Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:48 30.04.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Съпругът или другият...?нови  
Авторedno slynchice (Нерегистриран)
Публикувано15.06.06 12:01



Омъжена съм от доста време,имахме щастлив живот с много хубави мигове,но през последната година чувствата ни охладняха.И аз не знам как стана,просто се случи.И тогава се появи той,другият.Мил,внимателен,галантен,изслушващ,нежен...В началото само разговаряхме,после започнахме да се срещаме и в един момент се оказах влюбена до уши в него.Сутрин се събуждах с мисълта за него и вървях усмихната,чувствата ни уж бяха споделени.Заговорихме за съвместен живот и т.н
В един момент съпргът ми разбра за връзката ни и тогава всичко се сгромоляса.Каза той или аз,проведе разговор с него,на който не ми беше позволено да присъствам,но той казал,че няма нищо такова.Че изобщо нямал каквито и да е чувства към мен,пак за съвместен живот и дума да не става.Т.е накратко,баста-да вървя по дяволите.
Сега си седя,гледам си тъпо,опитвам се да забравя,а не мога.Може ли човек да изрече толкова много лъжи,докато ме гледа в очите!?





Тема Re:нови [re: edno slynchice]  
Автор Lychezara ()
Публикувано15.06.06 12:05



Ти май се опитваш да играеш на развален телефон за важни неща

и после питаш, къде е проблема .





Тема Re: Съпругът или другият...?нови [re: edno slynchice]  
Авторвъпpoc (Нерегистриран)
Публикувано15.06.06 12:06



всичко е възможно...
ама усещам да
някой "лъже" но кой от "двамата"...в "триъгълника"..





Тема Re: Съпругът или другият...?нови [re: edno slynchice]  
Авторedno slynchice (Нерегистриран)
Публикувано15.06.06 12:18



Може би сте прави,но той не се и опита да ме потърси...Нито дума от негова страна





Тема Re: Съпругът или другият...?нови [re: edno slynchice]  
Автор Lychezara ()
Публикувано15.06.06 12:25



Аз пък не разбирам теб, не знаеш какво точно е причинил мъжа ти, как се чувства твоя приятел ... и си стоиш така без да провериш нещата !?





Тема Re: Съпругът или другият...?нови [re: edno slynchice]  
Авторedno slynchice (Нерегистриран)
Публикувано15.06.06 12:34



Де да можех да проверя,но просто няма начин това да стане без нещата да се влошат още повече.Не искам да му навредя въпреки всичко,въпреки че може би наистина ме е лъгал...



Тема Re:нови [re: edno slynchice]  
Автор Lychezara ()
Публикувано15.06.06 12:36



Не можеш да му се обадиш като нормален човек ?!
Ти да не живееш в арабския свят ? Я стига се вързва на глупости !







Тема Re:нови [re: Lychezara]  
Авторedno slynchice (Нерегистриран)
Публикувано15.06.06 12:44



За съжаление е така...,не мога да му се обадя по нормален начин.А и да си призная,не знам дали съм готова да чуя тези неща директно от него.



Тема Re: Съпругът или другият...?нови [re: edno slynchice]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано15.06.06 13:15



Да де, ама до кога смяташ да стоиш така като щраус с главата в пясъка? Защо не му пуснеш мейл, смс, нещо? Пък и ти по-горчивата част от питието си я изпила, защо не го направиш до дъно, за да знаеш, поне пред себе си, че всичко с този човек е приключило и не е като да не си направила всичко възможно. За собствено успокоение. Иначе дали те е лъгал - възможно е, ако е искал да не се задълбочават отношенията ви или просто така му е било удобно. Само той си знае какво е стояло зад всичките му думи. А ти би го разбрала, ако все пак направиш някакъв опит да поговориш с него и да видиш за какво иде реч. А може и да си седиш с поглед, изпълнен с меланхолия, ама ще ти трябва доста време, за да забравиш всичко това...

La donna e mobile


Тема Re: Съпругът или другият...?нови [re: fidgety]  
Авторedno slynchice (Нерегистриран)
Публикувано15.06.06 14:07



Съпругът ми така да се каже ми прости за това,което е станало до този момент,но каза,че не иска никакви контакти от тук нататък.Че дори и само веднъж да му се обадя,значи край.
Сега не зная,заслужава ли си заради един разговор с него да разруша всичко градено през тези години?Ами ако той наистина ме е лъгал и аз като последната глупачка нараня пак човека до мен,за да го чуя от неговата уста...
Но пък ако не е така,ако той ме е излъгал...,и какво ли е казал пък на него...!?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.