Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:23 16.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Обсебване...нови  
Автор Kocмoc (Handsome)
Публикувано08.04.06 02:50



Преди време излизах с една девойка .. много надута популярно лице е в държавата ни :).
Излизахме известно време , но нищо не се получи мислех ,че ще я забрая и ще ми мине , но уви нищо не помага дори и да не я засичам по заведения просто тя ми е в мисълта като говора с друга искам да говора с нея абе все такива работи

Проблем , че не мога да каже любов просто вече имаме много редки контакти всичко опира до това , че егото ми не може да приема , че други са били аз не съм бил...

Но прекалено много време мина и не мога да продължа напред..МОга да излеза да се напия като животно да се забавлавям с приятели , но щон стане въпрос за жени просто нямам желания искам само нея...

Какъв е изхода :) най вероятно няма , но е по добре да си споделиш да ти се посмеят хората па може самовлюбеноста ми да даде задна:)

No one dies a virgin, Life screws us all.


Тема Re: Обсебване...нови [re: Kocмoc]  
Автормими (Нерегистриран)
Публикувано08.04.06 03:03



Ей, хендсъм кажи барем коя е известаната мацка? Така горе-долу ще добием представа за характера и, и оттам по-лесно ще може да се даде съвет как да постъпиш



Тема Re: Обсебване...za dvama...mnogo glyp-avo ot glypoнови [re: Kocмoc]  
Авторky4e (Нерегистриран)
Публикувано08.04.06 07:11



e,..samo ti nli..
ama u se razberete...samo...s e ..kriete na yjkim...ly4kata e ot soi...i ...moje da pribere6 kotkite..2 ili 3....



Тема Re: Обсебване...ot /za NEUнови [re: Kocмoc]  
Авторsmelo napred s NEU (Нерегистриран)
Публикувано08.04.06 07:44



ami ..kaji i be 4ovek...ne6to podobno..."Xaide mila mou...zaedno napred "..i u xvani za ra4i4kata...i eto...pnogo e prosto...BUL KAXAR...



Тема Re: Обсебване...za nrgo 4rez newuнови [re: мими]  
Авторdymam ti 4erko - se6tai se sna (Нерегистриран)
Публикувано08.04.06 07:48



ami u dopysnete,4e TOI e na otgovorna..ama ..TO4NO nego go poznavat...i e izvesten...i e popadnal na ednqa..selunka...mai e taka,pa go e sram 4oveka i..nali znaete..."dymam ti 4erko - se6tai se snaxo"...ama syeten jaj...



Тема Re: Обсебване...нови [re: Kocмoc]  
Автор ghiacciata (alegra)
Публикувано08.04.06 10:19



Защо да ти се смеем...много е тежко, но и едва ли някои може да ти даде съвет...., а изхода със времето сам ще го намериш..... Това найстина е много неприятно...да говориш с някой и да мислиш за друг човек....и на мен ми се е случвало...., но единствено времето ми помогна....и след това вече спираш да сравняваш всеки човек с нея...., а и като се появи друг човек мисля, че става още по-лесно...

Поздрави



Може да си разочарован, ако не успееш, но си обречен ако не опиташ!

Редактирано от ghiacciata на 08.04.06 12:19.



Тема Re: Обсебване...нови [re: ghiacciata]  
Авторбeзнaдeжднo (Нерегистриран)
Публикувано08.04.06 10:27



а когато знаеш че няма да се появи друг такъв?



Тема Re: Обсебване...нови [re: Kocмoc]  
Авторвъшka (Нерегистриран)
Публикувано08.04.06 10:45



не- ти не си обсебен от девойката - ти си обсебен от мисълта че е ПОПУЛЯРНА - и там ти е проблема - искаш да си с популярна личност ,и си мислиш че е идеална и по- различна от непопулярните - а всъщност - мога да ти кажа че популярните хора имат много психологически проблеми ,затова търсят популярност - това няма нищо общо със силата на характера или нещо такова - напротив- несигурните хора търсят одобрението на непознатите - и всъщност така сами на себе си се опитват да докажат че нямат проблем-!!!Работата ми е свързана с популярни хора и имам доста наблюдения - така че вярвай ми - по- добре си намери някоя непопулярна уравновесена жена няма да има с какво да се фукаш наистина но ще се чувстваш по- добре



Тема Re: Обсебване...от...любовтанови [re: ghiacciata]  
Авторнe миcли a,дeйcтвaй (Нерегистриран)
Публикувано08.04.06 10:52



нима си опитал...и си ОБРЕ4ЕН..абе любов..кво му мислиш толкоз...отдай се на нея...и готово...



Тема Re: Обсебване...нови [re: бeзнaдeжднo]  
Авторвъпpoc (Нерегистриран)
Публикувано08.04.06 10:54



ама,защо ТИ Е ДРУГ...???




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.