Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:29 29.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Романтична сладкарница?!?!нови [re: FENlKS]  
АвторRomance (Нерегистриран)
Публикувано17.09.06 12:38



Ponikoga bukvalizma me kara da se chustvam vezsilen.
Sladkarnica "Romance" vyv Simeonovo. Sega po-iasen li sym?

Momichetata obichat sladko, ako ne znaesh



Тема Re: А каква Ви е възрастовата разлика?!?!нови [re: Romance]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано17.09.06 12:44



ако не е тайна, защото наличието на такава крещи от постингите ти?
Наистина ли? Незнаех, че момичетата обичали сладко-ти със сладко ли ще я впечатляваш и сваляш? Добра стратегия- аз пък мислех, че момичетата обичат да са влюбени, а до сладкото прибягват, когато са в депресия





Тема Re: Интелект и телепатиянови [re: Myth]  
АвторПoбeдитeл (Нерегистриран)
Публикувано17.09.06 12:49



Виж, това за вниметлното обмисляне на детайлите е вярно. Сигурно си прав, че съм влюбен. И без това рядко ми се случва.
За купона обаче не си прав, .т.е. не си прав че би дошла при мен в стаятя ми (имам пред вид да остане при мен, а не просто да мине за малко) по много простата причина:
1.) Това е нейната къща
2. ) Сестра й спи в съседната стая.
3.) ...... ако ще идва в стаятя ми, по-скоро да излезем навън из града.

Инак в анализа си за мен си общо-взето прав. Непукизъм тук означава, според мен, да не я търся. Няма как да го изразя по друг начин.
Предизвикателно мога да се държа с нея едва след като и мине изпита.
Дотогава, всякакаъв по-особен, специален или силен жест/предизвикатлество, етц. е много рисковано, щото най-малкото тя търси вълнение в момента. Искам да кажа, достъатъчно е заета със себе си, че да я разлънува или впечтли нещо извън нея.
Не носледно място: Защо да се вълнува със /от мен, ако след 10 дни може да се окаже, че работи в Дуранкулак? Не мислиш ли, че това, от нейна гледна точка, е чист мазохизъм?



Тема Re: А каква Ви е възрастовата разлика?!?!нови [re: FENlKS]  
АвторФeниkc (Нерегистриран)
Публикувано17.09.06 12:55



Усещам, че имаш отговор на въпорса си "Наличието на такава крещи от постингите ти"
Хайде, моля те, не искам тук със никого да се заяждам. От толкова много мнения досега, мога само да заключа: "Колкото хора, толкова и идеали"
Интересно ми е, наистина обаче, как някои хора тук ми направиха (от воле:-)) невероятно точна характеристика:-)))
Чудна работа, значи, ако прибягна до нуждите на психолог, направо ще дойда тук:-)))



Тема Re: Грешканови [re: Pobeditel]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано17.09.06 13:03



Strategiata mi obache e da se obadia, da i go chetsitia, i da se opitam da ia navia pone za malko da se viidm. Ako se zadyrpa neshto, shte kazha, che sym i priogtvil skormen podaryk, kojto obahce triabva da i vrycha imenno dnes, inache si gubi smisiyla.
-с подаръчета ли ще я "прилъгваш"-ще я обидиш и няма да дойде.
Подаръците се поднасят без предисловие по телефона





Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomogneteнови [re: Pobeditel]  
АвторMolly (Нерегистриран)
Публикувано17.09.06 13:17



Това ми звуяи като в някой романтичен филм, но не всичко става като по филмите...аз лично много бих се притеснила и сигурно щях после доста да обмислям нещата. Може момичето още да се колебае!



Тема Re: Аз също не се заяждамнови [re: Фeниkc]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано17.09.06 13:17



само питам- а ти избягна отговора


Съвсем добронамерено ти показвам грешките ти според мен
Звучиш като отчаян пес - видял късче прясно "разкошно" месо.
Какви са тези такатики от 69-та? Сладкарници, серенади, подаръци и прочие-неразбираш ли, че колко комплексарско е всичко това в женските очи-колко задължаващо и обвързващо освен това и то за момиче, което тепърва се радва на свободата си
Покани я просто на вечеря , на дискотека или клуб, с компания-там си комуникирайте на питие без да я притискаш прекалено, покажи й че се интересуваш от нейните интереси, че имате общ език, разсмивай я, после пак я изведи и т.н. Покажи й че я харесваш без да я притискаш с подаръци и други такива/най-много цветя/, остави я да избере-всички други жестове ги прави вече когато сте заедно-а не преди това



Тема Re: Интелект и телепатиянови [re: Пoбeдитeл]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано17.09.06 13:27



Ами не сигурно съм прав, а съм прав, щом аз тук ти го казвам във форума въз основа на това което си писал, то това значи, че тя го усеща от 1000км. И вече си загубил. За купона, ами в 3 точка си засегнал именно какво съм имал пред вид могла е да ти се обади, да излезете или може би дори да те покани .....много други, в случая нека не се хващаме за един детайл, просто няма толкова значение. Непукизъм не означава, единствено и само това да не и се обаждаш, можеш да го демострираш в държанието си, разговорите си с нея и т.н. Начини много. Под предизвикателство изобщо съм нямал предвид специални романтични жестове и подобни, казах ти да не прекаляваш, не я обсипвай с толкова специално внимание, ще се отдръпне, то ангажира. Тя е поласкана от вниманието което и обръщаш, но не прекалявай. И за Рожденият и ден не прави никакви изцепки да я каниш някъде да и подаряваш подаръци и ........ Ако тя реши да те покани добре. Ако не достатъчно е едно обаждане или ако толкова държиш и изпрати една розичка с картичка, незавита не в букет просто............А текста на картичката, там можеш да напишеш наред с пожеланията, нещо което би я подразнило или предизвикало. И да не вземеш да и се обадиш да и честитиш още сутринта, направи го по-късно вечерта, дори можеш да намекнеш по някакъв начин, че едва ли не си забравил за Рожденият и ден. Ако пък например решиш да и изпратиш роза изобщо не е нужно да и се обаждаш, тя би трябвало да те потърси. Разбира се това са само примери не се връзвай буквално но.
Ти си от типа хора, които като се влюбват, обсипват обекта на своите желания с прекалено много внимание и жестове, готов си на всико само и само тя да се чувства добре, нейните желания стват едва ли не закон за теб. Предполагам ако излезете някъде, следиш всяка нейна реакция и се опитваш постоянно да предугадиш, какво иска, желанията и и........Един вид хукваш сле жените като......Губеща стратегия приятелю. Ако можеш дръж си се съвсем нормално, все едно (не точно де) тя е някое момиче към която не изпитваш чувства. Та такива работи.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)


Тема Re: Аз също не се заяждамнови [re: FENlKS]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано17.09.06 13:29



Хех, баси право в 10-та

И аз така съм се опитал да му кажа.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)

Тема Re: Току що ти прочетохнови [re: Myth]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано17.09.06 13:31



сходното мнение






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.