Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:33 14.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Тема баси казуса!нови  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано16.06.06 18:06



значи, след като почти година живях в емоционалния ад: "ще се виждаме само когато на мен ми е удобно, сега не мога, нищо че обещах, обади ми се след месец, тогава ще съм по-свободен, сега ми е се е вдигнал, веднага тръгвай, не ме интересува, че си болна, много съм зает", след като ми трябваха 4 месеца терапия, за да се оправя от това и сега тръгнах пак да се срещам с некви мъже, за да си продължа живота нататък, се натъквам на следния казус:
"здравей, съкровище, аре да се видим." аз: добре. кога? ми в петък. ще ти звънна преди това да се разберем. няма звънване. ок. после - ох, извинявай, много бях уморен, заспал съм на дивана. в понеделник искаш ли да се видим? може. няма такова нещо. нито се обажда, нито нищо. и в двата дни си освобождавам вечерите и ако някой ми каже - аре да се видим, аз викам - не мога, имам ангажимент. последната изцепка е от вчера. да се видим в сряда? не мога, казвам аз, заета съм. добре, тогава в четвъртък. казвам - ок. сутринта в четвъртък звъни - нали ще се видим довечера? да, казвам аз. добре, ще ти звънна в 19.30 и в 20.00 ще мина през вас. като стана 21, аз реших да се обадя да видя кво става. пак съм си освободила вечерта. телефонът е изключен. оставих съобщение, че в такива ситуации човек първо се притеснява, после си мисли гадости. пуснах и един ес ем ес да ми звънне като си включи телефона. стоя така изключен до днес на обед, после се включи за малко, без да се вдига, и сега пак е изключен.
мама му стара, като не можеш или не искаш да видиш някого, що го каниш и го вързваш? някакви коментари за тази явна психопатия?
уточнявам: правили сме веднъж секс, момчето ми харесва, аз никога не съм го канила никъде след това, инициативата идваше от него. а защо се чувствам като натрапница, не мога да разбера. кво им става на тези хора, не мога да разбера. явно пак се вкарах в някакъв тъп филм, на който вече му текат финалните надписи и то по гърба на този тенекеджия.

poor is the man whose pleasure depends on the permission of another.


Тема Re: баси казуса!нови [re: emma_goldman]  
Автор jultur4e (горда)
Публикувано16.06.06 18:22



Според мен нещата са много прости


Аз постъпвам така като съм заета сериозно с някой и по-принцип около мен се мотае и друг кандидат
т.е. той явно си има сериозна приятелка, но в сферата на добрите пожелания няма нищо против да е с теб. Ако не си влюбена ще е добре.


само един ме разбира и то погрешно

Тема Re: баси казуса!нови [re: jultur4e]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано16.06.06 18:24



аз още по-тежко се съмнявам, че може и да е женен, но пък как спа една вечер у нас, без да го усети неговата? ама - може да е била някъде, както ми казаха приятели.
не съм, просто ми харесва. това е. иначе е цар на плановате - това ще направим, онова ще направим. имаш предвид, че ме държи в резерва, ако изскочи шанс да тресне нещо настрани? е много тъпо....

poor is the man whose pleasure depends on the permission of another.


Тема Re: баси казуса! [re: emma_goldman]  
Автор jultur4e (горда)
Публикувано16.06.06 18:27



била съм с женен.
хем си го държеше яко

ама все се случва да се скарат и той уж да се обиди и да преспи уж у някой приятел
Гадове са мъжете, веднъж усетят ли че искаш да си с тях и се възползват - викаше му се емоционален вампир

само един ме разбира и то погрешно

Тема Re: баси казуса!нови [re: jultur4e]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано16.06.06 18:35



охххх, що все на мен!



poor is the man whose pleasure depends on the permission of another.

Тема Re: баси казуса!нови [re: emma_goldman]  
Автор FileO99 (SSD)
Публикувано16.06.06 18:44



Защото не търсиш истински мъже и затова ти се налага да решаваш такива казуси. Мен Елисавета или Десислава като ми звъннат и след 15 минути съм точно там където кажат





Тема Re: баси казуса!нови [re: emma_goldman]  
АвторБapби (Нерегистриран)
Публикувано16.06.06 19:47



на такъв му казвам ' голямо говедо- егоист' , който седи на два стола и лъже нескопосно..... нареждам му да не ме безпокои никога повече и до там .

не се занимавай с него - само ще си загубиш времето и ще трошиш нерви без да има смисъл.



Тема Re: emma_goldmanнови [re: emma_goldman]  
Автор Tpyпaщия_пeчaл (търсещ)
Публикувано16.06.06 21:13



Емма, що се занимаваш с такива образи? Имам впечатление, че добре преценяваш ситуациите. Ако искаш да чуеш, това което знаеш....
Ми ти го казваш: а защо се чувствам като натрапница Какво очакваш от такава връзка..........?



Истината е някъде по средата!

Тема Re: баси казуса!нови [re: emma_goldman]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано16.06.06 21:39



Ми що просто не му теглиш генерално една сосна българска майна и следващия път, като ти се обади, ти просто не вдигай или директно му затвори, без да връщаш обаждането след това. В крайна сметка в наши дни времето е изключително ценно и не може така да ти го блокират по този селски начин. Аз лично бих избесняла изключително за подобно неандерталско поведение. Веднъж-дваж, ама три пъти вече е прекалено...Извинение за подобни случаи може да бъде само нещо изключително сериозно. Пък и най-малкото - не показва никакво сериозно отношение към теб самата.

La donna e mobile


Тема Re: баси казуса!нови [re: emma_goldman]  
Авторchica (Нерегистриран)
Публикувано16.06.06 22:01



слушай мацка, що не вземеш да го отрежеш тоя задник !!!!!!

ма не грубо ...пускай го ти по пързалката - ей, така да му стане гадно
не го търси, не му пускай смс-и, чакай го той да те потърси и като ти предложи да се видите му кажи, че имаш адски много ангажименти и сигурно ще си много заета, но ако иска да се видите нека звъне ;) той със сигурност ще почувства, че не си му много сигурна кауза и интереса му ще се засили - пак ще звънне!
тогава пак така му откажи, но винаги оставяй една отворена вратичка
можеш да го изнервиш като ти звъни да не му вдигаш - той отново ще опита да те потърси - бъди сигурна

и един съвет от мен - не блокирай вечерите си за него ! забавлявай се с приятели и не го мисли тоя - какъвто и да му е проблема ще го разкриеш :)
трябва да си търпелива и да имаш тактика - не му се връзвай всеки път

айде успех и разказвай какво се случва с теб






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.