Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:45 24.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Да подарявам цветя на българка - да не съм луд?нови [re: FileO99]  
Автор Kristabella (wow)
Публикувано31.08.06 17:11



Само да ти напомня, ако случайно си забравил (а може би, все още не си го установил сам), че на българската жена отдавна вече не и пука какво мисли българския "мъж" за нея, който за съжаление е такъв само по лична карта.

Пожелавам ти всичко най-хубаво и дано да намериш някоя не-българка, на която да ти се иска да и подаряваш цветя всеки ден.

Memento mori ...

Редактирано от Kristabella на 31.08.06 17:18.



Тема Re: За последен път ти казвам-напротив!нови [re: Oмpaзнa]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано31.08.06 18:58



Станиславче, здравей - радвам се отново да те видя макар и само в интернет. Ако не си спомняш на 1 август ти ми каза по телефона "връзката ни". Следователно вън от съмнение сме били гаджета и то точно според теб!



M-16

Редактирано от FileO99 на 31.08.06 21:00.



Тема само да ти напомня, че не съм български мъжнови [re: Kristabella]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано31.08.06 19:02



Вие в България почти нямате мъже, ако тези събития във вътрешнополитическият ви живот, които се случват тук се случат при нас ще пламне втора гражданска война но този път не със стратегическата конница на Будьони, а с термоядрено оръжие. Българската жена е долнопробно животно, което нищо добро не заслужава. Не случайно България е първа в света по износ на проституция, трябва да те е срам че си българка.





Тема на бедните в устатанови [re: 3aбpaвил_cи_пapoлaтa]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано31.08.06 19:04



Ако ме разбираш какво искам да ти кажа





Тема чакай бе, аз не се изтъквамнови [re: Dangelo]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано31.08.06 19:10



Чисто и просто се опитвам да бъда нормален и добър човек въпреки ударите, които непрекъснато понасям. Но с хора като вас това се оказва практически невъзможно, защото нямате елементарно възпитание, за ценности да не говорим. Това важи и за теб, впрочем твърде много си смел в писанията. Надявам се да имаш смелостта както пишеш тези неща и да ми ги кажеш в лицето на някоя клубна среща, стига да дойдеш разбира се. Обикновено такива като теб са страхливци, които се ограничават единствено да пишат по адрес на чужди хора в интернет. А аз след Те3ис съм наистина последният човек, с който може някои да си позволи такъв тон.





Тема трети път няма да иманови [re: cabernet]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано31.08.06 19:14



Имам достатъчно пари да си живея живота без да работя каквото и да било и не виждам смисъл да ги прахосвам заедно с времето си тичайки след жени, които отговарят на любовта ми с омраза. Крайно време е да се превърна наистина в егоист.





Тема Re: Знаеш ли какъв ти е проблемът?нови [re: FileO99]  
АвторAли (Нерегистриран)
Публикувано31.08.06 19:42



Радикален си. Преминаваш от едната крайност в другата и то за секунди! Искаш всичко или нищо, даваш всичко или нищо, или е любов или е омраза, някой е или с теб или против теб, нещата трябва да се случат или сега, или никога... Такова нещо няма! Много си емоционален, което е хубаво, но ти обличаш емоционалността си в юридически жаргон като си мислиш, че я прикриваш, а всъщност оставаш неразбран. Трудно е да се забележи същността зад обвивката и оставяш грешно впечатление.... може би и у мен сега....



Тема нищо подобно - не мразя Станислава!нови [re: Aли]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано31.08.06 19:59



Случайно да съм написал някъде, че мразя Станислава(Омразна)? Ако внимателно прочетеш написаното от нас двамата няма начин да не се убедиш, че тя се непрекъснато се опитва да разпали истинска омраза между нас, но въпреки жестоките удари които получих от нея аз не я мразя - напротив обичам я и я съжалявам!А тя ме мрази заради това, че аз я обичам, защото тя мрази себе си в крайна сметка. Друг логичен извод просто не може да се направи.





Тема Re: нищо подобно - не мразя Станислава!нови [re: FileO99]  
АвторAли (Нерегистриран)
Публикувано31.08.06 20:15



Обичаш я? Добре тогава...
Тя ти е станала много близка, била е добра към теб макар за кратко и е нормално да чувстваш привързаност и носталгия. Но ако се замислиш, тя ти е причинила болка и се е държала изключително некоректно към теб и ти не бива да се оставяш да забравиш всичко, което е станало. Защото след като познаваш даден човек той вече не е един от останалите от безличната тълпа, но не се привързвай към източника на проблемите ти. Колкото и да си привързан към някого след като ти вреди недей! Сигурно и преди ти се случвало и сигурно много лесно забравяш (не в паметта, а в сърцето си) спомена за лошото, което ти е било причинено. Не вярвам, че го казвам, но мисля, че трябва да бъдеш малко по-злопаметен - да простиш е едно, а да се оставиш отново да бъдеш наранен все едно, че нищо не е станало и всичко да се повтаря... Дори тя да се върне при теб, ще те нарани и предаде отново!



Тема Re: Да подарявам цветя на българка - да не съм луднови [re: FileO99]  
Авторo!yжac (Нерегистриран)
Публикувано01.09.06 00:50



Феникс не се интересува от тая тема.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.