Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:26 24.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема прецаках се яко ...нови  
Авторchica (Нерегистриран)
Публикувано08.05.06 18:37



преди мнооооооого време бях споделила тук моята история за един човек, който ми е колега и по когото си бях паднала здраво .... уж беше временно увлечение, уж беше само сексуално привличане или просто някаква тръпка от която имах времнно нужда, но се оказа, че работата е много по-сериозна .... мина повече от година в едно непрестанно напражение помежду ни, което не претърпяваше никакво развитие до преди три дни ...

бяхме на място, където се оказа, че разполагаме с перфектните условия .... и се случи това, че се потрошихме от секс ... да кажем че беше хубаво и да кажем, че си мислех че това е начина, по който ще ми мине желанието към него и ще се отърся от мисълта за него ...

не мога да ви опиша колко кофти и неловко се чувствахме днес като се видяхме в офиса ....

нямам идея той как е приел нещата .. за мен скса си е секс и зная, че подобни неща се случват еднократно и после се забравят .... а ако хората са достатъчно интелигентни успяват да запазят добри отношения и да се правят, че никога не имало нищо.....

при нас връзка е невъзможна, защото и двамата сме обвързани и това си беше просо една еднократна емоция ....

и сега да си призная защо пиша всичко това .... то е ясно защо ..... вътре в себе си подтискам истинските си желания и емоции ... една година с този човек се изяждахме с поглед и никой не беше достъчно смел да направи първата крачка .... и ето че най-после се случи .... и какво от това, на мен не ми е по-добре от този факт, защото съм безумно хлътнала ... или най-точно казано - прецаках се яко, защото си въобразих, че ако просто преспя с него ще ми мине и ще се отърся от мисълта, че не мога да го имам ... оказа се че не го искам само веднъж и само за малко .... просто го искам, а не знам как да си поискам ....

ще споделя една подробност, за да може коментирайки моята история да има и конкретни факти - обикновено този тип преживявания приключват с "кой от къде е" и няма място за нежности, гушкания и подобни изрази на някаво лично отношение - при нас изобщо не се получи така ... той искаше да остана при него ... прегръщаше ме и очевидно никак не му беше некомфортно в този момент ... не искаше сутринта да си тръгвам ..... по всичко личеше, че поне в момента влагаше нещо от себе си, което надхвърляше само сексуалното желание

бих се радвала да ми помогнете със съвет как да изляза от тази шибана ситуация ... искам да го приема само като колега и да се абстрахирам от случилото се .... искам да забравя всичко което се случи и да ми стане безразлично .... кажете ми как да го разкарам от себе си



Тема Re: прецаках се яко ...нови [re: chica]  
АвторДичo (Нерегистриран)
Публикувано08.05.06 19:13



Говори с него и му обясни, че фактите изискват това да остане една авантюра.
Имай предвид, че ще ти е доста трудно при положение, че си хлътнала а и той те желае. Дай си ясна сметка, че всичко зависи от теб и избери вярната посока. Голяма глупост е на работното място да допуснеш интимност, но нищо човешко не ни е чуждо. Горе главата и успех!
Веднъж като се разведеш, втория път ще знаеш.



Тема Re: прецаках се яко ...нови [re: chica]  
Авторjaki (Нерегистриран)
Публикувано08.05.06 21:15



a ti 3a6to iska6 da prekrati6 vsi4ko pri polojenie 4e si go haresva6 tova e glupavo i proiava na strah.mislia 4e ne triabva da biaga6 ot 4uvstvata si i ot nego .



Тема Re: прецаках се яко ...нови [re: jaki]  
Авторchica (Нерегистриран)
Публикувано08.05.06 21:54



всичко е заради моята гордост

аз не зная той как е приел всичко, което се случи, а и може би изобщо не му пука .... не бих искала да му се навирам в очите и да го карам да си мисли, че ми е длъжен с нещо само, защото сме правили секс ....

ох сложно ми е да обясня какво искам .... нещото, което би ми оправило настроението е ако по някакъв начин разбера, че и на него му потреперва отвътре и картините от онзи ден са непресттано пред очите му ....



Тема Re: прецаках се яко ...нови [re: Дичo]  
Авторchica (Нерегистриран)
Публикувано08.05.06 22:11



не мога да му обяснявам неща, които не мисля ... прекалено съм пряма, за да кажа, че за мен това е само авантюра, а то не е...

и не знам как точно се дефинира "голямата глупост", защото никой не е застрахован, че няма да изпадне в ситуация да е харесал неподходящия човек .... а и кой знае дали в моя случай това е подходящия или неподходящия ... колега :)
благодаря ти за съвета



Тема Re: прецаках се яко ...нови [re: chica]  
АвторPъrбoвckи (Нерегистриран)
Публикувано09.05.06 14:18



Здравей!:)
Моя съвет е да го караш по-кротко. Следвай си инстинктите и разума.. и няма да сбъркаш.
Без тревога и обърканост не става, братче. Всеки има чувства, има и объркаване. Това е живота, истинския живот. Гордостта е продукт на съзнанието. Не знам, кой на кого е шеф между вас, но остави гордостта настрани. Даже и в чисто човешки аспект, внимавай да не тълкуваш погрешно "гордостта".
Нещата ще се развият отсамо себе си докрай, вече е започнал процеса. Ще имате още секс, но какво оттова. Това е друг вид общуване, та нали всеки ден се виждате.
абе бъдете хора,бе. каквото имате да си казвате го казвайте, да ни си образувате нерви и каши. Ако сте обвързани, ще си дадете сметка какво искате, какво предпочитате



Тема Re: прецаках се яко ...нови [re: Pъrбoвckи]  
Авторchica (Нерегистриран)
Публикувано09.05.06 14:54



вчера разбрах от общ познат, че моя човек много си обичал приятелката ... това бил казал малко преди да ми се нахвърли и да разиграем онова бурно фиаско ... бил казал, че имал много сериорзна връзка и не би допуснал издънки, а малко по-късно сам пожела да бъде с мен и до колко си спомням никакви скруполи не го възпряха ....

е, да кажем, че е искал само секс и нищо повече от това .... но мъжете, а и жените, които искат само да задоволят сексуалните си апетити не желаят да изпадат в страстни моменти и да демонстрират нежност и подобни лиготии ... сигурна съм, че в онзи момент той никак не мислеше колко обича "сериозната" си приятелка - напротив беше там единствено с мен и вярвам в инстинктите си - чувстваше се добре ...

съгласна съм, че трябва да си поговорим, но той не търси начин за разговор, напротив избягва ме и само причината, че трябва да работим постоянно като екип ни дава възможност да контактуваме ... аз наистина съм горда и няма да го потърся първа, защото момчето е доста самонадеяно и ще се възползва от това, дори мисля, че би ме наранил само за да задоволи егото си на много търсен и желан ....

може би ще успея да се отърся скоро от мисълта за него, но преди година пак си мислех, че ще ми мине, а днес все още е човекът, когото сънувам и желая ... баси как си го сложих сама :)



Тема Re: прецаках се яко ...нови [re: chica]  
Авторф2ф (Нерегистриран)
Публикувано09.05.06 15:07



бе, избягва те.
то това е класика - излизам от стаята веднага, щом в нея влезе Ибекта.
което значи само - `ей, ибект!!! пък аз си мисля нещо... за теб го мисля, обаче не ме остая дявола и работата, ши знаеш, не че периферното ми зрение не сълзи вече от напрягане да та следи.
ти си се гърчи като ти е толко акъла, аз индикацията подавам ли? - подавам!`

ако първа попиташ склонен ли е да проведе разговор, това не означава ощипана гордост, шото заради нея, дет` се вика, бива да си наясно за себе си. не,че ще ти сподели как няма пък да допусне пак издънка спрямо връзката си шото ней такъф човек той или още повече колко му е харесало акробатиката, та бяга, шото то хубавото, понякога е по-страшно от страшното.

` би ли ми отделил няколко минути` е репликата, ако са навийш, ши спастрим и другото.



Тема Re: прецаках се яко ...нови [re: chica]  
Авторlisa (Нерегистриран)
Публикувано09.05.06 16:15



точно по-този начин разбих почти дългогодишна връзка... доста годинки!
само секс ли - внимавай да не се объркат нещата както с твоя човек, така и на работното място. ако наистина не искаш връзка с този човек - действай навреме, разберете се сега, обясни му /по-елегантно разбира се/ как се чувстваш.
ако не смееш - пусни се по течението



Тема Re: прецаках се яко ...нови [re: chica]  
Авторoли (Нерегистриран)
Публикувано09.05.06 16:21



...искаш да кажеш "прецаках приятеля си яко".




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.