Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:09 02.07.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Правя проучване!!!!  
Автортop (Нерегистриран)
Публикувано20.04.06 17:29



Моля бъдете обективни и искрени и не избивайте комплекси, защото с нищо не съм ви виновен, че сте грозни!

Колко са ви дълги пишките???
За трима от форума знам със сигурност. Става въпрос за КТТ(Кура, тетрис и тор).
Лично моята е малко под нормалната дължина и е 23,5см.
На тетриса си е нормална 24см, но има възможност да достигне 26,5см. Пречи му факта, че има много мусколи и те дърпат кръвта, която може да изпълни още 3 см.
Кура пък има ебати кура. Попринцип му е 22,5, като на моменти достига 25см. В момента имам подозрение, че е дръстично намалял, в следствие на масовите посещения на провинциални градове и изсулването му от Младост и невдигането на телефона.

Ваш ред е?



Тема Защо...нови [re: тop]  
Автор Acyaн (отнесена далеч)
Публикувано20.04.06 20:01



...си правиш труд?
Ами ти си каза каквото те интересува ... В случай, че някой е забравил, както аз примерно
Ние (айде "аз", да не каже някой нещо си) си знаем, че сме грозни, но мерси, че си така добър да ни го напомниш .



Тема Re: Защотонови [re: Acyaн]  
Автор KУPA (kurie eleison)
Публикувано20.04.06 20:22



Типична намеса на Булгаристанка.
Човека е задал въпрос.
Пуснал е тема.
Като не знаеш кво да кажеш ко са буташ
А?



Тема Ела да си ги мерим!нови [re: тop]  
АвторNeuton Gimic (Нерегистриран)
Публикувано20.04.06 21:56







Тема И сеганови [re: KУPA]  
Автор Acyaн (отнесена далеч)
Публикувано20.04.06 22:29



следва тривиалния въпрос, на който дори ТИ не можеш да ми отговориш - "А защо не?"



Тема Acyaн, колко си висока и тежка?нови [re: тop]  
Автор tor (тор)
Публикувано20.04.06 23:26



Аз съм мъж с малък задник, тънка талия, широки рамене, имам мускулчета, плътен италиански тен. Среден ръст, но добре сложен. Имам и голям фалос, но сега няма как да ти го докажа, но някой ден може би. А ти?



Тема Re: Защотонови [re: KУPA]  
АвторБoни (Нерегистриран)
Публикувано21.04.06 02:51



" ко са буташ"
егати ужаса "ко"



Тема антиподнови [re: tor]  
Автор Acyaн (тук някъде)
Публикувано21.04.06 14:08



Като човек с много комплекси (както ще ме определиш) аз съм ниска, дебела, грозна и космата.... А да... Пропуснах да добавя очилата и скобите

Повярвай ми - не те заслужавам . Ако ме видиш, ще се отвратиш



Тема торче,нови [re: тop]  
Авторфeнka (Нерегистриран)
Публикувано21.04.06 14:30



много си готин
искрено ме развеселяваш и много ти се кефя



Тема Re: антиподнови [re: Acyaн]  
Автортop (Нерегистриран)
Публикувано21.04.06 16:31



В отговор на:

Повярвай ми - не те заслужавам . Ако ме видиш, ще се отвратиш




Противоположностите се привличат, а еднаквите полюси се отблъскват. Проблема е, че някои хора си мислят, че след като носят очилила това ги прави по-интелигентни!
Попринцип жена мен не ме заслужава, тъй като съм твърде добър, честен ,открит и благороден. Всичко това е порок в днешно време. Жените са тъпи и обичат полуграмотни бачкатори, заклети чикиджии, недоклатени комплексари, таксиметрови шофьиори и пр, които използват банални булевардни фрази като: "коте", "мило", слънце", "съкровище" и т.н.
Всичко това се подсилва и от факта, че съм много добре поддържан мъж, което дразни. Всички смятат, че изневерявам и използвам жените за плътски удоволствия. Това съвсем не е така. Първо изневярата е характерна за комплексарите, които се чувстват по-значини по тоя начин. Аз нямам проблеми с това. Когато се съблеча от кръста нагоре комплексирам 80% от мъжете, а когато се съблека от кръста надолу-100%. Второ-от 5 месеца не мога да стоя по-близо от 30см до жена без да съм влюбен.
От всичко казано до тук изводът е само един-ВИЗИЯТА Е НАЙ-ВАЖНА!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.