Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:00 13.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Съпругът или другият...?  
Авторedno slynchice (Нерегистриран)
Публикувано15.06.06 12:01



Омъжена съм от доста време,имахме щастлив живот с много хубави мигове,но през последната година чувствата ни охладняха.И аз не знам как стана,просто се случи.И тогава се появи той,другият.Мил,внимателен,галантен,изслушващ,нежен...В началото само разговаряхме,после започнахме да се срещаме и в един момент се оказах влюбена до уши в него.Сутрин се събуждах с мисълта за него и вървях усмихната,чувствата ни уж бяха споделени.Заговорихме за съвместен живот и т.н
В един момент съпргът ми разбра за връзката ни и тогава всичко се сгромоляса.Каза той или аз,проведе разговор с него,на който не ми беше позволено да присъствам,но той казал,че няма нищо такова.Че изобщо нямал каквито и да е чувства към мен,пак за съвместен живот и дума да не става.Т.е накратко,баста-да вървя по дяволите.
Сега си седя,гледам си тъпо,опитвам се да забравя,а не мога.Може ли човек да изрече толкова много лъжи,докато ме гледа в очите!?





Тема Re:нови [re: edno slynchice]  
Автор Lychezara ()
Публикувано15.06.06 12:05



Ти май се опитваш да играеш на развален телефон за важни неща

и после питаш, къде е проблема .





Тема Re: Съпругът или другият...?нови [re: edno slynchice]  
Авторвъпpoc (Нерегистриран)
Публикувано15.06.06 12:06



всичко е възможно...
ама усещам да
някой "лъже" но кой от "двамата"...в "триъгълника"..





Тема Re: Съпругът или другият...?нови [re: edno slynchice]  
Авторedno slynchice (Нерегистриран)
Публикувано15.06.06 12:18



Може би сте прави,но той не се и опита да ме потърси...Нито дума от негова страна





Тема Re: Съпругът или другият...?нови [re: edno slynchice]  
Автор Lychezara ()
Публикувано15.06.06 12:25



Аз пък не разбирам теб, не знаеш какво точно е причинил мъжа ти, как се чувства твоя приятел ... и си стоиш така без да провериш нещата !?





Тема Re: Съпругът или другият...?нови [re: edno slynchice]  
Авторedno slynchice (Нерегистриран)
Публикувано15.06.06 12:34



Де да можех да проверя,но просто няма начин това да стане без нещата да се влошат още повече.Не искам да му навредя въпреки всичко,въпреки че може би наистина ме е лъгал...



Тема Re:нови [re: edno slynchice]  
Автор Lychezara ()
Публикувано15.06.06 12:36



Не можеш да му се обадиш като нормален човек ?!
Ти да не живееш в арабския свят ? Я стига се вързва на глупости !







Тема Re:нови [re: Lychezara]  
Авторedno slynchice (Нерегистриран)
Публикувано15.06.06 12:44



За съжаление е така...,не мога да му се обадя по нормален начин.А и да си призная,не знам дали съм готова да чуя тези неща директно от него.



Тема Re: Съпругът или другият...?нови [re: edno slynchice]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано15.06.06 13:15



Да де, ама до кога смяташ да стоиш така като щраус с главата в пясъка? Защо не му пуснеш мейл, смс, нещо? Пък и ти по-горчивата част от питието си я изпила, защо не го направиш до дъно, за да знаеш, поне пред себе си, че всичко с този човек е приключило и не е като да не си направила всичко възможно. За собствено успокоение. Иначе дали те е лъгал - възможно е, ако е искал да не се задълбочават отношенията ви или просто така му е било удобно. Само той си знае какво е стояло зад всичките му думи. А ти би го разбрала, ако все пак направиш някакъв опит да поговориш с него и да видиш за какво иде реч. А може и да си седиш с поглед, изпълнен с меланхолия, ама ще ти трябва доста време, за да забравиш всичко това...

La donna e mobile


Тема Re: Съпругът или другият...?нови [re: fidgety]  
Авторedno slynchice (Нерегистриран)
Публикувано15.06.06 14:07



Съпругът ми така да се каже ми прости за това,което е станало до този момент,но каза,че не иска никакви контакти от тук нататък.Че дори и само веднъж да му се обадя,значи край.
Сега не зная,заслужава ли си заради един разговор с него да разруша всичко градено през тези години?Ами ако той наистина ме е лъгал и аз като последната глупачка нараня пак човека до мен,за да го чуя от неговата уста...
Но пък ако не е така,ако той ме е излъгал...,и какво ли е казал пък на него...!?



Тема Re: Съпругът или другият...?нови [re: edno slynchice]  
Автор Shokou_io_kurayami (НейноВисочество)
Публикувано15.06.06 15:09



явно не ти пука за съпруга особенно

след като те мъчат въпроси разни
а пък това "заради един разговор с него да разруша всичко градено през тези години" то вече е разрушено та за какво говорим?
и накрая - обади се на другия и се разберете ... крайно време е голяма жена си, действаш сама та поеми си отговорността за действия и последствията

твойта драме е "хем боли, хем сърби ... да се почеша ли"

Men will sooner forget the death of their fathers then the loss of their property

Тема Re: Съпругът или другият...?нови [re: edno slynchice]  
Автордa питaм (Нерегистриран)
Публикувано15.06.06 15:21



А не може ли да обясниш на съпруга си че това са били все пак ТВОИ отношения и не е редно той да говори, да се намесва и да решава, а това трябва да направиш ти? защо си допуснала той да говори с приятеля ти????? Ами аз, макар да съм жена, ако бях на мястото на приятеля ти и ми пратиш съпруга си и аз щях да реагирам по тоя начин.
Иди и говори с човека, не се прави на ощипана, любовта се среща страшно рядко за да я попиляваме по тоя на§ин.
И не е задължително сыпругът ти да разбере какво смяташ да правиш. Не бъди овца.
Успех!





Тема Re: Съпругът или другият...?нови [re: edno slynchice]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано15.06.06 15:57



Aми ти по-добре от мен знаеш какво сте градили. Ако имате и деца, ситуацията се усложнява... Ама все пак е редно да се разбереш по-човешки с другия, вместо парламентьор в ролята на съпруга ти. Последният няма как да разбере, освен, ако ти самата не му кажеш. А и не виждам какво толкова ненормално има да се чуете за последно и да говорите. Явно, за да си била с втория човек, е имало конкретна и основателна причина, която те е карала да се чувстваш неудовлетворена в брака ти. Вече ти си тази, която решава кое е с най-голям приоритет, особено и при наличие на деца. Но все пак нормалният, поне за мен, подход е да се чуеш за последно с втория, за да не се връщаш назад след години и да се чудиш защо любовта се е изплъзнала между ръцете ти. А пък, ако няма любов, което ти ще разбереш по поведението и отношението на втория, поне ще си знаеш, че не си изтървала нищо, което да си е заслужавало. Бе за твое собствено успокоение, не за друго.

La donna e mobile


Тема a ти какво???нови [re: edno slynchice]  
Автор GooFY (между другото)
Публикувано15.06.06 16:20



В отговор на:

Сега си седя,гледам си тъпо,опитвам се да забравя,а не мога.Може ли човек да изрече толкова много лъжи,докато ме гледа в очите!?






...по малко ли изрече пред мъжа и пред любовника си докато ги гледа в ...очите ам??
и ако си била влюбена до уши защо си чакала топ разкрития от страна на мъжа ти а не си седнала да говориш с него и изобщо в момента ако любовника ти те е лъгал и можеш да върнеш времето назад ..щеше ли да останеш с мъжа си ..ам?мисля че да..щот си ..бездействен човек и тва си е
ако не те е лъгал ще останеш с него ли ?

нищо не ме дразни така както цялото това лъгане и безсмислено изневеряване..ми мамка му ..ти да не си животно за разплод че да правиш секс без чувства ..жена си бе..а ако изпитваш любов защо се криеш защо се страхуваш любовта по правило не е страхлива????????или се бъркам
случва се ад объркаш човека ако обаче не можеш да се примириш поне имай достойнство да бъдеш искрена


тюююююююююю какви хора сте бе

ей домъчня ми...

Тема ми трудно енови [re: дa питaм]  
Автор GooFY (между другото)
Публикувано15.06.06 16:26



как да не бъде уфсъ като е ?????????
аз не мога да разбера има книги има телевизия ми изходите от такива ситуации са си все старите
хепи ендинга е само за силните и влюбените
това е
ди енд................

ей домъчня ми

...

Тема Re: Съпругът или другият...?нови [re: edno slynchice]  
АвторCruel intention (Нерегистриран)
Публикувано15.06.06 16:29



Извини ме, но ще бъда максимално груб, просто до гуша ми дойде от женски простотии.


1. Защо не престанеш да се правиш на ОВЦА, а да вземеш да решиш кого обичаш и да зарежеш другия?!
2. Ти гледаш тъпо, а мислиш ли какво изпитват двамата направени на олигофрени мъже?!
3. Е ти как искаш да реагира човека след като му пращаш мъжа си да се разберът?! Ти за награда ли се мислиш. 'Що не вземеш да им организираш турнир, бой до смърт с хладни оръжия с награден фонд ТЕБ.
4. Мъжът ти трябва или да е изключително "смотан", или безобразно да те обича за да ти търпи глупостите.
5. Лично аз, ако бях на мястото на другия, след случката със съпруга ти, щях да те сложа в графата "недостойни за любов" докато не изпълниш точка 1.



Тема е как да решинови [re: Cruel intention]  
Автор GooFY (между другото)
Публикувано15.06.06 16:42



е как да реши като не обича нито единия нито другия


бъди сигурен че и да я е обичал безмерно вече просто ще се прави на смотан
не се мисли за награда ми си е уфсъ
и искреност и грубост са две различни неща
не си груб просто си искрен и неделикатен:)

ей домъчня ми...

Тема Re: Съпругът или другият...?нови [re: edno slynchice]  
Авторпpocтo eдин (Нерегистриран)
Публикувано15.06.06 17:06



Сори, че се намесвам и аз в темата, ама не мога да се сдържа


Чета написаното и ми идва само един въпрос, другите вече се зададоха. Та...казваш: Каза той или аз,проведе разговор с него,на който не ми беше позволено да присъствам,но той казал,че няма нищо такова.Че изобщо нямал каквито и да е чувства към мен,пак за съвместен живот и дума да не става.Т.е накратко,баста-да вървя по дяволите.

Та, аджеба, след като мъжа ти ти е казал "той или аз" и след като не ти е било позволено да присъстваш на разговора, нито си се чувала с втория, как разбра дали го е казал наистина? Защото той може да го е казал, но може и да не е, нали? Опитвам се да ти кажа, че знаеш само версията на мъжа си, а обикновено е необходимо да знаеш и двете, за да си направиш правилните изводи. Толкоз. Желая ти успех!



Тема Re:нови [re: edno slynchice]  
Автор Lychezara ()
Публикувано15.06.06 17:11



Как може да позволяваш на мъжа ти да се държи с теб като с дете в детска градина ??!





Тема Re: е как да решинови [re: GooFY]  
АвторCruel intention (Нерегистриран)
Публикувано15.06.06 17:15



Уместна забележка! Романтичната ми натура, винаги поставя тази възможност след "може да е умрял/а".

Колкото и странно да е доста хора поставят знак на равенство между искреност и грубост, особено когато коментираш неща от личната им сфера, макар и по тяхно желание.



Тема Re: Съпругът или другият...?нови [re: пpocтo eдин]  
Автор cherry_in_liqueur (sweet)
Публикувано15.06.06 17:17



Взе ми думите от устата. Дори е възможно разговор между двамата да не е имало...



Тема Re: Съпругът или другият...?нови [re: cherry_in_liqueur]  
Автор GooFY (между другото)
Публикувано15.06.06 17:20



абе вий пък какво сте се затюхкали имало ли е нямало ли е това няма значение..тъкмо има изпитание..може да разбере себе си и да се осъзнае
цвекло ,марула или достойно влюбен човек е ?

ей домъчня ми

...

Тема Re: Съпругът или другият...?нови [re: GooFY]  
Автор cherry_in_liqueur (sweet)
Публикувано15.06.06 17:26



ииии ама ти много грубиянски значииии; влез й в положение де, ситуацията е деликатна



Тема Agreedнови [re: GooFY]  
АвторCruel intention (Нерегистриран)
Публикувано15.06.06 17:53







Тема Re: Съпругът или другият...?нови [re: edno slynchice]  
Авторcounter (Нерегистриран)
Публикувано15.06.06 18:01



аз едно знам в такива случаи - не слушай какво ти се говори, а гледай какво се прави - и ти си прави каквото ти казва сърцето или диктува ума, без да се съобразяваш и без да чакаш ...
аз така навремето слушах слушах слушах едни простотии ... то не бяха предстоящи раздели, то не бяха годежи, пък разваляне на годежите, то не бяха срокове, то не бяха непреодолими пречки пред разделите, то не бе чудо ... и накрая се раздели наистина, ама като срещна друг, сега е с него ...



Тема Re:нови [re: counter]  
АвторHeли (Нерегистриран)
Публикувано15.06.06 18:05



Да и при мен беше така ...



Тема ми простууууууууууу..нови [re: cherry_in_liqueur]  
Автор GooFY (между другото)
Публикувано15.06.06 22:01



ни моа ..много се нервя вече..защо има талкова глупави ли ,наивни ли .елементарни ли ..просто не знам коя е думата ..хора:)

искреност,не грубост

деликатност само към деликатни хора



ей домъчня ми...

Тема Re:нови [re: Heли]  
Авторcounter (Нерегистриран)
Публикувано16.06.06 08:51



да, отврат ... и през цялото време, и накрая, все аз бях кривия и виновния ...



Тема Re: Съпругът или другият...?нови [re: edno slynchice]  
АвторProsto Maria (Нерегистриран)
Публикувано16.06.06 10:48



Плача и чета поредната сложна ситуация,подобна на която и аз преживях.
Искрено ти съчувствам.Само искам да ти кажа,че който и да ти даде съвет,той ще е от неговата гледна точка.Решението е твое.Почувствай го!
Първо искам да кажа,че всяка връзка претърпява кризи,смятам знаеш.Има ли вариант сега да е вашата семейна криза? Не казваш какви са ти чувствата към съпруга.
Питаш:” Може ли човек да изрече толкова много лъжи,докато ме гледа в очите!?”
Отговарям ти МОЖЕ. Ти какво, да не би да си споделяла със съпруга си истината през цялото време? Ако приятелят ти те обича,защо не ти се обажда? Ето ти едно доказателство за чувствата му. Казваш,че съпругът ти е простил. Представяш ли си какво му е и какво му е коствало да ти прости?
Аз бях изпаднала в подобна ситуация преди година.Моя приятел беше и женен.(Ти не казваш нищо за сем.положение на твоя)Повярвах на женения си приятел и скъсах със гаджето си.Бяхме много щастливи и всичко щеше да бъде ОК.След време,обаче той си намери друга и на нея говореше думите,които ми беше говорил на мен.Чувствах се като парцал.Сега и с нея нещата не вървят и идва следващата може би…



Тема Re: Съпругът или другият...?нови [re: edno slynchice]  
АвторPaди (Нерегистриран)
Публикувано16.06.06 11:04



Вземи решението час по-скоро!
Недей да оставяш така нещата,защото после цял живот ще се питаш какво би станало,ако бях постъпила иначе.Много е лошо да живееш с някого от съжаление.
Обади му се или се срещнете и се разберете очи в очи.
Успех!



Тема Re: Съпругът или другият...?нови [re: edno slynchice]  
АвторReshenie na latinica (Нерегистриран)
Публикувано16.06.06 12:09



Shto ne mu zvynnesh na twoq priqtel? Shtoto myzha ti si ima sobstveno razpisanie ve4e, ako me razbirash. Leko si preebana v cqlata situaciq. Zvynni mu vednyj i go pitai kakvo stava.



Тема нито единият, нито другият...!нови [re: Reshenie na latinica]  
Автор wasted_youth ()
Публикувано16.06.06 13:07



Разбира се, трябва да му звънне на този свой приятел. Ако не за друго, поне да сложи точка в историята им. Някаква неискреност има тук - хем говорели за бъдещ съвместен живот, хем се ужасила, че съпругът взел, че разбрал?!

Според мен, не е трябвало да допуска изобщо цялата тази бъркотия, за която ОСНОВНО ВИНАТА Е НЕЙНА! Поставя ги двамата в дублирано положение, изобщо не иде реч те как се усещат в момента - мъчно ми е за тях, и за двамата. Не могат и да се утешат моментно с нещо дребно - шоколадче, нова дрешка, чехлички с мъниста. А и знаят, че мъжете не плачат...!
Отношенията на тази дама и с двамата са провалени, вече никога няма да бъдат искрени и спонтанни.



Тема Re: Съпругът или другият...?нови [re: edno slynchice]  
Авторeee (Нерегистриран)
Публикувано16.06.06 13:14



EEEE то много сложна при теб ситуацията.Ама май сама си си я направила.Как можа да допуснеш да се срещнат-мъжа ти и любовника ти -а теб да те няма на тази среща.Поне да чуеш гледната точка и на двамата.Аз ако бях на твое място-това никога нямаше да го позволя,с риск да се развият скандали и тн.Значи Приятелят ти е напълно прав да каже всичко това на съпругати.Това е МЪЖКАРСКА постъпка.А това,че не ти се обажда и търси -не значи,че не те обича и не държи на теб...а просто се е отдръпнал да ви запази семейството.Моят съвет е .ОБади му се на приятеля ти-изпиите по едно питие,уточнете си нещата ...и си останете добри приятели.Това,че е имало Любов-не трябва да се пренебрегва и да се прекратяват такива чувства.Желая ти късмет ,каквото и да решиш.





Тема Re: нито единият, нито другият...!нови [re: wasted_youth]  
Авторпpocтo eдин (Нерегистриран)
Публикувано16.06.06 13:43



Добре казано. Съгласен съм с разсъжденията ти. Доколкото можем тук да правим заключения, разбира се.



Тема Re: Съпругът или другият...?нови [re: въпpoc]  
Авториcтинckи (Нерегистриран)
Публикувано16.06.06 17:09



Ако бях на мястото на съпруга ти,такъв бой щях да ти хвърля,че да не можеш се познайш...
После куклите,парцалките и аут!
А, "Най-голямата свинщина, която можеш да направиш на мъжа, който ти е отнел жената, е да му я оставиш."





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.