Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:17 30.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Сънувах малкия Маргиннови  
Автортop (Нерегистриран)
Публикувано08.03.06 09:33



Сънувам, че са убиле Николай Абдреев Маринов-малкия Маргин. Той не го заслужава щото е манекен, по-добре спечения гущер брат му



Тема Re: Сънувах малкия Маргиннови [re: тop]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано08.03.06 11:21



Щом си го санувал, утепали са го! Хич не се кахъри повече. Още един бандит по малко. Кееееф:)))



Тема Re: Сънувах малкия Маргиннови [re: aз]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано08.03.06 11:23



Замислих се, кога ще се съберем да хапнем и пийнем житце, пак и по случаи Жорко бе! :) Ама ха нека се повесели малко я, такав хубав повод!



Тема Re: Сънувах малкия Маргиннови [re: aз]  
Автортop (Нерегистриран)
Публикувано08.03.06 11:37



Естествено, че убийство на подобен човек е хубав повод за теб. Ти си злобар и зависник и комплексиран от велики мъже, с невероятна визия, гений, пари и презтиж в обществото. На хора като теб единствените им радости в живота са това. А за "Жорко" си прав всички се събираме да ядем житце, но за подобни балаци като теб даже и неразбираме, че съществуват и спират да съществуват. АЗ съм велик!



Тема Re: Сънувах малкия Маргин [re: тop]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано08.03.06 11:48



Така е! Наистина си много велик! Поклон!!!



Тема Re: Сънувах малкия Маргиннови [re: тop]  
Автор deep_laid (вярващ)
Публикувано08.03.06 12:12



Ооо 23см ти се появи?!Яко развиваш комплекс за нереализираност обаче!Така е-само си сънуваш



Тема Re: Сънувах малкия Маргиннови [re: тop]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано08.03.06 12:40



И не ми обясняваи кои са моите радости в живота:) Много съм далеч от тая помия в България, колкото и да ме боли за страната, защото виждам до какъв хал е стигнала, едни криминални типове да са пример за подражание. Абе Тор като си толкова велик, що си седнал по цял ден да възхваляваш тия типове тук в тоя клуб. Това е клуб "Любов" и незнам дали си разбрал още, че никой не го интересуват тези велики мъже точно тук. Иди им ближи задниците и може повече да намажеш със сигурност. Айде модератора да вземе отношение, че ми писна от гпупостите на Тор, Кур и други. Имат ли те място тук, където обикновено хората споделят несподелена любов, болка от наранена душа. До кога ще ви търпим?



Тема Re: Сънувах малкия Маргиннови [re: тop]  
Автор Бeнджи (от филма)
Публикувано08.03.06 12:59



Ти наистина си болен мозък,драги...На колко си години?Като те слушам,не ще да си по-голям от 6-ти клас,втория срок...

Редактирано от Бeнджи на 08.03.06 12:59.



Тема Re: Сънувах малкия Маргиннови [re: тop]  
Авторcтpaннo (Нерегистриран)
Публикувано08.03.06 13:55



аз пък сънувах големия - бре кво съвпадение



Тема Re: Сънувах малкия Маргиннови [re: тop]  
Автор new_vegas (непознат )
Публикувано09.03.06 16:43



Кой го интересува дали някой Маргин е убит или не? Още повече дали някой го сънува? Това да сънуваш Маргините е унизително и единствено човек копнеещ да бъде дребна риба без никакъв външен вид може да сънува и мечтае да бъде като тези персонажи на реалити шоуто България! Но както и да е, всеки с желанията си. Все пак е похвално, че ме сънуваш мен - единствения красив човек, който може да бъде видян някога някъде. Но само видян!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.