Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:13 27.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема оф,абе хора,нови  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (НКМП-2UNlimited)
Публикувано23.05.06 23:18



от едно известно време,като видя една девойка,тя колежка уви, нещо все ми се покачва пулса, и ме държи почти до вечерта така. начи, дали не съм хванал некоя болест, то четвърт век си е сериозна възраст,не е като едно време, дали пък да пусна темата в медицина клуб,май съм за там и там ще ми помогнат,а....

Ок,необичам да имам сърцетуп,пулсетръс,сърцебух и какво да е външно неспокойно състояние. или пък да се потя, явно неква трекса лятна ме е гепила,дано не е опасно,че съм млад още

NATO- Chorjavon....

Редактирано от !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ на 23.05.06 23:19.



Тема Re: оф,абе хора,нови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор cиньo мope (новак)
Публикувано23.05.06 23:21



Дойде ли на моето положение. Само преди някакви си две седмици ми се смееше за това. Да видиш дали е хубаво и как се печеш на тих огън бавничко всеки ден.



Тема Re: оф,абе хора,нови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
АвторKънчo (Нерегистриран)
Публикувано23.05.06 23:22



Именно.
Самокритика му е майката, брато



Тема Re: оф,абе хора,нови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано24.05.06 01:40



Не се шашкай толкова-може да са просто разбеснели летни хормони
Пролетното разгонване мина, но и лятното ич не е за подценяване



Тема Re: оф,абе хора,нови [re: cиньo мope]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (НКМП-2UNlimited)
Публикувано24.05.06 08:34



та,писах ти още вчера,но дирника не ми прие мнението
Казвам,че непомня да съм ти се подигравал,ама никак,ако ти си ме разбрал/а грешно е друг върос-))
а аз по тая тема си пиша от месеци и половина дори

NATO- Chorjavon....


Тема Re: оф,абе хора,нови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор Coнaтa (лед)
Публикувано24.05.06 08:47



Хаххаха, абе май всички са ни ударили лудитееее!!!!!!!!! И при мен нещо такова, ама ми е смешно и никакво внимание гледам да не обръщам.

Why don't you take me for a little while? Singing me songs, you know, will make me cry?


Тема Re: оф,абе хора,нови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор cиньo мope (новак)
Публикувано24.05.06 11:21



Извинявай, аз съм в грешка. Не си бил ти преди малко проверих. Ситуацията ми е до болка позната. И какво от това? Нито ми става по-леко, нито има някакво развитие на нещата. Но като чета останалите теми тука ми става ясно, че не съм само аз. Доста от хората тук имат подобен така да се каже проблем. Това ме кара да си мисля, че с повишаване на температурите се повишават и страстите ни. Лошо няма, но когато става въпрос за една забранена любов тогава нещата придобиват съвсем друг вид. На всичкото отгоре съм принудена всеки ден да го виждам този човек и да работя с него. Е кажи ми ти как да стане тази работа? И когато ме погледне само ми се разтреперват краката и онова присвиване в стомаха абе сигурно ти е познато нали? Виждам, че и при него бушуват същите страсти , но какво от това? По-добре е аз да съм му безразлична, защото така след време ще ми мине. А сега се печем на този огън бавничко всеки божи ден. През останалото време, когато не се виждаме говорим по телефона и си разменяме смс. И на мен ми писна, докога ще продължава всичко това?



Тема Re: оф,абе хора,нови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор Pablo (krustnik)
Публикувано24.05.06 19:02



prosto iksash da spish s nea,nito si vljuben nito nishto,spoko,probvai se ako nestane e zaabravi nali go mojeshA KOI MI RAZPRAVSHE CHE PODMINAVAL TAKIVA NEHSTA V DVIJENIE xixixixixixiixixixixixixiix

Jivei taka che kato umresh i grobarite da plachat na groba ti


Тема същият,койтонови [re: Pablo]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (НКМП-2UNlimited)
Публикувано24.05.06 19:55



наистина ги подминава,но му се случват по-често?


не злорадставай,Паблоо

NATO- Chorjavon....


Тема Re: същият,който [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано24.05.06 20:34



Е някои хора са по-влюбчиви за тяхно нещастие




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.