)

Аз, тука, четейки и приемайки, принципно , аргументите на Myth, не моа, от своа страна, и от свое име, да не изложим и моите, също така, принципни аргументи.

Какво би искала да види една жена в своя потенциален партньор?

1. Интелигентен
2. Успял
3. Независим
4. Грижовен, събразителен и отговорен за близките си хора
5 Достатъчно непукист, че да бъде себе си
6 Забавен
7 Спрямо нея: Там да я усеща, да я харесва, да бъде мил, точен, адекватен
8. Ако може, така, и други хубави жени да го харесват, но той тях - не толкова
Какво, значи другари, според изброените точки ми липсва?

1. Абсолютно. Винаги, когато си харесам жена го позвам. Често е смазващо, милата не може да достигне висините ми (две висши, два чужди езика, завършил в Германия, стипедниант, докторант, собвтени идеи, патенти, абе... нали така) И понеже аз си харесвам интеилентни жени, те приемат точка (1) с одобрение. Най-малкото. ("Колко съм искала винаги и аз да знаем два чужди езика"... и прочее глупости)

2.) Човек, дето на 32 години ходи 5 пъти на море за едно лято, има си собствена кола, пръска се с парфюмче за 50 евро, няма проблем да те вакра в 5-звнездния хотел на Дюни да пиете по кафенце е успял. ПОне в очите на завърващо стундетче (ох, и в допълнение живее в самостоятелен етаж в къща в софия)

3.) Немам зависимости от дрога, жена, шеф, политическа сила или покровител

4.) Грижовен съм, защото на 32 години водя мама на море. Грижа се, за нейното здраве и почивка.А, и сетсричката заведох на следвщото море с мен. Нали и без това ходих общо 5 пъти, защо два от тях да не дам предисмтво на грижвносста си пред сексуалния си нагон?

5.) Еми боли ме фара принцпино. Взел съм си китара с мен, да си правя купона, харесало ми е едно гадже, ще му извиря серанада. Малко може да е неудобно, и тя да не го приеме добре, ма аз нали съм себе си? И как няма да й хареса?

6.) ООО, определно. Че кой непознат би се запознал с теб, горе-долу със следните думи " Еми аз си търся булка от Созопол, и затова наминах и през вас. А сестра ми съм я взел за жури, да одобравя и пресява кандидатките"
Резултат?- еми забавано и беше, смя се, самоирознира се, че и телфон ми даде за калпак. Пред совбтената си майка де, да не мислисте че нещо се е крила.
(Един вид- ето ти телфона, да ме имаш пред вид)

7.) Не съм от най-усещащите, явно. Е, и дърво не съм :-)))

8.) О, да. Защото след като мама си тръгна, на другии ден веднага свобдонто легло в моята стая биде запълнено от знойна моя позната. Ся , не сме гаджета с нея, ама отсрани как ли излежгда/ Пък и тя си ме харесва, що непременно да ми е гадже? А, по едно време за малко в стаята се появи и трета, с която така.... но нищо де, на море сме все пак, това е позволено.


И така, другари скъпи, къде по токи (1) - (8) аз греша?
Малко, по точка (7) очевидно.

Айде, сега тука, другарките ако обичат, може ли една серенада да ви откаже от накдидат със 92% сборен пункт по точки (1)- (8)?

Не разбира се:-)) да не са луди:-))) Всеки греши, и серенадката ще ти простят , и "дупедваното" поведение, че съм й купил подарък за РД, и дори съм и казал, че е от сърце.

Инетереса клати феса, другари. Щом интереса е удовлетворен, има продължение!:-)))



Тема Re: Серенаданови [re: Пoбeдитeл]  
Авторcepeнaдa (Нерегистриран)
Публикувано01.10.06 21:34



романтика и откровена глупост



за трийсет и кусур годишен си с доста незряла чувственост , за това те влече към значително по млади от теб момичета.

не мисля да споря с теб, живота те оборва сам, но едно е сигурно идея нямаш какво прави една жена която е влюбена, увлечена или поне готова за закачка...а дори да имаш предпочиташ да го забравяш когато си поставиш за цел непостижимото.
понеже аз съм от директните ще ти подшушна моето усещане за теб, прекалено си дървен бейби




иначе успех, пожелавам ти го



Тема Re: Myth.. границатанови [re: Пoбeдитeл]  
Авторxeтepa (Нерегистриран)
Публикувано01.10.06 22:36



Едно нещо мога да кажа: ти изобщо, никак, съвсем не си романтичен. Може да си всякакъв, но романтичен не си.



Тема Re: За една целостна картинанови [re: Pobeditel]  
Автор oбичaм* (Daydreamer)
Публикувано02.10.06 00:17



Сдържах се от коментар, защото всичко вече е казано, обаче имам едно съмнение, дето май никой не го споделя, та ще се пробвам и аз....
Струва ми се, че търсиш, някоя дето да издържи на всичките ти странности, преди да получи, каквото и да е....някоя, която да си заслужи, това дето имаш да дадеш...

Ако е провокация, бива си я, макар да не споделям подхода ти



Иначе, успех ти желая и не се отказвай, съдбата обича смелите



Тема Re: Серенаданови [re: cepeнaдa]  
АвторPobeditel (Нерегистриран)
Публикувано02.10.06 06:56



"идея нямаш какво прави една жена която е влюбена, увлечена или поне готова за закачка..."
- Ами ако не нито влюбена, нито увлечена, нито готова за закачка (какъвто очевидно е случая), .... какво прави тогава?

Понеже на доста хора тук им липсва въображение (не изхождай едиснтвено от своя опит), ще ти обясня: Ако има мъничко интелект, държи потенциалния кандидат на безопасно разстояние, в по-далчена, ала достижима орбита. За всеки случай, че не се знае някой ден... знае ли се.

Защо скачаш от тема на тема, написах ти 8 точки , въпроса ми беше достатъчно общо формулиран "Какви качества търси жената в потециалния си партньор", ти ми говориш за влюбване и игиривост.

Миличка, "потенциален партньор" и "влюбване и игиривост" не са обезателно свързани неща. Туй, мислим, требва да си го усетила вече:-)))


Щом толкова държиш на гъвкавостта, игривостта, подходливостта... хвани си некой актьор. Гъвкав, такъв, дето умело взема завоите, възпитан и кулутрен.
Да видим, ако само на това разчиташ, докъде ще те доведе в живота.

Имам една позната дето точно за такъв се е омъжила. Много е възпитан, галнтен, подход там, тоа онова, красив актъор, тръпка създава ъ жените.. дрън дрън. А и уж умен, но защо ли на 36 годинки още няма реализация в живота (Говорим просто за нормална, редовна работа)

Айде, успех пък на теб с гъвкавите и галантните:-)))



Тема Re: Серенаданови [re: cepeнaдa]  
АвторПoбeдитeл (Нерегистриран)
Публикувано02.10.06 06:59



в случай, че не си рабзрала, имах пред вид следните 8 точки от един от пистните ми по-горе (съжалявам, сега видях, че не е бил до теб адресиран:


Какво би искала да види една жена в своя потенциален партньор?

1. Интелигентен
2. Успял
3. Независим
4. Грижовен, събразителен и отговорен за близките си хора
5 Достатъчно непукист, че да бъде себе си
6 Забавен
7 Спрямо нея: Там да я усеща, да я харесва, да бъде мил, точен, адекватен
8. Ако може, така, и други хубави жени да го харесват, но той тях - не толкова

Какво, значи другари, според изброените точки ми липсва?

Айде, ако обичаш прочети тоя постинг, виж там въпорсчетата и после пиши.

Ай, благодаря ти



Тема Re: Серенаданови [re: Пoбeдитeл]  
Авторcepeнaдa (Нерегистриран)
Публикувано02.10.06 08:16



Понеже на доста хора тук им липсва въображение (не изхождай едиснтвено от своя опит), ще ти обясня:

на това ще ти кажа само , едно е да имаш въображение ,друго да си въобразяваш




на останалите точки няма смисъл да се спирам, отговорите са в горните постове, просто оитай да разбереш това което вече ти е казано.

живота не се живее по точки и по предварителни представи.
че ти си различен е ок, но това което ти липсва в големи количества е
че не умееш да чуваш виждаш и разбираш различноста на другите.

- Ами ако не нито влюбена, нито увлечена, нито готова за закачка (какъвто очевидно е случая), .... какво прави тогава?

тогава просто трябва да си подвиеш опашката и да не натрапваш представите си ,защото.......

когато ти се покаже липса на интерес това е недвусмислена липса на интерес, както и да го интерпретираш ще си остане такава!

не започнеш ли и най вече не се ли научиш да се се вслушваш в жестовете, сигналите и това което наистина ти казат хората , а си измисляш постановки за тях и ги напасваш според своите представи и желания няма да срещнеш разбиране .
ще мръднеш напред само, когато спреш на всяка цена да искаш да бъдеш победител.



Тема Re: Серенаданови [re: Pobeditel]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано02.10.06 09:15



"Понеже на доста хора тук им липсва въображение (не изхождай едиснтвено от своя опит), ще ти обясня: Ако има мъничко интелект, държи потенциалния кандидат на безопасно разстояние, в по-далчена, ала достижима орбита. За всеки случай, че не се знае някой ден... знае ли се."

Би ли искал да си тоя на достижимата орбита, дето като няма нищо друго под ръка тогава да те премести на по-близка орбита? Малко е унизително. А и вероятноста да си останеш винаги на тая орбита е много голяма. Осемте точки няма да ги коментирам, щото вече почваме, като децата. Само ще спомена може да не влизаш в нито една от осемте точки и пак да ти се лепят жените, като мухи на мед.



каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)

Тема Re: Серенаданови [re: Myth]  
АвторPobeditel (Нерегистриран)
Публикувано02.10.06 09:38



Ти ще спреш ли да скачаш от плочка на плочка? 8-те точки за какво са? За потенцаилен партньор. Никой не говори за лепкане, нито за мухи на мед.

"Само ще спомена може да не влизаш в нито една от осемте точки и пак да ти се лепят жените, като мухи на мед. "- гениално откритие, не се бях сещал!!!

- значи почнахме с мухльо, минахме през дървар, накрая капитулирахме, че "дори да си в 8-те точки пак може да не ти излезе късмета". Не "дори", аз съм там:-)))

"Би ли искал да си тоя на достижимата орбита, дето като няма нищо друго под ръка тогава да те премести на по-близка орбита? "
- Не виждам нищо унизително в това ДА НЕ чукаш някоя момиче. Да не си и близък, да не си и приател, просто да си познат. Какво му е унизителното?

Нима тебе те чука всеки, дето те заговори на улицата?Хихихи?:-))) Нима ти не държиш в орбитата си неколцина навити? хихихи?

Абе, сладурано, света е по-стар, отколкото си мислиш;-))) Мен ли ке ме излъжеш?;-))) Интереса клати феса, госпоице:-)))

А вашият интерес е, да се съхрани всеки потенциален партньор, докато не създадете семейство (потомство).

Мен кво ми пречи да си вършея наляво - надясно, и примерно да й се обаждам два-три пъти в годината? Аз от това няма да се унизя, унижението го оствям на моралистите:-)))



Тема Re: Серенаданови [re: Pobeditel]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано02.10.06 10:00



Ми не съм, "госпоице" а господин, ако не си разбрал.

Никога не държа потенциални кандидатки на каквато и да е орбита или стават и съм с тях или не. Няма такова нещо при мен, като "ако не и намеря нещо по-добро, може и да я огрее слънцето тая"
Унизително е и още как! Ако не си го разбрал, стой си там на дотижимата орбита и направо съжалявам, за похабеното време изобщо да ти пиша. Мен щеше да ми е криво ако знам, че съ ма взели от няма накъде, не съм намерен в гората.

"Мен кво ми пречи да си вършея наляво - надясно, и примерно да й се обаждам два-три пъти в годината? Аз от това няма да се унизя, унижението го оствям на моралистите:-)))"
Ми нищо не ти пречи и в това няма унизително, мъ нещо или си тъп или не схващаш, какво говоря или нещо аз не се изразявам правилно.

"Ти ще спреш ли да скачаш от плочка на плочка? 8-те точки за какво са? За потенцаилен партньор. Никой не говори за лепкане, нито за мухи на мед."

Т'ва няма да го коментирам, тотално не разбираш за какво ти се говори.
И права е Серенада, нагаждаш нещата така, че да паснат на собствените ти предстви. Ми........

"Не "дори", аз съм там:-)))" Почвам силно да се съмнявам, че си там, но моето мнение не е от значение.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)

Тема Re: За една целостна картинанови [re: oбичaм*]  
АвторPobeditel (Нерегистриран)
Публикувано02.10.06 10:01



Трябва очевидно да съм по-внимателен с провокациите. Иначе в общи линии искам да ме приема такъв , какъвто съм
Но от остирте спорове тук вече стигам до извода, че е по-добре борбата да се води със по-завоалирани средтва:-)))
Туй много ми хареса: "Иначе, успех ти желая и не се отказвай, съдбата обича смелите". Няма да се отказвам, но ще изчакам няколко месеца, може и половин годинка

Успех и на теб!



Тема Re:Leaнови [re: Пoбeдитeл]  
АвторЛea (Нерегистриран)
Публикувано02.10.06 11:06



"Аз все пак, не дойдох тук с идея да ме свързват" - няма да се жените бе, за свързване по нет-а говоря.Ама ти така и не ми описа тип - знам ли какво харесваш. Пък и засега не мога да измисля как да я накарам да си говори в клубовете - чакам предложение





Тема Re: Pobeditelнови [re: eднoporчe]  
АвторЛea (Нерегистриран)
Публикувано02.10.06 12:58



Наред ми е да - по-скоро основната емоция ми е е яд, че на вас не ви е





Тема Re: Серенаданови [re: Пoбeдитeл]  
Автор3oя (Нерегистриран)
Публикувано02.10.06 13:16



Извинявай те, че се намесвам в изследването на женско-мъжките щения и очаквания, но този "8 точков" амбициозен план ме впечатли и паникьоса!!!
Питам се дали действително така мъжете и жените се отнасят към способноста си да се влюбват?- Критериите са тези и тези, 6 верни отговора от 8- става, "Влюбването да започне".Изглежда ми перверзно,схематично и бездушно.



Тема Re:Leaнови [re: Лea]  
АвторPobeditel (Нерегистриран)
Публикувано02.10.06 14:31



Ami niama da ia karash da si govori po klubovete; Kato se vidite (ili chuete po telfona) spomeni neshto ot roda na: "Abe, znaesh li, desn mi se obadi edin mnogo star obozhtael, deto ne go biah chuvala s godini. Izliazhomne, vidiahnme se, i namiram che e stanal straohten myzh. Toj i edno vreme si go bivashe ... (i tuka kazvash, kakvo tochno si me e bivalo0"
i t.n. izmisilash si niakakva romantichna boza (ili rakzvash, pirmeno taja boza tuk),
i taka predlgash... abe da piem kafe trimata niakoj den. Ili teia dni



Тема Re: Зоянови [re: 3oя]  
АвторPobeditel (Нерегистриран)
Публикувано02.10.06 14:35



Моля, никой не говори за критерии за влюбване. Въпорса ми беше какви качества трябва да притежава потенциалния партньор на жената?
Може и да не е никое от посочените, ала колкото повече отговаряш на точки 1-8, толкова по-голям шанса е принципно да се класираш.
А влюбването е друго нещо... то ниакак не може да се опише (предвиди)



Тема Re: Зоянови [re: Pobeditel]  
Автор3oя (Нерегистриран)
Публикувано02.10.06 16:22



Хм, измъкваш се "по терлици", достоен за уважение е стремежа към конкурентноспособност в този комерсиален свят, но малко ме притеснява тази нагласа на "натягане" и търсене на "добрата рецепта". Да влюбрането е друго нещо, но партньорство без влюбване ми прилича на "трудов договор" или "нотариална заверка". Ако искаш да разбереш по-добре жените гледай отново "Всичко за майка ми " и "Говори с нея".
О, увлякох се....



Тема Re:Leaнови [re: Pobeditel]  
АвторЛea (Нерегистриран)
Публикувано02.10.06 17:38



Ще и кажа че си заможен, с добро положение в обществото, перспективна професия, мангизи и потентен любовник


Че мадамите се избиват за тебе така става ли?
Само да не ме изложиш по последната точка



Тема Re: mad_moonнови [re: Pobeditel]  
Авторmad_moon (Нерегистриран)
Публикувано02.10.06 19:42



Де да бях ясновидка.....щях да ти помогна.И аз не знам накъде да те насоча точно,но ти не се отчайвай за всеки влак си има пътници!
Снимките на сайта който си дал са правени в Санкт Петербург нали?
В двореца на Петър 1 толкова ми заприлича на това място........!





Тема Re: mad_moonнови [re: mad_moon]  
Авторbad (Нерегистриран)
Публикувано02.10.06 19:46



Видях ги , бахти пръча. Стои до мадамите като изтърсен.





Тема Re:Leaнови [re: Лea]  
АвторPobeditel (Нерегистриран)
Публикувано02.10.06 20:59



Кажи каквото искаш, но моля те, не се изхвърляй;-)))
И по-полека, аз съм обикновен човек преди всичко



Тема Re: mad_moonнови [re: mad_moon]  
АвторПoбeдитeл (Нерегистриран)
Публикувано02.10.06 21:01



Не са в Русия, в едно градче в Германия са. Като нищо ще прилича на Санкт Петербург, той Петър първи е нарчоно използвал сходна архитектура



Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: Pobeditel]  
Автор SerenadeBG (непознат)
Публикувано05.11.06 13:58



Здрасти,
реших да се регистрирам за да пиша по темата. Стана ми интересно, защото аз се занимава професионално с правене на серенади:)

Прочетох доста от постовете , но не и всички, така че може да се припокрия с някои от мненията, за което предварително се извинявам.

Та на въпроса вече, Не мисля, че романтичните или откровенни хора в днешно време имат някакви проблеми с адаптацията. Виж прекалено директните-да. В случая си направил нещо Много красиво, НО в изключително неподходящ момент.

Серенадата не е за пред майки основно. Това е нещо лично, още повече, когато искаш да спечелиш сърцето на една дама. Ако сте гаджета от месеци или години, такава една серенада пред автобуса (със или без повод) може само да ти качи неимоверно акциите, но не и на 2-ра среща и с майка отстрани.

А за жените тук, който писаха, че серенадата не е романтична и разни леко обидни за теб неща, мога само да кажа, че се надявам някой някога да им подари серенада, просто за да видят, какво е усещането, някой да свири САМО И ЕДИНСТВЕНО за теб. Няма такова животно.
Има и още едно нещо, което явно се пропуска и това е жизнения опит на получателя на серенадата. Аз от професионален и личен опит, мога да твърдя, че девойка на 18 в повечето случаи няма да оцени една серенада, като жена на 40-50 например. На 18 всички правят (или поне така им се струва) чудеса от храброст за любимата или за да спечелят нечие сърце, но когато си на 50 и ти подарят серенада (нещо, за което една дама мечтае цял живот) вярвай ми, сълзите от радост са в очите в 95% от случаите.
Жоро



Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: Pobeditel]  
Автор JinaLate ()
Публикувано05.11.06 15:56



Имам усехстането, че днешния свят не очаква романтични, откровенни, И директни хора И когато аз съм се държал така, никога не съм постигал траен успех. Защо ли? Не знам, ала в личен план аз едва ли не се опитвам да подтискам тези свои черти, щото инак жените буквално се плашат от такова поведение. Може би самите те не вярват, че подобни мъже съществуват.
Ще ви дам един пример, И ще помоля някоя от жените, дето се кълне, че обича роматиката, да ми отговори как би се чуствала:
Тази година на морето. В квартирата, хазякайта има разкошна дъщеря. Аз съм бил там И миналата година, и тогава сме се запознавали, ала едва тази година успях да я поканя да излезем. Срехстата мина чудесно, имаше настроение, майтап И взаимни симпатии. И понеже така или иначе бяхме в съседни стаи И предложих вечерта да я поздравя с една песен (щото свиря на китара), тъй де, нещо като серенада. (мъж на 32 години да прави серенади?- ами И тя сигурно това си е помислила). Както И да е, прие предплзохението, ала вечерта просто не се появи.
Видях а на сутринта, пък тя тъкно си събираше бгажа да заминава за София. Беше усмихната И приветлива, покани ме в стаята си,И докатао си лафихме споделих, че понеже снощи не съм успял да я поздравя , а съм И обехстал, ще го напрвай днес, ала направо пред автобуса, с които заминава, че да не събудя хората в къшата).
Така И нарпавих. Докато я поздравявх с моята любиома песен”Надежда от надежда” тя ме слушаше с любопитво, ала не промълви дума. Това се случваше на автогарата, пред доста други хора , вклцухително И мъжка И, И предполагам, че се е притеснила. Впоследсвтие, когато я потърсих в София, направо ме отряза, един вид…не държи да се виждаме.
Но какво от това? Аз смятам, че постъпих правилно И под романтика разбирам това. На тези, дето обожават романтиката, би ли допаднало ткаова поведение?



Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: JinaLate]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано05.11.06 23:42



??????????



каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)

Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: JinaLate]  
Авторsolar (Нерегистриран)
Публикувано06.11.06 10:05



На тези, дето обожават романтиката, би ли допаднало ткаова поведение?



НЕ!!! ТЪПОЪГЪЛНИК ТАКЪВ!
НЕ СИ РОМАНТИЧЕН А ПРОСТО ТЪП!
Вземи си новия педалски ник и си направи една серенада в санитарното помещение





Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: SerenadeBG]  
АвторPobeditel (Нерегистриран)
Публикувано30.11.06 21:34



Interesno mnenie, i kato che li si prav. Эyporsanata devojka e na 23. A az.. hmm. chestno da si priznaja niamah namerenie da pravia show na vsihki, i nai-malkoto pred mama. Prosto mama se poiavi s neja, i imah dva varianta- ili seranada ili nishto;-)))
" какво е усещането, някой да свири САМО И ЕДИНСТВЕНО за теб. Няма такова животно. "
-nadiavam se niakoj den da go oceni;-)))



Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: JinaLate]  
Авторnepoznata (Нерегистриран)
Публикувано01.12.06 09:32



Spored men bi triabvalo da se orientirash kam jeni na tvoiata vazrast. Myth ti dade hubavi nasoki i idei.
Kolkoto do tochkite koito si izbroil za sebe si zvuchat kato reklama na komputarna programa chakasta potrebiteli





Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: Pobeditel]  
Авторizl (Нерегистриран)
Публикувано01.12.06 12:24



izlagaciq brat mi Golqma izlagaciq





Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: izl]  
Авторcalculator4e (Нерегистриран)
Публикувано01.12.06 12:52



seriozno li go mislish ili se kefish i koe mu e izlagaCiqta -:)(




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.