Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:32 20.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ПРЕДСТОИ.......чеснова сватбанови  
Автор te3is (новак)
Публикувано25.03.06 07:13



Най-великото събитие на всички времена,а именно сватбата на идола на няколко поколения българи,големият,човекът-чесън мистър Кура.Церемонията ще се излъчва директно по Си еН еН (финансовото състояние на Бг телевизиите не позволява да бъде излъчено подобно нещо).
Още от сега кипи невероятно оживление,празнично настроение и веселба,примесена с нотка на напрежение и смут из цялата младостка земя.Хората стават с усмивка и нетърпение за великото събитие.Кипи усилен труд.Ангажирани са всички жители в квартала на богатите.Дружбенци пък засяват нови полета с чесън за да се задоволи продоволственият проблем,създаден покрай тържествената церемония.Маскирани полицаи от СОБТ(Специализиран отряд за борба с тероризма) провеждат ежедневни тренировки по сигурността из квартала.Служители на чистотата мият всекидневно улиците.
Точната дата на церемонията още не е известна.Знае се , че кумът тор е подготвил 400 декара чеснови насъждения,два леки автомобила Бонита и тризонет в Младост 4,които ще дари на булката в деня на великото събитие.На същата дата рано сутринта енциклика ще обяви Кура , тетрис и тор за светци и закрилници на Младост.Ще се стекат хора от много други градове и държави.Сред поканените са:Малкия Маргин,Вин Дизел,Дарил Хана,Брат Пит и други.Форумът свързан с церемонията ще води Добрина Чешмеджиева от канал 1.Поканени са абсолютно всички звезди на Паинер,които ще открият тържеството с химна на младост "Русо видех".По-нататък програмата ще продължи с Еминем(той също ще пее "Русо видех").Ще подгряват тенорите Хосе Карерас,Пласидо Доминго.Лично папата ще поведе младото семейство към свещенния им съюз.За сега не е известна бройката на гостите,но ще са 3 до 10 хиляди души.Президентът ще обяви 4 почивни дни след сватбата.Екзотични ястия от всяко кътче на планетата ще се грижат за комфорта на гостите,но основно ще се набляга на чесновите ястия.Редовите полицаи и екипи на гражданска защита имат специалната мисия да се грижат за разочарованите фенки.Мобилизирана е и армията.
Към Младост пътуват 4000 килограма чист кокаин,дарение от Пабло Ескобар и колумбийското правителство.Сватбата ще се състои на манастирчето в Младост,като след това гостите ще се оттеглят на празненство в Най клуб(Младост).
Моля всички фенове и фенки да проявят разбиране и в тържественият ден да няма ексцесии,хвърляне на бутилки,обръщане на кофи и подобни.Предварително благодарим за разбирането.



Тема браво!нови [re: te3is]  
Автор ceлянинът (член - простак)
Публикувано25.03.06 07:24



кога ще бъде - та да се кача на Витоша - и да гледам отвисоко?

прост селянин, ама много прост ви казвам !


Тема Re: ПРЕДСТОИ.......чеснова сватба [re: te3is]  
Авторnaebah_koza (Нерегистриран)
Публикувано25.03.06 08:19



В отговор на:
--------------------------------------------------------------------------------

2. Престани да се заяждаш, ще ми се наложи да ти сложа БАН



--------------------------------------------------------------------------------
Требваше да уведомиш и фенките от "Сватбени вълнения"!?!?!?!?
Жана и КО. .....................


п.с. търса си гуми 17' или 18' с нисък профил.ако успея да си намера и амг оптика ша съм баси пича



Тема Re: te3isнови [re: te3is]  
АвторMиcлитeл (Нерегистриран)
Публикувано25.03.06 09:44



Малиииииииииииииий........


тоа пак са го наскачали лудите



Тема Re: te3isнови [re: Mиcлитeл]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано25.03.06 11:50



Що бе...на мен много ми хареса, виж колко е талантливо ...



Тема Не само е талантливо но и фактнови [re: Roxana]  
АвторKypa (Нерегистриран)
Публикувано25.03.06 12:31



Ще се женя, ще кажа ДА на моята великолепна любов!А вие вместо да умувате и да попръдвате докато четете великото въведение на великото събитие от тетриса, съберете някой лев за да ми подарите скъп подарък ако искате да присъствате!Дори БОГ ще присъства на моята сватба и ще поднесе годежните ни пръстени в най-коприненият и снежно бял облак, избран от рая!Хора, носещи дарове на стойност по-малко от 13000 лева ще бъдат публично изритани и унижени!За ядене, капитана на кораб Титаник, който все още е жив и дори няма проблеми с косопада на тези години е приготвил 29 000 000 000 тона раци, омари, скариди, лангусти, кралски скариди, калмари, новосенладски миди, морски таралежи, акули, китове, косатки и 10000 00000 0000 0000 водораслови плантации.Както се сещате, много малко хора могат да си позволят на направят толкова пищна трапеза в България, да не кажа ПОЧТИ НИКОЙ!
Всеки гост на входа на тържеството ще бъде обилно натрит с чесън, за да не му окапе косата точно на пиршеството, което да предизвика отвращение, съжаление или порицание в друг гост!Хубаво е всеки да си носи и по 2 резервни чесънчета в панталона Армани, които да хапва като бонбончета в напрегнати ситуации и когато иска да получи вдъновение за нещо.Повярвайте ми, чесънът никога няма да ви подведе!Надявам се да съм ви станал още по-полезен с предоставената информация и да станете част от гиганското събитие, което ще разтърси не само Младост , но и няколко съседни вселени!
Кура



Тема Re: ПРЕДСТОИ.......чеснова сватбанови [re: te3is]  
Автор te3is (новак)
Публикувано26.03.06 02:17



А бе след сватбата как треа се казвам,че много ще ми станат титлите-свети барон тетрис или как



Тема Re: ПРЕДСТОИ.......чеснова сватбанови [re: te3is]  
Автор Luminous (свети в тъмното)
Публикувано26.03.06 02:34



Забрави Негово Превъзходителство ............



Тема тая ...нови [re: te3is]  
Авторбaджaнak (Нерегистриран)
Публикувано26.03.06 09:02



съм я ибал



Тема Re: Не само е талантливо но и факт [re: Roxana]  
АвторKypa (Нерегистриран)
Публикувано26.03.06 14:01



Имам най-дългите, най-красивите и най-гумените пръсти на света!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.