Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:19 21.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема RE тоя клуб отдавна да е западналнови [re: мapтини чepeшkи]  
Автор Жopoxyя (непознат)
Публикувано26.07.06 14:38



И не само този клуб.



Тема Re: RE тоя клуб отдавна да е западналнови [re: Жopoxyя]  
Авторизryбилa ce (Нерегистриран)
Публикувано26.07.06 18:29



...Какво падение!!!



Тема маце,нови [re: edna]  
Автор FileO99 (SSD )
Публикувано26.07.06 18:42



Парцалесса с дълга руса коса - супер! Сигурно яздиш страстно и раздаваш шамари докато те псуват, ако е така просто грешка нямаш! Зет три ще да е някакво футуристично BMW ако не ме лъже паметта? Само че трибестанът не е никаква синтетика, а просто една билка от магарешки трън, чиито екстракт е извлечен във въпросните хапчета и нищо повече от това. Абсолютно натурален съм като единственото изключение е витамин Е - или токоферолът, който ни прави зверове в леглото.





Тема Re: за еднанови [re: edna]  
Автор FileO99 (SSD )
Публикувано26.07.06 19:09



Определено богата но не правилно изградена ценностна система. Ценностна система изградена върху пороците не върху добродетелите, което говори много лошо за вас. Точно американците ще ви харесат, защото те са най-големите боклуци на светът и им се готви термоядрен армагедон, така че си помислете какво бъдеще апокалиптично бъдеще ви чака с тях. Първанов не ми е преподавал абсолютно по нищо, все пак благорадаря ти за изразеното желание за помощ - задължен съм ти







Тема Re: за еднанови [re: FileO99]  
Авторedna (Нерегистриран)
Публикувано26.07.06 19:26



nai oficialno te kania na gosti da vidish v kakva greshka si :)) samo deto sigurno niama da imash parichki za biletche.



Тема какво????????нови [re: edna]  
Автор FileO99 (SSD )
Публикувано26.07.06 19:46



Аз имам сигурно десет пъти повече пари от теб, въпреки че си в Америка. За мен хиляда и триста долара са абсолютно нищо, защото зад гърбът си имам повече собственост и пари отколкото ти можеш да изкараш в Щатите до края на животът си. Ненавиждам тази долна държава и всички хора, които живеят в нея! Няма да имаш честта да ти дойда на гости, защото не подходи правилно към мен. Поняла?







Тема Re: А това какво общо има...нови [re: Oбъpkaлa ce]  
Автор RedMedved (инат)
Публикувано26.07.06 23:40



Ми като няма клуб "Нарцисизъм" или "Комплексари" къде да пишат хората ?



Тема Re: А това какво общо има...нови [re: RedMedved]  
Автор FileO99 (SSD )
Публикувано27.07.06 15:10



Мнението на дебелаци, слабаци, бедняци и нещастници изобщо не ме интересува.





Тема Re: RE тоя клуб отдавна да е западналнови [re: Жopoxyя]  
Автормapтини c чepeшkи (Нерегистриран)
Публикувано27.07.06 17:18



Да, да - ИМЕННО


А това, че се съгласявам за нещо с теб, го считай за комплимент, че с този ник те бях отписала от хората с здрав мозък - форум-форум, шега-шега, ама все пак си говори много за личността
Ама сега съм съгласна



Тема Re: Fileнови [re: HerzogTryn]  
Авторaнoнимнa (Нерегистриран)
Публикувано30.07.06 13:16



ЩАСТИЕТО И СПОКОЙНИЯТ ЖИВОТ НЕ МОГАТ ДА СЕ КУПЯТ С ПАРИ.
дАНО ДА ГО ОСЪЗНАЕШ!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.