Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:23 04.07.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема За недоизживяната любовнови  
Автор Carrera (fast)
Публикувано25.06.06 13:26



Моят човек е на няколко хиляди километра сега и ми липсва. Замина преди 2 дни, връща се след 2 дни, но пак ми липсва. Чета теми разни тука и на няколко места се прокрадват постинги за недоизживяната любов. Оставам с впечатлението, че всеки си има една такава любов - някой, за който се сещаме от време на време. Някой, който ни подкосява краката, когато го видим на улицата години след като сме го видяли за последно. И аз си имам една такава любов, но идеята, че моят приятел също си има, ме вбесява. И започвам да се чудя коя е тя, как ли изглежда, колко ли често се сеща за нея. Ако има възможност да бъде пак с нея, ще бъде ли? Питам и себе си: А ако аз имам възможност да бъда пак с Недоизживяния, ще бъда ли? И отговорът ме плаши: не знам. А вие знаете ли и бихте ли били?

Имате ли си такава недоизживяна любов?
Моля всеки който прочете тази тема, дори и да не иска да коментира нищо по нея, да напише само "да" или "не" - един вид статистика ще оформим.



Тема Re: За недоизживяната любовнови [re: Carrera]  
Автор ghiacciata (alegra)
Публикувано25.06.06 13:44



Да, имам такава любов....



Може да си разочарован, ако не успееш, но си обречен ако не опиташ!

Тема Re: За недоизживяната любовнови [re: Carrera]  
Авторм ч k (Нерегистриран)
Публикувано25.06.06 14:28



имам и то не една а няколко.........

най голямата е едно момче с което ,се разделих, преди година и половина, още не мога да го преживея.



Тема Re: За недоизживяната любов [re: Carrera]  
Автор Pablito (don_Pablo)
Публикувано25.06.06 19:40



ami zavisi ot mnogo neshta, az mislai che shte se vidia s tazi moia ''nedoizjiviana ljubov'' no vsichko e v zavisimost ot vruzkata mi ako e dobre niama da doizjivea ljubovta si,ako li ne shte probvam



po dobre na horata v ustata otkolkoto v krakata

Тема Re: За недоизживяната любовнови [re: Carrera]  
Автор Hungry eyes (can't disguise)
Публикувано25.06.06 23:32



Имам. И се видяхме за последно точно преди да замине (за 4 дни само) за чужбина. Имах някакво странно предчувствие, че го губя... Точно последната вечер, когато бях с него, успях да му кажа, че го обичам, и успях да скрия сълзичка, която не можех да задържа...

Дали си мисля за него - да, почти винаги, когато съм сама.
Дали, ако имам възможност, бих била с него отново - не, никога.

Disfruta lo que tienes
Piensa que el mundo es todo tuyo...


Тема ъмммм.......ама как зададе въпроса самонови [re: Carrera]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано26.06.06 00:51



Недоизживяна любов......да може да се каже.

Мисля че човек не трябва да намесва такива любови, още повече ако има "актуална" любов



Моята стара любов не бях го виждала от 2002 до 2006, видях го за няколко часа, имаше го пак онзи респект един от друг (който на мен ми хареса всъщност ) и в един момент той ми казва, че ме обичал и т.н. и че сме можели да отидем незнамкъде като дойда за по-дълго и т.н.

И се чудя, какво щеше да е ако имаше сериозна приятелка?!
А-х, да имаме и дете и той искал да ходим незнамкъде............и аз пак се чудех......коя жена би толерирала такива "отношения между столовете"

А аз ако имах сериозен приятел, нямаше да допусна такова нещо, но в близки планове (10г) не мисля да си завъждам такъв

И разни такива чуденки ми минават през главата........Как така? Има ли такива жени "за харем", от ония, на които можеш да им бутнеш лафа " ама ти нали си печена и разбрана" и алтернативни патки

by himbeer


Тема Re: За недоизживяната любовнови [re: Carrera]  
Автор the_curious (циникоидеалист)
Публикувано26.06.06 02:03



Така ли ми се струва или си адски ревнива-като няма от кой-сама си измисляш


А той как ли приема твоята неизживяна-питала ли си го?

Аз имам цели 4 и-не няма да бъда, ако имах възможност.

WAKE UP-YOU MIGHT BE DREAMING NOW!

Тема Re:нови [re: himbeer]  
Автор Hungry eyes (can't disguise)
Публикувано26.06.06 08:40



А ти защо допускаш разговор между теб и бивша твоя любов? Веднъж разделили ли сте се, няма какво да търсите един от друг и да провеждате разговори.

Disfruta lo que tienes
Piensa que el mundo es todo tuyo...


Тема Re: За недоизживяната любовнови [re: Carrera]  
Автор speranza ()
Публикувано26.06.06 12:16



И аз имам такава любов, най-силната, най-страстната, най-мигновената, най-противоречивата и най-неизживяната. Никога няма да го забравя и не мисля, че ще мога да контролирам чувствата си ако някой ден го срещна отново.

What you do speaks so loudly that I cannot hear what you say


Тема Re: За недоизживяната любовнови [re: Carrera]  
Авторcaмo миr (Нерегистриран)
Публикувано26.06.06 13:17



Категорично "НЕ". Не бих била повече нито за миг заедно с никой от тях - предишните. Макар че към някои от тях ще запазя добро чувство в сърцето си и може би ще се сещам за тях, назад повече няма да се върна. А пък ако до мен има човек с който споделяме взаимна любов и привързаност - и дума не може да става за връщане.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.