Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:46 01.07.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Аханови [re: питaнka]  
Автор.... (Нерегистриран)
Публикувано16.03.06 13:10



Ако й кажа, че я обичам, след като вече съм заявил обратното, тя няма ли да ме помисли именно за прасе, както се казва в мнението на ФЕНИКС, което като вижда, че номерът не минава, се опитва да я баламосва, но и как да го направя, като аз не мога да й дам повече от нещо временно, т.е. ще й губя времето и как да се разкарам, като мога да й бъда опора за много неща и ще накърня доверието й в мен? не питам, защото мился, че съм прав, но ми е стршно трудно, точно защото съм толкова по-голям и безотговорността и отговорността са си за моя сметка



Тема Re: Аханови [re: ....]  
Авторпитaнka (Нерегистриран)
Публикувано16.03.06 13:35



Ами виж сега... Ти според мен си длъжен да и кажеш, че я обичаш, ако наистина я обичаш. Ако просто не ти се е прищяло нещо младо.... Мисля, правиш разликата.
Като дебело подчертаеш, че дори и тя да не иска, това няма да се отрази по никакъв начин на другите ви отношения (професионални или каквито там). И я остави в края на краищата тя да реши за разликата във възрастта, загубеното време и т.н. аргументи. Все пак тя ще е потърпевшата, редно е тя да реши устройва ли я или не. Защо го правиш вместо нея? Ама проявявайте малко уважение - чуйте и другата страна, зачетете и нейното мнение....
Обаче със сигурност е най-лошо нещата да продължават да стоят в сегашната неравновесна точка... Не е ясно накъде могат да отидат изведнъж...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.