Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:27 22.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема комерсиалната любовнови  
Автор Tpyпaщия_пeчaл (търсещ)
Публикувано11.07.06 20:23



Някой, би ли защитил, комерсиалната любов?

Онази при която интересите са не по малко важни, от чувствата. При която се събираме с човек, с надеждата, че магията, че дойде........ по късно

Истината е някъде по средата!

Тема Re: комерсиалната любовнови [re: Tpyпaщия_пeчaл]  
Автор Джak (Самурай)
Публикувано11.07.06 20:34



Това не е любов приятелю,а калкулирано съжителство-"нали ще имам изгода-за какво ми е любов-ще обичам себе си"...или нещо подобно....не бих я защитил...никога не бих защитил фалша в най -чистото чувство.,,,,,,никога не пожелавам на никой такава"любов"...

"...най същественото е невидимо за очите"


Тема Re: комерсиалната любовнови [re: Tpyпaщия_пeчaл]  
Автор ghiacciata ()
Публикувано11.07.06 21:18



При мен магията или идва веднага или въобще неидва....



Комерсиалната любов, незнам дали може въобще тези две думички да седят в едно изречение.....

За съжаление много мъже и жени практикуват такав вид "любов"

На мен ми се е случвало.....едно момче се опитваше да ме заблуди, но явно се оказах по- интелигентна отколкото той смяташе....заради баща ми...да се издигне в очете му...беше разбрал всичко...какво харесвам....обичам от какво се интересувам......правеше ми подараци(на мен попринцип ми става много сконфузено.....немога да го обясна...незнам защо, но подаръци и комплименти трудно приемам..сигурно звучи страмно)....., но аз усетих какво става и го отриазах и след една седмица ни се обади да ни покани на 8-годишнината от както ходи с гаджето си.....

Случвало ми се и в някой заведения...хора с доста добро положение да ме питат....Кажи какво най- много искаш и ще е твое

Както съм миличка направо полодявам...., но предполагам, че това се дължи на факта, че много жени са ужасно комерсиални....и се лепва този етикет и на другите...После след като съм абсолютно потресена...на тях им става неудобно и почват да се извиняват, но аз такива обиди не търпя...

Небих подкрепил такав вид "любов"...това не е любов....

Чувствата са много по-важни от интересите, когато става въпрос за връзка.

Поздрави




Може да си разочарован, ако не успееш, но си обречен ако не опиташ!

Тема Re: комерсиалната любовнови [re: Tpyпaщия_пeчaл]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано11.07.06 22:47



Няма начин някакъв да я защитя.... това е все едно да..... продаваш любов или да сключиш сделка с любовта ... интересно, как ли изглежда подписът на любовта....



Тема Re: комерсиалната любовнови [re: Tpyпaщия_пeчaл]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано12.07.06 11:00



Най-вече зависи от човека - дали това е допустимо за неговата ценностна система, разбирания и достойнство....При такава търговска сделка, защото си е точно това по същина, за любов трудно да се говори, все пак водещият фактор е материалното....

La donna e mobile


Тема Определено съм занови [re: fidgety]  
Автор te3is (член)
Публикувано12.07.06 11:15



Закостенялото мислене на много хора изключва подобен род Любов но аз я приведствам с две ръце.Изобщо не мога да си представя да се оженя за жена която не отговаря на моето социално положение(говоря за сериозна връзка).

Ужасно тъпо ми е катоизлезна със жена и тя се разсее примерно за сметката.Като няма пари няма да излиза а ще работи.С такива имам кратки любовни авантюри по два дни.

Естествено че е по-добрата страна на нещата жената до мъжа също да е социално подсигурена



Тема Re: комерсиалната любов [re: Tpyпaщия_пeчaл]  
Авторamp; (Нерегистриран)
Публикувано12.07.06 12:49



Не!



Тема Re: комерсиалната любовнови [re: Tpyпaщия_пeчaл]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано12.07.06 13:52



нищо лошо, при условие, че и двамата са наясно за ккаво става въпрос и са гоприели...



Тема Re: Определено съм занови [re: te3is]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано12.07.06 14:01



Ако разглеждаме нещата от този аспект, то тогава всеки един от нас е "за" комерсиалната любов в момент, когато се е наложило да плати сметката. Аз самата не обичам да ме черпят, защото се чувствам задължена, но това не означава и че поддържам идеята за любов, щото гаджето ми има страхотна кола, къща, работа или нещо подобно...Говорейки за комерсиално, това означава, че ти очакваш някаква изгода или облага под формата на обещания за нова работа, за нанасяне в чуден мезонет без наем, в издръжка и покриване на разходи за какви ли не глупости и т.н... И то на фона на това, че теб ама грам не ти пука за отсрещния, ама ти е гот от облагите, които той може да ти предостави. Това вече е заплащане за услуги.

La donna e mobile


Тема Re: комерсиалната любовнови [re: Tpyпaщия_пeчaл]  
Автор lullaby (blackeyed)
Публикувано12.07.06 14:18



Ако става въпрос за интересите на другия човек, който се нуждае от любов, и ти искаш да му я дадеш и си втълпяваш, че има все още надежда магията да се появи, то Да, бих я защитила, ако се нуждае от защита, защото е надежда, усилие за любов. Аз обаче не съм способна да повярвам в истинската любов, та едва ли в евентуалната такава и въобще не си представям да се насилвам да обичам някого заради собствените ми комерсиални интереси. В това число включвам "любовта" между двама души повече или по-малко успели и известни, и красиви, които си правят взаимна реклама един на друг чрез своята т.нар. "любов". Най-лошото е в случай, че само единият е наясно с истината. Т.е. когато има лъжа и фалшива любов, то тогава единият винаги ще страда, което е недопустимо - да мамиш някого и той да повярва в това, че някой го обича и... БАУ... и край!!! Затово ако някой се хване на тази игра, поне да си я играе цял живот, а не да зареже "любимия", когато се появи истинската любов в лицето на конярчето, да кажем. Трябва да има отговорност и в комерсиалната "любов". Иначе е твърде пошло и низко, за което и да е човешко същество.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.