Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:56 03.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Можеш ли да усетиш Любовта ми преди да си е отишланови  
Авторзaщo... (Нерегистриран)
Публикувано07.09.06 22:06



Хм... странно... за 4 месеца човек може да се научи да пише с главни букви и да забрави какво всъщност е искал? И ето, че сега си спомних

, че исках да обичам! Сега отново знам, че беше ужасно и незаслужено, но наистина твърде кратка е паметта що се отнася до усещания. Тогава бях малко по-нещастна, малко по-объркана... малко по-добра към хората, на които държа - не тези, спрямо които чувствам вина, а тези, които ме спасяват всеки ден . Сега съм по-спокойна, преминах през много нови душевни състояния, породени от нещо като Любов, но не точно... Точно тогава, когато вярвах в една друга любов... Странно, шантаво, откачено... ще ми се:)) Но сега си мисля, че с всеки един изминал ден нежността, романтичността, вярата си отиват!!! Сега си мисля, че с всеки изминал ден ставам по-безчувствена и разсеяна към това, което някога... Не ви ли е страх от времето??!!! За мен 4 месеца и вече не мога да се позная... Дали още търся, дали да търся? Да продължавам ли да опорствам?!!... Безсилна съм... Дори поривът към клавиатурата вече не е същият... ВЕЧЕ... Защо толкова бързо отшумяват страстите... защо губим неусетно и безвъзвратно себе си... защо имитираме загриженост, а ни е все едно... нямам предвид вас, нищо, че говоря в мн число... само себе си - Че кой друг е толкова глупав?!

не мога да повярвам, че все още продължавам да изповядвам глупавата идея, че имам нужда да пиша тук и да си водя, както някой го нарече "монолог"...
каква е надеждата ми??!---- КОЙ?? АЗ ТЪРСЯ ТЕБ и не знам дали това "теб" отговаря на така желаното "него" в свят, който едва ли в действителността - нито моята, нито вашата, съществува...
но аз съм упорита, аз продължавам да натрапвам себе си може би с надеждата в някакво съществуващо време да достигнат до някого и този някой да бъде именно някой и именно този... и ако дори не точно този, то все пак той...
всичко ли е измама щом има съмнение?? аз не мога да се ориентирам в свят от цветни хора... искам да знам кой кой е и кой точно е ТОЙ!!! паметта за емоции е твърде кратка и измамна. но спомените, усещанията се губят безмилостно във времето... и ти не мислиш вече за тях и за нея, а за една нова идея, наричаш я с гордост "ЛЮБОВ" и поглеждаш към НЕГО и... се влюбваш??!!! но отново идва съмнението кое е истинско? това истинско ли е?? този път раз-лично ли е, по-лично ли е? ОТЛИЧНО чувство ли е? но това, че ти си погледнала изцяло към него не означава... нищо не означава и е САМО МИГ
искаш най-после истинска болка и истински спомени - ИСТИНСКИ ЖИВОТ, т.е. ЛЮБОВ!!!!!!!! НЯМА я!! и нея, и НЕГО... все го няма... Промяна НЯМА!!! А ЕТО ГО И ВЪПРОСЪТ - ЛЮБОВТА МИГ ЛИ Е? ИСТИНСКА, т.е. САМО ЗА МИГ?????? Защото как да вярваш по-дълго от миг в щастието и обичта? АЗ МИСЛЯ, ЧЕ ДА - ЛЮБОВ БЕЗУСЛОВНО И ОБЕЗАТЕЛНО СЪЩЕСТВУВА...Но е истинска само един миг... А само ако приемем, че време няма, то тогава ще разберем, че един миг е достатъчен за цяла вечност. Затова дори вече да е изчезнал трепета, като видя или си спомня за човек, който съм обичала, ... усещането е за топлина и нежност... и малко носталгия... ДНЕС в този МИГ Обичам Теб силно и само теб и ЗАТОВА ИМЕННО СЕГА ТИ ГО КАЗВАМ - СЕГА, ДОКАТО Е ИСТИНА!!! И нали най-кратките истини са най-красиви и истински??? Нали е така? Нали ще приемеш една виртуална целувка сега и моля те да забравиш... и простиш, че утре аз ще съм друга, утре няма да те обичам... Ние сме смъртни - любовта е вечна, а ние ставаме други и затова я губим, но Аз такава, каквато съм сега обичам Теб такъв, какъвто си бил, си и ще бъдеш ЗАВИНАГИ, но и само този МИГ



Моля те, нека тя ти бъде достатъчна, моля те, нека стигне до теб, моля те... нека те докосна СЕГА, нека те обичам сега... Усети тази любов сега, когато за миг успях да я уловя... аз преди не бих те обичала, нито ще те обичам след! Моля те, усети днес тази любов!!! Аз не мога да те обичам, нека Тя те обича!




Тема мнОго си обърканъ .........нови [re: зaщo...]  
Автор Old Wise Dick (No. 1)
Публикувано07.09.06 22:18



... нещО объркващо си преживялъ преди 4 месецъ и ся си праиш някаква равнОсметкъ

... нО залагаш твърде мнОго нъ емОциятъ и изпадаш у крайнОсти



Тема Re: мнОго си обърканъ ......... [re: Old Wise Dick]  
Автор 3AГOPЯЛ_MAMУT (женски)
Публикувано07.09.06 22:59




ПО-СКОРО ПРАВИ СРАВНЕНИЕ МЕЖДУ ПРЕДИ И СЕГА И ВИЖДА ЧЕ НЕЩАТА НЕ СА ТАКИВА КАКВИТО СА БИЛИ



Тема Re: Можеш ли да усетиш Любовта ми преди да си е отишланови [re: зaщo...]  
Авторшakъkaнъ (Нерегистриран)
Публикувано08.09.06 00:10



то сичко е мигъ



не съ губимъ ъ съ преуткивъмъ





Тема тО .........нови [re: 3AГOPЯЛ_MAMУT]  
Автор Old Wise Dick (No. 1)
Публикувано08.09.06 00:12



... азъ май не ги загрях





Тема пуне ...........нови [re: шakъkaнъ]  
Автор Old Wise Dick (No. 1)
Публикувано08.09.06 00:15



... ся знам чи тия лудОрии не съ писани пу мОй адресс





Тема Re: наприличвЪ ми .....нови [re: Old Wise Dick]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано08.09.06 00:41



на Файла





Тема тОлкова ли съ е издухал? .....нови [re: FENlKS]  
Автор Old Wise Dick (No. 1)
Публикувано08.09.06 00:47



... тая Станислааа дъ не се окаже Християнъ ... чи и еднъ другъ ... па тОгава шъ стаФФъ купОнъ





Тема амъ .....нови [re: FENlKS]  
Автор Old Wise Dick (No. 1)
Публикувано08.09.06 00:48



... плямпъ у женски рОд?





Тема Re: е тя Албена .....нови [re: Old Wise Dick]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано08.09.06 00:57



плямпаше в ж.р.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.