Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:13 01.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема чуваствате линови  
Автор strasttt (bad angel)
Публикувано16.06.06 11:44



се нащастни?въпреки всички успехи и постигнати неща или просто, защото не сте постигнали нищо. МОже да го наречете и неудовлетвореност, ако щете, но едно такова гадно, непоносимо чувство, което не изчезва по една ил друга причина.
аз лично съм нещастна и си го признавам, знам коя е причината- несполука в личния живот, старая се, но явно не може да се получи. просто така става, но това много ме натъжава и ме кара да се чувствам още по-нещастна. нищо не е в състояние да ме накара да се чувставам доволна и щастлива. Не мога да се излекувам.otkacham]

При вас как е това? как бхте се излекували от такова състояние или как се лекувате, ако се чувствате като мен?

Единственият начин да се отървеш от изкушението е като му се отдадеш!

Тема като начало [re: strasttt]  
Автор GooFY (между другото)
Публикувано16.06.06 11:54



бих се отървал от мотото си

В отговор на:

Единственият начин да се отървеш от изкушението е като му се отдадеш!




а иначе всеки се е чувствал така,но повярвай ми незгодите в личен план са само повърхностната причина..истината е че не си доволна от това което си .. не си нещастна защото не си омъжена за брат-ъ пит-ъ,а защото си изгубила вяра в това че изобщо можеш да бъдеш щастлива ..проблема е друг признай и може и да дадем правилните отговори
ако съществуват такива изобщо

ей домъчня ми...

Тема Re: като началонови [re: GooFY]  
Автор strasttt (bad angel)
Публикувано16.06.06 13:18



Всъщност мотото ми си ми харесва, а и съм убедена, че е така, поне при мен.
аз и е искам да се женя за брат пит, затова не мога да бъда нещастна,защото не го искам.
Не съм изгубила вяра, напротив постоянно се опитвам да бъда, но дадени несполуки ме връщат назад и от това опитване няма резултат. Това е ,доволна съм в професионален план, но сякаш че личнният ми живот е този, който ме отчайва всеки път.въпреки многобройните ми опити да не е така.

Единственият начин да се отървеш от изкушението е като му се отдадеш!


Тема Re: като началонови [re: strasttt]  
АвторCвeтлa (Нерегистриран)
Публикувано16.06.06 13:26



И аз се чувствам точно по същия начин. В професионално отношение всичко е ОК личния живот един постоянен компромис и едно примирение с това което имаш за да не останеш сам. Не зная прекалено големи очаквания ли имам какво ли но не е за завиждане...



Тема Много сме, силни сме!нови [re: strasttt]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано16.06.06 13:42



Всеки е попадал в такава дупка, надали да е непознато чувство за повечето от хората. Концентрирай се върху нещо друго, намери си хоби, запознай се с нови хора, започни да излизаш с приятели, спортувай активно, за да нямаш време да се концентрираш върху неволите си. В определен момент и на твоята улица ще изгрее слънце, стига да успееш да избиеш тези лоши мисли от главата си.



La donna e mobile

Тема Re: Много сме, силни сме!нови [re: fidgety]  
Автор strasttt (bad angel)
Публикувано16.06.06 14:24



много странно, но непрекъснато съм заета и това съм го минала ве4е с спорта. Спортувам по-рядко вярно, но го правя, ходя много пеша. Контектувам с хора, не е да не ми липсват приятели и познати, с които да се видя. Но въпреки всичко, съм нещастна. Да, сама съм, но отдавна съм свикнала, че когато ме боли, ме боли смао мен и когато трябва да си реша проблема, си го решавам сама и дори да има някой до мен, той пуска съвети. Прсото с колкото и хора да съм била, смао един успя да ме накара да повярвам не че проблемите са общи,но че мога да обичам. А той просто се отказа от това, което сиакх да му дам. Оттогава още пове4е връзки, но нищо.

никакви чувства относно каквото и да е било,просто една празнина. перманентна

Единственият начин да се отървеш от изкушението е като му се отдадеш!

Тема Re: Много сме, силни сме!нови [re: strasttt]  
Автор chiza (минаващ)
Публикувано16.06.06 14:45



Нито спорт,нито работа,нито книгите и музиката ме разсейват,когато се чувствам нещастна.Истината за мен е толкова проста.Човек има нужда да усеща страстта,че е желан и обичан и живота става някак си по-прекрасен...Само любовта може да те накара да забравиш,каквото и да било и да ти даде сили да се справиш.



Тема Re: Много сме, силни сме!нови [re: chiza]  
Автор strasttt (bad angel)
Публикувано16.06.06 15:10



много си права, наистина много
наскоро бях слушала по радиото как водещият пита един слушател: "какво може да направи една жена с теб?", а слушателят отговаря: " ами две неща-или да те издигне до небесата или да те изравни със земята!"
май това важи и за жените-защо да не е същото при нас-ако ре4е да ни разкаже играта,ще го направи дори без да се замисля,а пък ние да си се гърчим. И точно това стана с мен, смао че още по-гадното е, че продължава д ами звънни периодично да не го забравя, а връзките след него, колкото и многобройни да са, ме правят сякаш по-нещастна??!!!!!!!!!!!!!
май съм патологичен случай, на нкой от вас да му се е случвало нещо опбодно, аз ве4е го изживявам 2 години и не мога да не си про4ета смсите, ана обажданията някой път вдигам, друг път не.



Единственият начин да се отървеш от изкушението е като му се отдадеш!

Тема всеки има право на мнение..нови [re: strasttt]  
Автор GooFY (между другото)
Публикувано16.06.06 15:13



може да греша,но аз си настоявам че щастливи хора с твоето мото съм виждала
,но щастливи за дълго не съм

плюс има два вида щастие единия е както някой спомена и както ти искаш някой любим да ти оправи живота с хормонално любовно разтройство
или втория -удовлетворение че си жив ,че си здрав,че постигаш неща които други не могат,че пееш ,или че рисуваш,или че си пипаш носа със затворени очи едни такива дребни нещица дето те правят хепи ,ако щеш и писането тук..

до преди известно време се чудех защо не съм достатъчно щастлива
после принца дойде и известно време бях много,много щастлива ,но изведнъж пак от нищото се появи въпросната неудовлетвореност- бях нещастна?????и си викам ама какво става ????еми явно е че щастието е компонент от много неща и единствения който на мен лично ми действа не зависмо от другите е че се старая да бъда добър човек и то не като се поддавам на разни изкушения за да ги преодолея ,а като ги преодолея за да се радвам че съм по силна от тях



аз наистина съм щастлива поне за момента:)

ей домъчня ми...

Тема ооооооооооо,нови [re: strasttt]  
Автор GooFY (между другото)
Публикувано16.06.06 15:18



колкото и да си силен прочетеш ли смс и вдигнеш ли телефона....ужас
смени си телефонния номер ,поща и други начини за достъп
намери сили просто го забрави ..навярно осъзнаваш че това не е мъжа с който искаш да прекараш остатъка от живота си ..или??
това е човека препядствие
а ти достатъчно силна ли си ?

ей домъчня ми

...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.