Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:18 07.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Ne sam se vliubval  
Автор Tigris (непознат )
Публикувано13.05.06 14:54



Здравейте! Току що се престраших да напиша и аз нещо като тема. На 24 г. съм и още не съм се влюбвал в жена никога. Това нормално ли е според вас? Имал съм достатъчно връзки с жени, бил съм привързан към тях, но не и влюбен. Може би, защото съм идеалист и искам всичко да е перфектно, а то никога не е. И накрая се превърнах в емоционален инвалид. Нямам доверие на никой. Та да се върна на въпроса: това нормално ли е? Има ли и други хора като мен. Имам чувството, че съм дефектен едва ли не.



Тема Re: Ne sam se vliubvalнови [re: Tigris]  
Автор$$$ (Нерегистриран)
Публикувано13.05.06 15:02



късметлия !!! ...аз това мога да кажа... нооо защо твърдиш,че си емоционален инвалид не знам ?



Тема Re: Ne ти и требенови [re: Tigris]  
АвторKънчo (Нерегистриран)
Публикувано13.05.06 16:32



Пази се брато дън тъ срещне катеричка.
Аз я срещнах в парка на Елисейския дворец ииииииииии напълно се побърках.
споделих в клубъ, теме зеха за мизе.
абе



Тема Re: Ne ти и требенови [re: Kънчo]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано13.05.06 18:35







Тема Re: Ne sam se vliubvalнови [re: Tigris]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано13.05.06 18:43



Има, има-не си единствен
Но на всеки рано или късно му идва акъла и хвърля прфекционизма и очакванията и приема хората-такива каквито са.
Защо искаш да слагаш калъп на Любовта ? Остави се да те изненадват
А единственият начин да се пребориш с емоционалният недъг и недоверието е да започнеш да даваш- без да очкаваш да получиш. Примири се с човешкото несъвършенство и ще постигнеш хармония в отношенията.
И не се отчайвай-все някога ще намериш перфектната за теб жена и твоята перфектна връзка.



Тема Re: Ne sam se vliubvalнови [re: FENlKS]  
Автор$$$ (Нерегистриран)
Публикувано13.05.06 21:31



...много оптимистично...много... нооо не всеки човек би имал полза от това



Тема Re: Ne sam se vliubvalнови [re: $$$]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано13.05.06 21:36



Нали затова сме тук някои-да раздаваме оптимизъм на песимистите



Тема Re: Ne sam se vliubvalнови [re: FENlKS]  
Автор$$$ (Нерегистриран)
Публикувано13.05.06 21:42



...ноо на въпросните писимисти (сред които съм и аз) може и да им трябва оптимизм...но хората от които трябва да го получат са други...т.е. може би един/една .... ;)...така че...не съм сигурен дали изобщо има някъв смисъл



Тема Re: Ne sam se vliubvalнови [re: $$$]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано13.05.06 21:56



Принципно си прав, но за да стигнат до тези други-един/една някои имат нужда от подкрепа и насока по пътя до тях, която някои няма от къде да получат по ред причини.
Има-много хора, които имат нужда да излеят, да питат, да обсъждат, да споделят, да бъдат "чути", да получат внимание, да им плеснат и някой шамар. Понякога процедурата действа. Най-малкото ,че човек не остава наистина сам, когато се е самоизолирал от реалният свят и е потънал в мътилката на собствените си черни мисли..
Ти може и да не виждаш смисъл, но ако дори 1% от пишещите песимисти получат някаква утеха и надежда-за мен определено има такъв.




Тема Re: Ne sam se vliubvalнови [re: Tigris]  
Автор Tigris (непознат )
Публикувано13.05.06 22:37



Благодаря на всички, които писаха. Определено някои мнения бяха весели, други ми вдъхнаха кураж, за което пак да кажа, че съм признателен. $$$ ме пита защо съм емоционален инвалид. Просто вече не обрищам внимание на никоя, игнорирал съм всички положителни чувства и по никакъв начин не давам достъп до себе си. Тук online е по-лесно, не виждам хората и се отпускам повече. Е, стига съм писал. С пожелания за лека вечер: Tigris



Тема Re:Ti da ne si ot Sofia?нови [re: Tigris]  
АвторBianca (Нерегистриран)
Публикувано14.05.06 01:32



Ne,stoto predi malko pisah po edna gorna tema...Majtapia se
Ne mislia,4e ne e normalno da ne si se vliubval dosega!!!
Maj prekaleno mnogo se pa3i6 i ceni6.Iska6 vsi4ko da e perfektno,a to nikoga ne moze da bude.
3a da i3zivee6 zivota si pulnocenno,triabva da se sboguva6 s niakoi junu6eski me4ti!
Priemaj nestata takiva,kakvito sa,be3 maski i be3 grim!
Ina4e riskuva6 niakoia fal6iva lisiza da ti 3avurti glavata i 3dravo da oglupee6!!!
Da ne si se vliubval ama hi4- nikak,e vredno 3a 3draveto!
Triabva pone malko ot vreme navreme



Тема Re:Ti da ne si ot Sofia?нови [re: Bianca]  
Авторsamo na 25 (Нерегистриран)
Публикувано14.05.06 07:52



нищо страшно
"o4ilata" numa da te predpazqt kato doide slupata lubov
a,ti si samo na 25
da ot sofiq sam-ima li zna4enie ot kade si za neu..



Тема Re:Ti da ne si ot Sofia?нови [re: samo na 25]  
Автор Tigris (непознат )
Публикувано14.05.06 13:45



Не, не съм от София. Но мисля, че бъркаш, че се пазя. Напротив, в началото хич и не се пазех, после ми дойде акъла в главата. Както и да е, ще дойде един ден момента. Май много задълбах в темата.



Тема Re: Ne sam se vliubvalнови [re: Tigris]  
Авторняkoя (Нерегистриран)
Публикувано14.05.06 13:57



Ами не знам дали е нормално, но май не е .25 години са си сериозна възраст и до сега трябва да си се влюбил поне веднъж. Кога ще стане това като станеш на 50години ли?



Тема Re: Ne sam se vliubvalнови [re: няkoя]  
Автор$$$ (Нерегистриран)
Публикувано14.05.06 15:00



не му пълни главата на човека с глупости !!! ....на мен ми се иска никога да не се бях влиюбвал !!! ...



Тема Re:Ti da ne si ot Sofia?нови [re: Tigris]  
Автор$$$ (Нерегистриран)
Публикувано14.05.06 15:02



май наистина позадълба в темата........гледай си кефа...гледай си "рахатлъка" и не му мисли много много..................................................и се пази !!!!!



Тема Re: Ne sam se vliubvalнови [re: $$$]  
Автор няkoя (непознат)
Публикувано14.05.06 16:51



Да ама това се случва винаги не по твое желание и много често в неподходящият човек.



Тема Re: Ne sam se vliubvalнови [re: Tigris]  
Автор Tigris (непознат )
Публикувано14.05.06 20:09



$$$- браво! Обичам веселяците! Пък в крайна сметка каквото се получи. Май стигнах до този извод. Нищо не става на сила. Да, затова писа първо, защото все пак 24 г. не са малко. Но каквото с еполучи. Благодаря пак на всички.



Тема Re:Ti da ne si ot Sofia?нови [re: $$$]  
Авторщe дoйpe TЯ,caмo пoтъpпи и нe (Нерегистриран)
Публикувано14.05.06 21:17



ама съвет,момчето се безпокои че не се влюбило още.
а,тук пази се...ама как да се пази? ми нали тя-любовта е сляпа.
не му мисли ,когато ти дойде времето ТЯ ще те намери.
и тогава...леле на какъв огън ще се печеш...ама ще ти е хубаво.бъди сигърен.



Тема Re: Ne sam se vliubvalнови [re: няkoя]  
Автор$$$ (Нерегистриран)
Публикувано15.05.06 19:41



ооо...това да ! :)



Тема Re: Ne sam se vliubvalнови [re: Tigris]  
Автор$$$ (Нерегистриран)
Публикувано15.05.06 19:57



и да се пазиш !



Тема Re: Ne sam se vliubvalнови [re: $$$]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано15.05.06 21:28



Ти също се пази-да не вземеш без да искаш някак си така да се влюбиш-че тогава ти отиде песимизмът на кино



Тема Re: Ne sam se vliubvalнови [re: FENlKS]  
Автор$$$ (Нерегистриран)
Публикувано16.05.06 18:15



.....спокойно... дори и да "попадна в капана" .... е всеизвестно,че рано или късно всичко ще се нареди по..........по гадно му



Тема Re: Ne sam se vliubvalнови [re: $$$]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано16.05.06 20:31




Свали ги замалко тия черни цайси........



Тема Re: Ne sam se vliubvalнови [re: FENlKS]  
АвторБълrapcka жeнa (Нерегистриран)
Публикувано16.05.06 21:35



за тебе с о4илата ми ти си един "подлизурко"
тиха вода не напита ПИСНА ми с този гаден,мазен,кротак глс-глс4енце не едно гадняр4е , едно детенце-недорасло мом4енце-разхождащ се наготе надолу и тук и там и мътиш главата давайки съвет4ета от които ве4е ми се ПОВРЪЩА.Мислиш ли,4е някой/я ще се влуша в тях.Гавриш се с УЖ проблем4ета-любовни и въобразими,измислени само в твоят " "мозък"болен"
Да може "някои" да са "хлътнали" в "любовните Ю си проблеми.Но не вярвам и никой не може да ме убеди,4е хората ще си решат "любовнитеЮ проблеми с такива ску4ни и повтарящи се до втръсване съвети изразени с разли4ен словоред на дуните.За разлика от някои ,поставих си зада4а да ви 4ета ГЛУПАВИТЕ ПРОБЛЕМИ.имащи ги само "богати"разглезени жени,на които мъжете им жси4ко им поднасят "на тепсия",не 4е им завиждам-не е сериозно.
И само ги изпращате пти "психолози" мними,какви психотерапефти бе,май и ку4ето ако се изпишка,пак ще го изпратите при ония за да им обяснат на глезлите,защо се е изпишкало тозно на килима,а не навън.Ами не е изведено да се изпишка горкото животно.И такива възпитават отро4етата си,пък защо били лигави и "тъпи".ами да си вземат ако намерят НЕМСКА ГУВЕРНАНКА.
Май и вие имате нужда то4но от такава,хайде стга ви е засега малки глезени мом4енца в не първа младост,пък защо има РАЗВОД и били виновни жените.
Горко на приятелките ви.
не искам,дори да ми го "подаряват".



Тема Re: Ne sam se vliubvalнови [re: Бълrapcka жeнa]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано16.05.06 21:45



Скъпа-разбирам, че не ти допадат писанията ми и че си набрала на някой, но не разбирам защо ме мислиш за глезено момченце?
Ето -сама се убеждаваш от ползата навиртуалният кош за душевни отпадъци-навика се на първият срещнат и ти олекна
Дай го по-спокойно, проблеми винаги ще има и вечно нещо няма да е така, както ни се иска-свиквай-такъв е животът



Тема Re: Ne sam se vliubvalнови [re: FENlKS]  
Авторcaмo MOETO мнeниe (Нерегистриран)
Публикувано16.05.06 22:24



нищо лично.
на никой не съм набрала
най-малко на ВАС.
изказах само мнението си.
/нищо лично моля/



Тема Re: Моля и моето скромно мнениенови [re: caмo MOETO мнeниe]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано17.05.06 12:15



1. Кои сме ние, т.е."Вас"?
2. Не го приемам лично, въпреки, че беше адресирано до мен

3. Всеки има право на мнение, но упражняването на това право не трябва да накърнява чуждото такова
4. Приема се мнението, подкрепено с доводи и примери
Нищо лично-само се лигавя



Тема Re: Моля и моето скромно мнениенови [re: FENlKS]  
Авторligla (Нерегистриран)
Публикувано17.05.06 12:53




zabravi...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.