Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:12 27.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема не само азнови  
Авторme (Нерегистриран)
Публикувано19.03.06 23:32



здравейте форумни критици :)

не случайно реших да споделя историята си с вас, защото знам, че измежду голите упреци и злобни коментари винаги мога да намеря много ценни мнения касаещи мой текущ проблем :)

моята история не е нещо нестандартно или нещо, което не е се е случвало на много от вас ... ще започна с това ... млада омъжена жена ... все още нямам деца .... градя кариера :) и то доста успешна за сега ... но вечно съм неудовлетворена от връзките си ...

е, да тук е проблема - моите връзки! обикновено хората изневеряват с по един човек и там влагат нещо - я любов, я физическо привличане ... кой знае .. но аз съм звяр :)) не стига, че съвсем съзнателно кръшкам на мъжа си, но и го правя с поне двама, а понякога бройката се увеличава ..... някой път хлътвам .. друг път го правя само, защото имам нуждата да го направя (дори не е само заради секса)
сега ми е пределно ясно какви ще са първите отзиви - ми ти тоя мъж твоя не го обичаш ... що не вземеш да се разведеш?? е не ща да се развеждам и го обичам ... по мой откачен начин ... той е свестен тип, но ни се губят основни неща във връзката като страст, емоционалност и взаимност ... обичаме се много, но всеки си живее отделен живот и сме адски самостоятелни ... вреоятно и това е причината да търся чуждото внимание, на което обаче страшно бързо се насищам ....

в момента пак съм в поредната ситуация ... имам връзка с един друг човек, който е тотално хлътнал по мен и е готов да лази по корем, за да ми угажда и да се съобразява с мен ... мислех че съм се влюбила в него докато не срещнах трети, който на всичко отгоре не е българин и живее на 1000 км от мен ... но аз не се спирам пред такива препятствия, да не кажа, че подобни пречки само могат да ме мотивират да се навия още повече и да издрамтизирам ситуацията на макс :))

не търся съвет от вас, защото не търпя да ме съветват ... а си знам какво целомъдрените посетители на форума ще ми напишат - но това никак не ме вълнува и няма да послушам непознати ... исках да разкажа съвсем искрено пред някой каква съм и в какво съм се забъркала отново :)

разбира се, който желае да сподели мнението си е уелкъм :) и ако някой се припознае в мен ще се радвам да знам, че има и други, които са искрени и не се плашат да признаят, че не се държат според правилата ....

като финал на моето излияние държа да подчертая, че въпреки всички каши, в които се заплитам, аз винаги се чувствам щастлива и изучавам себе си така както тези, които следват правилата никога не биха могли .......



Тема Re: не само азнови [re: me]  
Авторyou (Нерегистриран)
Публикувано19.03.06 23:47



диагнозата ти е ясна - псевдо-промискуитет.



Тема Re: не само азнови [re: you]  
Авторme (Нерегистриран)
Публикувано19.03.06 23:55



може ли в превод само, че с диагнозите не съм наясно



Тема Re: не само азнови [re: me]  
Авторyou (Нерегистриран)
Публикувано20.03.06 00:26



Нима? аз мисля, че си симулантка, ей тва ти е де факто диагнозата.



Тема Re: не само азнови [re: me]  
Авторkokичe (Нерегистриран)
Публикувано20.03.06 00:51



така като чета, не виждам нещо да те притеснява особено. казваш, чувстваш се щастлива в крайна сметка, нямаш угризения.... нали знаеш, важното е как ти гледаш на ситуацията- това е твоята реалност- създаваш я такава, каквато искаш да я създадеш.
всъщност всеки излиза от правилата, дали ще изневерява или не, няма значение- има толкова хора, които не са изневерили (все още), а извиват и изкривяват връзките си по всевъзможни начини.... някой дори се отвращават от партньора си и таят неприязънта си в сърцата си месеци, години- ето това не е нормално за мен. има много извращения в хорските взаймоотношения.
но пак- всичко опира до това как самите ние гледаме на нещата. така, че- погледни в себе си и разбери как искаш да живееш- там някъде е отговорът.



Тема Re: какво ти нестандартно...?нови [re: me]  
Авторлoшy мyмичe (Нерегистриран)
Публикувано20.03.06 06:43



тука в тоя форум всички са като тебе
и целомъдрени посетители няма
мно сте интересни вс. вие сте беее
лошу да ти стане...



Тема Re: не само азнови [re: me]  
АвторOйлeн (Нерегистриран)
Публикувано20.03.06 06:45



Независимо дали точно ти лъжеж или не в тоя случай, по принцип има такива положения. Това е психично отклонение и се нарича нимфомания. Ако имаш този проблем потърси професионална помощ, защото депресията и изхавябането след известен период от време са потресаващи.



Тема Re: не само азнови [re: me]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано20.03.06 10:44



Не се изживявам като форумен или какъвто и да било критик, освен на себе си
Относно правилата-всеки сам си ги пише и сам си ги спазва. Щом си щастлива дай volume-то на maх, но имай едно на ум опасноста от game over, заради бунт на пешките, каквито явно са за теб хората около теб.
Не иронизирай и съди право , криво и други линейни, защото всеки мери според своите си мерки - сам решава как и сам си знае защо.
Не те съветвам и не те критикувам- споделям мнение, изразяващо недоумението ми от факта, че някой би могъл да изпитва удоволствие от игричката на стражари и апаши. Да правиш някой на глупак, не означава, че той наистина е такъв.
Не, аз определено не се припознавам в тебно принципно не се припознавам в никой-така че-не го взимай на сериозно



Тема Re: не само азнови [re: me]  
Автор fantadgiro (нежна)
Публикувано20.03.06 11:21



Не мога да разбера като не живееш според правилата и като не можеш само с един, защо си се омъжила изобщо!!??
А също и за какъв дявол пишеш във форум и то точно този, като нито искаш съвет,а пък иначе искаш мнение, а демонстрираш, че не те интересува ничие такова?!
Ега си хората!!!!




Тема Re: не само азнови [re: me]  
Автор Tpyпaщия пeчaл (търсещ)
Публикувано20.03.06 12:27



Съвети и акъл няма да давам. Даже няма да критикувам. Определено си човек с характер,свикнал да получава това, което иска. Рядкост са такива хора и ги уважавам. Въпреки, че силно ни се разминават мненията по въпроса, си ми симпатична. Зная, че съвет едвали ще приемеш от някого. Ти си различна и силна уверена в себе си, но много си вдигнала летвата. Ако си мислиш, че си богоизбрана, жестоко се лъжеш. Ти си човек, както всички останали.
БИ ли нахранила някого, с твоята храна а ти да останеш гладна...?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.