Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:08 21.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Страхуват ли се мъжете ..нови [re: The Fallen Angel]  
Автор The Fallen Angel (Stormbringer)
Публикувано12.03.06 12:53



Връщам си думите назад!
Тя се смили над мен



Тема Re: Страхуват ли се мъжете ..нови [re: The Fallen Angel]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано12.03.06 13:12







Тема Re: Виж сега.......нови [re: Tя]  
Автор kъcмeт (непознатa....)
Публикувано12.03.06 13:13



.......Пътят към върхът е едно самотно изкачване(за съжаление,но факт)......колкото повече катериш,толкова си по-сам,доста народец отпада.
Стигайки целта се оглеждаш и виждаш,че си още по-сам.......другите изкачили се са изморени,също като теб и някак не ви е много до общуване.
Не само мъжете се страхуват от силните,нека не делим страхливците по пол,ако си целеустремена личност,ти самата няма да можеш да създадеш нормална и хармонична връзка с някой слабак(слабачка).



Тема Re: Страхуват ли се мъжете ..нови [re: FENlKS]  
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано12.03.06 14:07



много добре казано
само към последното изречение искам да добавя - че силните хора сами не понасят себе си, когато са слаби... съдя по себе си



Тема въпроса май е риторичен,нови [re: Tя]  
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано12.03.06 14:43



но все пак...
страхуват се несигурните в себе си мъже, комплексираните...то е ясно защо.
страхуват се, че като им лъснат слабостите няма да 'тежат' достатъчно пред нея...и че като е силна, тя е независима, включително от него, и в един момент може да ги зареже заради друга възможност, а те да бъдат наранени...затова несигурните и слаби мъже си избират по-крехки създания.

но мисля, че преди всичко се страхуват... лъжците, подлеците, лекетата, с една дума - непочтените мъже. защото една силна жена, а тези жени са интелигентни, не може да бъде заблудена. тя ще разбере за отрицателно време тяхната същност. тези мъже просто знаят, че номерата, които минават пред другите жени, пред тези не вървят, затова ги избягват... обикновено си избират наивни, средно глупави жени. пред които могат да се правят на каквито искат... и да се чувства сигурни. с интелигентната силна жена не могат да се чувстват сигурни, защото тя разбира...
такава жена се предпочита от силни мъже, благородни, смели, те искат равностоен партньор, и не само не се страхуват от силната жена, но изпитват респект, и често тя е предизвиктелство за тях



Тема Re: въпроса май е риторичен,нови [re: eднa]  
АвторHaй-oбиkнoвeн (Нерегистриран)
Публикувано13.03.06 01:01



Аз харесвам силните жени. Защото силната жена е умната жена. Интелектът и е толкова силен, че не би тръгнала да изневерява и да лъже както слабата жена. При силната жена няма половинчати неща. Тя сама успява, а не както слабата жена, която понеже не може да успее сама и затова със зъби и нокти драпа да се докопа до някой богаташ. Защо да се страхувам от силната жена, след като тя ако ме обича ще ме приеме такъв какъвто съм, дори и ако не съм силен колкото нея.



Тема Re: въпроса май е риторичен,нови [re: Haй-oбиkнoвeн]  
Автор kъcмeт (непознатa....)
Публикувано13.03.06 11:47







Тема Re: ФЕНИКС ФЕНИКСнови [re: Tpyпaщият пeчaл]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано13.03.06 13:24



Красиво примерче



Тема Re: Страхуват ли се мъжете ..нови [re: eднa]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано13.03.06 13:26



Да, защото в по-голямата си част са перфекционисти



Тема напрОтив ...нови [re: Tя]  
АвторПpяkop* (Нерегистриран)
Публикувано13.03.06 14:24



... мнОго малкО жени имъ на тОя святъ детО дъ се знаятъ каквО иСкатъ ... жена кОято се знае каквО иСкъ е тази, кОято кара един мъж да се чувства сигурен с нея

... друг е въпрОсъ каквО тази жена иСкъ




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.