Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:58 16.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Да подарявам цветя на българка - да не съм луд?нови  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано30.08.06 18:52



За пръв път направих грешката да подаря цветя на българка през февруари 1993та година. Тя се казваше Анна и беше най-гадният набор 1980та. Специално избягах от училище и дадох последните са пари за букетът й. Вечерта намерих цветята си подарени с толкова много любов в кофата й за боклук. За последен път подарих букет цветя на бившето си гадже Станислава(никове stanislaaa-Омразна) като за целта специално издирих къде живее в чужд град като похарчих сума ти пари като се надявах да размекна сърцето й. За благодарност тя ме определи като нищожен психопат и заяви най-открито, че ме мрази. С букетът гладиоли съм я бил унижавал на работното й място!!! Затова повече никога няма да подаря не само цветя, но и каквото и да било на българска жена. Мисля, че е крайно време да се превърна в егоист.





Тема Re: Да подарявам цветя на българка - да не съм луд?нови [re: FileO99]  
Автор te3is (ентусиаст)
Публикувано30.08.06 18:57



аз казвах ли ти на тебе да я нокаутираш ти не ме послуша



Тема Re: Да подарявам цветя на българка - да не съм луднови [re: FileO99]  
Авторaли (Нерегистриран)
Публикувано30.08.06 19:06



Не егоист, а реалист

!



Тема прав синови [re: te3is]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано30.08.06 19:13



За голямо съжаление си прав, вместо аз да я нокаутирам тя успя да го направи.
При това със зли думи по много жесток, нечовечен и нараняващ душата ми начин. Определено не е в стилът ми да бия жени, още повече такива нежни създания като нея но повече никога няма нито да им вярвам, нито да им подарявам каквото и да било. Никога повече няма да направя добро на българка, защото колкото по-добре се държиш с тях толкова по-лошо ти се пише!





Тема егоист=реалистнови [re: aли]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано30.08.06 19:14



Така се получава.





Тема Re: не точнонови [re: FileO99]  
Авторaли (Нерегистриран)
Публикувано30.08.06 19:23



реалист=премерен егоист



Тема напротивнови [re: aли]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано30.08.06 19:27



реалист=краен егоист. При това ще демонстрирам финансовото си благополучие пред бедни жени, а богатите ще ги удрям с външност, култура и хладно отношение. Българката само зло заслужава!





Тема Re: напротивнови [re: FileO99]  
Авторaли (Нерегистриран)
Публикувано30.08.06 19:34



краен егоист=песимист

.
ако това ще ти забавлява



Тема Re: напротивнови [re: aли]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано30.08.06 19:48



След като им носиш цветя и те заради това те определят като нищожен психопат няма начин да не бъдеш песимист освен ако не си луд. По-добре да се забавлявам като ги унижавам и демонстрирам превъзходството си, отколкото аз да търпя унижения на собствен гръб при това заради добрината си. Българката е долнопробен боклук, който просто не заслужава абсолютно нищо добро!





Тема Re: напротивнови [re: FileO99]  
Авторaли (Нерегистриран)
Публикувано30.08.06 19:54



прав си доколкото не можеш да унижиш с превъзходство някой, който не ти го позволи.
може така да е по-добре.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.