Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:32 26.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Технология на красотата  
Автор FileO99 (оперативная)
Публикувано05.03.06 14:11



Никога не загрявам преди тренировка. Напълно погрешно е да се тренира без загрявка, но аз не хабя напразно енергия поради крайно стегнатият си хранителен режим. Пия едно кафе или кока-кола непосредствено преди тренировка и озверявайки от действието на кофеинът хващам щангите. В тренировката си за гърди и рамена започвам разбира се с лежанка – първите четири серии правя с 80 кг х 10-12 повторения. По този начин загрявам организмът за по-нататъшното силово натоварване. След това правя още четири серии на лежанката с 90, 100, 105 и 110 кг съответно по 7, 3, 1 и 1 повторения като изстисквам максималното от гръдната си мускулатура. Докато правя силовите серии с по-малко 6 повторения задържам въздухът си, което води до силен кислороден дълг. Такъв кислороден дълг принципно се избива с кофеин и повече интензитет в аеробната част.


Второто упражнение, което изпълнявам е странично разгъване на дъмбели за рамо. Правя само четири двойни серии със 16 кг дъмбели по 12 повторения като след всяка серия се довършвам с 5 кг гири х 20 повторения изтисквайки максималното от мускулът. Това упражнение подготвя рамото за основното му натоварване с щанга. Тази изключително ефективна методика за мускулен растеж се нарича принцип на предварителното натоварване и се основава на предварителното изтощаване на мускулната група преди натоварването й с базовото упражнение. По този начин се получава максимално шокиране и следствие на него гарантиран прогрес. Рамената са ми може би най-силната мускулна група но никога не ги натоварвам 100% заради механиката на гръбначните прешлени.


Раменната преса е третото и последно силово упражнение(второ базово) в стандартната ми тренировка за гърди и рамена. Започвам пирамидално на 60 кг като правя две серии х 16 повторения. Следват още две серии с 65 кг х 12 повторения, който са разгарът на тренировката ми. Накрая завършвам с последните две серии х 4 повторения на 70 кг. Задължително използвам колан при изпълнение на раменната преса и стриктно следя за правилното дишане. Повечето пъти на последното повторение със 70 кг губя съзнание за момент, което крие очевиден риск от изпускане на щангата. Затова държа около мен в този момент да няма никакви хора. Почивам максимум 2 минути между сериите разхождайки се в залата.


Тренировката ми завършва с половин час интензивно каране на веологометър последвано от горещ-леден душ, което ми гарантира перфектен физически и ментален тонус. За 30 минути каране на предпоследна степен изгарям над 350 калории, което гарантирано запазва талията ми чиста от мазнини. Най-сигурен показател за успех при изгарянето на мазнините с веологометър и горещ-леден душ е ясното очертание на свежото лице в огледалото и добре очертаващите се скули. По принцип най-доброто изгаряне на веологометърът е интензивното изгаряне 400 калории за 27 минути, което рядко се постига. Интензитетът на веологометърът и температурният контраст между горещият и леден душ определя степента на свежестта и величината на умствените възможности през следващите 24 часа.


Обличам се почти винаги в черни дрехи – черен панталон, черно поло и манто или балтон в зависимост от климатичните условия. Дрехите са ми винаги нови и никога не нося нещо овехтяло. Никога не прекалявам с парфюмът и го използвам с нормални стойности.Сутрин ям каквото си поискам без хляб и месо, обядвам съвсем тънко и след това консумиран предимно ябълки и натурни сокове. Захар и сол са съставки абсолютно забранени в моята диета. Цигари пуша много рядко, освен когато се намеря в някакъв проблем. Cammel и Lucky Strike са единствени марки, които мога да пуша. Американските цигари съдържат наркотик, който повишава менталноста и помага на качественото мислене.






Тема Re: Технология на красотатанови [re: FileO99]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано05.03.06 14:20



Амин !!!! Готов си за влизане в Рая....


Господ да прощава, простен да си !!!

Не даваш на някого това което иска от теб, освободи го от себе си за да го намери при друг.


Тема Re: Технология на красотатанови [re: FileO99]  
Авториcтинcka жeнa (Нерегистриран)
Публикувано05.03.06 14:40



Слушай, фъстъчко! Подложи се на някаква екстензия да се поразпънеш малко. Защото онези яки северни каки, по които си падаш как ще ги целуваш - ще им нахлупваш тенджера на главата и ще набираш на мускули?



Тема Re: Технология на красотатанови [re: FileO99]  
Автор elii (объркана)
Публикувано05.03.06 14:49







Тема Re: Технология на красотатанови [re: FileO99]  
АвторЧepния цвят (Нерегистриран)
Публикувано05.03.06 15:38



свива аурата затова трябва да се избягва в дрехите



Тема Re: Технология на красотатанови [re: FileO99]  
АвторStorm (Нерегистриран)
Публикувано05.03.06 15:51



Ех, ти май пълният член за нищо го нямаш.



Тема Технология на простотатанови [re: FileO99]  
Авторmoli (Нерегистриран)
Публикувано05.03.06 16:09



"...Дрехите са ми винаги нови и никога не нося нещо овехтяло. Никога не прекалявам с парфюмът ."

Само представител на бедна държава може да напише такова нещо.
Хората живеиеещи в нормални държави нe коментират дали дрехите им са нови, а от кой design- er, плат или качество са, тоесt скъпи ли са...
Да се обличаш в черно е пак признак че много филми гледаш.

Типичен BG вманиачен нарцис...а не става за нищо, полза от него няма.




Тема Re: Технология на простотатанови [re: moli]  
Автор FileO99 (оперативная)
Публикувано05.03.06 16:14



Точно така само представител на бедна държава, където живеят бедни и грозни създания. А аз полза от нещата имам, това че другите нямат си е техен проблем.





Тема Re: File099нови [re: FileO99]  
АвторTpyпaщият пeчaл (Нерегистриран)
Публикувано05.03.06 16:21



В зала ли тренираш Вожде?



Тема в зала, kak...нови [re: Tpyпaщият пeчaл]  
АвторMoli (Нерегистриран)
Публикувано05.03.06 16:28



Излишен въпрос, такова важно нещо може да се прави само в зала, защото иначе току виж останало назaбелязано...(като всяко нещо без цел и смисъл)

Той Вожда ако го биваше за нещо в спорта щеше да стане Спортист.
То и аз спортувам радовно от малка, но не очаквам да го предават на живо по BBC.

Поздрави на всички замускулени комплексари в черно със смешни диети(Кока -Кола??:) и цигари марка Смешна...



Тема Re: File099нови [re: Tpyпaщият пeчaл]  
Автор FileO99 (оперативная)
Публикувано05.03.06 16:31



Силовите тренировки няма начин да се изпълняват другаде освен в зала.



Тема яд те е, че ме нямашнови [re: Moli]  
Автор FileO99 (оперативная)
Публикувано05.03.06 17:00



Естествено качествени тренировки могат да се провеждат единствено в качествени зали, където са налице всички условия включително горещият душ. Освен това там се обменя опит с други трениращи. Това, за което ме бива в спорта е малко встрани от фитнесът. Изисква спокойствие, прецизност и отлично зрение. Тренирам го от 1982ра, тоест когато ти още не си била родена аз съм се учил да убивам. Осигуряваше ми малко повече отпуски от нормалното в казармата, които прекарвах в часове страхотен секс с качествени жени. Колкото до диетата ми само прави сметка, че съм свалил 23 кг за около година. От тогава вече 6 години не съм качил и един килограм излишно тегло като плавно увеличавам силовият си капацитет. Днес вдигам 110 кг от лег и 120 кг за гръб, утре 120 от лег и 130 за гръб. А за цигарите и качеството ми на живот само можеш да мечтаеш.





Тема Re File099нови [re: FileO99]  
АвторTpyпaщият пeчaл (Нерегистриран)
Публикувано05.03.06 17:16



Това с "загубата на съзнание" звучи страшничко.
Вчера отговарях на един Самовлюбен кураСиЛюбец.Който си мисли че с хидравликата си може да повдигне света.
Днес изригна вулкана "File099" заливащ всичко наоколо с конски дози кафе и кола,пот и ментални техники. Да се обичаш- добре, ама да си влюбен в себе си не го приемам.
Да си чувал, че да се вземаш много на сериозно, не е на добре? Всеки трябва да се обича, но изявяването на тази обич, трябва да я смачкваш, Файле още на под съзнателно ниво. Ако усетиш пиле, че света аджеба започва да се върти около теб. Колкото помалко говориш и те виждат хора по добре. Единствено доволен от срещата си с теб ще бъде .....Психиатъра.



Тема кога бяхте комунисти, после американци, сега...нови [re: Tpyпaщият пeчaл]  
Автор FileO99 (оперативная)
Публикувано05.03.06 17:42



Българинът обича само да лапа и не може да разбере, че всеки прогрес изисква някакви жертви. Жертви във време, в труд и в пари. Седи и чака нещо да се случи докато целият свят упорито върви напред и го задминава с векове. После намръщен се сравнява с другите и ломоти недоволен от положението, до което се е докарал сам. Като накрая опре ножът до кокалът става върл националист и реве с нотки на отчаяние "Атакаа" по митинги. Кога бяхте всичките до един верни комунисти синове на партията, после станахте първи американци в ООНто, та сега накрая от раз страшни националисти. Българинът се юрва след американецът, американецът го лъже докато не му посочи среден пръст(смея се) и всите българи националисти.





Тема Re: Технология на красотатанови [re: FileO99]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано05.03.06 17:45



чудех с кво ти е...ма ти просто си тъп



Тема тъп е баща тинови [re: rainy_season]  
Автор FileO99 (оперативная)
Публикувано05.03.06 17:46



Ето още една грозна жена с грозен комплексиран мъж, който няма уважение към външният си вид. Никой не ти е виновен за житейският ти избор.



Тема слънчице,нови [re: FileO99]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано05.03.06 18:30



красиво, умно, успяло и адски мъжествено! слънчице... ако наистина беше пич, нямаше да имаш нужда да го доказваш тук. са...разбирам те, че тия прости жени българките не могат да те оценят, ама кво да ти кажа...не може в цяла една държава само ти да си пич, пък другите да не го разбират. няма логика.
п.п : ако не можеш да схванеш - готова съм да ти обяснявам. мъчно ми е за тебе - ше помагаме



Тема Re: Re File099нови [re: Tpyпaщият пeчaл]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано05.03.06 18:33



нека се обича. така ще му е по-хубаво като онанира. щото като го гледам, кво му остава...



Тема Re: Технология на простотатанови [re: FileO99]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано05.03.06 18:36



ква ти е ползата, бе сладур?



Тема Re: яд те е, че ме нямашнови [re: FileO99]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано05.03.06 18:39



едва ли ще се намери някоя "качествена" да се занимава с тебе...не си хаби усилията да говориш. бегай да се надбегваш.
а спортната стрелба не е измислена, за да се убива...не се ли намери някой да ти го каже?



Тема Re: Технология на красотатанови [re: rainy_season]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано05.03.06 18:51



не, не е тъп, той е просто един изключително нещастен, необичан и страхлив човек. чуда се какво ли му се е случило? най-вероятно нищо интересно. и затова сега пише криминаленца в стил "денят на чакала" в клуб любов. забележете къде ги пише тези неща, много важен детайл.

poor is the man whose pleasure depends on the permission of another.


Тема Re: Технология на красотатанови [re: emma_goldman]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано05.03.06 18:53



и на мен ми направи впечатление, че в тоя клуб се изявява...
тъпо е...квото и да казвате



Тема Файлът е латентен гей!нови [re: rainy_season]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано05.03.06 19:05



не, сега като се замислих, стигнах до прозрение. файлът просто е латентен гей! ами да! има всички признаци. какво ще кажете?
има мъже, които до такава степен са уплашени от това, че са всъщност гейове, че се правят на турбомъжкари. мразят гейовете, защото им напомнят какви са. спомнете си бащата на онова готическо момче, военният от "американски прелести". той пребиваше сина и жена си, беще военен - гигамъжкарска професия - а накрая отлепи един целофан на кевин спейси.
даже смятах да го пусна като отделна тема: латентен гей ли е файлът? но тук, под това гига-гейско свое представяне, което е направил, мисля, че е ок.
хехе, как не се сетих по-рано!

poor is the man whose pleasure depends on the permission of another.

Редактирано от emma_goldman на 05.03.06 19:07.



Тема Re: Файлът е латентен гей!нови [re: emma_goldman]  
Авториcтинcka жeнa (Нерегистриран)
Публикувано05.03.06 19:42



ами, да!и тази ненавист към жените. права си 100%



Тема Re: слънчице,нови [re: rainy_season]  
Автор FileO99 (оперативная)
Публикувано05.03.06 20:16



Шокирам съм от степента, в която ме подценявате и вие и другите жени във форумът. Това разбира се от една страна ми дава огромни предимства, но от друга няма начин да не ме обижда. За пореден път се убеждам, че от вас абсолютно нищо не става и няма смисъл нито от виртуална комуникация, нито развиване на теории, нито от нищо. Причината е, че принципите ни на мислене нямат абсолютно нищо общо. Логиката като подчинен на математиката модел на разсъждение е еднакъв в цялата Вселена, обаче принципите ни на разсъждение са коренно различни. Точно тези принципи при вас са напълно объркани.





Тема абе парцалессо,нови [re: rainy_season]  
Автор FileO99 (оперативная)
Публикувано05.03.06 20:28



Селянка си и селянка ще си останеш. Вероятно баща ти и майката ти са били обикновени работници, а сега заплатата ти едва ли минава 400-500 лева. Перспективите ти са отчайващи и ми злобееш в постингът. Писмената ти реч е на толкова ниско равнище, че няма начин да носиш качествен генетически материал. Това което пишеш, парцал смотан, издава гънките на вкиснаният ти от ебане и свирки мозък. А колкото до мен ако не намеря качествена жена няма да обърна внимание на никоя обикновена. И понеже тук във форумът всичките сте най-обикновени смръдли затова й ви я яд. Продължавайте да злобеете и да ме забавлявате, на мен ми е приятно да си уплътнявам времето като ритам парцалессини като теб.





Тема Re: абе гейнови [re: FileO99]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано05.03.06 20:43



да де, щото си гей. ти не обичаш жените, за кво се занимаваш с нас?

poor is the man whose pleasure depends on the permission of another.


Тема кучко червена, животинската ти простотиянови [re: emma_goldman]  
Автор FileO99 (оперативная)
Публикувано05.03.06 20:44



Тук отново се наблюдава обърканият ти и погрешен начин на разсъждение. Като не можеш да мислиш по-добре недей да пишеш нищо в интернет, защото ставаш за смях с вродената си животинска простотия. Имам собственост, имам пари, имам външност, имам две коли, имам осигурено бъдеще. Защо да съм нещастен? Защо да съм страхлив - ето казвам ви, че сте боклуци и в интернет и навън и правя каквото си поискам с вас. В България няма сила, която да ме спре да ви унижавам. Мъжете знаят какви чудовища представлявате и ми симпатизират. Радвам се когато стават разводи и се водят дела, защото всички мъже ясно и точно осъзнават с какви нещастни боклуци са си губили живота. Човек с вас не може нито да има нормална връзка, нито приятелство, нито да създаде семейство. Вие сте най-голямата мръсотия, която населява Европа в момента. Абе мърляви парцалесси с огромно метафизично самочувствие за шибане и шамаросване, тъпчене и унижение!Сволочь паршивая!





Тема Re: кучко червена, животинската ти простотиянови [re: FileO99]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано05.03.06 20:48



абксолютно си прав! ти не можеш да създадеш семейство с жена, щото си гей.

poor is the man whose pleasure depends on the permission of another.


Тема абе контессонови [re: emma_goldman]  
Автор FileO99 (оперативная)
Публикувано05.03.06 20:48



Българките не сте жени, това животинският ти мозък толкова ли може да го осъзнае?

Редактирано от FileO99 на 05.03.06 20:51.



Тема жалкото ти мозъченови [re: emma_goldman]  
Автор FileO99 (оперативная)
Публикувано05.03.06 20:50



Жалкото ти балканско мозъче само толкова ли успя да напише?Аз не съм гей, аз съм млад, красив и пълноценен мъж. Вие българките просто не сте жени, вие сте животни. За вас лопата и метлата!





Тема Re: жалкото ти мозъченови [re: FileO99]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано05.03.06 20:57



не, скъпи, дълбоко в себе си ти си гей. ако беше хетеросексуален, щеше да обичаш жените във всичките им проявления. опитай с мъже, платон е казал, че сексът с жени е за размножаване, а истинска любов може да има само между мъжете. разплоди се с една арийка, да ти отглежда елитното семе, а ти се отдай на луди оргии с мъже. знаеш ли как ще се отпуснеш. платон не е бил глупав.

poor is the man whose pleasure depends on the permission of another.


Тема фрустираш ли, бе мърло?нови [re: emma_goldman]  
Автор FileO99 (оперативная)
Публикувано05.03.06 21:01



Ама колко ПЪТИ ВЕЧЕ да ти обяснявам, че българките просто не сте жени. Жени за германките, англичанките, французойките - вие не сте нито жени, нито хора. Вие сте срам за България, срам за Европа.





Тема Re: Технология на простотатанови [re: rainy_season]  
Автор FileO99 (оперативная)
Публикувано05.03.06 21:03



Права си - каква полза като вие не можете да оцените красотата?



Тема Re: фрустираш ли, бе мърло?нови [re: FileO99]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано05.03.06 21:03



а ти си срам за българските гейове. но нищо де, ще ти дойде ума в главата, като пораснеш малко

poor is the man whose pleasure depends on the permission of another.


Тема вие нямате желание за любовнови [re: emma_goldman]  
Автор FileO99 (оперативная)
Публикувано05.03.06 21:07



Никога не съм имал и няма да имам хомосексуални наклонности, но с такива парцали като теб нищо чудно и това да стане. Вие нямате никакво желание за любов и това много добре се вижда в интернет.





Тема Re: вие нямате желание за любовнови [re: FileO99]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано05.03.06 21:12



о не, ти си латентен хомосексуалист. всички велики мъже са били. това те мъчи. ако си признаеш пред себе си и почнеш да практикуваш, ще си много щастлив. днес е сирна неделя, прости на себе си своя хомосексуализъм. ние и такъв ще те обичаме, че ти си истински ариец!

poor is the man whose pleasure depends on the permission of another.


Тема не сте нормални хоранови [re: emma_goldman]  
Автор FileO99 (оперативная)
Публикувано05.03.06 21:15



Никакъв хомосексуалист не съм, а чисто и просто вие не сте нормални пълноценни хора. Затова живеете толкова бедно и ограничено, защото не сте нормални и нямате никаква база за развитие. Вашите деца доколкото ще ги имате всичките ще ги надживеете и нито вие, нито те ще получат каквато и да е прошка.

Редактирано от FileO99 на 05.03.06 21:31.



Тема Re: не сте нормални хоранови [re: FileO99]  
Авторcвиpka (Нерегистриран)
Публикувано05.03.06 21:38



един красив и щастлив мъж не може да е толкова злобен.ти явно си последовател на Ото Вайнингер/макар,че тои има твоето мнение за всички жени въобще/Убедна съм,че това име не ти говори нищо,защото не си го чел след тренировка или дори докато акаш диетичните си екскременти в тоалетната.ако не си гей,значи си безвъзвратно импотентен.



Тема Re: не сте нормални хоранови [re: cвиpka]  
Автор FileO99 (оперативная)
Публикувано05.03.06 21:45



Къде съм написал, че съм щастлив? Човек може да има всичко и да не е щастлив, но може и да няма нищо и да се радва на живота. Човек може да е богат и да е пред самоубийство, може да е беден и да му е супер. Колкото по потентността ми тя е много добре. Нищо де, вие се лягайте с шкембели импотентни простаци то и си е за ваша сметка.





Тема Re: не сте нормални хоранови [re: FileO99]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано05.03.06 21:48



сакън, да не вземеш сега да се гръмнеш, че ние сме простакеси и си лягаме с някакви позитивни несъвършени мъже. ами какво ще стане с чистата раса, с арийското ти семе? ти имаш дълг пред човечеството да оставиш генетичен материал! моля те, на колене те моля, остани сред нас и заплоди най-достойната на земята!

poor is the man whose pleasure depends on the permission of another.


Тема само един примернови [re: emma_goldman]  
Автор FileO99 (оперативная)
Публикувано05.03.06 21:55



В отношението ти към мен няма абсолютно нищо сериозно. Приемаш нещата като игра, после цивриш защо си била сексуално незадоволена. Ще ти посоча само един пример от действителността - най-добрият ми приятел полицай 80 набор с далеч по-развита и качествена физика от моята не можеше месеци наред да си намери приятелка в София. Разкарвах го насам-натам по заведенията но все не ставаше, защото боклуците имахте много голямо самочувствие. Попадна в полицейската школа в Казънлък и само за три седмици беше преспал с три различни жени като с последната още не се е разделил, а вече минаха 5 години време. Значи какво се получава - жените в София нямат никакво желание нито за любов, нито за секс. Тях ги интересуват единствено парите и нищо друго. То не случайно всяка втора софиянка е потенциална проститутка. Ако знаеш колко такива съм минал лошо ще ти стане...





Тема Re: само един примернови [re: FileO99]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано05.03.06 22:03



ако приятелят ти е бил същият надут и уплашен боклук като теб, нищо чудно, че нито една софиянка не му се е вързала на номера, а селянките в казанлък са му се метнали на врата, щото не говори на меко.
мило, ти не познаваш всички жени в българия. ти си просто едно уплашено малко момче, което никой не обича. споко, ще те споходи късмета, само спри да се държиш като някакъв малоумен ницшеанец.
това ти го казвам в случай, че си наистина искрен. щото подозирам, че всъщност се гавриш с клуба. ако е така - спри. намерила съм ти много противоречия в постингите, ще ти правя разбор утре, че сега имам гости.

poor is the man whose pleasure depends on the permission of another.


Тема Re: само един примернови [re: FileO99]  
Авторcвиpka (Нерегистриран)
Публикувано05.03.06 22:47



В един от постингите си казваш:"Защо да съм нещастен?",а после ми отговаряш,че не си казвал никъде,че си щастлив!последно какъв си-щастлив или нещастен???в последния отговор към Емма,казваш,че много "такива" си минал/софиянки-потенциални проститутки/,като допреди това споделяше,че докато не намериш качествена жена,няма да се занимаваш с парцалеси,боклуци и т.н.Ти ли се обърка?пък и нещо позагуби зловоонния си стил!и не си споделил за пенис колко "вдигаш",щото тои поомеква с годините да знаеш:(((((



Тема Re: само един примернови [re: FileO99]  
Автор elii (объркана)
Публикувано05.03.06 23:15



Мдааа,и колко си минал?Любопитна съм просто.



Тема ъхъмнови [re: FileO99]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано05.03.06 23:29



Добро животно си...... 80 кг х 10-12 повторения

п.п. А що пушиш бря?

Ето малко вкусотийки за обяд:

Прясно изцеден сок от моркови+ сок от портокал разбъркан в миксера с парченца ананас ( това ми е любимото)
Само морков с ананас или морков с портокал също е вкусно.

Или портокалов сок,2парченца банан, няколко ягоди и ананас на mix Но с това направо се наяждаш

п.п. В сокчетата с морков се слага малко зехтин или сметана, за да може организма да усвои витамините.



Тема спестете си евтината реториканови [re: cвиpka]  
Автор FileO99 (оперативная)
Публикувано06.03.06 00:14



Спестете си евтината реторика. Не съм казал, че съм щастлив но съм и потвърдил обратното. Сериозна връзка със сериозно момиче не евтини авантюри с кварталните курвещрассета. Оная ми работа функционира идеално, защото живея натурен естествен живот. И на 50 години ще съм потентен колкото съм сега.





Тема Е+А+С+Tribestanнови [re: himbeer]  
Автор FileO99 (оперативная)
Публикувано06.03.06 00:28



За килограмите си и като се има предвид, че съм 100% натурален съм определено добре. Определят ме като "манекен". Пушенето на определени марки цигари концентрира мисълта и помага за вземането на най-правилните решения в дадена ситуация. Не се отказвам и от синтетичните витамини като ги вземам по специална система. Витамин Е покачва либидото и потентността, витамин А регенира епидермисът, витамин С е антиоксидант, от комбинираните витамини CENTURIUM има изключително мощно въздействие върху организмът. Трибестан е билка с много силен ефект върху хормоналното равнище и изостря метаболизмът. Но си има тънкости в приемът им, който трябва да се съчетава по определена система с тренировъчният режим. Например ако се тренира строго на пирамидален режим(не принцип) и приемът на суплементите трябва да е по пирамидална схема. Най-важен обаче е принципът на концентрацията, който трябва да се прилага както в тренировките, така и в облеклото.





Тема ах-ах-ахнови [re: FileO99]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано06.03.06 00:40



Дали вече е късно или още растеш

Ами спорта за здраве къде го забрави? А еко-храните?



Тема растежнови [re: himbeer]  
Автор FileO99 (оперативная)
Публикувано06.03.06 00:51



Декадреболил - синтетичен пептиден хормон на растежът, натуралният се извлича от мозъкът на мъртви бебета и струва около 200 лева на тренировка. Това прави ~ 2400 ЛВ/месечно. Бие се с още 4-5 хормона за изравняване на хормоналният баланс в организмът. Имайте предвид, че крие около 30% риск от злокачествен рак. Ефектът се изразява в директно завръщане в пубертетът. Хипофизата започва наново да работи все едно си на 15 години. Получава се растеж на кости, мускули, покачва се ръстът с 8-10 см за няколко месеца. Ако сега си 170 см само след няколко месеца гониш 180 см! Супер тежкият и опасен медикамент може да се употреби само при някои спортисти и до 27 години не по-късно. Не смятам никога да тръгвам по този път, защото настъпват необратими и неконтролируеми биохимични процеси. Един път объркана работата на природата обратният път може да е невъзможен.





Тема Re: растежнови [re: FileO99]  
АвторMaлeeee (Нерегистриран)
Публикувано06.03.06 01:08



Българинът обича само да лапа и не може да разбере, че всеки прогрес изисква някакви жертви. Жертви във време, в труд и в пари. Седи и чака нещо да се случи докато целият свят упорито върви напред и го задминава с векове. После намръщен се сравнява с другите и ломоти недоволен от положението, до което се е докарал сам. Като накрая опре ножът до кокалът става върл националист и реве с нотки на отчаяние "Атакаа" по митинги.

За това съм съглласен - наистина много хора само седят и чакат порсто нещата да с случат, а не правят нищо с което да са по-добре.
Иначе по темата - хубаво е, че треинираш и си естествен. Както каза и един друг колега - морковите са мнооо полезни Аз лично всеки ден си правя моркови с мъничко зехтин. А колкото до залата - моята зала е в мазето - що да ходя да ми дрункат некви калъфи на главата. Душ мога и у нас да си взема - горещ-студен Ама по-хубаво е парна баня (може и сауна) и шоков басейн. Чудо!!! Толкова за тренировките и тонуса
Ама да попитам пак - защо постоянно се обръща темата на това колко пари и коли имам и къде живея... Ако ще се хвалим - пуснете тема, отделна точно по този въпрос. Бре да му се не види....



Тема Re: слънчице,нови [re: FileO99]  
Авторвнимaтeлнo чeтящa (Нерегистриран)
Публикувано06.03.06 16:10



обикновенно не пиша е се въздържам да се вкючвам в темите, но FileO99 меко казано ме възмущава.
Говори за ценности, духовност, извисеност и в същото време е толкова брутален, арогантен, дори циничен
Има огромно разминаване м/у същност и претенции



Тема Re: Технология на красотатанови [re: FileO99]  
Автор izlqchvane (жена)
Публикувано06.03.06 16:16



Лелее,пич ти ме разби...



Тема Re: растежнови [re: Maлeeee]  
Автор FileO99 (оперативная)
Публикувано06.03.06 19:04



Най-мощната комбинация при мен се получава следствие комбинацията между кола-кола, кафе и натурален сок от портокал. А когато се прибави Tribestan(продукт на билкова основа) ставаш направо като кукла. Колкото до горещите-ледени душове имай предвид, че прекаляването с тях може да наруши нормалната дейност на сърцето. Могат да се вземат всеки ден но единствено след и никога преди тренировка. Темата се обръща за пари и коли, за да дразня женският плебс във форума.





Тема Re: растежнови [re: FileO99]  
Авторнeмa дa kaeм (Нерегистриран)
Публикувано06.03.06 21:08



кат имаш руска жилка
що не познаваш сибирските билки ,а някои растнат и във финско



Тема Re: растежнови [re: нeмa дa kaeм]  
Автор FileO99 (оперативная)
Публикувано06.03.06 21:15



Нямам никаква представа от сибирски билки. Ефектът Tribestan се изразява в драстично повишаване на общият тонус и сексуалните възможности. Разбира се ефектът му през първата година е един, през втората по-слаб, през третата незначителен. Просто организмът свиква с почти всичко е се налага непрекъснато да бъде изненадван. Друг е въпросът доколкото новите изненади са съвместими с биохимията на индивидуалният субект. Едно за едни е супер, но за други е гибел.





Тема Re:нови [re: FileO99]  
АвторЖaнa (Нерегистриран)
Публикувано07.03.06 12:42



Тия типове на снимката ти са МНОГО сладникави, как може изобщо да ги понасяш, та камо ли да ги публикуваш ?



Тема Re:нови [re: Жaнa]  
Автор FileO99 (оперативная)
Публикувано09.03.06 18:46



В какъв смисъл задавате въпросът? Както написах времето на Арнолд и Рамбо отдавна отмина. А сладникавите мъже могат да бъдат много по-яростни и жестоки от обикновените.



Тема Re: Технология на красотатанови [re: FileO99]  
Автор lnsert (новак)
Публикувано16.03.06 18:39



ти от такава диета и толкова тренировки сигурно отдавна си гръмнал. може и да си хубав но какво от това като не можеш да се възползваш от предимството си. донякъде ти влизам в положението.



Тема Re: Технология на красотатанови [re: FileO99]  
Авторznaesht (Нерегистриран)
Публикувано15.07.06 19:49



tazi trenirovka e ,mnogo tejka za niakvo momjence , osmilsi ia!



Тема Re: Технология на красотатанови [re: FileO99]  
Автор emotikona (anyyta)
Публикувано15.07.06 19:52



Ехе това сега каво е???

самоизтукване май май ........





Тема Re: Технология на красотатанови [re: emotikona]  
Автор HTTP ()
Публикувано15.07.06 19:55



Анита, а ти колко вдигаш от лежанка, а?





Тема Re: Технология на красотатанови [re: HTTP]  
Автор emotikona (anyyta)
Публикувано15.07.06 19:58



след малко отивам на фитнес

лежанки не правя



Тема Re: Технология на красотатанови [re: emotikona]  
Автор HTTP ()
Публикувано15.07.06 19:59



ок, тогава


приятен ти фитнес



Тема специално за nyakoyнови [re: nyakoy]  
Автор FileO99 (SSD )
Публикувано16.07.06 00:23



Виж сега разбирам те, голям мъж си, голямо чудо си, но това че мърлата ти ражда копелета не те прави преуспял мъж в живота. Понял?





Тема Re: специално за nyakoyнови [re: FileO99]  
Авторnyakoy (Нерегистриран)
Публикувано16.07.06 10:48



Izchezvay ot foruma che go obarna na samoreklama.
Nikoy ne te pita kolko chasa na den sportuvash i kak shte biesh toya i onya.Zapazi si gi za teb tiya neshta.
Nie ne shtem da gi slushame.Vseki den samo tvoeto ime tuk.Dodeya na vsichki.Kazvat ti izchezni ti pak se vresh.Tova trybva da ti govori neshto.Nali tvrdish che si umen????May samo sanuvash.Ti may si go znaesh ne ti e da ti go kajat za parvi pat.I ti kato nyama kvo pravish si samoreklama.Obache ne varvish.Ako imash kachestva i sam si iskarvash parite nyama da se otarvesh ot macki.Obache ti shtoto si tap ne go osaznavash.I se duesh che bashta ti ti dava pari.Sopolanko.I kakva hvalba e tova???Tova e sram.Tova pokazva che ne stavash za nishto.Kragla nula si.



Тема Re: Технология на красотатанови [re: FileO99]  
Автор oбичaм* (absolute july)
Публикувано16.07.06 14:03



Седя си и си чета, по едно време само си седя...
Викам си, той човека може да е луд, може и да не е...ама за какво го нападате така?! И той е човек, и той има право на глас ( за справка- конституцията). Никъде не прочетох, че иска да се съгласите с неговото мнение. Пък и да иска, проблема е негов.
А, да... и да ви питам, що така се правите на обидени и се оправдавате, да не би все пак да е прав и някои от вас да се разпознават в неговите разкази ?



Мноо мразим, обикновена кифла да ми се праи на кроасан!

Тема Re: Технология на красотатанови [re: oбичaм*]  
Авторcъrлacнa (Нерегистриран)
Публикувано16.07.06 14:36



Съгласна съм с теб!


Освен това като спре Файлът да пише за известно време и се появяват теми като "Файле, нещо си: дрън-дрън...!!"!!!! Та явно н есамо го гонят от клуба, но и много хора заради него специално влизат в този клуб, което от своя страна на други персони май не им допода особено.
Всеки с проблемите си.



Тема Re: абе контессонови [re: FileO99]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано16.07.06 18:48



"Българките не сте жени"....na purvo, mjasto, ne vijdam, za6to trjabva da se obijdate, a na vtoro, ne vijdam, za6to trjabva da se zanimavate s takiva gluposti,a imenno:o4evidno inteligentnia, no gordeliv i kompleksiran File099, koito smjata verojatno, 4e da spodeli tuk razli4nite si navici e prosvetljava6to za vas, masite, koito puk se projavjavate tukmo v ka4estvoto si na takiva, kato se zanimavate izob6to s nego!
ne moga, oba4e, da ne spodelja, v suzdalata se situacia moeto mnenie: File099, pozdravjavam te, 4e namira6 vreme, za sport, bilo to i bodybuilding, dano ne burkam termina, no tva pravi6 nali? pozdravjavam te, 4e si nameril na4in da izgradi6 tvoe sobstveno "az", v koeto si dostatu4no siguren, za da go spodeli6, tuk! ot druga strana, oba4e, faktut, 4e postingite ti tuk se sustojat v tova, kak TI trenira6, kak Ti jivee6, pokazva, 4e ti ili se gordee6 prekaleno mnogo ili prosto ima6 nujda ot vnimanie. nai-malkoto e nevuzpitano. su6to taka, sujaljavam, makar 4e, 4e si 4ast, ot onazi sgan, kojato sam ukorjava6, vupreki ogromnia si intelektualen potencial si 4ast, ot onezi hora, koito, ako imah vlast, 6tjah ili da zatvorja, na 6 meseca, mozukopromiva6t kurs...ili bih otstranila? ne si li ti bulgarin? ne sa li tvoite jeni bulgarki? jalko.
p.s. sujaljavam, 4e ne pi6a na kirilica, no e po tehni4eski pri4ini.



Тема Re: абе контессонови [re: az]  
АвторДa бe (Нерегистриран)
Публикувано16.07.06 23:22



От всичко прочетено дотук оставам с впечатлението за ужасно наранено същество ,което за да не бъде отново наранено хапе ,съска и напада във всички посоки....Все пак е хубаво да знаеш ,че не трябва да слагаш всички жени под общ знаменател ,като тази ,която те е наранила....има кучки ,имало ги е и ще ги има ,но те са както в България, така и навсякъде по света...Друг е въпроса ,че и всяка жена може в дадена ситуация да бъде кучка ,в зависимост и от мъжът до нея....Успех





Тема Re: Технология на простотатанови [re: FileO99]  
Авторedna (Нерегистриран)
Публикувано25.07.06 20:42



samo da ti kaja, che CK (Calvin Clain), tuk kudeto jiveia, v USA, ne go brusnat za nishto i se prodava v nai evtinite magazini (Marshalls, Ross, TJ Max), koito izkupuvat zalejalata stoka na markovi magazini. Edna teniska na CK struva 7-8 dolara (originalna), a tam razni kostumcheta i rizki, maximum do kum 40-50 dolara.

taka che ne si misli, che si niakuv turbo guzar. biesh mi na komplexar po skoro. vij, ako mi kajesh che nosish Benetton ili Abercrombie, moje da se zamislia - tehnite drehi ne vlizat v dolnoprobni magazini - zalejalata stoka se DARIAVA na durjavi ot 3tia sviat.

Aide.



Тема тук в България не продават нищонови [re: edna]  
Автор FileO99 (SSD )
Публикувано25.07.06 20:51



Госпожо, тук в България просто не продават нищо друго ако ще да разполагаш и с 250 ЛВ дневно без да работиш. На пазарът няма абсолютно никакъв избор и явно ще трябва да си поръчваме дрехи от чужбина така както го правихме по времето на социализмът.






Тема Re:нови [re: Жaнa]  
Авторedna (Нерегистриран)
Публикувано25.07.06 20:59



osven tova sa pedali :)

"modern talking" - mnogo populiarni kogato File-a e bil v 8-10 klas.

tova samo potvurjdava teoriata, che Vesko e neosuznat gei :))



Тема за еднанови [re: edna]  
Автор FileO99 (SSD )
Публикувано25.07.06 21:06



Ако знаеш каква е бройката ми съвсем няма да имаш илюзии в тази посока





Тема Re: тук в България не продават нищонови [re: FileO99]  
Авторedna (Нерегистриран)
Публикувано25.07.06 21:10



slunce, gospojica sum.

ot tezi - parcalesite s dulgata rusa kosa, plastichnata operacia na cicite, i uzkustvenia ten. ma si se kefia max. a da, i karam z3. ako izobshto ti govori neshto.

Jiveia v CA. Tuk si imame mnogo takiva gladichki i luskavi kato teb po plajovete. Edin problem - ot bluskane sus sintetika, na niakoi sum im porasnali cici, kosmi po gurba, a dori naskoro davaha za edin deto mu e okapal k*. taka che leko s tribestanite.



Тема Re: за еднанови [re: FileO99]  
Авторedna (Нерегистриран)
Публикувано25.07.06 21:13



bonbochne, izpusnah nishkata. za kakva broika stavashe vupros?

izvini me, che ne moga da sledvam burzo misulta ti - vse pak sum parcalesa.



Тема Re: за еднанови [re: edna]  
Автор FileO99 (SSD )
Публикувано25.07.06 21:20



Мъж с бройка като моята няма начин да е хомосексуалист, поняла?





Тема Re: за еднанови [re: FileO99]  
Авторedna (Нерегистриран)
Публикувано25.07.06 21:37



aaaaa, sega razbrah, nali ti kazvam, che sum parcalesa i po bavno sgriavam :)

I Vesko, tuk kudeto jiveia, mnogo, ama mnogo haresvat bulgarkite. Namirat gi za mnogo ekzotichni, s dobur vkus i s bogata cennostna sistema. Takiva mi ti raboti, bonbonche.

Mejdu drugoto Purvanov predaval ti e? Toi mi e chicho, ako neshto imash problemi, svirkai, shte go opravim momcheto.



Тема А това какво общо има...нови [re: FileO99]  
АвторOбъpkaлa ce (Нерегистриран)
Публикувано26.07.06 01:54



...с темата на клуба??? Това да не е клуб "Нарцисизъм" или "Комплексари"...сега ще почнеш да сипеш обиди, нали...поне друго не е видно да излиза от теб...



Тема Re: Важното е, че е интересно...нови [re: Oбъpkaлa ce]  
Автормapтини чepeшkи (Нерегистриран)
Публикувано26.07.06 13:38



Ако не беше Файл099, досега тоя клуб отдавна да е западнал....



Тема RE тоя клуб отдавна да е западналнови [re: мapтини чepeшkи]  
Автор Жopoxyя (непознат)
Публикувано26.07.06 14:38



И не само този клуб.



Тема Re: RE тоя клуб отдавна да е западналнови [re: Жopoxyя]  
Авторизryбилa ce (Нерегистриран)
Публикувано26.07.06 18:29



...Какво падение!!!



Тема маце,нови [re: edna]  
Автор FileO99 (SSD )
Публикувано26.07.06 18:42



Парцалесса с дълга руса коса - супер! Сигурно яздиш страстно и раздаваш шамари докато те псуват, ако е така просто грешка нямаш! Зет три ще да е някакво футуристично BMW ако не ме лъже паметта? Само че трибестанът не е никаква синтетика, а просто една билка от магарешки трън, чиито екстракт е извлечен във въпросните хапчета и нищо повече от това. Абсолютно натурален съм като единственото изключение е витамин Е - или токоферолът, който ни прави зверове в леглото.





Тема Re: за еднанови [re: edna]  
Автор FileO99 (SSD )
Публикувано26.07.06 19:09



Определено богата но не правилно изградена ценностна система. Ценностна система изградена върху пороците не върху добродетелите, което говори много лошо за вас. Точно американците ще ви харесат, защото те са най-големите боклуци на светът и им се готви термоядрен армагедон, така че си помислете какво бъдеще апокалиптично бъдеще ви чака с тях. Първанов не ми е преподавал абсолютно по нищо, все пак благорадаря ти за изразеното желание за помощ - задължен съм ти







Тема Re: за еднанови [re: FileO99]  
Авторedna (Нерегистриран)
Публикувано26.07.06 19:26



nai oficialno te kania na gosti da vidish v kakva greshka si :)) samo deto sigurno niama da imash parichki za biletche.



Тема какво????????нови [re: edna]  
Автор FileO99 (SSD )
Публикувано26.07.06 19:46



Аз имам сигурно десет пъти повече пари от теб, въпреки че си в Америка. За мен хиляда и триста долара са абсолютно нищо, защото зад гърбът си имам повече собственост и пари отколкото ти можеш да изкараш в Щатите до края на животът си. Ненавиждам тази долна държава и всички хора, които живеят в нея! Няма да имаш честта да ти дойда на гости, защото не подходи правилно към мен. Поняла?







Тема Re: А това какво общо има...нови [re: Oбъpkaлa ce]  
Автор RedMedved (инат)
Публикувано26.07.06 23:40



Ми като няма клуб "Нарцисизъм" или "Комплексари" къде да пишат хората ?



Тема Re: А това какво общо има...нови [re: RedMedved]  
Автор FileO99 (SSD )
Публикувано27.07.06 15:10



Мнението на дебелаци, слабаци, бедняци и нещастници изобщо не ме интересува.





Тема Re: RE тоя клуб отдавна да е западналнови [re: Жopoxyя]  
Автормapтини c чepeшkи (Нерегистриран)
Публикувано27.07.06 17:18



Да, да - ИМЕННО


А това, че се съгласявам за нещо с теб, го считай за комплимент, че с този ник те бях отписала от хората с здрав мозък - форум-форум, шега-шега, ама все пак си говори много за личността
Ама сега съм съгласна



Тема Re: Fileнови [re: HerzogTryn]  
Авторaнoнимнa (Нерегистриран)
Публикувано30.07.06 13:16



ЩАСТИЕТО И СПОКОЙНИЯТ ЖИВОТ НЕ МОГАТ ДА СЕ КУПЯТ С ПАРИ.
дАНО ДА ГО ОСЪЗНАЕШ!



Тема Re: Fileнови [re: aнoнимнa]  
Авторaнoнимнa (Нерегистриран)
Публикувано30.07.06 16:02



Трудно е да обясниш на някои хора, че трябва да оставят другите на мира и да разберат ,че омразата не е ценност, а осъждането не е в ресора им.
Мили ми Файле, опитвам се да те разбера , но уви не успявам, отвсякъде личи ,че ти си доста обременен човек- толкова ненавист, огорчение и негативна енергия струи от теб. А това е много жалко , защото ми прави впечатление ,че си доста интелигентен и начетен , млад човек.
Стига с тия маркови дрехи, парфюми , коли,квалитетни жени.................ако с това се измерва твоето съществуване и смисъл в живота, това направо си е трагедия(мое мнение) За това не се учудвай и на нападките и на подигравателните мнения по твой адрес. Не ме карай да си мисля ,че си толкова скучен и ограничен. И стига с тия пари- защото и съм имала , и съм нямала и знам какво могяат да ми дадат те,. То не е нито любов , нито щастие , нито спокоен живот.
И на края замисли се и потърси причината в себе си, а не в държавата , смотан1яците , българките...........това не те оправдава изобщо , защото има хора , които не са имали никаква основа, каквато имаш ти и са постигнали много повече. Не е логично за всичките ни несгоди да търсим виновника , а първо да погледнем вътре всебе си.
Помисли успех ти желая!



Тема Re: FiLY, миличко,нови [re: aнoнимнa]  
АвторSagitarius-лapжи (Нерегистриран)
Публикувано30.07.06 16:47



Напълно си права - момчето изглежда интелигентно, умно, образовано... ииииххххх като неква лелка говоря, ма то да е по-ясно


Та един наистина умен млад човек, който вероятно има и морал, и съвест... ама кви ги върши не ми се мисли... Май е в неква дупка - все с курви се хваща и после: "Вие българките..."... Не е правилно така - дано само в нета да си го изкарва, а не и навън... I hope so... Наистина ми е болно, че понякога се получава така, но всеки самичек само може да се извади от дупката, в която е паднал пък дори да са го бутнали... Дано да е изобретателен като барон Мюнхаузен и да си помогне сам, че светът би загубил, ако не се справи - и хората също...
Файли, стискам ти палци!!! Повярвай в себе си - виж се къв си сладур - миличък, умничък, с чувство за хумор - ееее, може би по-скоро със сатирически наклонности... хи-хи... Представи си, че започваш отначало, на се самонаказвай, повярвай си, че си добър и заслужаваш да бъдеш щастлив... Ох, сладък, повярвай в себе си, че си това, което винаги си искал - някои неща не се променят, но те са малко и за наше добро... Само на 28 и такива раздиращи противоречия
Тъпо е, че въобще пиша, ама наистина не мога... офф... не знам
Та, ако изобщо го четеш това... единственият ти проблем за мен е, че не си щастлив... иначе си си ок с всичко, което пишеш макар да не ми хареса онова с грубия секс и ебливите момичета- особено в съпоставка с др неща, които си писал - даже ме вбеси да си кажа право, ама... Та, всичко ти е ок, а колкото до щастието - ми и аз, а и мнооооооого др още не са го срещнали, ама то човек всеки ден почти има на какво нещо да се зарадва - на усмивка от непозната по улицата, на хубав филм или здрав сън ит.н., ит.н. Та нали тренировките качваха ендорфините, отдаеля се серотонин - ква стаа с твоя серотонин, Файли?? Давай по-ларж - съвет от зодия Стрелец



Тема това е бележка към последната ТЪПАНАРКА,нови [re: Sagitarius-лapжи]  
Автор FileO99 (SSD )
Публикувано30.07.06 17:42



която ми губи времето в интернет и ми къса нервите...четете и си правете изводите:

"Виждам не проявявате абсолютно никакъв интерес към млади, красиви, стегнати и интелегентни джентълмени. А ние определено сме голямо рядкост както в интернет, така и в реалният живот...Тази бележка вероятно е последната, която ви пращам просто защото ми губите времето и както виждам вече не си правите трудът даже и да дадете какъвто и да било отговор, което е проява на мудност или неуважение към мен. Искате да знаете моите специални изисквания относно жената, която трябва да бъде срещу мен, нямате проблем:

1)ръст до 170 см, защото самият аз не съм висок и не смятам за естетично жената да е по-висока от мъжът. Смятам разбирате основателността на съображенията, от които изхождам в даденият случаи. Освен това ниските жени са по-любвеобвилни и нежни и интелегентни отколкото високите, разбира се изключения има но те са статистически незначителни.

2)редовен секс - няма такъв филм връзка без постоянен жизнерадостен секс и това трябва много добре да го знаете, защото съм изключително сексуална личност. Връзка между мъж и жена, в която няма секс е болна връзка каквато не трябва да се допуска.

3)коректно поведение и висока степен на етичност. Женски номера са просто последното нещо, което търпя в живота. Ако се държите честно, откровено и праволинейно нямате да имате абсолютно никакъв проблем с мен и ако се разбираме може да стигнем даже до деца и брак. Мразя да ми се връзват тенекии, мразя наркомански компании, мразя черна музика и чалга, не обичам да седя в едно заведение с турци, цигани и мутри и не обичам отпуснато поведение пред хора като смях без причина, говорене на висок глас и крайно емоционални реакции независимо от тежестта на обстоятелствата даже и те да са страшно катастрофални. Също с мен не се спори за политика...

Както виждате и сама се убеждавате тези изисквания не са високи, ако не можете или не желаете да ги покриете поради една или друга причина няма абсолютно смисъл да се продължава кореспонденцията. Мисля, че бях достатъчно изчерпателен, вие сте на ход..."





Тема Re: това е бележка към последната ТЪПАНАРКА,нови [re: FileO99]  
АвторSagittarius (Нерегистриран)
Публикувано30.07.06 19:02



Регистрирай се в сайт за запознанства и там си пусни изисканията.Като гледам само надуваема кукла ще ти отговори на всичките.



Тема това са най-елементарни изискваниянови [re: Sagittarius]  
Автор FileO99 (SSD )
Публикувано30.07.06 19:36



Това са възможно най-елементарни изисквания, които ако поне те не могат да бъдат покрити ще излезе че в България наистина няма годни жени за пълноценна стойностна връзка... И абсолютно никъде не е написано, че трябва изобщо да е красива и със супер тяло, нито е изискано да е много богата примерно. Ако е много красива това даже е твърд минус, защото мъжете в България са простаци и ще трябва непрекъснато да сменям мутри в заведенията заради нея - няма никакъв проблем, на всеки мога да счупя главата при това с най-голямо удоволствие. Да е много богата също е голям минус, защото ще се опита да си прави с мен каквото си поиска и нищо няма да се получи поради липса на равнопоставеност. Имаше една много богата и готина мацка от Павлово с една чисто нова сребриста тойота, която точно заради перфектната си външност и парите си нямаше абсолютно никакъв шанс с мен - сори не съм играчка за забавление на никого! Искани са три съвсем съвсем човешки неща - ниска на ръст, сексуално активна и да не е простачка. По аргумент от противното на базата на вашият "квалифициран"отговор в България "само надуваема кукла" би се вписала в тези изключително непретенциозни критерии. Ако си мисли, че ще излизаме и аз ще пръскам ценните си валутни запаси по просташки задимени заведения пълни с изроди при това без да правим редовен секс ще я изхвърля като мръсен парцал още на вторият ден. Има си железни правила в този живот и всеки, който не ги спазва става трета категория човек. Независимо от парите и външността си.





Тема Re:ок ......нови [re: FileO99]  
Автор emotikona (anyyta)
Публикувано30.07.06 19:50



ти жена ли искаш ...????
Или некоя плюшена играчка с дупка.......


жените набор 81 са курви тип порно звезди....



това е вярно

но също е вярно че са перфектни във всичко и че всичко им се одава

Както е и вярно че комплексират "силмият" пол, вярное е че не го правят с умисъл а поради простата причина че са перфектни във всичко и както е и вярно че са много приятни личности и са желани от всички и на всякаде

с изключение на комплексарите разбира се

Редактирано от emotikona на 30.07.06 20:41.



Тема курвещрассе.81нови [re: emotikona]  
Автор FileO99 (SSD )
Публикувано30.07.06 20:08



Така и не разбрах точният смисъл на въпросът ви - ако обичате пояснете и ако можете и не ви представлява особена трудност предвид, че сте интелектуално ограничена -бъдете по изчерпателна! И отново повтарям като за недоразвити малоумни хора: ниска до 170 см повече в никакъв случаи, ударен секс почти всеки ден след тренировка по два-три часа иначе сработват алтернативните варианти(а те са много и всичките са във ваш директен ущърб), никакви ама никакви просташки задимени заведения пълни с долнаж в противен случаи вадя пистолети, разбивам бутилки и сменям мутри на мутри даже и при най-невинната провокация. Търся напълно нормална културна жена, на е разхайтени парцалесси тип курвещрассе.81! Следните три женски набора българки - 1979, 1980 и 1981 нямат абсолютно никакъв шанс с мен ако ще да са порноактриси като сексуални умения и финансово благосъстоние. И никакви абсолютно никакви изтъркани и глупави женски номерца като изненадващи тенекии, втори писти, трети писти, емоционални нанагорнища, нанадолнища, липса на свободно време... Поняли?





Тема Re: ок редактирах гонови [re: FileO99]  
Автор emotikona (anyyta)
Публикувано30.07.06 20:45



курвещрассе.81.....


това е добре но виш горното



Тема Re: ок редактирах го-абсолютна глупостнови [re: emotikona]  
Автор FileO99 (SSD )
Публикувано30.07.06 21:23



Специално жените набор 1981 са най-големият боклук, който се е раждал през последните 50 години в Източна Европа. Няма даже един единствен случаи нормален пълноценен човек да е издържал "връзка" с такъв долнопробен парцал повече от 3 месеца време и то само заради едното ебане, абсолютно за нищо друго. По принцип жените набор 1981 са изключително глупави с тотално опорочени ценности и напълно объркан начин на мислене практически без никаква здрава и нормална логика в главите си. Една от причините за тази изключително грозна аномалия е аварията в Чернобил през пролетта на 1986 година. Става въпрос за опасно генетическо изменение, което води до необратими и фатални изменения в работата на мозъкът, заради който увредената "личност" не е в състояние да преценява трезво и обективно ситуацията и да взема правилни целесъобразни решения. Ето например ти първо допускаш елементарни правописни грешки като дете от детската градина, второ пишеш невероятни глупости във форума, защото определено си със забавено умствено развитие. И междудругото "комплексар" е отдавна изтъркано клише, което по принцип се използва от истински комплексирани личности като теб. От гнусен вредител като теб съвременното европейско общество има едно единствено спасение - трудов лагер.





Тема Re: това че си комплексарнови [re: FileO99]  
Автор emotikona (anyyta)
Публикувано30.07.06 21:39



.....си личи по начина по които пишеш.....злобно като дърта лелка

очукана отрудена от алчни работодатели и пияният и съпруг





п.с днес не сум много в кондициа че цяла нощ купонясвах в маниа

а и приятелят ми след това дулго ....... не ме остави на мира да заспя.....





Тема ти си интелектуална инвалидканови [re: emotikona]  
Автор FileO99 (SSD )
Публикувано30.07.06 21:47



Курвичке долнопробна и нещастна, жалкото ти ограничено мозъче само толкова ли успя да напише? За твое сведение в мен има само и единствено спортна злоба, която ме кара единствено да подобрявам постиженията си в живота. Просто те съжалявам какво представляваш като "човек" и какво черно бъдеще без съмнение те очаква. Нито няма да даде пукната пара за някаква откачена курва като теб

Редактирано от FileO99 на 30.07.06 21:51.



Тема Re: завислива лелка-отдава ти се писането :))))..нови [re: FileO99]  
Автор emotikona (anyyta)
Публикувано30.07.06 21:55



.......стани писател,

.........жените бягат сами от теб



мен не ме мисли достачачно муйе мислят за мен че и понякога се чудя как да се отърва от лепките



Тема Re: давали са - и ще дават:))))))нови [re: FileO99]  
Автор emotikona (anyyta)
Публикувано30.07.06 22:03



да те попитам само да не би да искаш да ти разказвам сеьуално-лубовните си игрички



това ще да е доста дългичко де



Тема Re: растежнови [re: FileO99]  
Автор emotikona (anyyta)
Публикувано31.07.06 03:17



русото момче от снимката ми прилича на един мои познат които има абсолутно същата усмивка ..... казва се Папи



Тема Re: това са най-елементарни изискваниянови [re: FileO99]  
АвторSaggie (Нерегистриран)
Публикувано31.07.06 15:53



На втория ден? Каква е тази стойностна жена, която ще си легне с теб още на първия ден, че ти да я изхвърлиш на втория, защото си недозадоволен... Няма такъв филм секс по часовник - хората не са машини... А като прибавим и ограничението да не се смее и да прикрива емоциите си - животът до теб май би бил по-скоро робство... И да ти е винаги на разположение - та всяка уважаваща себе си жена за нищо на света не би се примирила да е наистина "слабата половинка" и да се превърне в играчка на мъжа - във всяко едно отношение, вкл и секс... Всъщност наистина ли сексът е най-важното, сладък? Ти няма да я обичаш, ако е такава, каквато искаш... Та тя трябва да е или изключително глупава, или без всякакъв опит в живота, или проститутка, за да се съгласи на всичко това... Нищо не казваш за това да те обича, да мисли за теб, да ти вярва и да ти има доверие... В този смисъл това с политиката е направо смешно - всеки има право на своите пристрастия, а най-вече на лично мнение... Друг е въпросът, че когато една жена или момиче е истински влюбена то тя идеализира до такава степен обекта на своите чувства, че приема неговите възгледи и убеждения и за свои... Това, разбира се е по-скоро несъзнателен процес и не може да бъде наложен, а ти както изглежда си търсиш наложница... Или просто въпросната потребителка, с която сте си разменяли бележки много те е изнервила... За да има истинска любов си мисля, че най-важното условие е да има истинска свобода - само тогава птичката не просто ще остане на твоето силно мъжко рамо (само как го казах...

), но и ще ти пее най-прекрасните песни (it's a metaphore!)... Обяснявам твърдението си за "куклата":
1. Можеш да я избереш каквато си искаш по ръст, цвят на коса и очи.
2. Не говори, не се смее, не иска да я водиш по заведения.
3. Можеш да й го вкарваш когато и където поискаш за колкото време искаш - никога не е в лошо настроение, неразположена, пък и от презерватив няма нужда...
4. Като ти омръзне можеш не просто да я захвърлиш, а да я спукаш и да се накефиш.
Недостатъци:
1. Обича амо теб по презумпция, а не по собствена воля.
2. Изслушва, но не отговаря. Не може да ти даде морална, а още повече реална подкрепа и разбиране.
3. Бърза омръзва, защото е по-скучна от естрадна песен - никога не те изненадва, не е личност с характер, няма душа, няма сърце, купена е с пари - тогава как ще знаеш, че те обича, ако е безволева, обезличена куха лейка без собствено мнение и живот - нейната любов не би била ласкателство, а обида!
4. Никога не знаеш дали производителите или продавачът не я е изпробвал преди теб и няма да ти предаде неочаквано някаква срамна болест като например безчувственост, егоизъм, неспособност за даване и получаване, и разпознаване на истинската любов.

Едва ли наистина търсиш това, просто си обезверен...
Сексът не е и не може да бъде част от оптималната дневна тренировка - по-добре без секс, отколкото без разбиране, обич, подкрепа и добро отношение.



Тема Re: Технология на красотатанови [re: FileO99]  
Автор scryabin (непознат )
Публикувано01.08.06 04:37



"да превърнем и мозъка в мускул"! o, sanctus simplicitas! още 1 от тия. но простено ти е, ти си 1 от блаженните. амбицията никога няма да успее да превърне врабчето в ястреб или гаргата в райска птица, но продължавай да опитваш. сладур!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.