Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:30 28.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: ???нови [re: ky-ky]  
Авторroni (Нерегистриран)
Публикувано22.05.06 13:47



знеш ли искам само да ти споделя моя опит от при подобни ситуации.....значи с моята мацка сме от 7 години! както някой беше написал по-горе- дългите връзки са такива и такива....и аз така си мислех- непрекъснато я упреквах за това или онова. въпреки това оставахме заедно през какви ли не бури и предизвикателства. един ден обаче тя ми призна че има друг- точно твоя случай с колегата в офиса. на мен това ми дойде като гръм от ясно небе. живеехме заедно, вече проблемите ни бяха минало и прочие....въпреки това тя си излизаше с него....пропускам няколко месеца (точно колко все сам да си преценява, защото тия неща не стават за ден и два) и тя осъзна, че всъщност ако си толкова години с един човек, просто не искаш да се разделиш с него, просто защото ще го обичаш. и двамата направихме в този момент ясното разграничение между обичам и привлича ме сексуално. ясно е че след 7 години я няма тая младежка тръпка, няма го това привличане, вксичко ни е ясно, ама я си представи- загърбваш всичко градено с толкова много труд и се впускаш в некви си приключения? първата година всичко е ОК, но после.....не съсипвай нещо, което си правила с толкова любов толкова дълго просто зарад едното ебане! моя съвет към теб е- остави нещата такива каквито са на този етап, зощото иметнно сега любовта ти или какво е там към твоя колега е най-красива, още не сте се изпокарали за нищо, не си разваляя отношенията с дългогодишния партьол, защото после ще съжалавяш! винаги има проблеми, особено в дългите връзки, но това не означава че нямат решения! просто се научете да говорите еидн с друг и без да си крещите да търсите изхода....



Тема Re: ???нови [re: roni]  
Авторchica (Нерегистриран)
Публикувано22.05.06 22:36



мисля, че тук няма особена аналогия в нашите две истории ...
не съм разказала и дума за настоящия си приятел и за това какво ни свързва, какво ни разделя, дали се караме, дали си крещим и т.н. ... има огромна разлика - аз съм предан човек и нямам навика да кръшкам заради едното ебане ... но търпението ми и компромисите понякога достигат някакъв предел, а защо съм още с настоящия си човек ли - имам си причина, но изобщо това не е тема на темата ми :)

не мога да приема съвета ти, защото не съм градила с няква бесна любов сегашната си връзка, а човекът, който лежи на сърцето ми е нещо свято за мен и каквото и да се случи, моето отношение към него ще се запази същото - ще го приемам винаги като някой, който ми е създал невероятни емоции, накарл ме е да изглеждам прекрасно, да сияя, да съм усмихната ... да се чувствам така както не съм се чувствала от много дълго време ...

съжалявам за това, което ти е причинила приятелката ти и искрено се радвам, че сте намерили сили и чувства да съхраните отношенията си - успех!



Тема Re: ???нови [re: ky-ky]  
Авторchica (Нерегистриран)
Публикувано22.05.06 22:42



винаги може да се разглеждат нещата двуяко - да се тълкува и по двата начина поведението на човек и няма как да съм сигурна ако не си говорим пряко за нещата между нас ... но всяко нещо с времето си, не си струва да му скоча на врата и да му обясня колко съм луда по него, защото не това е подхода към него ... достатъчно добре виждам, че има интерес към мен, но опипва почвата ...
и въпреки всичко, нито за миг не съм изключила веротността да тълкувам грешно сигналите и всичко това да е плод на въображението ми :) но ако нещо ще се случва ... то ще се случи, та дори и да не е с развоя, който бих искала



Тема Re: ???нови [re: ky-ky]  
Авторchica (Нерегистриран)
Публикувано22.05.06 22:47



да, правилно, не бих искала да знае какви ги мъдря по негов адрес, защото ако исках да ги направя негово достояние, не бих си губила времето да пиша тук ... за разлика от теб, има хора, които дори и негативното си отношение, умеят да изразят по интелигентен начин ... но обръщения от сорта на "булка" и "пиле шарено" ... можеш да използваш някъде по форумите за 16 годишни ...



Тема Re: ???нови [re: chica]  
Авторky-ky (Нерегистриран)
Публикувано23.05.06 13:43



Вземете се уточнете с Деси да не сте си паднали по един и същ синеок колега, че ще настане голяма навалица.



Тема Re: прецаках се яко ...нови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор Passer by (holidex)
Публикувано23.05.06 14:07



Подкрепяm те приятелю типа кучки и въртиопашки са ви по-интересни на вас mъжете....mепонятно защо като всеки път ядете дървото?!

А норmалните с норmални ценности не са ви по вкуса да ви заниmават с роmантика и глупости я сваляй гащите и..........знаеш как е?!!!

Reflection for the web!


Тема Re: ???нови [re: ky-ky]  
Автор cиньo мope (новак)
Публикувано23.05.06 21:42



По закона на великата гадост всички готини и заети колеги са със сини очи. В една чалга песен се пееше :"Бавно потъвам в синия мрак как да вярвам в теб сега искам да бъда твоя малка мечта " или нещо подобно.



Тема Re: ???нови [re: ky-ky]  
Авторchica (Нерегистриран)
Публикувано24.05.06 20:01



абе като прочетах нейната тема се замислих дали няма някакво съвпадение, но шанса да е един и същ синеочкото е почти невъзможен



Тема Re: ???нови [re: cиньo мope]  
Авторchica (Нерегистриран)
Публикувано24.05.06 20:05



ууфф бе не съм мноо на ТИ с чалгата, поп-фолка или както и там да го определят този стил, но последното, което чух е: "ти си бурята в сърцето мииии" и ми се стори, че този текст много пасвата на моята душевна буря



Тема Re: ???нови [re: chica]  
Автор cиньo мope (новак)
Публикувано24.05.06 20:08



Спокойно, едва ли е един и същ човек. Мъжете със сини очи са много и толкова привлекателни..... Както се пееше в една чалга "Губя се бавно в синия мрак " И аз си имам един такъв синеочко който направо ме влудява. Не знам докога ще издържа. Но няма да е дълго време със сигурност.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.