Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:26 29.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: ??? silver_horseнови [re: silver_horse]  
АвторПoбeдитeл (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 15:04



Гледай сега, ако не се беше покрила и имах телефон, нямаше да търся помощ от публиката:-)))
Инак при нея случая е различен, в смисъл покриването й няма нищо общо с мен;
А пък телефона и е грешен, щот явно това и е начина да ти "откаже" от първи път.
За съжаление намям време че да я търся в училище. Можеше в работата й, след като приключа аз работа, но откак не работи там.. няма:-)))

Но нищо де, аз просто предложих нея, щото ти предложи помощ. Не че ми е в момента притрябвала:-)))



Тема Re: може пъкнови [re: Пoбeдитeл]  
Автор silver_horse (buona)
Публикувано29.09.06 15:19



в момента ти да не знаеш какво искаш


тогава си напиши една обява в нова тема и ще запълниш бройката на желанията си
пък някоя клубарка може и да открие романтиката в теб
Успех

..

Тема Re: може пък silver_horseнови [re: silver_horse]  
АвторПoбeдитeл (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 16:30



Душичка!:-)))



Тема Re: Pobeditelнови [re: Pobeditel]  
АвторЛea (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 18:19



Ами каква - има една прекрасна жена около мен и така да ви свържа някак

- последните се ожениха дето пак така ги нахендрих



Тема Re: Mythнови [re: Пoбeдитeл]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано29.09.06 20:23



"- мисля, че всеки мъж е имал поне по една такава, и тъкмо в тея моменти се разминават разума и сърцето. "
Да всеки е имал, но не всеки го показва точно по твоя начин, а той отива на там да се подложиш и тя да стъпва по теб (може да не се изразявам съвсем ясно и да звучи крайно, но горе долу...).

"ала замисли се - нима не ти се е случвало пък тъкмо на теб да се държиш малко... глупаво, изкуствено, притеснено, открито... когато си бил влюбен? "
Случвало ми се е и то много пъти и продължава да ми се случва, за това и ти го казвам, щото знам какви са последствията и резултатите. А имам чувството, че ти е малко трудно да се погледнеш отсрани. А след като ми каза цялата история за подаръка, съм на мнение, че направо изцяло си оплескал нещата. Обадил си се предният ден (ми грешка голяма) предупредил си я, че на следващият ден пак ще се обадиш да и честитиш (разваляш цялата изненада) и на следващият ден подаракът изобщо не е трябвало да присъства в причините ви за среща, можеше да не и казваш, че си и купил подарък, а да я изненадаш ако случайно се беше съгласила да се видите. За останалото и дали сиима приятел, може и да си прав а може и да не си. Анализираш всеки детайл, всяка подробност от поведението и, ми престани не се замисляй много за тези неща, с две думи бъди малко повече непукист.
А принципно нещата, ако в началото е имало някаква симпатия към теб от нейна страна, си зависят ИЗЦЯЛО от твоето поведение, просто някъде си си проиграл шанса.

"трябва да го преосмисля в името на успеваемостта, ала пък трябва да си остaвя отдушник някъде да го правя, разбираш ли.. аз самия имам нужда да съм себе си, тъкмо когато тръпката се появи... уф.. ако пък няма тръпка, няма и емоции и таквизи неща хич не ми се правят.."
Много си прав трябва да преосмислиш някои неща, а колкото до тръпката и.....много добре те РАЗБИРАМ.
А и един съвет ориентирай се към малко по-висока възрастова граница, ако търсиш сериозна връзка, не, че малките нестават, мъ шанса връзката да продължи повече от година две е малък.

Иначе за секс са идеални, всеки търси и иска свежо.
Ай успех, от тия дето си ги написал в 7-8 точки забрави ги, намери си нещо ново.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)

Тема Re: Mythнови [re: Myth]  
АвторПoбeдитeл (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 22:33



Ооо, преди всичко, да си кажа, че определено има разлика междъ теб и десси 69- не знам точно що я възхваляваш, но като човек чете товите постинги, осъзнвава, че ти осмислящ нещата, преди да си кажеш мнението, и дори когато се изразяваш крайно, то е продукт на някаква нишка, логика, принципи.

Ся за девоичето: Това за анализирането-тук има много елементарна причина, мисля, че със склонносста си да обобщаваш я пропускаш. Хайде, да видим каква е тя според теб, пък аз ще си кажа после.

За предупреждението: Не си прав. Ти на колко си годинки впрочем? Аз ти давам около 25-26. Сега" Предупреждението е с цел тя психически да се подготви, но и аз да разузная нещата. За какво й е на нея да се подготвя психически? Еми тя ще очаква да й се обадя, от тук крачката към евентуална среща се скъсява, или, в другата крайност- съвсем отива надалеч.
Изключително важно, от моя гледна точка беше, да не я хвана неподготвена.
Защо? ( Отговор и на предния въпрос: Ако е неподготвена, може да реагира рязко, а по телфона, лиспвайки ми всяквка информация за нея, може да го изгтълвкъвам погрешно. Инфомрацията е много е важна, и аз понеже нямам друг изотчник да я получа, остава само тя. Тона, начина, звученето ако щеш, са много важни, когато ти трябва да усетиш накъде се е ориентирала тя.
Тези неща нямат значение само и едиснтвено ако имам поводи да получа повечнко обратна връзка от нея, а аз нямям.)
И последно: Нека я поставя малко неловко с подаръка. Тя от предния ден знае, че е и се обадя- вече има няквка предвариелна нагласа и очакване.
Това дали аз съм го оплескал, ти няма как да знаеш, освен ако не успея да ти предада разговора съвсем точно, което ми е малко трудно.
Оплескването е дотолкова, доколкото аз съм се взел насериозно и задълбочено, лигаво-угоднически дупедавно, ако щеш, ала дори и да съм искал така да звучи, тя едва ли ми е повярвала. Женките са недоверчиви, нали знаеш.
Най-сетне ако я поствя малко неловко така с подаръка, е важно за квкао ще се хване:
1. Жеста, че съм се сетил
2. Любопитсвото, като какво може да е това
3. Настояването, че въпреки уж светлия повод, подаръка е всъщност само поредната причината да искам да я видя
4. Нормалното човешко хммм. отношение в този случай, като към някой, дето прави малко излишен жест към теб, ала .... достойснтовото ти (възпитанието ти) или самата ти натура изискват да го приемеш, или да го отклониш, но как?
5. А ако откажеш - какво точно ни изммислил като причина?
6. да не излежда, според нея, че аз приемам нещата твърде лично и инитмно, до степен, която тя не е готова да ми отвърне, и поради товас ме отвхръля.
7. Неудобвтото, че не можеш да отоговрип на човека сртещу теб адекватно, понеже.. не си на неговта вълна) т.е. имаш си други приоритети)

За да иготвиш стратегия спрямо някого, трябва да имаш информация за него, ако щеш - личен профил.

Освен това, ти да кажем си имаш своите доводи против работата с подаръка, и общо взето аз ги приемам. Но каква би била алтенративата? Да и се обадя след... ЬЬЬ дни с прелдожение .. да пием кафе? Или, там уж ,медбду другото нещо си, спонтанно... какво? Аз нямам повод да и се обадя след това. Специален или милолетен. Каквото съм могъл да "изопча" е било на РД.
След това= преди това (както преди това, а видяхме, че тогава не успяхме)

Ай сега.
Аз имам и друга идея, но вече ми е недубно да я търся.
А и тя едва ли би я възприела по-различно, освен от начин пак да.... и поискам среща (близост)

Затова, засгеа поне, идеята ми да кръстя новия си патент на нея отпада.:-)))
Да видим ще се сетя ли за друга:-)))



Тема Re:Leaнови [re: Лea]  
АвторПoбeдитeл (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 22:45



"Ами каква - има една прекрасна жена около мен и така да ви свържа някак"- че свържи ни, щом е прекрасна:-)))
Аз все пак, не дойдох тук с идея да ме свързват, ала щом е прекрасна..:-)))

Кой не би се съгласил?



Тема Re: Myth.. границатанови [re: Myth]  
АвторПoбeдитeл (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 22:54



За възрастовата граница и чукането... 23 -24 е идеалната възраст за сериозна връзка, според мен поне.
За едното чукане бих слязъл и до 19....
Ала, Myth, не разбираш ли нима? 23 е тъкно онази най-хубава границя, в която момичето става (житейски) жена.
ентусиазъм, младежка наивност, гордост, увереност, желание да се докажеш, да покажеш, че си независим, успяващ; Това е възрастта, впрочем, в която цената на жената е нак-вискока.
Тъкмо излязла от младежмкия наивет, и току=що завършила, тя си прави първите дълхосрочни планове в живота - кариера, партнър, семейство.
В тази тъкмо възраст предтсвите и са най-младежко- житесйски възвишени, идеални, перфектни. Още непорена от несправедливостите в живота, от факта, че доверие може да има само на себе си, тя влиза в живота с пълна енергия, еснтусиазъм, наивност, които естевнео се пренасят с нея от младежките й години.

Пич, завиждам и, рабзбираш ли?


Тъкмо на нейните години, в неиното положение ми се случи голямо пропадене в живота... как не бих искал да се беше случвало и затова съм и емоционално някак обвързан ... ни ща повече да говоря.

Разбра ме, що я искам тая възраст



Тема Re: Pobeditelнови [re: Лea]  
Авторeднoporчe (Нерегистриран)
Публикувано30.09.06 01:53



А ти дето ги хендриш...наред ли ти е всичко





Тема Re: Romantika i otkrovennost-pomognete [re: Pobeditel]  
АвторJesica (Нерегистриран)
Публикувано30.09.06 04:26



Az sam nepopravima romanti4ka:)
Struva mi se oba4e, 4e na pove4eto jeni, serenadata bi im dopadnala i
bi gi o4arovala/vklju4itelno i men/ no malko po-kasno v poznanstvoto.
Cvetq, knigi, tanci, razhodki..tova sa neshta, koito sa predi serenadata.
Vsashtnost, za da bade serenadata s jelaniq efekt, trqbva pone mani4ko da
si opoznal devoikata- kakvo haresva, kak go haresva, po koe vreme i t.n.
Nali si 4uval za podhod...kam vseki 4ovek trqbva toi da e razli4en i individualen,
kam vsqka jena..a za da imash podhod, trqbva 1-vo da slushash i useshtash
Tq kakvo ti govori i Tq kakvo haresva, za da moje da Q trognesh s iznenada,
koqto Tq bi priela kato romantika..za6toto romantikata za vseki e razli4no neshto...






Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.