Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:29 20.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Моята някогашна любовнови  
АвторЧoвeчeн (Нерегистриран)
Публикувано09.03.06 23:50



Имахме връзка с приятелката ми от 6 години, но тя започна работа в една банка в родния си град, а аз се занимавах с частен бизнес в моя град. Нямах никакво свободно време. Виждахме се 1 път в месеца. Съответно правихме секс 1 път в месеца. Тя идваше при мен. Аз при нея нито един път не отидох. Съзнанието ми беше заето единствено с работата. Тогава тя се запознала с един и това ми го съобщи в телефонен разговор. Омъжи се за него 2 месеца след като се бяха запознали. Дете му роди. Много тежко преживях раздялата. Едва когато се разделихме осъзнах колко много съм я обичал винаги. Не можех да ям. Не можех да спя. Все още я обичам. 2 години след раздялата ни тя ми се обади и ме помоли да се съберем отново. Съпругът и я изгонил от тях с детето. Биел я, тормозел я. Аз не я приех. Вече си имах друга приятелка и бях щастлив с нея. Въпреки че знам че тази бившата е била човека, когото най-много съм обичал през живота си. Отскоро съм семеен. Щастлив съм със съпругата си. Разбираме се идеално. Допадаме си като характери. След няколко месеца очакваме и детенце. Зарязах частния бизнес и работя спокойна работа в която имам много свободно време макар че заплатата не е голяма, но вече ясно знам че щастието е по-важно от парите. А бившата е някъде там и е нещастна. Тежко ми става, когато си помисля за нея. Но това е нейният избор. Послуша съветите на приятелките си.



Тема Re: Моята някогашна любовнови [re: Чoвeчeн]  
Автордa питaм (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 00:44



Ок, разбрахме.
имам само 1 въпрос - какво всъщност очакавш от нас?
ти не си задал въпрос, не очакваш коментар, не искаш мнение...очевидно нямаш и проблем, не си тръгнал и да се хвалиш...какво точно искаш?



Тема Re: Моята някогашна любовнови [re: дa питaм]  
АвторЧoвeчeн (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 03:51



Общо взето нищо не искам. Само споделям с вас това, което ми се случи.



Тема Re: Моята някогашна любовнови [re: Чoвeчeн]  
Авторxaxa (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 09:13



Не мога да разбера как така все още я обичаш? Тогава защо не й прости навремето? И как можеш да си с другата жена? Защо заради това проклето мъжко достойнство не можете да простите и да продължите напред?



Тема Re: Моята някогашна любовнови [re: Чoвeчeн]  
Автордecи (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 09:24



Не мога да разбера как така като си познал истинската любов си се задоволил с една добра жена, с която си допадате? Как така чакаш дете от жената, която не е голямата ти любов? Не искаш ли да имаш дъщеря, която има лицето на жената, която истински си обичал? Не мога да разбера защо хората позволяват да изживеят целия си живот със заместители?



Тема Re: Моята някогашна любовнови [re: дecи]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 09:53



Човекът ти казва, че е щастлив с жена си. Сигурон е по-удобна, отколкото една голяма, но бивша любов, която има претенции да го вижда повече от ведънъж в месеца... На всичкото отгоре явно е искала и дете... Бе, мани, мани. Тва големите любови вместо да си седят на задника, искат внимание от мъжете, че и семейство, че и деца, а когато не ги намерят, изоставят горките мъже. Кучки с кучки! А после идват да реват, че са нещастни. Че кой им е виновен? Да си бяха стояли на повикване, нямаше да имат проблеми...



Тема Re: Моята някогашна любовнови [re: жeнa]  
Авторxaxa (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 10:51



Много цинизъм! Уважавайте чувствата на другите и най - вече любовта! Само човек, който не е изпитал подобни силни страсти може да пише така!



Тема Re: Моята някогашна любовнови [re: жeнa]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано10.03.06 11:11



Права си



Тема Re: Моята някогашна любовнови [re: xaxa]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано10.03.06 11:15



Не е цинизъм, а сарказъм- има разлика. Вярно малка, но я има.
Помисли-осъзнал е каква е грешката му на база горчивият опит, а можеше да не се стига до там, ако е поставил на първо място още, когато са се срещали.
Не цените това, което имате някои мъже и после другият е виновен.
Както казват хората-цял живот се учим



Тема Re: Моята някогашна любовнови [re: FENlKS]  
Авторxaxa (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 11:19



Разбира се. Само че аз често си мисля, че хората винаги искат това, което нямат. Особено мъжете. Така че,човекът си страда съвсем логично, ако мога да се изразя така.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.