Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:36 25.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Интуицията  
АвторФeя (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 21:52



доверявате ли и се, говори ли ви... когато допускате хора до себе си, когато се влюбвате? моята е много силна и винаги долавя вонята, независмо с колко хубави думи, поведение, или форма е "облечена". и досега не съм бъркала, когато съм я слушала. бъркам само, ако не я послушам подведена от други фактори, което макар и рядко, все пак се случва. но накрая пак си казвам - знаех си!
друг път пък давам шанс, въпреки, че интуицията ми не говори никак добре за съответния човек, но шанса го давам само за да се убедя, че не бъркам в усета си. провкирам го и чакам резултат, за да разбера дали наистина има основание да не го харесвам, или греша. и разбира се - подозрението ми се потвърждава... може би затова толкова рядко се разочаровам от хората. не че няма с какво да ме разочароват, но от тези, които могат да го направят - аз го очаквам, защото съм ги преценила правилно и сътоветно не ме изненадват...
при вас как е?



Тема Re: Интуициятанови [re: Фeя]  
АвторPanzerunfall (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 22:03



Da si chuvala za self fulfilling prophecy? Niama nishto bezgreshno v choveka...



Тема Re: Интуициятанови [re: Фeя]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано22.03.06 22:14



Един съвет от мен-вместо да философстваш и убиваш ценно време в нета-излез и философствай навън с приятели или вземи някоя хубава книга или изгледай някой филм -въобще има хиляди начини да се разсейваш пълноценно.



Тема Re: Интуициятанови [re: FENlKS]  
Авторkoito i da e (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 22:24



A ti zashto mislish, che tvoeto filosofstvane e po-polezno na neta? I zashto ne se vaspolzvash ot sobstveniq si savet (ako naistina mislish,che e tolkova dobar)?A, Feniks ???



Тема Re: Интуициятанови [re: FENlKS]  
Авторkoito i da e (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 22:26



P.S.



Тема Re: Интуициятанови [re: Panzerunfall]  
АвторФeя (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 22:29



не, не не съм. но със сигурност грешим непрестанно
а аз не казвам че не греша, а че ми се случва рядко. поне по отношения на преценката ми за хората. и фактите са показтелни. но не за мен искам да говорим, аз само споделям, любопитно ми е при другите как е.



Тема Re: Интуициятанови [re: FENlKS]  
АвторФeя (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 22:38



сега ли? благодаря, не ми се излиза.
излизам достатъчно когато е нужно и когато ми се иска
и това не е философия. въпросната разглежда абстрактни и относителни неща, а това са конкретни неща от живота (ми)
а твоето не е отговор. аз ви задвам въпрос - ако искаш отговри, ако не искаш недей, но да правиш анализи на автора без да имаш никаква идея - е това е философия
а докато работя на компютъра си, което правя и в момента, единствения начин да се разсейвам е нета, иначе вервай ми, знам как



Тема Re: Интуициятанови [re: FENlKS]  
Авторзaщo тaka (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 22:39



ти си постоянното присъствие в нета, понякога имаш доби попадение, понякога - не...
защо правиш тази препоръка към Фея, а ти философстваш тук нон стоп?



Тема Re: Интуициятанови [re: зaщo тaka]  
АвторФeя (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 23:43



то и аз се канех да и напиша нещо подобно, но решиих, че ще звучи предсказуемо а и тя си го знае...
аз съм на принципа човек да прави това, което му харесва, стига да не ощетява другите. значи ако ти е кеф, влизаш и пишеш, ако не - не. всеки да преценява за себе си



Тема Re: Интуициятанови [re: koito i da e]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано22.03.06 23:46



Точно това и ще направя




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.