Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:18 20.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: The Fallen Angel]  
Автор Lychezara ()
Публикувано13.03.06 18:55



Аз съм потърпевша. Патриархалните простотии все още не са приключили !

Освен това имам съвсем друго мнение за съвременните турци в България, основано само на личния ми опит с тях.

Така че не се опитвай да ме коригираш и говориш от мое име.
Аз казах точно това, което съм искала и имала предвид.






Тема по принцип....нови [re: FileO99]  
Автор Fry (минаващ)
Публикувано14.03.06 04:19



е така... има слу4аи всякакви - жени различни. Обикновено умните жени си постигат целите с минимум търкания с околните. Те нямат нужда да доказват никому че са по-умни, да "заковават" мъжа си. А тези които уж имат бърз ум и език и ги проявяват винаги са най-често комплексарки...
Е и те носят душа де... с тях е хубаво да си подбираш битките, да спориш за важните неща и никога да не спориш от по-слаба позиция. Все пак за спор се искат двама души, ако просто откажеш да спориш тя няма къде да ходи.



Тема Re: въпроса май е риторичен,нови [re: eднa]  
Автор Fry (минаващ)
Публикувано14.03.06 04:26



Виж - не е така. Мъжът си се върти около егото си. Аз не правя изключение. Не обичам да ме унижават. И не че съм комплексар... дори малко към обратния полюс клоня.... .
Разбира се, най-обичам интелигентни и силни жени. Ама ако не съм лудо влюбен и някоя тръгне да ме унижава съм по-склонен да си защитя егото и да и свия сармите, отколкото да правя компромиси. Разбира се най-умното е да го няма този избор "или-или"....



Тема Re: напрОтив ...нови [re: Пpяkop*]  
Автор rosovhrast (котка)
Публикувано14.03.06 08:23



Когато мъжът и жената се чувстват сигурни и спокойни заедно просто никога не си тръгват, може да си правят експерименти, но винаги се връщат там където намират разбиране, подкрепа и обич.

доброто винаги побеждава!


Тема Re: напрОтив ...нови [re: rosovhrast]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано14.03.06 11:21



Много е вярно



Тема Re: Страхуват ли се мъжете ..нови [re: Tя]  
Автор scissors (Edward)
Публикувано14.03.06 14:15



Страхват се разбира се. Ей го моя го е страх да се прибере от работа. Все нещо допълнително изниква и ми казва, че щял да закъснее. Ама мен не мож ме излъже. Страх го е да си дойде. Знае, че искам баница със спанак, а сутринта му дадох само 1,50 лв и няма с какво да купи продуктите за да ми я направи. Понякога имам чувството, че изтръпва в ужас като се сети за мен. Знае и много добре как се боря. А не ми е направил баницата, а с шамари в ъгъла. Страхливец, кво да го правиш. А за успеха.. 700 милиграма ракия вечер.. и той започва да вярва в мен. Или в склонностите ми към насилие..

Ако вярваш в любовта от пръв поглед, не затваряй очи.


Тема Re: Страхуват ли се мъжете ..нови [re: scissors]  
Автор Hoвoбpaнka (непознат )
Публикувано14.03.06 15:36



Нем! В грешка си...
Не се страхуват от силните жени... никак... от други неща...
- страхуват се от мустаците им, щото бодат... и краката понякога...
- страхуват се не от това че знаят какво искат, а какво е то... KK 70 euro, Линкълн...
- не от това, че се борят, а че използват зъби и нокти...
- не че си вярват, а че не вярват на другиго...
- и не от успеха им а от успешнета бройка...

....иииии все пак кинта и пейсе са си три бири ;)



Тема Re:нови [re: Lychezara]  
Автор The Fallen Angel (Stormbringer)
Публикувано14.03.06 22:47



Тц, Тц, Тц! Я глей ти!



Тема Re: Страхуват ли се мъжете ..нови [re: zloQQ]  
Автор kpитичнa (досущ като теб)
Публикувано15.03.06 17:37



Ами...според мен нямаш причини да се страхуваш...особено от жени, дето знаят какво искат , как да го постгнат и го правят, без да те натоварват...Със сигурност саза предпочитане пред хленчещите и мърморещите и вечно неудовлетворените и ненаещ какво искат....

Обаче...нещо м е трудно да повярвам,че има мъж, който "не харесва тез жени койтоо с мислятче могат да ти кажат какво да правиш, да те контролрат и т.н"...
Личното ми впечатление е,че мъжете подсъзнателно изпълняватвсички каприз на властните жени, които успяват да доминират във връзката..ОСОБЕНО ако женте го правят достатчно умело и нетърпящо възражение.
Според мен, по някакъв подсъзнателен начин се отключват инстинктите на мъжете да се подчиняват на майките си ...или.кой знае какво....
Дори да не ти харесва подобно поведение, истината е,че повечето мъже се подчиняват на властни жени..ако разбира се тия жени освен да са властни и " да си мислят,че могат да ти кажат каквото и да е" наистина го могат

Пък...мен ако питаш....няма нищо по-лесно от това да обичаш всички жени.особено пък тия,дето теб те обичат.....Ама......знам ли...Хора всякакви......вкусове също

"Който иска нещо-намира начин,който не иска-търси оправдание"


Тема Re: Страхуват ли се мъжете ..нови [re: Ckъпa жeнa]  
Автор kpитичнa (досущ като теб)
Публикувано15.03.06 17:41



Не мисля,че такава жена засенчва ловеца в един мъж....
Прощавай, но личното ми мнение,че една уверена в себе си жена, може само да предизвика ловеца в един мъж....защото...реално..такава жена не се нуждае от одобрението на мъж или от неговото насърчаване или изобщо от каквото и да било свързано с мъж.....тъй като си се псравя с това, което смята за своя цел и без това.....
Според мен...тъкмо жените дето не умеят да постигат целите с са най-лесна и поради това.безинтересна "плячка' за един мъж....ама...те всъщност не са плячка изобщо.защото самите те са в непрекъснат лов на мъже....
Това си е мое мнене де...

"Който иска нещо-намира начин,който не иска-търси оправдание"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.