Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:19 26.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема До File 099нови  
Автор ODYSSEi ( )
Публикувано07.07.06 20:22



http://img160.imageshack.us/img160/3147/pic999147500525545kz.jpg

Ей - 100 -1....... видя ли ме.
Давам ти шанс да си преосмислиш заканите.

Нямаш си и представа колко бързо мога да стигна до теб, който и да си.
Обикновено сополи като тебе първо се напикават, когато ме срещнат.
Защото са гузни.
Обещавам че няма да те бия!
Обещавам че само ще ти кажа "ЗДРАСТИ"
Обещавам че след направеното подобаващо здрасти, ще припаднеш.
Случаят няма да може да се вмести в никакъв съдебно - правен казус.
Ще бъде регистриран като трудова злополука.
Събуждайки се опикан, най вероятно и насран, ще усетиш и една особена болка в пръстите. И на двете си ръчички.
Толкова ситно ще бъдат начупени че никога повече няма да пишеш на клавиатура ......
ОСВЕН с ЕЗИК.

Ако не ми се извиниш /не държа публично/ се сърди на себе си.

И си извади едно копие за всеки случай.

Редактирано от ODYSSEi на 07.07.06 20:23.



Тема хехехехенови [re: ODYSSEi]  
Автор FileO99 (SSD )
Публикувано07.07.06 21:48



Отворко, това че мърлата ти ражда копелета не те прави преуспял мъж в живота. Като си толкова отворен ела утре в Ягото да ти размажа мръсната мутра, защото моята е по-мръсна даже и от твоята. За информация заведението се намира в Младост 1А като слизаш от Околовръстното с бракмата си минаваш Бизнесцентърът, Била и после на вторият светофар вдясно. Срещата е точно в 20:00 и ще бъда там. Впрочем всяко копеленце като тоя Одисей, който има нещо против мен може да дойде там да ми види мутрата и да опита юмруцитe. Поняли?





Тема Re: хехехехенови [re: FileO99]  
Авторaйpи (Нерегистриран)
Публикувано08.07.06 00:32



Тоя път яко я окъса. Не че не си ял бой. Имам оперативна информация че ще те издебнат когато си продаваш биноклите. Временно се оттегли.
И пак те питам:
имаш ли отговор защо целия дир те е вдигнал на балон
и имаш ли отговор защо ip тата на подобни на тебе маймуни си съвпадат

Беше дал някакво подобие на отговор но номера не минава.



Тема Re: До File 099нови [re: ODYSSEi]  
Авторлeиди (Нерегистриран)
Публикувано08.07.06 12:09



Офффффф замириса на тестостерон





Тема Re: аз те видях :)нови [re: ODYSSEi]  
Авторeмoтиkoн (Нерегистриран)
Публикувано08.07.06 12:16



много си готин





Тема Re:нови [re: FileO99]  
Автор ODYSSEi ( )
Публикувано08.07.06 12:55



И така Господа,
За ваше сведение днес точно в 19.00 имам делова среща в хотел ДЮН-Сл. бряг.
За незнаещите пояснявам че това беше собственост на покойния Жоро Илиев.
Мой голям приятел и както забелязвам - ваш патрон. Колко?- това е друга тема.
Че... като си направите срещичката, имайки предвид возилата които многократно декларирате че притежавате - палете и гасссс към реала.
За сведение Георги взимаше разстоянието София - ДЮН за малко повече от два часа. Щото беше пич.
Ако възприемете идеята, около 23.00 може да се срещнем.
Обещавам - няма да Ви бия. Ако имате прилично държание, разбира се.
Друго - официалното облекло е задължително /никакви прилепнали тениски и прочие/.......Защото няма да ви пуснат.
За Файла бутилка Водка по избор. Ще има и сладолед за по малките - също по избор. Давам ви шанс да докажете това което предварително сте декларирали за самите себе си.
Поканата е абсолютно официална и сериозна.
Успех.

http://img160.imageshack.us/img160/3147/pic999147500525545kz.jpg


Тема Re:Разминах сенови [re: ODYSSEi]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано08.07.06 13:11



със сладоледа





Тема Re: До ODYSSEIнови [re: ODYSSEi]  
Авторминaвaщa (Нерегистриран)
Публикувано08.07.06 14:04



ИДИОТ

!!!!!
и аз мога да напиша такива глупости, мога и да намеря хора, които да ги изпълнят - сама трудно бих се справила все пак... НО никога не бих се гордяла с тези дребнави идиотщини, които Ти си написал, а ако имах намерение да ги изпълня, на твое място бих приложила всичко това единствено и само към себе си, защото го заслужавам (разбирай заслужаваШ).
П.С. малко си грозничък, драгиЙ ( разбирай МНОГО - просто подхождам деликатно към комплексарската ти същност!!! ).



Тема Re: До ODYSSEIнови [re: минaвaщa]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано08.07.06 15:29



П.С. малко си грозничък, драгиЙ ( разбирай МНОГО - просто подхождам деликатно към комплексарската ти същност!!! ).

-пък ти си немалко злобничка, дорогая/или драгий, че нещо много мъжки ми звучиш/-усещаш ли се


На вкус и цвет-товарищи-нет-казват някои хора



Тема Матрицата предупреждаванови [re: aйpи]  
Автор FileO99 (SSD )
Публикувано08.07.06 15:46



Яко закъсване означава съвсем различно нещо. Примерно да се събудиш в чужда смачкана лимузина за петдесетина бона на шофьорското място, а до теб да лежи провиснал трупът на приятелият ти. Ето това е наистина яко закъсване, а не някакво писание в интернет по адрес на някакво 27-28 годишно дупенце. Ял съм такъв бой какъвто не можеш просто да си представиш, впрочем най-лошо бият двама човека не двадесет или тридесет. Двама души могат буквално да те убият от бой с голи ръце в рамките на две минути. Благодаря за оперативната ви информация, впрочем същото нещо ми мина през умът още преди две години. Най-лошото е че има поне 5-6 човека, който не само непрекъснато ме следят в интернет и копират постингите ми, но и даже ме изучават като "уникална личност" според техните оценки. Какво толкова неповторимо намират в мен нямам никаква реална представа но с всяка година тези профайлъри се увеличават и повечето са жени с ясно изразен афинитет към психологията и може би съдебната психиатрия. Трябва да се оттегля не поради някаква обективна опасност корелирана с незначителните ми интернет-изяви, а просто по причина на набиране на поредният интелектуален потенциал и покриване не малките финансовите щети през последните месеци на пиянство, разврат и жестоки тренировки, които възлизат на няколко хиляди лева. Нямам отговор на въпрос защо целият дир ме е вдигнал точно мен на балон, освен че съм станал основен център на внимание и някои от темите ги повдигам с другият си източногермански ник с надеждата те да бъдат доразвити. Но повдигнатите постинги са максимум два-три главно на военноисторическа и уфологична тема не повече, а вие имате предвид именно целите clubs.dir.bg, което наистина ме смущава поне на този етап. Защо IP-адресите на такива маймуни като мен си съвпадат? Може би някакъв съществен елемент от електронната отбрана в интернет? По-добре за съгледвачите ми да си останат с еднаквите IP-адреси отколкото наистина да стигнат до мен.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.