Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:58 30.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Правя проучване?нови  
Автортop (Нерегистриран)
Публикувано19.11.05 01:21



Какъв тип жени ви кефят на макс? Аз лично си падам по русите и да имат големи цици и перверзни мутри. А вие?



Тема Re: Правя проучване?нови [re: тop]  
Авторes (Нерегистриран)
Публикувано27.04.06 17:39



az si padam po po- aziatski tip, s 4erni kosi i tamni4ki, teia tvoia tip sa mi selski takiva s lopata da gi rine6



Тема Re: Правя проучване?нови [re: тop]  
Авторп13з (Нерегистриран)
Публикувано27.04.06 17:44



И Снежина Вълкова сигурно ти е идеала за жена?



Тема Re: Правя проучване?нови [re: п13з]  
Автортop (Нерегистриран)
Публикувано27.04.06 19:13



Копеле, къде намери тая тема та я изрови? Тва е писано преди 23 години, а оттогава много неща се промениха.
Попринцип цял живот съм си падал по такъв тип жени, а именно-високи между 173-176см, 49-50кг, много силно руси, да имат големи цици като лебеници(жена без цици е като тиган без дръжка).
Идеала ми за жена не е точно Снежина Вълкова, но с нея имам случка, която няма да забравя никога. Може да се каже, че идеала ми беше Криси Прашката, с която имах пролетно-лятна авантюра миналата година. Тя беше висока 175см, 54кг(е малко над нормата, но с нея направих изключение), руса разбира се и имаше цици. Пичката и намирисваше, но беше най-приятната вагинална смрад, която можеш да си представиш. Накрая ме заряза под предлог, че не ме заслужавала.
Та в деня, когато Сн. Вълкова беше гост в "Сблъсък" и комплексираше болния български народ, като обесняваше, че никога няма да излезе с мъж, който няма пари и хубава кола се влюбих в момиче, което нямаше нищо общо с предишните ми типове. Тя беше: 172см, незнам колко кг., но беше пълничка, нямаше гнуска мутра, а сладко личице и червена коса. До ден днешен я обичам, а тя мен не, като само си играе с чувствата ми.

Визията е най-важна. Тоест тя е задължително, но не достатъчно условие. Каквито и качества да има жената ако е грозна аз няма да я погледа и това обезсмиля всичко останало. Може да се каже, че предпочитам тъпа жена, но красива.

"Да нямаш пари и да искаш да излезеш със Снежина Вълкова-ДА ДА". Ми право си е момичето-природата не се е старала толкова да създаде същество което да комплексира и шундите и пикльовците в тая държава, за да се дава на царвули!



Тема Re: Правя проучване? [re: тop]  
Авторoтroвop (Нерегистриран)
Публикувано27.04.06 19:17



ще про4етеш..в ...дитя в парка...без цензура...вси4ко...което питаш...без никакъв надзор...пробвах...



Тема Re: Правя проучване?нови [re: oтroвop]  
Автордиpя в пapka (Нерегистриран)
Публикувано27.04.06 19:22



вярно е.
и аз пробвах.
клуб...диря в парка..
пак пробих...
да съм жива и здрава
става бе хора...вси4ко става и без ...зензура...ура...СТРАШНА СЪМ...



Тема Re: Правя проучване?нови [re: тop]  
Авторп13з (Нерегистриран)
Публикувано27.04.06 19:56



хахахахаха ти значи въобще не я познаваш. Аз мисля, че си излиза с мъже без пари, а тези с пари които тя наистина иска, не я искат. Тази Криси не я познавам маи, но както я описваш не ми е тип, виж Адриана Лима е жената на жените. Това е моя тип



Тема Re: Правя проучване?нови [re: тop]  
Авторcид (Нерегистриран)
Публикувано28.04.06 14:43



нежни



Тема Ще ти помогна, тор!нови [re: тop]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (НКМП-2UNlimited)
Публикувано28.04.06 20:23



Падам си по блондитата, слабички и фини.
Обаче не отказвам на брюнетки, а по стечение на обстоятелствата напоследък все съм с червенокоси...

NATO- Chorjavon....


Тема въпрос????нови [re: тop]  
Авторbebe (Нерегистриран)
Публикувано29.04.06 14:06



Ако жената е 170 см- и тежи 52 кг. значи нама да и обърнеш внимание.Хихии -Колко сте жалки понякога мъжете....Нека жената да е облечена секси и примигне два-три пъти с големите си очи ...И ти ще устоиш -защото е 2-3 см. по ниска от твоите критерии.Да бе да -ще ти повярвам -ама не днес .Ще ти кажа и още нещо-Тя тази красива и тъпа жена -НЯМА ДА Е САМО ТВОЯ -защото няма да миже да те оцени.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.