Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:27 02.07.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема През юни любовта върти кючеци на тор  
Автортop (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 21:02



След като зарязах Моника, ме свали Галя от Младост 4. Но много скоро и тя ми омразна. И познайте какво се случи преди една седмица? Свали ме дама на 34 години от северната част на София. Миналата година Маги от Русе ме заведе в Експо хотел и си мислех, че тя ще ми е най-дъртата след Есил Дюран, но какво се оказа.
Въпреки че е в предсмъртна възраст(34 години) Надежда е много по-духовита(и в двата смисъла) от досегашните ми дами(дори потомствената курва от Дружба). Има си и недостатъци обаче, че когато не сме заедно ме ангажира по телефона. Също така ме засенчва финансово. Кара Sl най-новия, който е с 12 000 евро по-скъп от S класата ми. Днес пък ми купи мотор-Хонда Це Бе Ер 900 кубика. Тая луда ли е-да се навеждам под един спойлер на две гуми и да събирам мухите. Не е ли си да държа махагоновия волан със сервоусилвател/сервотроник(втвърдяване на хидравликата в зависимост от скоростта) на S класата и да ми духа 4-зоновия климатроник на мъдата, в сутиен да ми го сложиш не пипам!
С това си попадение успях да надмина един друг светец от моето обкръжение, който налита на бабичките! Според вас влюбен ли съм в Надежда? Според вас от какво ще умре Надежда-от старост или от мъка по мен?

П.С. в Неделя ще идва 19-годишна дама от Балчик за мен. Ще я опердаша и ще й лепна един стикер на челото с надпис: "Добрият селянин е мъртвият селянин", след което безславно ще си отпътува за село!





Тема Re: През юни любовта върти кючеци на торнови [re: тop]  
Авторleidi (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 21:28



abe ti maluumnik li si

mujete jentalmeni ne razpraviat koia sa ebali

tova vobshte nee mujkarsko a detsko i pubersko

dori i da te hvamat vurhu neia nikoga ne triabva da kazvash che si ia ebal basi tupaka, mislia che si spal s ne poveche ot 3 jeni



Тема Re: През юни любовта върти кючеци на торнови [re: leidi]  
Автортop (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 21:33



Къде съм казал, че съм я ебал ма оуу?
Като каза за ебане-преди една година една беше написала тук, че "нормална жена няма никога да ми пусне". Тя беше с регистриран ник и редовно влизаше в клуба. Един ден незнайно как успя да ме омая и да ме вкара в леглото. Заведе ме в тях. Правехме квото правехме, тя стана, избърса си спермата от корема и за мое учудване влезе в дира и започна да пише с ника си!





Тема Re: televizija Planetaнови [re: leidi]  
АвторBianca (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 21:35



Mislia,4e si prekalil s gledaneto na folk kanali, stom si po4nal da si fantazira6, 4e si spal i s folk pevizi


Ne iskam da si mislia s kolko oste folk3ve3di si spal s distanzionnoto v ednata ruka i s onaia rabota v drugata
Kakto i da e- 3abaven si i takuv triabva da si ostane6



Тема Re: През юни любовта върти кючеци на торнови [re: тop]  
Авторleidi (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 21:37



abe glei taia det shai lepnesh etiket da ne ti lepne i tia neshto

ta moje i men da si me ebel znaeli chovek ????????





Тема Re: televizija Planetaнови [re: Bianca]  
Авторleidi (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 21:40





tukmo i az tova shtiah da kaja koi znae kak gi e vurtial na shish mrusnicite



Тема Re: televizija Planeta Е ЗВЕРИЛНИКнови [re: leidi]  
Авторщacтливka (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 21:52



искаш да ни убиеш ли?
комп.удър
пиши на кирилица
ИсКАМ да живея



Тема Re: televizija Planeta Е ЗВЕРИЛНИКнови [re: щacтливka]  
Авторлeиди (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 21:57



ок ето стана ще пиша на кирилица , ако свикна де



Тема Re: televizija Planeta Е ЗВЕРИЛНИКнови [re: щacтливka]  
Автортop (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 21:59



Тва е любов бе ей пияници. Само секс ви е в главътъ. Деба и торове.
С Есил Дюран не съм спал. Само излизахме на кафе и след него й казах: "Нали знаеш какво следва, когато мъж плати сметката на жената".
Тя беше готова, ама аз да не съм извратен с тая мумия да легна. След като разказах за случката на Снежи(35 годишна бизнесдама от Плиеен със силикон), се хвана за главата.





Тема Re: televizija Planeta Е ЗВЕРИЛНИКнови [re: тop]  
Авторлeиди (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 22:05








Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.