Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:08 03.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Чат-любовите ...нови  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано26.04.06 21:08



.. възможно ли е да бъдат любови!?
Или те са някакви липси и излишъци!?
Във всеки случай дори да са такива, те са поднесени от нуждаещ се към друг нуждаещ се, нали!?
И все пак, мамка му, гадно е, когато усещаш, че човека отсреща го няма ...
Или че не иска да "говори" с теб.
А го чувстваш толкова близък.
И го чакаш и бързаш - към работа, към дома, за да го "видиш" там ... в кю-то.
И доскоро и той е бързал, ама от няколко дни не е така.
Защо!?
Сигурно е намерил по-забавна чатърка, или ... незнам какво друго обяснение ... да дам ...
Абе, карай, дет се вика чат-пат, нали!?
Ама не мога да се начудя на себе си, възможно ли е този човек толкова да ми липсва ... само след около месец общуване ...
Както и да е, исках да споделя с вас, тук.
И да ми кажете дали и с другите е така ...



Тема Re: ...Това енови [re: ***]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано26.04.06 21:50



най-добрият "въображаем" приятел и като такъв много привлекателен, но и много измамен поради липсата на визуален контакт-въпреки анализите и излиянията на мисли и чувства-it's just not real до момента на срещата. Този вид общуване е нож с две остриета-от една страна именно липсата на физически контакт сваля преградите, от друга е страшно лесно за един средно интелигентен човек да подведе другият .



Тема Re: ...Това енови [re: FENlKS]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано26.04.06 22:18



Ние не сме на по 20 години, ами над 35 ...
Почти нямаме никакви илюзии ...
Снимки достатъчно много ...
Не сме свалили особено преградите, на ниво нормални разговори за какво ли не, и по-интелигентни, и по-флиртаджийски, сериозни понякога, лични много ... ама наистина не сме някакви луди маниаци ...
Даже никакви маниаци не сме ... Привличане на хора със сходни и много близки интереси, прерастнало във флирт ...
Не сме целяли никой да се представи другояче ... не сме искали да се подвеждаме, не сме в никакъв случай подведени един от друг.
Ама, лошото е, че той сякаш се отдръпна, а мен ме боли, е това е.
И се питам защо и незнам .... не мога да си отговоря ...
Мамка му ... липсва ми бе този човек отсреща ...



Тема Кво ли ви увират главитенови [re: ***]  
Автортop (Нерегистриран)
Публикувано26.04.06 22:34



Аз 2005 съм излизал с около 35 жени от чата. Не съм свалял нито една от тях, а те мен ме сваляха, след като ми видеха снимките. В чата определено аз съм най-хубавото нещо стъпвало някога там. От всичките 35 жени-само 3 са ми направили добро впечатление, в 1 съм бил влюбен, 1 беше толкова грозна, че когато я видях се развиках как може такова нищожество да разкарва мъж като мен и на какво се надява след като е такъв урод. С останалите сме се цункали гушкали, лизали пускали ръце, пишки и т.н.
Вече не влизам в чата, защото жените там се изчерпаха и преди време постигнах максимума с една от тях и вече никоя не може да ми направи добро впечатление.
В момента си търся дама, която да ме заслужава, да ме обича, да се грижи за мен и да ме подкрепя. Намеренията са ми сериозни като искам брак и деца(най-малко три). С жената не трябва да се запознавам в чата или сайт, защото хората, които посещават подобен тип места са ненормални и страдат от комплекси за малоценност(без изключение).
От два дни съм поставил задача на Кура да се заглежда по жените на улицата и да одобрява подходяща за мен кандидатура, защото сам ми е трудно да избера. Нека и тетриса, когато види подходящо момиче да го задържа, а аз 2 пъти месечно ще посещавам събраните девойки, да видим дали ще се намери някоя.

ICQ( I seek you). Знаехте ли, че означава това?



Тема Re: ...Това е...положението "батко"...нови [re: ***]  
Авторoтroвop (Нерегистриран)
Публикувано26.04.06 22:35



не давам акъл на "никого"....но да не стане...както там..за овцете,ВЪЛКЪТ и ОВ4АР4ЕТО....защо ли мисля...4Е ОТГОВОРА ГО ЗНАЕШ....как да постъпиш...де



Тема Re: ...Това е...положението "батко"...нови [re: oтroвop]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано27.04.06 08:03



Няма как да постъпя ...
Просто няма.
Какво за овцете ... аз съм овцата май.

Просто хората непрекъснато се търсят, намират и изгубват.

Каквото и да е, беше хубаво. С него. Затова сега ми е гадно и ме боли, макар че това е само чат.



Тема Re: Кво ли ви увират главитенови [re: тop]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано27.04.06 08:06



Какво искаш да кажеш ти!?
Нещо не те разбрах ... или поне ти си търсиш жена, съпруга и т.н.
Е ние сме достатъчно ангажирани и нищо не търсим.
Просто се намерихме. Ама незнам защо той изчезна. Това е.
Явно просто е имал нужда от това усещане, тази топлинка и сега вече няма нужда. Затова.



Тема Re: ...Това е...положението "батко"...нови [re: ***]  
Автор4 (Нерегистриран)
Публикувано27.04.06 09:16



Не съм общувала по чата ,но разбирам, че хората могат да се привържат и по този начин. Защо не можеш да предположиш, че е възможно през тия дни да е далеч от компютъра, в командировка ,някаква работа ,или каквото и да е. Не е наложително да си е намерил друг близък така да се каже.



Тема Re: Кво ли ви увират главитенови [re: тop]  
Автор! (Нерегистриран)
Публикувано27.04.06 09:20



Това потвърждава и твоите комплекси, нали сам казваш, че хората които използват този вид общуване са комплексари(без езключение). Колко пъти ти го казаха, та чак сега го разбра, но все пак поздравления!



Тема Re: Чат-любовите ... [re: ***]  
Автор* (Нерегистриран)
Публикувано27.04.06 10:22



В чатът не "По дрехите посрещат и по ума изпращат", а обратното.В това мисля, че е чарът му.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.