Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:36 22.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Технология на простотатанови [re: FileO99]  
Авторedna (Нерегистриран)
Публикувано25.07.06 20:42



samo da ti kaja, che CK (Calvin Clain), tuk kudeto jiveia, v USA, ne go brusnat za nishto i se prodava v nai evtinite magazini (Marshalls, Ross, TJ Max), koito izkupuvat zalejalata stoka na markovi magazini. Edna teniska na CK struva 7-8 dolara (originalna), a tam razni kostumcheta i rizki, maximum do kum 40-50 dolara.

taka che ne si misli, che si niakuv turbo guzar. biesh mi na komplexar po skoro. vij, ako mi kajesh che nosish Benetton ili Abercrombie, moje da se zamislia - tehnite drehi ne vlizat v dolnoprobni magazini - zalejalata stoka se DARIAVA na durjavi ot 3tia sviat.

Aide.



Тема тук в България не продават нищонови [re: edna]  
Автор FileO99 (SSD )
Публикувано25.07.06 20:51



Госпожо, тук в България просто не продават нищо друго ако ще да разполагаш и с 250 ЛВ дневно без да работиш. На пазарът няма абсолютно никакъв избор и явно ще трябва да си поръчваме дрехи от чужбина така както го правихме по времето на социализмът.






Тема Re:нови [re: Жaнa]  
Авторedna (Нерегистриран)
Публикувано25.07.06 20:59



osven tova sa pedali :)

"modern talking" - mnogo populiarni kogato File-a e bil v 8-10 klas.

tova samo potvurjdava teoriata, che Vesko e neosuznat gei :))



Тема за еднанови [re: edna]  
Автор FileO99 (SSD )
Публикувано25.07.06 21:06



Ако знаеш каква е бройката ми съвсем няма да имаш илюзии в тази посока





Тема Re: тук в България не продават нищонови [re: FileO99]  
Авторedna (Нерегистриран)
Публикувано25.07.06 21:10



slunce, gospojica sum.

ot tezi - parcalesite s dulgata rusa kosa, plastichnata operacia na cicite, i uzkustvenia ten. ma si se kefia max. a da, i karam z3. ako izobshto ti govori neshto.

Jiveia v CA. Tuk si imame mnogo takiva gladichki i luskavi kato teb po plajovete. Edin problem - ot bluskane sus sintetika, na niakoi sum im porasnali cici, kosmi po gurba, a dori naskoro davaha za edin deto mu e okapal k*. taka che leko s tribestanite.



Тема Re: за еднанови [re: FileO99]  
Авторedna (Нерегистриран)
Публикувано25.07.06 21:13



bonbochne, izpusnah nishkata. za kakva broika stavashe vupros?

izvini me, che ne moga da sledvam burzo misulta ti - vse pak sum parcalesa.



Тема Re: за еднанови [re: edna]  
Автор FileO99 (SSD )
Публикувано25.07.06 21:20



Мъж с бройка като моята няма начин да е хомосексуалист, поняла?





Тема Re: за еднанови [re: FileO99]  
Авторedna (Нерегистриран)
Публикувано25.07.06 21:37



aaaaa, sega razbrah, nali ti kazvam, che sum parcalesa i po bavno sgriavam :)

I Vesko, tuk kudeto jiveia, mnogo, ama mnogo haresvat bulgarkite. Namirat gi za mnogo ekzotichni, s dobur vkus i s bogata cennostna sistema. Takiva mi ti raboti, bonbonche.

Mejdu drugoto Purvanov predaval ti e? Toi mi e chicho, ako neshto imash problemi, svirkai, shte go opravim momcheto.



Тема А това какво общо има...нови [re: FileO99]  
АвторOбъpkaлa ce (Нерегистриран)
Публикувано26.07.06 01:54



...с темата на клуба??? Това да не е клуб "Нарцисизъм" или "Комплексари"...сега ще почнеш да сипеш обиди, нали...поне друго не е видно да излиза от теб...



Тема Re: Важното е, че е интересно...нови [re: Oбъpkaлa ce]  
Автормapтини чepeшkи (Нерегистриран)
Публикувано26.07.06 13:38



Ако не беше Файл099, досега тоя клуб отдавна да е западнал....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.