Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:07 30.04.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема абе хора ?!нови  
Автор spesheva (летящ)
Публикувано04.09.06 15:43



защо все като вляза в този клуб се говорят неща които нямат ама никакво отношение с любовта .. или пък с чувствата или с каквото и да е там от този род.
не е ли ясно, че такова чудо любов не съществува все пак .. говорим си за секс привличането между мъжа и жената. някъде пък четох за съвременният мъж и същата жена .. така е , толкоз е вярно. защо жените вечно се заблуждаваме и им вярваме на тия мъже, какъв е смисълът да си тровим нервите с нещо, което после е пределно ясно как ще свърши? влюбваш се- обичаш - някого който не го заслужава? това е нещо като цикъл, който е лесно да се дебъгне - като го излючим от живота си.
мисля си .. че за да имаш време за любов, ти просто трябва да имаш цялото време на света, а в днешно време това е невъзможно ..всеки си има работа, всеки си има задължения и тн. кога ви остава време за любов се питам??????
айде пишете

Keep it Simple, Stupid

Редактирано от spesheva на 04.09.06 15:45.



Тема Re: абе хора ?!нови [re: spesheva]  
АвторFlFlperoto (Нерегистриран)
Публикувано04.09.06 15:45



Твоя бъг е много лош, я рестартирай





Тема щОтъ лябФФФнятъ е илюзиъ ..........нови [re: spesheva]  
Автор Public Enemy (No. 1)
Публикувано04.09.06 15:48



... и гОворенето и е все едно дъ стОиш в час пО литръ

... събор нъ глупОсти у едно място ... ъ зад никОвете стОятъ хОра живеещи у реалнОто съобразяващи се прищевките нъ гъзариятъ ... тия детъ не се съобразяватъ ... хващатъ гОратъ ... пускатъ брадатъ и се наричатъ пОети,писатели и всякаква ненужнъ паплач



Тема Re: абе хора ?!нови [re: spesheva]  
Автор silver_horse (buona)
Публикувано04.09.06 15:52



Любовта е съвкупност от емоции, това само по себе си означава, че дори някой да се изцвъка в клуб Любов, че е ебал здраво снощи, при положение, че го е направил тук, значи има причина


Не са само мъжете тези които постъпват грозно, ако знаеш колко жени имат подобно отношение към Любовта, ще се откажеш и от тях!
Друг е въпросът че не може през цялото време да сме сериозни нали ?
нещо си се ядосала на мъжката част май
и аз така, но не мога да си го излея

..

Тема Re: щОтъ лябФФФнятъ е илюзиъ ..........нови [re: Public Enemy]  
Автор spesheva (летящ)
Публикувано04.09.06 15:55



ан тъй начи може да се признава .. илюзия е много ясно ..илюзия е и самото щастие .. за да ни е спокойно на душата. но защо изобщо? един се оплаква че го боли, втори как са го предали и излъгали ..един да беше написай - ей хора пиша в този клуб щото съм адски влюбен и направо от 10 години толкоз си обичам жената че без нея не мога -.... или обратното жената за мъжа си.
всеки само проблеми и проблеми и проблеми .. баси

аа дебъгнах се аз, за това ги пиша ..инак хахахахаах .. много съм безчувствена да знаете!



Keep it Simple, Stupid

Тема Re: абе хора ?!нови [re: silver_horse]  
Автор spesheva (летящ)
Публикувано04.09.06 15:57



ух де да се бях ядосала да ти кажа .. сигурно змии и гущери щях да плюя ..но не съм!
в момента просто гледам трезво на живота та за това и пиша де!

Keep it Simple, Stupid


Тема мани,мани ..........нови [re: spesheva]  
Автор Public Enemy (No. 1)
Публикувано04.09.06 16:02



... в стремежъ си дъ угОдим нъ егОизмъ си ... създаваме един илюзиОнен святъ,кОйто наричаме любоФФФ

... у началОто ни е добре пОнеже чрез негО си "разрешаваме" проблемите,нО с времетО разбираме чи лябФФФнятъ ни е бреме



Тема Re: абе хора ?!нови [re: spesheva]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано04.09.06 16:04



Аз пък се чудя, ми ние мъжете що вечно се заблуждаваме и им вярваме на тия жени, да бе какъв е смисълът да си тровим нервите, баси бъга а?

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)


Тема Re: ееееее.......нови [re: spesheva]  
Автор sisita (Lady)
Публикувано04.09.06 16:12



стига де как тъй съвсем без чувства и без любов, че то какво остана, не ми се бачка само :((((((
Ама така по-полекичка, без да се губи връзката със земята, че след такива безумни полети приземяването (то винаги е гарантирано) мноооого болиииии.



Тема Re: абе хора ?!нови [re: Myth]  
Автор spesheva (летящ)
Публикувано04.09.06 16:42



е точно! стигна се до истината начи ..толкоз просто, лесно и логично?!

защо аджеба си губим времето взаимно да се заблуждаваме ?!

Keep it Simple, Stupid



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.