Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:39 01.07.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ду 'една' ...нови  
Автор3ypльo (Нерегистриран)
Публикувано20.03.06 16:10



... защО си 'една' такава разбесняла се ... и все катъ мъ видиш иСкаш мъ разкъсваш? ... сякаш съм ти изрОвил отнекъде скритиятъ кОкал?

... я малкО пО веселО гО раздавай ... скивай квО време е навънкъ ... вместО дъ злобееш и беснееш му се радвай



Тема Re: ду 'една' ... [re: 3ypльo]  
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано20.03.06 19:42



има и други начини да ми привлечеш вниманието, този определено е глупав не е нужно като децата от детската градина...
та ако искаш да си общуваш с мен, покажи ми го човешки
а когато си ми писал за "времето навънка", аз съм била навън, и съм му се радвала, може би ти имаш нужда да го направиш, току виж спреш да хакюционираш щото нямам представа за какво говориш, какво беснеене, какви пет лева? освен да се заблявам не знам да правя нещо друго тук? тъп начин да ме прокираш, можеш повече

иначе - когато те опонирам, то не е проява на лично отношение, а несъгласие с дадена позиция. тоест- нямам нищо против теб, за да е лично, а против дадено твое мнение - нищо по-различно от отношението ми към всички останали. много незряло...
и ако се замислиш - ти си този, който се заяжда в момента - без причина... или е защото не ти отговарям? ми не съм влизала бе пиле
миля той, почувствал се пренебрегнат



Тема ами ...нови [re: eднa]  
Автор3ypльo (Нерегистриран)
Публикувано20.03.06 19:50



... знаеш ли откОга чакам някОя да мъ опОнира ... белким да си гОворя с нея на нОрмален език

... и заяждане къде виждаш? ... ти от майтап не разбираш ли?



Тема Re: ами ...нови [re: 3ypльo]  
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано20.03.06 20:23



просто ме подразни с това "злобеене", аз съм такова добро дете! и справедливо, и добронамерено, и... дразнещо

и що, другите толкоз лесно ли се съгласяват с проникновените ти умозаключения?
а нали знаеш, че този, който умее да опонира обективно и основателно , нацелва и ахилесовите пети?



Тема Re: ами ...нови [re: 3ypльo]  
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано20.03.06 22:29



само да добавиЪ... че ако те кефи да тъ опиниратЪ , дразни ги повече, че си станал много миролюбивЪ и разбран
иначе азъ няма да съм сред опонентите, щото мисля да си изпълня заканата да спра да пиша...



Тема да амъ ...нови [re: eднa]  
Автор3ypльo (Нерегистриран)
Публикувано21.03.06 13:56



... един импулсивен дивакъ си нема ахилесОвъ пета ... щОтъ не знае каквО значи



Тема амъ ...нови [re: eднa]  
Автор3ypльo (Нерегистриран)
Публикувано21.03.06 13:58



... медалът имъ две страНи

... азъ еднатъ е видях ... сега иСкам да видя другатъ



Тема ду 'една' ...нови [re: eднa]  
Авторциниk (Нерегистриран)
Публикувано21.03.06 20:02



толкоз си оригинална мила...
"почти колкото" твоя избраник

and they lived happily ever after



Тема Re: да амъ ...нови [re: 3ypльo]  
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 08:16



още малко и сам ще си повярваш
"неуязвимите" обикновено са най-неподготвени...за ударите съдбовни, и когато им се стовари, се оказват по-уязвими и от останалите



Тема Re: амъ ...нови [re: 3ypльo]  
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 08:22



само така си мислиш.
видял си толкова, колкото (и каквото) аз съм допуснала да се види...а то е безкрайно субективно. освен тва, за достоверността на видяното от значение е какви очи гледат. обективно вижда само мъдростта, а чини ми се
с нея не сте много близки




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.