Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:00 26.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Колко от вас знаят...нови  
АвторGooFY (Нерегистриран)
Публикувано30.04.06 13:56



...че съществува индийка,занимаваща се с йога,която от 3 години не е яла абсолютно нищо и се храни само със слънчева светлина и организмът и е в отлично състояние
...че всичко което ни заобикаля и ние самите представлява просто енергия,информация
...че и 1000 мощни компютъра не могат да са равностойни на капацитета на един човешки мозък
...че онова за аурите и бла бла е вярно
...че съществуват уреди с който само по енергията около вас могат да предвидят дадена болест 2,3 години по-рано
...че в Русия(а може би и другаде) има образовани подобия на Ванга,лекари ,до които обикновени хорица като мен и вас не могат да се докопат,които могат да излекуват всяка болест..всяка
...че може да бъде произведена вода която да дава на организма ви информация че сте здрав,болен,гладен ,сит ...
...че някой невероятни неща от филмите са истина
...че наистина няма невъзможни неща
...че всеки има потенциала да бъде Леонардо да Винчи,Нютон и...
...че ако едно бебе бъде изоставено сред животни за повече от 7 години,никога няма да развие мозъка си до дори елементарно ниво на човешки
...че не знаят какво да правят с тази информация
...че това е съвсем вярно,дори да го отрекат
айде стига за сега...



Тема Re: Колко от вас знаят...нови [re: GooFY]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано30.04.06 14:18



Е? И?



Тема ами знам ли ...нови [re: жeнa]  
АвторGooFY (Нерегистриран)
Публикувано30.04.06 15:48






"ограниченото мислене" е "полезно" за нещо,само не знам "за какво "



Тема Re: Колко от вас знаят...нови [re: GooFY]  
АвторБapби (Нерегистриран)
Публикувано30.04.06 18:21



когато човек знае по-малко , живее по-лесно и по-лесно преживява хубавите и лоши моменти в живота.....

та по-добре да не знаем...макар че май е прекалено късно да забравим това, което сме научили вече.



Тема Re: Колко от вас знаят...нови [re: GooFY]  
Автор FileO99 (оперативная)
Публикувано30.04.06 19:05



Аз мога да карам сутрин на две ябълки и едно кафе, на обяд още две ябълки и един натурален сок и това е всичко за целият ден при двуразови тренировки и 6-8 часа интензивно четене.





Тема eeee...нови [re: FileO99]  
АвторGooFY (Нерегистриран)
Публикувано30.04.06 22:14



само аз ли усещам разликата между мога да направя и правя
ако става въпрос то всеки може да не яде колко там беше 30 -40 или повечко дни без да умре,ама налиии.....
бас държа че не можеш да издържиш и един месец на тази си програма ако си мъж,ако си жена може и да можеш няколко месеца,но това да ти е начин на живот завинаги...ще бъда доста впечатлена



Тема Re: Дано повече знаят, че ...нови [re: GooFY]  
АвторПpяkopOpиджинaлe (Нерегистриран)
Публикувано01.05.06 15:43



... филмите са изкуство и като такова, па макар и седмо, са отражение на действителността - няма начин нещата в тях да не са истина или комбинация от истини
... това каква болест ще се появи след 2-3 години зависи от милиарди неща, които ще се случат през тези 2-3 години, които тези уреди не могат да предвидят, защото не могат да предвидят как ще се изменя енергията около нас

Или както пишеше някъде - не вярвайте на фактите - истината е в науката



Тема Re: eeee...нови [re: GooFY]  
Автор FileO99 (оперативная)
Публикувано01.05.06 20:20



Моето момиче, аз бях 92 кг и станах 69 кг. Ако не вярваш мога да ти покажа и снимки от 1999 година. По тази система на кетонна(нискокалорична) диета мога да издържа толкова дълго колкото поискам, въпросът е в досадните хора, с които постоянно трябва да съм на една маса. И не само почти да не ям, но мога и тренирам, уча и се заливам три пъти на ден с горещ-леден душ вместо сауна за поддържане на тонус. Почти никоя жена не може да си позволи да живее като мен, защото ще й е нужна немска дисциплина. А на жените ви куца дисциплината и интелектът, а и не държите на глад и физическа болка.



CC Catch Germany



Тема Re: eeee...нови [re: FileO99]  
Автор _drink_ (кот)
Публикувано01.05.06 20:33



Щом казваш...явно ти си върха, а всички останали -лигли...
Радвам се, че че има хора като теб дето да не слагат всички под общ знаменател, и дето не смятат, че света се състой от Аз и другите...
Твоето съществуване ме прави щастлива, защото ти си единствената....

'У всеки жив има мъртвец, който чака да се прояви'..."


Тема Re: eeee...нови [re: _drink_]  
Автор FileO99 (оперативная)
Публикувано01.05.06 20:35



Значи аз съм мъж, не жена - толкова ли съм суетен, че съм заприличал на женско създание?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.