Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:53 03.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема смешен плачнови  
Авториpoния (Нерегистриран)
Публикувано02.05.06 16:39



просто не мога да се въздържа
толкова жалка работа...само пирует не направи за да ме избегне
жалко малко човече, какво ли става в дребната ти душица... съжалявам те
такава дребнавост и мизерия... винаги има с какво ново да ме "впечатлиш"
ако знаеш колко жалко изглеждаше от страни... такава ирония изпитах - към себе си, затова че въобще съм могла да имам нещо общо с теб
ех, зоро, зоро... заблудено човече...
единственото истинско при теб се оказаха...излюзиите ти - за себе си, и за чувствата ти. исмислен герой, живеещ в измислен свят... един ден ще го разбереш... не искам да съм на твое място тогава...
още ми е смешно като се сета къде ми е бил акъла...и как съм могла да те сравнявам с Истински Мъж?!
жив и здрав да си и все така



Тема Re: смешен плачнови [re: иpoния]  
Авториpoния (Нерегистриран)
Публикувано02.05.06 16:53



да добавя - това не е омраза. да не тръгнеш да се ласкаеш
омразата е чувство...а ти отдавна си ми безразличен. в момента който загуби И уважнеието ми, престана да съществуваш за мен като човек. но днес така се гърчеше в жалкия си страх и гузност, че не можах да не реагирам каква самоирония предивзикваш у мен, ако знаеш... седях гледах те как се пънеш и се смеех вътрешно на себе си. как съм могла така да се поддам на измислиците ти... всичко свързано с теб е било измислица. спокойно, утре вече ще съм забравила не ме интересува измислената ти личност. такъв човек не съществува. този, който съществува няма нищо общо, с онзи, когото уважавах... толкова си далече...от всичко, за което се мислиш...нищо, това си е за твоя сметка.
аз проблеми няма, но ти ще имаш...както винаги си имал. обърни се назад и виж миналото си, връзките си...то е показаталено. за това какъв си. виж и моите и ги сравни
там, където отиваш, аз отдавна се връщам, а ти ще ме настигнеш след 10 години... и тогава ще разбереш... всичко, което сега не би могъл



Тема Re: смешен плачнови [re: иpoния]  
Автор:)))) (Нерегистриран)
Публикувано02.05.06 17:09



евалата.
коват думите.
коват.
може ли да го копирам и да го пратя?



Тема Re: смешен плачнови [re: иpoния]  
Авторsickness (Нерегистриран)
Публикувано02.05.06 17:20



зора май не е герой като тоя,който сега се появява в дясно на вашите екрани...



Тема Re: смешен плачнови [re: иpoния]  
Автор NRG52 (свэтло чэрэн)
Публикувано02.05.06 17:23



Май е имало нещо недоизказано.. м-ду вас.
Не знам, откъде ти идва тоя яд, ама не ти е лесно.
Споко, пича ще се оправи и ще докопа някоя друга смотла да я
прави на задник, няма да се притесняваш.

Редактирано от NRG52 на 02.05.06 17:24.



Тема Re: смешен плачнови [re: иpoния]  
Авторbuhal (Нерегистриран)
Публикувано02.05.06 17:26



mmmmm
kakwi li wryzki si imala??? i zashto si s takowa otnoshenie?



Тема Re: смешен плачнови [re: иpoния]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано02.05.06 17:33



ако ти беше безразличен и на ум нямаше да ти мине да пишеш това тук.



Тема Re: смешен плачнови [re: NRG52]  
Автор556 (Нерегистриран)
Публикувано02.05.06 18:00



хаьхахаха ... амин ...



Тема Re: смешен плачнови [re: :))))]  
Авториpoния (Нерегистриран)
Публикувано02.05.06 19:39



а защо ти е нужно разрешение?
ако решиш да го използваш, аз така или иначе няма да разбера
това е спонатанно изразена реакция, но като се замисля, обекта към, който е насочена, не заслужава това усилие на пръстите...а вероятно и твоят обект не го заслужава остави го на собствената му съдба... те тия са наказани достатъчно от собственото си безумие. то се връща към тях като бумеранг... затова и връзкките им, и чувствата им...и любовта им е една илюзия... и като всяка излюзия - измислена, нетрайна и нестойностна.

иначе за думите - някои хора си мислят, че нещата се изразяват с думи. и развиват впечатляващи умения в словесното изкуство. но... думи без дела, не струват нищо. и всичко, което се изразява само с думи, без да е подкрепено с конкретни действия, няма стойност...никаква. важни са делата. а те че често говорят обратно на думите. но да оставим думите на измислените герои, че в тях им е силата...



Тема Re: смешен плачнови [re: sickness]  
Авториpoния (Нерегистриран)
Публикувано02.05.06 19:41



не "зора", а Зоро - от филма ве
не разбрах кой се появява, ама карай




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.